№1 сайлау комиссиясы



бет41/57
Дата31.12.2019
өлшемі1.73 Mb.
1   ...   37   38   39   40   41   42   43   44   ...   57

№ 424 Сайлау учаскесі


Орналасқан орны: Есіл қ., Конаев к.,7, С. Серіков атындағы орта мектеп, тел: 8 (71647) 21-9-47.

Шекарасы: Гагарин көшесі – 8, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71;Жамбыл Жабаев көшесі – 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 70/1, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87а, 89, 90, 94, 94а, 94б, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 110, 116;Рысбек Мырзашев көшесі – 65, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 78а, 80;Николай Самохвалов шағын ауданы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;СПТУ-6 көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;Пивзавод көшесі - 1, 2, 3;Подстанция көшесі - 1, 2;Фрунзе көшесі – 2, 3, 4, 6, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46;429 шақырымдағы үйлер - 1, 2;Батыс шағын ауданы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Скорова Зоя Михайловна; төрайымның орынбасары – Кудайбергенов Серик Вахитович; хатшы – Прудник Анастасия Александровна; комиссия мүшелері: Кинибаева Валентина Александровна, Лушина Людмила Михайловна, Смагулова Шынар Тилековна, Горбач Ольга Александровна.


№ 425 Сайлау учаскесі


Орналасқан орны: Есіл қ., Мұңайтпасов к.,10, № 2 орта мектеп, тел: 8 (71647) 21-4-94.

Шекарасы:АТК көшесі – 1, 2а, 9, 10, 14;Ғарышкерлер көшесі – 1а, 2а, 3а, 5, 5/2, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 34, 48, 50, 52;Қажымұқан Мұңайтпасов көшесі– 2, 5, 6, 7, 8, 9,10;Нұркен Әбдіров көшесі – 1, 3, 4, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26;Ростовская көшесі – 1, 1а, 2, 3, 4, 8, 9, 10;Құрылысшылар көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15;Энергетиков көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 13, 15;Әлия Молдағұлова көшесі – 1, 3, 3а, 5, 8, 9, 10, 12.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Каирбекова Загира Сериковна; төрайымның орынбасары – Назарова Сайранкул Битанбаевна; хатшы – Албогачиева Лейла Абуовна; комиссия мүшелері: Жунусова Айнаш Кусаиновна, Сидлецкая Анжелика Владимировна, Хамзина Динара Газизовна, Забелина Галина Петровна.



№ 426 Сайлау учаскесі


Орналасқан орны: Есіл қ., Элеваторная к.,1, «Есиль-Дэн» ЖШС әкімшілік ғимараты, тел: 8 (71647) 40-1-59.

Шекарасы:Зеленая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 18;ДЭСУ - 446 - үйлері - 1, 2, 3, 4;Нефтебаза көшесі - 5, 6, 7, 8, 10;Бірлік көшесі – 1, 2, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 16, 17, 20, 20а, 22, 22а;Ұлы дала көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 8б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 23, 24, 26;СПТУ-4 көшесі - 1, 2, 3, 4, 5;Элеваторный көшесі - 1, 1а, 1б, 1в, 2, 2а, 3, 3а, 3б, 3в, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Пристайчук Инна Ивановна; төрайымның орынбасары – Хабылхан Жанибек; хатшы – Ткачук Дмитрий Витальевич; комиссия мүшелері: Рыбка Олег Анатольевич, Храмушин Евгений Владимирович.



№ 427 Сайлау учаскесі


Орналасқан орны: Есіл қ., Әуезов к.,24, № 3 орта мектеп, тел:

8 (71647) 50-5-00.



Шекарасы:432 шақырымдағы үйлер – 1, 2, 3, 4, 5;Щорс көшесі – 1, 7, 14;

Александр Пушкин көшесі – 2, 4, 5, 5а, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 16а, 18, 20, 24, 26;Солтүстік шағын ауданы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 17, 18;Мұхтар Әуезов көшесі – 5, 7, 8, 9, 10, 12, 15а, 16, 18, 19, 20;Макаренко көшесі – 3, 5, 6, 7, 8, 17.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Басова Любовь Николаевна; төрайымның орынбасары – Тоқтархан Жандос; хатшы – Аманбай Айымгүл Нұрланқызы; комиссия мүшелері: Терентьева Виктория Николаевна, Сыздыгалин Нуркен Нургалиевич.

№ 428 Сайлау учаскесі


Орналасқан орны: Ақсай а., Ленин к.,8, Ақсай орта мектебі,

тел: 8 (71647) 29-1-60.



Шекарасы:Экспериментальная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11;Птицефабрика көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;Целинная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;Животноводческая көшесі – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;Әлия Молдағұлова көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;Комсомольская көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;Мира көшесі – 1, 2, 3, 4;Поль Робсон көшесі – 1, 2, 3, 4, 5;Ленин көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 24;1 Май көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;Школьная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;Стадионная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;Новая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 7/1;Новая 2 көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;Гагарин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;Лесная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;5 шақырым көшесі – 1, 2, 3, 4.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Кажетова Майра Айтказовна төрайымның орынбасары – Абдыкаримова Райхан Оразбековна; хатшы – Бакижанова Бахитгуль Ескергеновна; комиссия мүшелері: Султанов Бейбут Кизакович, Пляшечник Елена Ивановна.



№ 429 Сайлау учаскесі


Орналасқан орны: Алматинское а., Школьная к.,1, Алматинский орта мектебі, тел: 8 (71647) 53-1-43.

Шекарасы:Заозерная көшесі – 1, 2;Зеленая көшесі– 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12;Клубная көшесі– 1, 2, 3, 6, 7, 8, 12;Молодежная көшесі – 2, 3;Нефтебазовская көшесі – 6;Почтовая көшесі – 4, 8, 30, 35, 89;Приозерная көшесі – 1, 5, 6, 7, 11;Речная көшесі – 5, 6, 8;Целинная көшесі – 62, 64, 66;Чкалов көшесі – 38, 97, 99, 101;Школьная көшесі –11, 12, 102;Элеваторная көшесі – 3, 4, 5, 5/2, 7, 7/1, 11, 14, 41, 96.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Кучербаева Салтанат Куанышевна, төрайымның орынбасары – Антипов Юрий Николаевич; хатшы – Кадыренкова Наталья Григорьевна; комиссия мүшелері: Муханова Виктория Леонидовна, Ковтун Марина Николаевна.




Каталог: sites -> aqmola.gov.kz -> uploads -> vybory -> grabicy
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> «№ мектеп-лицей» мемлекеттік мекемесі Күнтізбелік- тақырыптық жоспар
sites -> Ермұхан Бекмахановқа Сыздайды жаным, мұздайды қаным, жан аға!
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Жамбыл атындағы Мемлекеттік жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Қызылорда облысының жер – су атаулары қызылорда, 2013 жыл сыр елі қызылорда облысы
sites -> ОҚу курсының каталогы 050117 қазақ тілі мен әдебиеті
sites -> Өмірбаяндық деректеме
sites -> Жиырма үш жыл бір ғұмыр
grabicy -> Ақмола облысы бойынша сайлау округтері туралы мәліметтер


Достарыңызбен бөлісу:
1   ...   37   38   39   40   41   42   43   44   ...   57




©engime.org 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет