№1 сайлау комиссиясы


Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға



бет38/57
Дата31.12.2019
өлшемі1,73 Mb.
1   ...   34   35   36   37   38   39   40   41   ...   57

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға Макашева Куляш Аскарбековна; төрағаның орынбасары – Амангельдинова Айгуль Сатановна; хатшы – Смирнова Ольга Александровна; комиссия мүшелері: Алтаева Гульмира Жумабаевна, Каримов Убдуахат Абдукахорович, Камалиева Асемгуль Аманкельдиевна, Шокутбаева Оксана Евгеньевна.
325 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: : Щучинск қ., Нұрлы жол к., 15,



Щучинск қаласының № 6 орта мектебі, тел: 8 (71636) 4-15-81, 4-15-40.

Шекарасы: Щучинск қаласы, Киров көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 2, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 26, 30; Нұрлы жол көшесі - 1, 2,3, 9, 13, 17, 21; Шашкин көшесі- 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22; Цветная көшесі- 2, 4, 6, 8, 10, 10а, 12, 16, 18, 20, 22; Бармашинская көшесі- 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 24; Молодежная көшесі - 1, 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 22, 33/2, 69; Геологическая көшесі -1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; Центральная көшесі- 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 20; Профессиональная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Магнитная көшесі - 1, 2, 2а, 2/1, 2/2, 2/3, 4, 5, 6, 6 а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13 а, 14, 14 а, 15, 16, 17, 18, 19, 22/5, 45; Кенесары көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7 а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 59, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71,73, 75, 77; Тельман көшесі - 1, 1 а, 3, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43; Қанай би көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 23 а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60,61, 62, 63, 64, 65, 66,67 а, 68, 69, 70, 70 а, 71, 72, 72 а, 73, 73 а, 74, 74 а, 75, 75 а, 76, 76 а, 77, 79, 81, 81 а, 81 б, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 157 а, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 183, 185, 187, 191, 193, 195, 197, 197 а, 197 б, 199, 201, 203, 205, 207, 207 а, 207 в, 207 г, 209, 209 а, 209 г, 211, 211 а, 213; Озерная көшесі - 1, 2, 2 а, 3, 3 а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 51; Болашақ көшесі - 20, 21, 22, 22 а, 23 а, 24, 25, 26, 27, 27 а, 27 б, 28, 29, 30, 31, 33, 37, 41 а, 59; Өндіріс көшесі – 1, 1 а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; Кадет корпусы; Московская экспедиция ықшам ауданы; Қарттарға арналған үй-интернат; Бұрынғы «Көкшетау» демалыс үйінің аумағы; «Алтын орман» турбазасы; «Балдәурен» республикалық оқу-сауықтыру орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны; «Көкшетау» парк-мейманханасы; «Арай» қонақүйі; «Красивый» кордоны 1, 2, 3, 4, 5, 6; Школьное орман шаруашылығы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Капарова Макпал Океновна; төрағаның орынбасары – Алдабергенова Анар Молдахметкызы; хатшы – Подгорнова Светлана Евгеньевна; комиссия мүшелері: Андреева Татьяна Алексеевна, Калиева Джанай Сейфуллаевна, Кокорева Ирина Альфонсовна, Сеиткасов Абат Боканович, Синотова Анжелика Анатольевна, Смык Оксана Владимировна.
326 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Щучинск қ., Октябрьская к., 232,

Щучинск қаласының № 8 мектеп-гимназиясы, тел: 8 (71636) 2-14-15

Шекарасы: Щучинск қаласы, Луначарский көшесі - 186, 190, 192, 194, 196, 198, 202, 204, 206, 208, 212, 214, 216, 220, 222, 224, 226; Елемесов көшесі - 177, 181, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200; Октябрьская көшесі - 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 202 а, 204, 206, 208, 210, 212, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 250; Алаш көшесі - 149, 151, 153, 157, 159, 161, 163, 165, 169, 173, 175, 177, 179, 181, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 209, 211, 215, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 232, 234, 236, 238, 242, 244, 246, 248, 250; Пугачев көшесі - 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 191, 193, 193 а, 195, 197, 201, 203, 205, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 221 б,223, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 236, 238, 242, 246, 248, 254; Бейбітшілік көшесі - 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 44, 46,48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 64 а; Мәлік Ғабдуллин көшесі - 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 61, 63, 67, 69, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; Щучинская көшесі - 11, 13, 17, 19, 21, 23, 27, 33, 37,41, 45, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42; Войков көшесі–1, 5, 7,9, 13, 15, 17,19, 23, 27, 29, 31, 31 а, 43; Толкунов көшесі - 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 205, 225, 227, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247; Степная көшесі - 213, 215, 217; Севастопольская көшесі - 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 85, 87; Московская көшесі - 55, 57, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 85, 87, 89, 93, 97, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 112; Одесская көшесі - 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 34, 36,40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Хасенова Кульмира Махановна; төрағаның орынбасары – Бурмистрова Наталья Александровна; хатшы – Рамазанова Акмарал Кабеновна; комиссия мүшелері: Исмагулова Галия Алихановна, Омарова Айнагуль Нуралиновна.
327 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Щучинск қ., Пугачев к., 78,

Щучинск қаласының № 9 мектеп-гимназиясы, тел: 8 (71636) 4-50-72

Шекарасы: Щучинск қаласы, Пугачев көшесі - 64, 66, 68, 70, 72, 74, 78, 80, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110; Толкунов көшесі - 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 68, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102/2, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128,132, 134, 136; Оқжетпес көшесі - 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78; Лесная көшесі - 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49,49а, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 75,28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76; Тұмар көшесі - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30,19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51; Думан көшесі - 1, 1 а, 3, 5, 5 а, 5 б, 7, 9, 11, 13, 15, 17,17а,17б, 19, 21, 23,2, 2 а, 2 б, 2 в, 2 г, 4 а, 4 в, 6 а; Коммунистическая көшесі - 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99; Едомский көшесі - 57, 59, 61, 63, 72, 72 а, 74, 76, 78; Меньшиков көшесі - 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107,109, 111, 68, 70, 72, 72 а, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104; Ломоносов көшесі - 75, 77, 79, 81, 83,91, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 107, 109, 111, 113, 72, 74, 76, 78, 80,82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130; Уәлиханов көшесі - 75, 77, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 101, 101 а, 103, 107, 109, 111, 113, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90,92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 120 а, 120б, 122, 122 а; Сәкен Сейфуллин көшесі - 50,74, 76, 78, 80, 82, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108; Табиғат көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14 а , 16, 18, 20; Тихий тұйық көшесі - 15, 19, 17, 21, 23, 25; Степная көшесі - 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 99, 52, 54, 56,58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Кушекова Бибигуль Куанышевна; төрағаның орынбасары Абдрахманова Айман Амантаевна; хатшы Оспанов Женис Серикбаевич; комиссия мүшелері: Каиржанов Сакен Мейрамович, Оспанова Салтанат Амирхановна, Мобарякова Айжан Азаматовна, Шотпаев Сабыржан Амиржанович.
328 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Щучинск қ., Войков к., 43,

Жалпы типтегі мектеп-интернаты, тел: 8 (71636) 2-21-36.

Шекарасы: Щучинск қаласы, Луначарский көшесі - 155, 157, 159, 161, 163, 165, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 189, 191,197 а, 199; Интернациональная көшесі - 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 142, 144, 146, 152, 154, 156, 158, 160, 166, 168, 170, 172, 174, 178, 186; Абылайхан көшесі - 113, 115, 121, 123, 125, 127, 135, 139, 143, 145,155, 104,104 а, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 116 а, 118, 120, 122, 132, 134, 136; Мұхтар Әуезов көшесі - 155, 157, 159, 161,165, 167, 169, 173, 175, 177, 185, 189, 191, 193, 195, 134, 136, 138, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 168; Боровская көшесі - 181, 183, 185,189, 191, 193, 195, 197, 199, 201,205, 207, 209, 211, 215, 217, 219, 148, 152, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168,170, 172, 174, 176, 178, 182, 184, 186, 188; Набережная көшесі - 151, 153, 157, 159, 161, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 146, 148, 150, 152, 160, 162, 164, 168, 170, 172; Севастопольская көшесі–1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 45, 47; Московская көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33,37, 41, 45, 51, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 40, 44, 46, 48, 50, 56, 58; Одесская көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15 а, 21, 23, 25, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 26, 28, 30, 32; Мәлік Ғабдуллин көшесі - 73, 75, 77, 79, 81, 91, 93, 95, 97, 99, 103, 54, 60, 62, 64, 72, 74, 76, 78, 80; Морозов көшесі - 53, 55, 85, 89, 52, 54, 56, 56 а, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84; Циалковский көшесі - 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 18, 20, 20 а, 22, 24, 26, 28, 30; Шевченко көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Жас ұлан көшесі - 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29; Восточная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30,31, 32; Фрунзе көшесі - 1,2, 3 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31,32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46; Чапаев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12; Войков көшесі–54, 78,82, 84.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Исмагулова Алтыншаш Алихановна; төрағаның орынбасары – Какимжанов Ануарбек Кабирович; хатшы – Пьянкова Дарья Андреевна; комиссия мүшелері: Громак Анастасия Сергеевна, Молдаханова Айгуль Толегеновна, Мырзабаева Юлия Сергеевна, Орешина Ирина Дмитриевна.
329 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Щучинск қ., Саяхат к., 10,

«ҚТЖ-ЖТ» АҚ «ЖТ Ақмола бөлімшесі»,

«Курорт-Бурабай» станциясы, тел: 8 (71636) 6-42-50



Шекарасы: Щучинск қаласы, Морозов көшесі - 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 31, 33, 37, 41, 43, 47, 49, 2,6, 8, 10, 10 а, 12, 14, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 50; Войков көшесі - 2, 4, 6, 12, 14,16, 18, 24, 26, 28, 30, 32; Луначарский көшесі - 228, 228 а; Алаш көшесі - 221, 252, 254, 256; Циалковский көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 2, 4, 4а, 6, 6а, 8, 10, 12, 14, 16; Саяхат көшесі - 12, 17, 23; Пугачев көшесі - 243, 245; Толкунов көшесі - 249, 251, 272, 274; Степная көшесі - 225, 229, 231, 233.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Алиев Кайрат Муратович; төрағаның орынбасары Кукеева Асия Базарбековна; хатшы Маратова Алтын Ролановна; комиссия мүшелері: Иванова Татьяна Васильевна, Касенов Азамат Булатович, Макашев Данияр Нуриденович, Амангелдіева Арайлым Амангелдіқызы.
330 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Щучинск қ., Куйбышев к., 1,

Ірілендірілген Көкшетау жол дистанциясы филиалының ғимараты, тел: 8 (71636) 6-42-43

Шекарасы: Щучинск қаласы, Көктем көшесі - 1, 1 а, 1 б, 1в, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8 а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37; Тұлпар көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67 а, 67 б, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 99, 101, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 62 а, 64, 66, 68 а, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102; Батыс көшесі - 1, 1 а, 1 б, 1 в, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 83 а, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 2, 2б, 4, 6, 8, 10, 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 82 а, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118; Куйбышев көшесі - 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53 а, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 69а, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87 а, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 101 а, 2, 2 а, 2 б, 2 в, 4, 6, 8, 10, 12,16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52 а, 54, 56, 58, 58 а, 58 б, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106; Арман көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34 а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49; Мерей көшесі - 1, 1 а, 1 б, 2, 3, 3 а, 4, 4 а, 4 б, 5, 6, 7, 7 а, 8, 8 а, 9, 22, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 23 а, 25, 27, 29, 31, 33, 35; ПЧ-3ықшам ауданы - 6; Казарма 259 км - 1, 2, 3, 4; 264 км - 1, 2; Ветлаборатория - 1.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Тажибаева Оралсын Тлеуовна; төрағаның орынбасары – Кусаинов Турсун; хатшы – Мажкеев Жасулан Сулейманович; комиссия мүшелері: Базылжанова Бибинур Айдархановна, Бекенова Асель Кадыровна, Валова Галина Ивановна, Испанова Карлыгаш.
331 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Щучинск қ., Энергетиктер к., 21,

«Кокшетау Энерго Центр» «Восток Энерго» ЖШС,

тел: 8 (71636) 5-50-32



Шекарасы: Щучинск қаласы, Энергетиков көшесі - 1, 1 а, 1 б, 1 в,1г, 1д, 1 е, 2, 2 а, 2 б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8 а, 9, 10, 11, 11 а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23,25, 26, 28, 29; Трудовая көшесі–2, 3, 3а/2, 3а/5, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 21, 23, 25, 25 а, 25 б, 27, 29, 31,31 а, 33, 33 а, 35, 37, 39, 41, 43, 45; Ақсай көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12; Аққайын көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Фабричная көшесі - 1, 1 а, 2, 2 а, 2 б, 2 в, 3, 4, 4 а, 5, 6, 7; Берен көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Шаңырақ көшесі - 1, 1 а, 2, 2 а, 2 б, 3, 3а, 4, 5, 5 а, 6, 7, 8, 9, 11; «Горный» ықшам ауданы - 1, 1 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 14а, 16, 17, 26, 27; Достық көшесі-1.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:төраға – Рудницкий Иван Владимирович; төрағаның орынбасары – Искаков Ерлан Сегизбаевич; хатшы – Карымсакова Баян Сансызбаевна; комиссия мүшелері: Каримжанов Нурсултан Галиевич, Овсепян Вардан Топикович, Жалмухамбетова Баглан Ерсыновна, Шалмуканова Анара Елемесовна.
332 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Щучинск қ., Киров к., 58,

«ҚазОШҒЗИ» ЖШС, тел: 8 (71636) 4-15-63, 4-11-53

Шекарасы: Щучинск қаласы, Киров көшесі - 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53 а, 55, 55 а, 59, 61, 63, 65, 67, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 62, 64, 66, 70, 72; Цветная көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 21, 23; Садовая көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20; Механизаторская көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,18, 19, 20; Северная көшесі - 1, 1 а, 1 б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8 а, 8 в, 9, 10, 10 а, 11, 12, 13, 14, 20, 22 а; Тимирязев көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Ботаническая көшесі - 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8 а, 14, 16, 18 а, 20; Сеченов көшесі - 1, 1 а, 3, 5, 7, 9, 11; Гоголь көшесі - 10, 10/1, 10/2, 30, 40; Пушкин көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 20, 35; 2-ші Пушкин көшесі–1, 10, 14 б, 25; Чехов көшесі - 1, 2, 2 а, 3, 3 а, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12; Солтүстік көшесі - 1, 1 а, 2, 2 а, 2 б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Товарищеская көшесі - 1, 2, 2 а, 3, 4, 5, 5 а, 6, 7, 7 а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Верхняя көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 8, 10; Жаңа ЩИПТ ықшам ауданы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19 б.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Кириллов Виталий Юрьевич; төрағаның орынбасары – Оспанғалиев Асхат Сүттібайұлы; хатшыМанабаева Акмарал Узакбаевна; комиссия мүшелері: Вибе Екатерина Петровна, Кабанов Андрей Николаевич, Райкова Людмила Александровна, Юрченко Анастасия Александровна.
333 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Щучинск қ., сан. «Щучинский» кенті,

Зеленая к., 24, «Санаторий «Щучинский» АҚ,

тел: 8 (71636) 9-02-13, 9-03-22



Шекарасы: «Щучье» шипажайы»; Зеленая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12 а, 12 б, 13, 14, 14 а, 14 б, 15, 16, 16 а, 17, 18, 19, 20, 21; Приозерная көшесі - 1, 2, 3, 4, 4 а, 5, 6, 7, 8, 10; Кеңтау көшесі - 1, 2, 3, 4, 5; Ақылбай кордоны; «Зеленый Бор» шипажай-профилакториясы; «Алмаз» шипажайы; «Бура» демалыс базасы; пансионаттар: «Ақ-желкен», «Ақжиек», «Жұмбақтас»; «Ботагөз» демалыс үйі; «Арқа» шипажай-профилакториясы; «Сұлтан» қонақ үйі; «Самал» қонақ үйі; «Сұңқар» демалыс үйі.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Аманова Жанар Канжарбековна; төрағаның орынбасары – Михайлюк Светлана Владиславовна; хатшы – Коток Екатерина Владимировна; комиссия мүшелері: Айтжанова Назгул Бекеновна, Лешина Татьяна Николаевна.
334 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Щучинск қ., М.Ғабдуллин к., 5а, «Көкшетаумельинвест» ЖШС, тел: 8 (71636) 57-4-01



Шекарасы: Щучинск қаласы, Пугачев көшесі - 130, 132, 134, 138, 140, 142, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 162, 164, 166, 168, 172, 174, 178, 180, 188, 190, 192, 196, 198, 200, 202, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234; Толкунов көшесі - 185, 187, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254; Степная көшесі - 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 203 а, 205, 209, 211, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232; Оқжетпес көшесі - 127, 129, 133, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 120, 122, 124, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 150, 152,154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170; Лесная көшесі - 119, 123, 125, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 120, 122, 124, 126, 130, 134, 136, 140, 142; Табиғат көшесі - 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 119, 121, 123, 125, 127, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 146 а, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 176, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 196, 196 а; Ахмет Байтұрсынұлы көшесі - 65, 69, 71, 73, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 107,107б, 109, 111, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 96, 98, 98 а, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 116 а, 118, 118 а, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140; Ақан сері көшесі - 35, 37, 39, 41, 53, 55, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 79 а, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84, 86, 88, 94, 96, 98, 100, 100 а, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118; Алтын дән көшесі - 27, 27 а, 24 б, 29, 31, 33, 35, 37, 37 а, 37 б, 39, 39 а, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 72а, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; Дорожная көшесі - 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60 а, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 74 а, 76, 76 а; Западная көшесі - 41, 43, 45, 47; Одесская көшесі - 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83,87, 89, 91, 93, 97, 99, 101, 103, 107, 109, 111, 117, 121, 123, 125, 127, 129, 133, 135, 139, 141, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 104, 106, 108, 110, 114, 116, 118, 120, 122, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 146, 148, 150, 150 а; Сенобаза ықшам ауданы - 1, 2, 3, 4, 5, 6; Ақжол көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Мәлік Габдуллин көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 2, 4, 6, 8, 10; Щучинская көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 4, 6, 8, 12; Морозов көшесі - 1, 3, 5, 7, 9; Московская көшесі - 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 155, 157, 161, 163, 165, 167, 169, 173, 177, 179, 179 а, 181, 183, 185, 187,193; Бейбітшілік көшесі - 1, 5, 9, 13, 15, 19, 21, 27, 29, 31, 2, 8, 10, 12.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Павлюк Олег Иванович; төрағаның орынбасары – Иващенко Людмила Николаевна; хатшы – Муканова Танслу Болатовна; комиссия мүшелері: Борвенко Николай Алексеевич, Имашов Жадырасин Боранбаевич, Тлеугабылова Назгуль Олжабаевна, Шестаева Елена Ивановна.
335 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Щучинск қ., Аурухана ықшам ауданы, 1а, «Бурабай көпбейінді ауданаралық ауруханасы» ШЖҚ МКК,

тел: 8 (71636) 3-79-98

Шекарасы: Щучинск қаласы, Орталық аудандық аурухана ықшам ауданы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Каратаева Гульнар Ергалиевна; төрағаның орынбасары – Цигвинцева Екатерина Семеновна; хатшы – Ишмухаммедова Улжалгас Наурызгалиевна; комиссия мүшелері: Клименко Лариса Петровна, Курмангалиева Сая Есламбековна.
336 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Бурабай к., Кенесары к., 25,

С. Сейфулин ат. орта мектебі, тел: 8 (71636) 72-2-44

Шекарасы: Бурабай кенті, Дорожкиных көшесі - 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14; Жұмабаев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 17, 22, 24, 26; Степная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25,26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36; Интернациональная көшесі - 1, 2, 2 в, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/2, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44,45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55 а, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 91, 92, 96, 98, 99,100, 100 а, 102, 104, 106, 110; Алимусиных көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12/3, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 24, 26, 27, 29, 31, 33, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81; Киснеревых көшесі - 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 26, 27, 29, 31, 33, 35; Табиғат ықшам ауданы – 19, 22, 59, 86, 138.



Ақмола облысы сайлау комиссияларының шекаралары және учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары туралы хабарлама
Орналасқан орны:
Орналасқан орны
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға
Шекаралары:
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым -
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:
Шекарасы: өркендеу а. учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:төрағасы
Орналасқан жері:
Шекаралары: тайтөбе а. учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға

Каталог: sites -> aqmola.gov.kz -> uploads -> vybory -> grabicy
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> «№ мектеп-лицей» мемлекеттік мекемесі Күнтізбелік- тақырыптық жоспар
sites -> Ермұхан Бекмахановқа Сыздайды жаным, мұздайды қаным, жан аға!
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Жамбыл атындағы Мемлекеттік жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Қызылорда облысының жер – су атаулары қызылорда, 2013 жыл сыр елі қызылорда облысы
sites -> ОҚу курсының каталогы 050117 қазақ тілі мен әдебиеті
sites -> Өмірбаяндық деректеме
sites -> Жиырма үш жыл бір ғұмыр
grabicy -> Ақмола облысы бойынша сайлау округтері туралы мәліметтер


Достарыңызбен бөлісу:
1   ...   34   35   36   37   38   39   40   41   ...   57


©engime.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет