№1 сайлау комиссиясы


Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға



бет39/57
Дата31.12.2019
өлшемі1,73 Mb.
1   ...   35   36   37   38   39   40   41   42   ...   57

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Шлейнингер Эльвира Владимировна; төрағаның орынбасары – Нурушева Аягоз Негметолловна; хатшы – Алгазинова Александра Васильевна; комиссия мүшелері: Бапанова Гульжамиля Есимовна, Лапшина Татьяна Андреевна.
337 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Бурабай к., Кенесары к., 47 Б,

«Бурабай» Мемлекеттік Ұлттық табиғи паркі, тел: 8 (71636) 7-17-15

Шекарасы: Бурабай кенті, Щорса көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 12 а, 13, 13а, 14, 17, 19; Кенесары көшесі - 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 49 а, 51, 55, 57, 57 а/1, 57 а/2, 59, 61, 63, 67, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 40, 42,46, 48, 50, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 98; Алатау көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40; Озерная көшесі - 1, 2, 3, 4, 4 а, 5, 5-1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,21; Орман көшесі- 1,1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,21, 22, 23; Аэродромная көшесі - 1, 1 а, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 43, 47, 51, 51 а, 53, 66, 2, 4, 6, 8, 10,12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28; Біржан сал көшесі- 6, 13, 14, 15, 22; Бөгембай батыр көшесі - 3, 5, 5 а, 6,7, 11; Андықожа батыр көшесі –2, 9,10, 18, 18/2; Үкілі Ыбрай көшесі - 1; Обозная көшесі - 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 5 а, 6, 7, 8, 9, 10, 10 а, 12, 12а, 12 б, 16; Юбилейная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22; Көкше көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19; «Шанырақ» ықшам ауданы - 10,17, 26; Көркем ықшам ауданы: Ақжайық көшесі - 1, 2, 3, 3 а, 3 б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14 а, 15, 16, 17, 18,19, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Кордондар: «Сабатас» - 1, 2; «Мирная долина» - 1, 2; «Веселый» - 1, 2, 3; «Аққайын» - 1, 2; «Отрадный» - 1; «Золотой Бор» - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; «Красный яр» - 1; мейманхана кешендері: «Береке», «Нұрсат», «Әлем», «Әлем+», «Айнакөл», «Астана», «Жұмбақтас», «Жансая», «Шанырақ», «Нұрлытау», «Азия», «Ақмолатурист», «Евразия», «Продкорпорация», «Глория», «Рахат»; Сарыбұлақ ауылы- 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Исабаев Сансыз Ипенович; төрағаның орынбасары – Садвакасов Берик Толегенович; хатшы – Абдрахманова Маржан Кенжебековна; комиссия мүшелері: Аманбаев Данияр Мырзабаевич, Опара Вадим Александрович.
338 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Бурабай к., Кенесары к., 1,

«Бурабай» республикалық оңалту орталығының курорттық бюросы,

тел: 8 (71636) 72-2-38



Шекарасы: Бурабай кенті, Набережная көшесі- 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6 а, 6 б, 7, 8, 8 а, 8 б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42 а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49 а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61 а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74 а, 75, 76, 76 б, 77, 78, 79; Жамбыл көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 8, 8 а, 9, 10,11, 12, 13, 14, 15, 16, 18,19, 20, 20 а, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 45 а, 47, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 67; Казахстанская көшесі - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15 а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22 а, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49/1, 49 б, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 73а, 75, 75а, 77, 79, 81, 83, 83 а, 85, 87, 89, 89 а, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139; Парк саяжайлар–1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; мейманхана кешендері: «Евразия Делюкс», «Ақ-Бұлақ»; Кенесары көшесі - 3, 9, 15, 17, 21, 23, 10, 22, 24, 26, 28, 30, 32 а, 34, 36; Школьная көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 22, 22 а, 25, 27, 29, 37 а, 43; Советская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 20 а, 21, 22, 24, 26, 27, 28 а, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51; 2-ші Советская көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 6 а, 7, 7 а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29; Комсомольская көшесі - 1, 2, 4, 6, 8, 16, 20, 22, 24, 26, 30; «Прогресс» пансионаты; «Смак», «Айдана» мейманханалары;«Алматы», «Архидом», «Кокшебель», «Евразия», «Эдем», «Каста», «Марсель» мейманхана кешендері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Идрисова Баглан Аскаровна; төрағаның орынбасары – Гололобова Салтанат Жетписбайевна; хатшы – Шакиева Асемгуль Аскаровна; комиссия мүшелері: Абдрахманова Рауза Ислямовна, Липовая Елена Леонидовна, Токенова Айгуль Ергалиевна, Тюлембаева Саягуль Курманалиевна.
339 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Бурабай к., Бурабай көлінің оңтүстік-батыс жағалауы, № 5 ғимарат, «ЕСК «Оқжетпес» АҚ,

тел: 8 (71636) 71-1-33

Шекарасы: «Оқжетпес» шипажайы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; «Абылайхан» қонақ үйі; «Голубой залив» кордоны - 1, 2; «Оқжетпес» пансионаты - 1, 2.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Жамбуршина Жамиля Кенесовна; төрағаның орынбасары – Щербакова Галина Владимировна; хатшы – Нуржаубаева Сажида Сагандыковна; комиссия мүшелері: Жанысбаев Ералы Турарович, Бердалина Жибек Сатыбалдовна.
340 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Бурабай к., Кенесары к., 1, 1 корпус,

«Бурабай» республикалық оңалту орталығы,

тел: 8 (71636) 71-8-72



Шекарасы: Бурабай кенті, «Бурабай» республикалық оңалту орталығы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға Избасова Елена Николаевна; төрағаның орынбасары – Шулембаева Райхан Кабешевна; хатшы – Оспанова Гульмира Жанболатовна; комиссия мүшелері: Жабагин Азамат Аманжолович, Темірбек Зарина Норманқызы.
341 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Оқжетпес а., Достық к., 30,

Оқжетпес орта мектебі, тел: 8 (71636) 73-4-80

Шекарасы: Оқжетпес ауылы, Достық көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17; коттедждер - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7 в/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Рамазанова Айгуль Хамидулловна; төрағаның орынбасары – Кельдиарова Салтанат Мерекеевна; хатшы – Шидловская Валентина Федоровна; комиссия мүшелері: Джуматаева Акмарал Болегеновна, Воропаева Любовь Ильинична.
342 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қызылағаш а., Школьная к., 15,

Абылай хан ат. орта мектебі, тел: 8 (71636) 95-1-30

Шекарасы: Қызылағаш ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Калиев Дидар Досымжанович; төрағаның орынбасары – Матина Жания Сакеновна; хатшы – Данаева Роза Амирхановна; комиссия мүшелері: Азенов Елюбай Калимуратович, Кусаинов Касен Тлеубергенович.
343 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ақылбай а., Школьная к., 9,

Ақылбай ауылының орта мектебі, тел: 8 (71636) 91-3-47

Шекарасы: Ақылбай ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Кудабаев Канат Есимович; төрағаның орынбасары – Смагулова Бахытгуль Тимирхановна; хатшы – Бахретдинов Еркебулан Муратбекович; комиссия мүшелері: Ибраев Сайран Омербаевич, Ибраева Сымбат Абильжановна.
344 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Озерное а., Мир к., 11,

Озерное ауылының бастауыш мектебі, тел: 8 (71636) 53-2-18

Шекарасы: Озерное ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Тюлюбаева Ботагоз Даулетбековна; төрағаның орынбасары – Тюлюбаева Надежда Алмасовна; хатшы – Шогжанова Сабина Сабитовна; комиссия мүшелері: Кусаинова Салима Байдаулетовна, Тулегенова Айман Кабиденовна.
345 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жаңа Қарабауыр а., Мұхтар Әуезов көшесі, 2, Қарабауыр ауылының бастауыш мектебі, тел: 8 (71636) 5-96-93



Шекарасы: Жаңа Қарабауыр ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Аманбаев Отельбай Джумашович; төрағаның орынбасары – Каппасов Кайрат Мухамбетрахимович; хатшы – Жалмуканова Айнаш Жанахметовна; комиссия мүшелері: Жалмуканов Азамат Копеевич, Садвакасова Бакытжан Какимовна.
346 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Атамекен а., Школьная к., 25,

Атамекен ауылының орта мектебі, тел: 8 (71636) 96-0-85

Шекарасы: Атамекен ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Зикирин Жангельды Ертостикович; төрағаның орынбасары – Абдрахманов Болат Даулетбекович; хатшы – Фетисова Дана Сайранбековна; комиссия мүшелері: Асанова Ботагоз Беймендиновна, Ламбай Еркеш.
347 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қаражар а., Центральная к., 17А,

Қаражар ауылының негізгі мектебі, тел: 8 (71636) 52-4-58

Шекарасы: Қаражар ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Мусин Серикбай Букунович; төрағаның орынбасары – Николаенко Светлана Николаевна; хатшы – Коржимбаева Айнагуль Куанышовна; комиссия мүшелері: Мельник Нина Александровна, Юрченко Юлия Михайловна.
348 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жасыл а., Школьная к., 8,

Жасыл ауылының негізгі мектебі, тел: 8 (71636) 94-3-31

Шекарасы: Жасыл ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Амержанов Бекжан Жолтайулы; төрағаның орынбасары – Ахметов Азамат Иманжанович; хатшы – Бекенова Ботагоз Тулеубаевна; комиссия мүшелері: Курмангалиева Гульмира Жагыпаровна, Шаймерденов Сансызбай Даирович.
349 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Шиелі а., Школьная к., 7,

Шиелі бастауыш мектебі, тел: 8 (71636) 53-0-08

Шекарасы: Шиелі ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Жумагожин Жанат Сарсенбаевич; төрағаның орынбасары – Даиров Аманжол Ережепович; хатшы – Куандыкова Майра Амангельдиновна; комиссия мүшелері: Жумабаева Куляш Ахметовна, Шайтекей Даулетбек.
350 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жаңажол а., Жеңіс к., 22,

Жаңажол ауылының клубы, тел: 8 (71636) 53-7-30.

Шекарасы: Жаңажол ауылы, Жарқайын ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Авзалбек Тилеуберд; төрағаның орынбасары – Даутов Темирбек Мукитулы; хатшы – Дәуіт Дана Шугақызы; комиссия мүшелері: Бухарзада Томорбек, Капезова Асем Нигметовна.
351 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Веденовка а., Октябрьская к., 6,

Веденовка ауылының Мәдениет үйі, тел: 8 (71636) 52-6-88

Шекарасы: Веденовка ауылы, Жаңатуған ауылы, Федосеевка ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Курбатов Владимир Васильевич; төрағаның орынбасары – Искакова Сания Лотовна; хатшы – Журба Ксения Васильевна; комиссия мүшелері: Лубенцова Кристина Викторовна, Олейник Анна Ярославовна.
352 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қарабұлақ а., Тәуелсіздіктің 25 жылдығы к., 4А, Қарабұлақ ауылының негізгі мектебі, тел: 8 (71636) 52-5-28



Шекарасы: Қарабұлақ ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Исмаилов Бейсембай Какейулы; төрағаның орынбасары – Айткожин Кайрат Бахытжанович; хатшы – Кусаинова Гульден Естаиевна; комиссия мүшелері: Кульмаганбетова Бадиша Бекеновна, Саденов Ардак Кабидоллинович.
353 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Зеленый бор а., № 2 ықшам аудан,

«Жұлдыз» санаторлық типтегі

облыстық орта мектеп-интернатының Мәдениет үйі,

тел: 8 (71636) 74-3-03

Шекарасы: Зеленый Бор ауылы, Сарыарқа көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 18, 19, 20, 21, 22, 25; 2 ықшам ауданы – 14, 15, 16, 17; Молбаза ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Быстрова Светлана Станиславовна; төрағаның орынбасары – Конкобаева Салтанат Маликовна; хатшы – Алибаева Гульнара Аманжоловна; комиссия мүшелері: Абдрахманов Каирбек Балашович, Ганеман Любовь Ивановна, Грачева Лидия Николаевна, Жараспаева Кенжетай Амантаевна, Кулбулдинова Анара Ермагамбетовна, Хасенова Аягоз Бельгибаевна.
354 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Мәдениет а., Амангелді Иманов к., 24А,

Е.Исмаилов ат. Мәдениет орта мектебі, тел: 8 (71636) 53-2-20

Шекарасы: Мәдениет ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Калиева Дина Камидоллиновна; төрағаның орынбасары – Елубаев Нурлан Куандыкович; хатшы – Саркеева Айгуль Идеятовна; комиссия мүшелері: Агибаева Гульнар Амангельдиновна, Казакенова Лилия Оралхановна.
355 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жаңаталап а., Школьная к., 4А,

Жаңаталап ауылының бастауыш мектебі, тел: 8 (71636) 53-6-01

Шекарасы: Жаңаталап ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Кожениязова Ботагоз Салимжановна; төрағаның орынбасары – Шакаримова Умут; хатшы – Татиева Райхангуль Атымтаева; комиссия мүшелері: Ибраева Тишты Кабеновна, Рахматулина Асемгуль Мейрамбековна.
356 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қымызынай а., Абай Құнанбайұлы к., 11/1, Қымызнай бастауыш мектебі, тел: 8 (71636) 59-2-04



Шекарасы: Қымызынай ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Тауышева Зауре Темиргалиевна; төрағаның орынбасары – Ташикова Шолпан Аманальевна; хатшы – Абишева Мамила Кизатовна; комиссия мүшелері: Акатова Айжан Аманжоловна, Шуакова Арман Жакслыковна.
357 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Златополье а., Парковая к., 14А,

Златополье орта мектебі, тел: 8 (71636) 94-5-36

Шекарасы: Златополье ауылы, Сотниковка ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Кудабаев Ерден Талгатович; төрағаның орынбасары – Бекентаев Болат Калтаевич; хатшы – Сеитова Риза Серикбаевна; комиссия мүшелері: Дегтярёва Галина Ивановна, Мусайбекова Кульбикеш Камидулловна.
358 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Первомай а., Досанов к., 19,

Первомай орта мектебі, тел: 8 (71636) 98-3-45

Шекарасы: Первомай ауылы, Лесной Хутор ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Шахметов Жасулан Еслямбекович; төрағаның орынбасары – Конакаев Сайранбек Аманжолович; хатшы – Бижанова Дина Каиркенкызы; комиссия мүшелері: Баймагамбетова Алтынкуль Сармеденовна, Жоломанова Гульнара Калиевна.
359 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Савинка а., Школьная к., 5,

Савинка негізгі мектебі, тел: 8 (71636) 94-7-51

Шекарасы: Савинка ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Абылкасов Дулат; төрағаның орынбасары – Айтбатыров Ануарбек Байкешевич; хатшы – Сикорская Ольга Владимировна; комиссия мүшелері: Беер Ольга Викторовна, Безухова Светлана Георгиевна.
360 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Түлкілі а., Бейбітшілік к., 5,

Түлкілі ауылының бастауыш мектебі, тел: 8 (71636) 5-25-05

Шекарасы: Түлкілі ауылы, Новоандреевка ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Кудабаева Дурья Серикпайкызы; төрағаның орынбасары – Исжанова Кыбат Бурашевна; хатшы – Кудабаева Алма Сейткалиевна; комиссия мүшелері: Бекбулатов Аульбек Жусупович, Даулбаев Ертай Дауренбекович.
361 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қатаркөл а., Студенческий тұйық көшесі к., 1,



Қатаркөл ауылы, ауылшаруашылық колледжі, тел: 8 (71636) 91-1-45

Шекарасы: Қатаркөл ауылы, Набережная көшесі - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 1, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 19; Озерная көшесі - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19 а; Гоголь көшесі - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 1, 1 а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 29; Абай көшесі - 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 1, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35/1, 35/2, 37; Горький көшесі - 2, 4, 8, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42,1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39; Пушкин көшесі - 2, 4, 6, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 3, 5, 7,11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 37, 39; Ленин көшесі –1, 2, 4, 8, 9, 10, 14, 18, 20, 24, 30, 34а, 5, 7, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27; Карл Маркс көшесі - 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24,1, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19; Досов көшесі - 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23; Чайковский көшесі - 2, 4, 8, 16, 18, 20,1, 3, 5, 13, 15, 17, 19; Киров көшесі - 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 20, 22,1, 3, 5, 5а, 7, 9, 13, 15, 17; Калинин көшесі - 4, 6, 14, 16, 18, 1, 3, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21; Куйбышев көшесі - 6, 8, 10, 12, 14, 16, 1, 7, 9, 11, 13; Подлесная көшесі - 2, 2 а, 4, 6, 8, 12,1, 3, 5, 9, 11; Студенческий тұйық көшесі - 1, 1 а, 2, 3, 4, 5; «Юность» жатақханасы; Балалар сауықтыру орталықтары: «Континент», «Звёздный», «Лесная сказка»; Ключевое ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Абдрахманова Айжамал Амангильдиновна; төрағаның орынбасары – Габелия Гурами Сергеевич; хатшы – Тиленова Камшат Жугеревна; комиссия мүшелері: Иманкулова Алмагуль Толегеновна, Сарсенбаев Темирлан Тайшибаевич.
362 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қатаркөл а., Ленин к., 29,

Досов ат. орта мектебі, тел: 8 (71636) 91-1-81

Шекарасы: Қатаркөл ауылы, Набережная көшесі- 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35а, 39; Озерная көшесі - 24, 26, 28, 30, 32, 34,36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51; Гоголь көшесі - 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 66, 68, 70, 72,31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81; Абай көшесі - 40, 42, 44, 48, 54, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 41, 43, 45, 47, 49, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 75а, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 97; Горький көшесі - 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 84, 86, 88, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95; Пушкин көшесі – 30 а, 34, 36, 42, 46,51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 99, 101; Ленин көшесі - 48, 50, 56, 58, 60, 64, 68, 70, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69; Карл Маркс көшесі - 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70,23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65; Досовкөшесі - 24, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73; Чайковский көшесі - 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 50, 52, 54, 56, 56 а, 58, 60, 64,21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 41, 43, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67; Киров көшесі - 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 47, 47 а, 49, 61, 63, 65, 67; Калинин көшесі - 20, 22, 24, 26, 28, 32, 38, 40, 42, 44, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 64,23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 47, 49, 51, 53, 57, 63; Куйбышев көшесі - 20, 22, 24, 30, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 52, 17, 21, 25, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53 а, 55, 57; Подлесная көшесі - 14, 32, 42, 46, 50, 13, 15, 17, 21, 27, 29, 33, 37, 39, 41, 45; Приозерное орманшылығы - 1, 2, 3, 4, 5; Демалыс базалары: «Спутник», «Чайка»; Вишневое ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Ахметжанова Жупар Сайрановна; төрағаның орынбасары – Рысбаева Зауре Барлибаевна; хатшы – Бекова Фариза Нуритдиновна; комиссия мүшелері: Долженко Валентина Людвиговна, Красикова Евгения Васильевна, Махметов Бауыржан Кабдрашитович, Маханькова Валентина Иосифовна.
363 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Сосновка а., Мектеп к., 10/2,



Сосновка бастауыш мектебі, тел: 8 (71636) 5-38-42

Шекарасы: Сосновка ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Абдрахманов Марат Канафьянович; төрағаның орынбасары – Щербакова Евгения Анатольевна; хатшы – Самодаева Валерия Александровна; комиссия мүшелері: Дамзина Людмила Петровна, Лавринов Михаил Анатольевич.
364 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қатаркөл а.,

С. Сейфуллин ат. шипажай, тел: 8 (71636) 66-5-03

Шекарасы: «Сәкен Сейфуллин атындағы емдеу сауықтыру шипажайы»; «Самал» сауықтыру орталығы; «КИГОК» энерго-информ» акционерлік қоғамы филиалының оқу орталығы; «Жезказганец» балалар-сауықтыру шипажайы; «Приозерный» шипажай-профилакториі.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Бойко Сергей Николаевич; төрағаның орынбасары – Песоцкий Михаил Степанович; хатшы – Грушко Ирина Викторовна; комиссия мүшелері: Медведева Зоя Владимировна, Молоткова Марина Георгиевна.
365 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Кенесары а., Школьная к., 52Б,

Сәтпаев ат. орта мектебі, тел: 8 (71636) 93-2-85

Шекарасы: Кенесары ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Базаров Ризабек Рыспекович; төрағаның орынбасары – Трифонов Юрий Николаевич; хатшы – Исабекова Ария Маулитовна; комиссия мүшелері: Аболенская Виктория Сергеевна, Садырова Аягоз Өтегенқызы, Майлобаева Алтынай Рахимовна, Кожакова Менгүл Маратовна.
366 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Баянбай а., Целинная к., 1А,

Баянбай ауылының орта мектебі, тел: 8 (71636) 92-3-38

Шекарасы: Баянбай ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Дорогова Оксана Петровна; төрағаның орынбасары – Бондарь Сергей Иванович; хатшы – Жумагулова Кунслу Табылдиновна; комиссия мүшелері: Кудайбергенов Жанат Аманжолович, Фуртина Наталья Вениаминовна.
367 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Брусиловка а., Школьная к., 12,

Ауылдық клуб, тел: 8 (71636) 52-6-87.

Шекарасы: Брусиловка ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Брауэр Галина Николаевна; төрағаның орынбасары – Брауэр Владимир Александрович; хатшы – Капарова Алия Айбасовна; комиссия мүшелері: Иманбаева Роза Салимовна, Капарова Камила Даулетовна.
368 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Наурызбай батыр а., Шоқан Уәлиханов к., 4, Наурызбай батыр ат. орта мектебі, тел: 8 (71636) 78-4-90



Шекарасы: Наурызбай батыр ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Шаймерденов Торебай Жархымбаевич; төрағаның орынбасары – Ахметова Марал Джамбуловна; хатшы – Тлеубергенова Жулдыз Толегеновна; комиссия мүшелері: Бекенов Нурсултан Аскарбекович, Шарафутдинова Галина Васильевна.
369 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ұрымқай а., Ленин к., 1Б,



Ұрымқай ауылының Мәдениет үйі, тел: 8 (71636) 93-5-00

Шекарасы: Ұрымқай ауылы, Кульстан ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Жапарова Батима Каскеевна; төрағаның орынбасары – Нурушева Жибек Бекболатовна; хатшы – Елеманова Гульжан Темиргалиевна; комиссия мүшелері: Денисюк Вера Николаевна, Есильбаева Умит Абишевна.
370 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қарашілік а., Школьная к., 1Б,

Қарашілік орта мектебі, тел: 8 (71636) 95-2-16

Шекарасы: Қарашілік ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Махабанова Кульшат Аманжоловна; төрағаның орынбасары – Жуманов Кайрат Аубакирович; хатшы – Басымова Айгуль Ускенбаевна; комиссия мүшелері: Ербатиров Нурлан Конкишевич, Шаймерденов Женис Саркенович.
371 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Дмитриевка а., Ленин к., 36А,

Дмитриев негізгі мектебі, тел: 8 (71636) 97-1-25

Шекарасы: Дмитриевка ауылы.



Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Имеджанов Дархан Кенжебекович; төрағаның орынбасары – Тимофеев Юрий Васильевич; хатшы – Аменова Айгерим Кайратовна; комиссия мүшелері: Костенко Елену Николаевну, Ковалев Надежд Ивановн.
372 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Көрнекті а., Гагарин к., 18Б

Көрнекті бастауыш мектебі, тел: 8 (71636) 53-2-17

Шекарасы: Көрнекті ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Рахимова Айгуль Каиржановна; төрағаның орынбасары – Байдюсенов Жанбулат Муратбекович; хатшы – Рахимова Ботагоз Асылхановна; комиссия мүшелері: Ахметова Манаргул Альгожиевна, Канбасов Анарбек Ергосаевич.
373 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Кіндікқарағай а., Орталық к., 3А,



Кіндікқарағай ауылының негізгі мектебі, тел: 8 (71636) 52-2-60

Шекарасы: Кіндікқарағай ауылы, Ынталы ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Алимов Канат Калиоллинович; төрағаның орынбасары – Карбаев Жомарт Мырзабаевич; хатшы – Султанова Куралай Токтарбаевна; комиссия мүшелері: Абилова Алия Кабденкызы, Даирова Нургуль Жантаевна.
374 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Красный Кордон а.,

Ұрымқай орман шаруашылығы мекемесі,

тел: 8 (71636) 97-1-22



Шекарасы: Красный Кордон ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Корниенко Любовь Михайловна; төрағаның орынбасары – Красикова Лариса Васильевна; хатшы – Альмагамбетова Гульден Оразалиевна; комиссия мүшелері: Корниенко Александр Николаевич, Таныбаев Ернар Кайратович.
375 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Успеноюрьевка а., Мир к., 7,

Успеноюрьев орта мектебі, тел: 8 (71636) 92-1-99

Шекарасы: Успеноюрьевка ауылы, Клинцы ауылы, Қарағай ауылы, Үлгіалған ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Кононец Дмитрий Викторович; төрағаның орынбасары – Сейсен Копберген; хатшы – Касенова Райхан Амановна; комиссия мүшелері: Болок Галина Сергеевна, Чернухина Галина Евгеньевна.
376 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Николаевка а., А.С. Куница к., 21,

Николаев орта мектебі, тел: 8 (71636) 98-2-41

Шекарасы: Николаевка ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Кононец Сергей Михайлович; төрағаның орынбасары – Курмангалиева Нургул Жанабергеновна; хатшы – Чернышова Наталья Анатольевна; комиссия мүшелері: Котляр Сергей Иванович, Кононец Ирина Михайловна.
377 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Райгородок а., Центральная к., 16Б,

«Райгородок» ЖШС ғимараты, тел: 8 (71636) 5-25-78.

Шекарасы: Райгородок ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Соболев Алексей Владимирович; төрағаның орынбасары – Чухонцева Екатерина Рудольфовна; хатшыШейгец Марина Алексеевна; комиссия мүшелері: Тоцкая Екатерина Николаевна, Тоцкая Елена Валентиновна.
Егіндікөл ауданы
378 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Егіндікөл ауылы, Школьная көш. 6,

№ 1 орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71642) 2-14-94.

Шекаралары: Южная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20; Кирова көшесі 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22; Транспортная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Джакубаева көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15; Стадионная көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; Медиков көшесі 1, 3, 5, 7, 9; Линейная көшесі 1, 2, 3, 5а, 9, 9а, 11, 13, 15, 17, 23, 25; Зеленая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Водопроводная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; Элеваторная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18; Станционная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18; Казахская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21; Абая көшесі 1, 2, 3, 4, 1а; Пролетарская көшесі 2, 3, 4, 5, 7, 9, 13; Дорожная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6; Нефтебазовская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13.



Учаскелік сайлау комиссияның құрамы: комиссия төрайымы – Магасумова Ферзана Сабитовна; төрайымның орынбасары – Мусина Ляззат Боранқызы; комиссия хатшысы – Волощенко Римма Радиковна; комиссия мүшелері – Сеилова Күлжан Назымбекқызы, Асай Егінбай Өмірбайұлы.
379 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Егіндікөл ауылы, Победы көш. 11,

аудандық Мәдениет үйінің ғимараты, тел: 8 (71642) 2-14-09.

Шекаралары: Комсомольская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Мира көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23; Октябрьская көшесі 1, 3, 5, 8, 11; Спортивная көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19; Молодежная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Пушкина көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; Восточная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36; Победы көшесі 11, 11а, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27; Северная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Микрорайон көшесі 1, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 15, 19, 20; Джамбула көшесі 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20.



Учаскелік сайлау комиссияның құрамы: комиссия төрағасы – Қарабұзауов Марат Болатұлы; төрағаның орынбасары – Гусятникова Инна Романовна; комиссия хатшысы – Алпыспаева Надежда Васильевна; комиссия мүшелері – Савицкая Наталья Александровна, Уразалинова Алла Сергеевна.
380 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Егіндікөл ауылы, Школьная көш. 11,

№ 2 орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71642) 2-17-87.

Шекаралары: Целинная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37; Калинина көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; Степная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 32, 34; Гагарина көшесі 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43; Ленина көшесі 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 22, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56; Новая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18; Береговая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; Приозерная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Набережная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; Школьная көшесі 1,3,5,7.



Учаскелік сайлау комиссияның құрамы: комиссия төрайымы – Мурашко Людмила Егоровна; төрайымның орынбасары – Курманов Султан Сейткалиевич; комиссия хатшысы – Манойлова Ольга Владимировна; комиссия мүшелері – Апсаматов Ербол Кенжеқожатұлы, Жансеитова Жұлдыз Аскербайқызы
381 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Полтавское ауылы, Центральная көш. 16,


орта мектеп-бақшасының ғимараты, тел: 8 (71642) 2-33-05.

Шекаралары: Полтавское ауылы.



Учаскелік сайлау комиссияның құрамы: комиссия төрағасы – Аблахимов Айтпай Биболатұлы; төрағаның орынбасары – Бутрамьева Людмила Сергеевна; комиссия хатшысы – Бехлер Татьяна Петровна; комиссия мүшелері – Колпак Анастасия Станиславовна, Аятхан Айболат.
382 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Көркем а., Көркем көш. 17,

негізгі мектебінің ғимараты, тел: 8 (71642) 2-33-03.

Шекаралары: Көркем ауылы.



Учаскелік сайлау комиссияның құрамы: комиссия төрайымы – Жарқынбекова Жанаргүь Оралбайқызы; төрайымның орынбасары – Жүсіпов Сағадат Еренғалиұлы; комиссия хатшысы – Қасенова Әлия Алпысбайқызы; комиссия мүшелері – Мұхомедьяров Тлек, Тұяқова Динара Өмірзаққызы.
383 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Буревестник а., Орталық көш. 1,

әкім аппаратының ғимараты, тел: 8 (71642) 2-20-32.

Шекаралары: Буревестник ауылы.



Учаскелік сайлау комиссияның құрамы: комиссия төрайымы – Манжанова Сәуле Қуанышқызы; төрайымның орынбасары – Середа Нина Николаевна; комиссия хатшысы – Абсамедов Аян Қанатұлы; комиссия мүшелері – Смаилова Ботагөз Егімбайқызы, Рахимова Баян Ғазизқызы.
384 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Тоғанас а., Ыбырай Алтынсарин көш. 40,

негізгі мектебінің ғимараты, тел: 8 (71642) 2-53-05.

Шекаралары: Тоғанас ауылы.



Учаскелік сайлау комиссияның құрамы: комиссия төрайымы – Алпысова Алтын Қазымқызы; төрайымның орынбасары – Ищанов Смағұл Далабайұлы; комиссия хатшысы – Бөтенбаева Фарида Базарқызы; комиссия мүшелері – Исин Марат Қартайұлы, Хайруллина Жеңісгүл Сайлаубайқызы.
385 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ұзынкөл а., Школьная көш. 29,

орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71642) 2-53-03.

Шекаралары: Ұзынкөл ауылы.



Учаскелік сайлау комиссияның құрамы: комиссия төрайымы – Белоцкая Людмила Владимировна; төрайымның орынбасары – Трысбаев Қанат Жамбылұлы; комиссия хатшысы – Костина Татьяна Ивановна; комиссия мүшелері – Өтебаев Сүлеймен Үменұлы, Мұқашева Нұрғайша Балтабайқызы.
386 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Абай а., Дружбы көш. 4,

әкім аппаратының ғимараты, тел: 8 (71649) 3-13-35.

Шекаралары: Абай ауылы.



Учаскелік сайлау комиссияның құрамы: комиссия төрайымы – Калашникова Ольга Николаевна; төрайымның орынбасары – Әубакірова Гүльнар; комиссия хатшысы – Қалибекова Дариға Ермекқызы; комиссия мүшелері – Балабекова Оксана Аркадьевна, Чумак Айгуль Набиевна.
387 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Спиридоновка а., Горького көш. 8,

орта мектебінің ғимараты, 8 (71642) 2-71-02.

Шекаралары: Спиридоновка ауылы.



Учаскелік сайлау комиссияның құрамы: комиссия төрайымы – Оленберг Анна Геннадьевна; төрайымның орынбасары – Байнабекова Қаламқас Елемесқызы; комиссия хатшысы – Хаматханова Илюся Рафитовна; комиссия мүшелеріКудья Ирина Андреевна, Артемьева Ирина Тимофеевна.
388 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жалманқұлақ а., Ленина көш. 11,

әкім аппаратының ғимараты, тел: 8 (71642) 2-15-60.

Шекаралары: Жалманқұлақ ауылы.



Учаскелік сайлау комиссияның құрамы: комиссия төрайымы – Шалтаева Жібек Серікқызы; төрайымның орынбасары – Ысқақова Сапаргүл Төлепбергенқызы; комиссия хатшысы – Тоқмағамбетова Қалампыр Серікбайқызы; комиссия мүшелері – Алиякбарова Земзагүл Сейлбекқызы, Сәрсенова Ақжарқын Сағатқызы.
389 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жұлдыз а., Школьная көш. 1,

медициналық пунктінің ғимараты, тел: 8 (71642) 3-11-40.

Шекаралары: Жұлдыз ауылы, Қоңыртүбек ауылы.



Учаскелік сайлау комиссияның құрамы: комиссия төрағасы – Шаимов Аманкелді Абылхамитұлы; төрағаның орынбасары – Амантаев Жайлау Нұрланұлы; комиссия хатшысы – Шахманов Қаламбай Нұрсағитұлы; комиссия мүшелері – Аубакирова Асылтас Рахманқұлқызы, Амантай Гүлжамал Қапсағитқызы.
390 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қоржынкөл ауылы, Школьная көш. 18,

орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71642) 2-61-00.

Шекаралары: Қоржынкөл ауылы.



Учаскелік сайлау комиссияның құрамы: комиссия төрайымы – Лобода Розалия Савиевна; төрайымның орынбасары – Қауменова Айнагүл Әлибекқызы; комиссия хатшысы – Долгополова Дина Владимировна; комиссия мүшелері – Михеева Зарина Алишеровна, Хараборкина Светлана Васильевна.
391 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Бауман ауылы, Школьная көш. 1,

орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71642) 2-43-50.

Шекаралары: Бауман ауылы.



Учаскелік сайлау комиссияның құрамы: комиссия төрағасы – Царюк Сергей Васильевич; төрағаның орынбасары – Хаждеу Анастасия Викторовна; комиссия хатшысы – Құрсаубаева Анар Дауылбайқызы; комиссия мүшелері – Қарқымбаева Нұржамал Қуатқызы, Кустова Наталья Михайловна.
Ерейментау ауданы
392 сайлау учаскесі.

Орналасқан жері: Бестоғай а., Я.Киселев көш., 11а, ауылдық клубының ғимараты, тел: 8 (71633) 34-6-15.

Шекаралары:, Бестоғай а., Қызылту а..

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Каппасова Гульнар Еркеновна; төраға орынбасары - Байтемиров Дюсембай Смахович; хатшы - Аркенова Айгуль Темешовна; комиссия мүшелері - Бекназарова Орынбасар Каримовна, Поздеева Нина Михайловна.

393 сайлау учаскесі.

Орналасқан жері: Байсары а., Жеңіс көш., 44, бастауыш мектебінің ғимараты, тел: 8 (71633) 34-5-39..

Шекаралары: Байсары а.



Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Шажлиева Рабига Олжатаевна; төраға орынбасары Шидебаева Майра Казымовна; хатшы - Мусина Куралай Хамзеновна; комиссия мүшелері: Нигиметова Гаухаритас Кошкинбаевна, Салкаева Айнагуль Гариполовна.
394 сайлау учаскесі.

Орналасқан жері: Олжабай батыр атын. а., Ш. Байтуаров көш., 15, орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71633) 34-1-98.

Шекаралары: Олжабай батыр атын. а., Алғабас а..

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Назарбекова Сауле Ануарбековна; төраға орынбасары - Кушенова Бахыт Ермекбаевна; хатшы - Жанимхан Кулатай; комиссия мүшелері: Есентаева Сауле Токеновна, Жумаканова Роза Тулеубаевна.
395 сайлау учаскесі.

Орналасқан жері: Ынтымақ а., Р.Қошқарбаев атын. көш., 7, негізгі мектебінің ғимараты. тел: 8 (71633) 5-36-49

Шекаралары: Ынтымақ а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Хайруллина Айман Алибековна; төраға орынбасары Бейсенова Ляззат Ораловна; хатшы Хурмет Лена; комиссия мүшелері: Бейсенова Салима Шариповна, Нурманов Сарман Кабдилинович.
396 сайлау учаскесі.

Орналасқан жері: Бозтал а., Тәуелсіздік көш., 13«б», орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71633) 36-3-57.

Шекаралары: Бозтал а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Каирбаева Зауреш Кудайбергеновна; төраға орынбасары - Секуов Асет Жанжигитович; хатшы - Байкенова Райхан Зиядиновна; комиссия мүшелері: Маукишев Беймбет Ермекович, Шайхудинова Айгуль Сабитовна.
397 сайлау учаскесі.

Орналасқан жері: Тайбай а., Сарыарқа көш., 54, орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71633) 37-5-12. .



Шекаралары: Тайбай а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Варнат Мария Яковлевна; төраға орынбасары - Абишева Бакыт Аманжоловна; хатшы - Досумов Жума Кабиденович; комиссия мүшелері: Арбузова Галина Васильевна, Коянова Сауле Маратовна.
398 сайлау учаскесі.

Орналасқан жері: Елтай а., Достық көш., 18, негізгі мектебінің ғимараты, тел: 8 (71633) 5-03-84..

Шекаралары: Елтай а., Жарық а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Кусаинова Багила Сагидулиновна; төраға орынбасары - Кульмагамбетова Саруа; хатшы - Жахин Жеңіс Каиркенович; комиссия мүшелері: Иманбаев Сагыдат Мухаметкалиевич, Картбаева Гульмира Отановна.
399 сайлау учаскесі.

Орналасқан жері: Малтабар а., Бөгенбай батыр атынд. Көш., 15, орта мектебінің ғимараты,тел: 8 (71633) 3-47-40.



Шекаралары: Малтабар а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Ермуканова Кызылгуль Укубаевна; төраға орынбасары - Блялова Нурзейнеп Зияддиновна; хатшы - Амренова Назгуль Амангельдиновна; комиссия мүшелері: Тулепбергенова Алмагуль Башимовна, Шпекбаев Кунакбай Шпекбаевич.

400 сайлау учаскесі.

Орналасқан жері: Күншалған а., Р.Садуақасов көш., 11, орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71659) 37-2-91.

Шекаралары: Күншалған а., Қаратал а.



Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Садвокасов Руслан Аманбаевич; төраға орынбасары - Рахимгулова Тургай Ахановна; хатшы - Жасарова Тазагуль Темирбековна; комиссия мүшелері: Лесная Евгения Васильевна, Оразалимов Саят Жылкыбаевич.
401 сайлау учаскесі.

Орналасқан жері: Шәкей а., Жаңатұрмыс көш., 36, бастауыш мектебінің ғимараты, тел: 8 (71659) 35-5-60 .

Шекаралары: Шәкей а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Жасарова Гульмайра Зубаировна; төраға орынбасары - Акимбаева Карлыгаш Акатовна; хатшы - Шакенова Акку; комиссия мүшелері: Боканова Айнагуль Сматаевна, Садвакасов Мурат Балтабаевич.
402 сайлау учаскесі.

Орналасқан жері: Ақсуат а., Ы.Алтынсарин атынд. Көш., 2, Ерейментау орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71633) 5-38-32.

Шекаралары: Ақсуат ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Идрисова Гульсум Айтбаевна; төраға орынбасары - Идрисова Жибек Калымбековна; хатшы - Аккожанов Жанар Бердибекович; комиссия мүшелері:, Алдангуров Ерлан Камиденович, Тулеубаева Салькен Нурлановна.
403 сайлау учаскесі.

Орналасқан жері: Еркіншілік а., Сарыжайлау көш., 24, орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71633) 33-2-24.

Шекаралары: Еркіншілік а., Ы.Алтынсарин көш. – 1, 2, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87; А. Кұнанбаев көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47/1,47/2, 49, 51; Достық көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48; Қ. Досмағамбетұлы көш. – 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Ұлы дала көш. – 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2; Желтоқсан көш. - 1, 2, 4, 6, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37; Армандастар көш. – 1, 2, 3б, 4, 5; А. Риммер көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12,13, 15; Сарыжайлау көш. - 1, 2, 4, 6, 8, 9, 11, 11а, 12, 14, 15, 16; М.Әуезов көш. – 1, 2, 4; Ю. Гагарин көш. – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 72, 73, 75, 76, 76а, 77, 78, 79, 80, 81, 83; Ю. Гагарин көш. – 1/1, 1/2, 1/3, 1/6, 2/2, 2/3, 2/6, 2/7, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10; Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көш. – 1, 2/3, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 9, 13, 13а, 14а, 15, 16/1, 17, 17а, 17б, 18/1, 19, 19/1, 19/2, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 23, 27, 28, 31/1, 33/2, 34, 35/1, 41/1, 43/2, 49/2.

Веренка а., М.Мақатаев көш. - 4, 20, 21, 39, 44, 49,53, 61, 62, 63.



Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Воронько Иван Николаевич; төраға орынбасары - Шакенова Айман Габдулмажитовна; хатшы - Мырзат Жадыра; комиссия мүшелері: Жампеисов Марат Болатович, Ертай Есенгелды.
404 сайлау учаскесі.

Орналасқан жері: Еркіншілік а., Сарыжайлау көш., 20, мәдениет үйінің ғимараты, тел: 8 (71633) 33-4-09.

Шекаралары: Еркіншілік а, Ж.Хамзеұлы көш. – 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43/1, 43/2, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70/1, 70/2, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105; Атақоныс көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46/1, 46/2, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55/1, 55/2, 55/3, 55/4, 55/5, 57/1, 57/2, 57/3, 59/1, 59/2, 59/3, 60а, 60, 61/1, 61/2, 61/3, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100/1, 100/2, 101, 103, 104; С.Жәкішұлы көш. - 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52/1, 52/2, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70/1, 70/2, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105; 107/1, 107/2, 108, 109/1, 109/2, 110, 111/1, 111/2, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 120/1, 120/2; Ынтымақ көш. – 1, 1/3, 2, 2/2, 3, 3а, 3, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16б,19/1, 19, 20, 20а, 20в, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 28а, 29, 29а,31, 31а, 32, 34, 34а, 34/1, 34/2, 34/3, 35, 35а ,36,37,38/1, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48,48а, 50, 50а, 51, 52, 53, 54,55, 56, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Кызыров Гибрат Айтбаевич; төраға орынбасары - Жакишева Зейнегуль Шайсултановна; хатшы - Жаксылыкова Салтанат Сарсенбаевна; комиссия мүшелері: Балдаков Назар Серикпаевич, Бейсенова Галина Прановна, Бусурманова Рысжан Конакбаевна, Тресцова Валентина Степановна.
405 сайлау учаскесі.

Орналасқан жері: Еңбек а., Иманғали балуан көш., 12, негізгі мектебінің ғимараты, тел: 8 (71633) 5-34-29.

Шекаралары: Еңбек а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Аубакиров Темирбулат Алпыспаевич; төраға орынбасары - Тасбулатова Сагдат Турсыновна; хатшы - Альплям Майра; комиссия мүшелері: Ильясов Мустафа Серикович, Турсунбаев Ануар Кенесович.

406 сайлау учаскесі.

Орналасқан жері: Новомарковка а, Я.Киселев көш., 20, орта мектебінің ғимараты, тел: 8(71633) 33-5-25..

Шекаралары: Новомарковка ауылы.



Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Баетова Марина Сапарбековна; төраға орынбасары - Алтыбаева Жанна Аманжоловна; хатшы - Жакишев Дулат Суиндыкович; комиссия мүшелері: Апергенова Луиза Назифовна, Ковалевич Лариса Тимергазимовна, Онгарова Гайша Молдагалиевна, Тлеулесова Динара Кайырбековна.
407 сайлау учаскесі.

Орналасқан жері: Ақмырза а., Бейбітшілік көш., 11, орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71633) 32-3-57.

Шекаралары: Ақмырза а., Жолбасшы а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:төраға - Палагута Антонина Михайловна; төраға орынбасары - Онгарова Алмагуль Байкеновна; хатшы - Сабитова Жанна Борисовна; комиссия мүшелері: Герасим Екатерина Григорьевна, Кладько Валентина Андреевна.
408 сайлау учаскесі.

Орналасқан жері: Сілеті а, Ы. Алтынсарин атынд. Көш., 9, орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71633) 36-6-81.

Шекаралары: Сілеті а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Адилов Ильяс Сайлаубаевич; төраға орынбасары - Кожатаев Сагат Амангельдинович; хатшы - Абдримов Бауыржан Маратович; комиссия мүшелері: Мухтарова Бибинур Рамазановна, Пчелинцева Марина Владимировна.
409 сайлау учаскесі.

Орналасқан жері: Торғай а, Мәдениет көш., 25, ауылдық клубының ғимараты, тел: 8 (71633) 35-4-06.

Шекаралары: Торғай а., Қарағайлы а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Будешова Асия Ахтаевна; төраға орынбасары - Жусупова Гульжан Жумабековна; хатшы - Қалхаман Ардақ Смағұлқызы; комиссия мүшелері: Бегалинова Раушан Курметовна, Момунова Бакытжан Анкабаевна.

410 сайлау учаскесі.

Орналасқан жері: Балықты а., Орталық көш., 12, «Бұйратау» ұлттық паркінің ғимараты, тел: 8(71633) 5-31-02.

Шекаралары: Балықты а.



Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Есимов Каиргельды Амантаевич; төраға орынбасары - Лукашук Люся Николаевна; хатшы - Даниленко Надежда Ивановна; комиссия мүшелері: Айтмагамбетов Айбол Шихович, Кундиловская Светлана Алексеевна.
411 сайлау учаскесі.

Орналасқан жері: Жаңажол а., Тәуелсіздік көш., 4, негізгі мектебінің ғимараты, тел: 8(71633) 5-38-34.

Шекаралары: Жаңажол а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Сыздыков Берик Ундрисович; төраға орынбасары - Баязова Жанар Жанабаевна; хатшы - Шакиржанов Сагидулла Зьядденович; комиссия мүшелері: Утепов Жилкайдар Боранбаевич, Жукенова Айгуль Ашкеновна.
412 сайлау учаскесі.

Орналасқан жері: Өлеңті а, М.Маметова көш., 2а, ауылдық клубының ғимараты, тел: 8 (71633) 36-1-52.

Шекаралары: Өлеңті а., Қоржынкөл ст.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Залгаринова Алмагуль Имангалиевна; төраға орынбасары - Кошкинбаева Райхан Токеновна; хатшы - Узденова Татьяна Анатольевна; комиссия мүшелері: Айткулова Алтынай Сериковна, Макашева Жибек Калиевна.
413 сайлау учаскесі.

Орналасқан жері: Өлеңті ст., Қ.Сәтпаев атынд. Көш.,17, вокзал ғимараты, тел: 8 (71633) 36-2-52 .

Шекаралары: Өлеңті ст.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Мустафина Айнагуль Амирхановна; төраға орынбасары - Микитюк Ольга Александровна; хатшы - Аубакирова Кунсулу Каиржановна; комиссия мүшелері: Алиманова Айнагуль Рахимжановна, Нагиманова Айгуль Дюсембаевна.

414 сайлау учаскесі.

Орналасқан жері: Ажы а, З.Шашкин атын. көш., 4, ауылдық клубының ғимараты, тел: 8 (71659) 35-1-20.

Шекаралары: Ажы а., Қойтас а.



Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Абдрахманов Данияр Тлеубаевич; төраға орынбасары - Космуканова Нуржайнат Муратовна; хатшы - Кусаинова Алмагульсум Мурсаловна; комиссия мүшелері: Байдильдинов Бейсембай Туханович, Бегимова Айсулу Агзамовна.

415 сайлау учаскесі.

Орналасқан жері: Ерейментау қ., М.Жадайұлы атынд. көш., 21, негізгі мектебінің ғимараты, тел: 8(716-33) 2-50-09. .

Шекаралары: Ерейментау қ., Горнолесная көш. – 4, 11, 14, 32, 35; Каменный карьер көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81; қосалқы станция үйі; Бекболат ақын көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69; М. Жадайұлы атынд. көш. – 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127.



Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Саттар Анар Теміртайкызы; төраға орынбасары - Шайзина Раиса Дюсембаевна; хатшы - Мукашева Торгын Боранбаевна; комиссия мүшелері: Ахметова Асемгуль Ризатовна, Закарина Аягуль Маруановна.

416 сайлау учаскесі.



Орналасқан жері: Ерейментау қ., А. Құнанбаев көш., 17, орта мектебінің ғимараты, тел: 8(716-33) 2-16-45.

Шекаралары: Ерейментау қ., С.Сейфуллин көш. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 22, 23а, 24, 24а, 25, 25а, 26, 27, 29, 33, 40; А.Иманов көш. – 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 23а; Қарасу көш. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46; Автомобилистов көш. – 2, 3, 4, 6, 12, 12а, 14, 16; Желтоқсан көш. - 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 76А, 78; Жантай батыр көш. - 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43; Ш.Уәлиханов көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; Бөгенбай көш. – 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56; А.Құнанбаев көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 86; Абылайхан көш. – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69; К.Қасымов көш. – 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35; Школьный тұйық көш. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 13; Зеленый хутор көш. – 1, 2, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 56б, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 117, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 149а, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213; Заречная көш. - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 107, 111; Приречная көш. - 1, 2, 3, 3а, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26; Степная көш. - 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11; Б.Бектеміров көш. – 1, 2, 3, 4, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22; В.Чкалов көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 29; Саққұлақ-би көш. – 1, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 21, 23.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Дюсенов Толеген Балташевич; төраға орынбасары - Сырымбетова Ляззат Касеновна; хатшы - Жапабаева Гульден Акимханқызы; комиссия мүшелері: Ербатырова Сандугаш Жанабековна, Кукса Светлана Михайловна, Мироненко Надежда Борисовна, Молдабаева Шолпан Евенслановна.

417 сайлау учаскесі.

Орналасқан жері: Ерейментау қ., Жеңіс көш., 6,орта мектебінің ғимараты, тел: 8(716-33) 2-14-50.

Шекаралары: Ерейментау қ., К.Қасымов көш. – 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 93, 93а, 95, 99, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153; Абылайхан көш. -120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 132а, 132б, 134, 134а, 134б, 136, 136а, 136б, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 190а, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246; Үмбетей жырау атынд. көш. -2, 2А; Жеңіс көш. – 1, 2, 3, 4; Т.Мұсабаев көш. – 1, 2, 3, 4, 5; Атан Батыр көш. – 1, 2, 3, 5; Мир көш. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Железнодорожная көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Свободы көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Ю.Гагарин көш. – 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6; А.Құнанбаев көш. – 125, 127, 129, 132, 134, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240; Абылайхан көш. – 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 237; Т.Мұсабаев көш. – 6 ,7; Атан Батыр көшесі - 6, 9; Мир көшесі – 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Железнодорожная көш. – 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Свободы көш. – 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Ю.Гагарин көш. – 7, 8, 9, 10, 11, 12,13; Ә.Барлыбаев көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16; Я.Киселев көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Западная көш. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23.; Ш.Уәлиханов көш. - 45, 47, 49, 56, 60; Бөгенбай көш. – 97, 99, 101.



Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Жапабаев Ермухан Темиргалиевич; төраға орынбасары - Мамбеталина Толкын Темиржановна; хатшы – Умурзакова Карлыгаш Джанбырбаевна; комиссия мүшелері: Асатиани Оксана Егоровна, Крушева Татьяна Бейсембековна, Унайбекова Сауле Мамежановна, Молдабаева Гульнар Жакияновна, Смагулова Динара Асылкановна, Шушакова Ляззат Кызарбековна
418 сайлау учаскесі.

Орналасқан жері: Ерейментау қ., М.Әуезов көш., 8, орта мектебінің ғимараты, тел: 8(716-33) 2-14-73.

Шекаралары: Ерейментау қ., Автомобилистов көш. – 23, 47, 87; Желтоқсан көш. - 19, 21, 23, 25, 27, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46; Жантай батыр көш. - 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 76, 77, 79, 79/3, 81; Ш.Уәлиханов көш. - 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 41а, 42, 43, 43б, 43в, 44, 46, 50, 50а, 52, 52а, 54; Бөгенбай көш. – 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91; А. Кұнанбаев көш. – 77, 79, 81, 83, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 106, 109, 109а, 109б, 111, 117, 120, 122, 124, 130; Абылайхан көш. – 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 118; К.Қасымов көш. – 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 79а, 81, 81а, 83, 85, 85а, 87а, 87б, 87в, 89; Саққұлақ-би көш. – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 24; А.Әлжанов көш. – 1, 2, 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35; М. Әуезов көш. – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 9а, 11, 12, 13, 14; Әл-Фараби көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 11а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31; Үмбетей жырау атынд. көш. – 5, 7, 9, 11, 13.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Сарсенбаева Гульбарам Баярстановна; төраға орынбасары - Махатова Рауза Кинисовна; хатшы – Оразалимов Сапаргали Абуевич; комиссия мүшелері: Дюсембаева Багдат Мажитовна, Костанова Диана Бериктасовна, Карсибаева Айман Нургаликызы, Суйеугазиева Лунара Амангельдиевна.

419 сайлау учаскесі.

Орналасқан жері: Ерейментау қ., Ш.Уәлиханов көш, 51, орта мектебінің ғимараты, тел: 8(716-33) 2-29-94.

Шекаралары: Ерейментау қ., А.Құнанбаев көш. – 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 183а, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201; Бөгенбай көш. - 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 105, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 153, 155, 157, 161, 163, 165, 167,169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183; Ш.Уәлиханов көш. - 53, 55, 57, 59, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150; Жантай батыр көш. - 91, 92, 92а, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 107, 111; Желтоқсан көш. - 124, 126, 142; Октябрьский тұйық көш. - 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7; Первомайский тұйық көш. - 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Т.Мұсабаев көш. - 8, 10, 13, 17; Атан батыр көш. - 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 18а, 20, 22; Мир көш. - 17, 17а, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 38а, 40, 42, 44, 46; Железнодорожная көш. - 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38; Свободы көш. – 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38; Ю.Гагарин көш. – 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38; Ә.Барлыбаев көш. – 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 31, 33; Строительная көш. – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15; Заводская көш. – 6, 8, 10, 10а.



Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Жахин Ергалый Таханович; төраға орынбасары - Икласова Саркыт Темиржановна; хатшы - Иващенко Анастасия Владимировна; комиссия мүшелері: Кабдыкешова Алма Кыздарбековна, Омарова Гаухар Амангельдиновна, Резанова Юлия Васильевна, , Рустимова Жанна Муратовна,.

420 сайлау учаскесі.

Орналасқан жері: Ерейментау қ., Қазахская көш., 8/1, орта мектебінің ғимараты,тел: 8(716-33) 2-25-57.

Шекаралары: Ерейментау қ., Линейная көш. - 4, 6, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35; Интернациональная көш. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63; Ж.Ибраев көш. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111; Ғ.Мұқатов көш. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 36, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110; Казахская көш. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 22, 23, 24, 26, 28, 28а, 28б, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73; Северная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 14; Ж.Жабаев көш. - 1, 2, 3, 6, 10, 11, 12, 13, 15, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28; Деповская көш. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30.



Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Куланбаева Балдырган Каменовна; төраға орынбасары - Смагулова Кайша Негметоловна; хатшы - Сайдалина Галия Сериковна; комиссия мүшелері: Бейсова Кымбат Ергалиевна, Оразбаева Рысты Манашевна.
Есіл ауданы



Ақмола облысы сайлау комиссияларының шекаралары және учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары туралы хабарлама
Орналасқан орны:
Орналасқан орны
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға
Шекаралары:
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым -
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:
Шекарасы: өркендеу а. учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:төрағасы
Орналасқан жері:
Шекаралары: тайтөбе а. учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға

Каталог: sites -> aqmola.gov.kz -> uploads -> vybory -> grabicy
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> «№ мектеп-лицей» мемлекеттік мекемесі Күнтізбелік- тақырыптық жоспар
sites -> Ермұхан Бекмахановқа Сыздайды жаным, мұздайды қаным, жан аға!
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Жамбыл атындағы Мемлекеттік жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Қызылорда облысының жер – су атаулары қызылорда, 2013 жыл сыр елі қызылорда облысы
sites -> ОҚу курсының каталогы 050117 қазақ тілі мен әдебиеті
sites -> Өмірбаяндық деректеме
sites -> Жиырма үш жыл бір ғұмыр
grabicy -> Ақмола облысы бойынша сайлау округтері туралы мәліметтер


Достарыңызбен бөлісу:
1   ...   35   36   37   38   39   40   41   42   ...   57


©engime.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет