№1 сайлау комиссиясы



бет42/57
Дата31.12.2019
өлшемі1,73 Mb.
1   ...   38   39   40   41   42   43   44   45   ...   57

№ 430 Сайлау учаскесі


Орналасқан орны: Біртал а. Центральная к., 3, Біртал бастауыш мектебі

тел: 8 (71647) 53-0-73.



Шекарасы:Комсомольская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 26;Молодежная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;Механизаторская көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 19;Набережная көшесі – 1, 2, 3, 5, 6, 8;Почтовая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1;Пушкин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5;Садовая көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;Спортивная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6;Центральная көшесі – 1, 5, 8

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Каиржанова Ильмира Мусахановна, төрайымның орынбасары – Ярчук Юрий Борисович; хатшы – Бабаджанян Константин Генрихович; комиссия мүшелері: Хван Венера Марсельевна, Зимина Снежана Викторовна.



№ 431 Сайлау учаскесі


Орналасқан орны: Бұзылық а. Целинная к., 8, Бұзылық орта мектебі,

тел: 8 (71647) 26-2-91.



Шекарасы:Больничный қиылысы– 1, 2;Каракольская көшесі – 16, 20, 22, 24;Мәншүк Мәметова көшесі– 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;Мичурин көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 12, 13, 15;Молодёжная көшесі – 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16;Почтовая қиылысы – 1, 2, 3, 5, 6;Рассветная көшесі - 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 13а, 13б, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83;Степная көшесі – 1, 3, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 43, 47, 49, 55;Целинная көшесі – 3, 4, 5, 6, 8.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Саламатова Нуржамал Кайдарбековна, төрайымның орынбасары – Искакова Дарига Ахмедиевна; хатшы – Бекжанова Светлана; комиссия мүшелері: Пажитнев Сергей Анатольевич, Ибраева Надежда Николаевна.



№ 432 Сайлау учаскесі


Орналасқан орны: Двуречное а., Производственная к.,22, ауылдық мәдениет үйі, тел: 8 (71647) 27-3-48

Шекарасы:Гагарин көшесі -1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;Иманов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;Советская көшесі -1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20;Животноводческая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 31, 35;Юбилейная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;Производственная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10а, 11, 13, 15, 17, 18/1;Ленин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 16;Школьная көшесі – 2, 3, 4, 6, 8;Комсомольская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13;Почтовая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 27;Целинная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43;Ишимская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;Садовая көшесі - 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51;Зайчукова көшесі –1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;Степная көшесі –1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9;Луговая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6;Красивая көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 18, 20, 22, 26;Молодежная көшесі – 1, 2, 3

.Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Ефимова Татьяна Анатольевна, төрайымның орынбасары – Игумнова Розалия Фатиховна; хатшы – Сейдина Жанагуль Закировна; комиссия мүшелері: Ибраева Сауле Жумабековна, Каскырбаева Гульнара Ауезовна.

.

№ 433 Сайлау учаскесі


Орналасқан орны: Ейское а., Школьная к.,14, Ейский бастауыш мектебі, тел: 8 (71647) 29-4-09.

Шекарасы:Животноводов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5;Зеленая көшесі -1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10а, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24;Зерновая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;Механизаторов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;Пролетарская көшесі- 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8;Строительная көшесі – 1, 3, 4, 4а, 5, 7, 9, 22, 24, 32;Целинная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 8а, 9;Школьная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 14а, 16, 17, 18.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Усс Евгения Францевна, төрайымның орынбасары – Бородавко Вероника Викторовна; хатшы – Шакирьянова Галина Ануарбековна; комиссия мүшелері: Гордий Наталья Вячеславовна, Телитченко Наталья Александровна.



№ 434 Сайлау учаскесі


Орналасқан орны: Жаныспай а., Ленин к.,18, Жаныспай негізгі мектебі,

тел: 8 (71647) 29-6-50.



Шекарасы:Октябрьдің 70 жылдығы көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14;Коммунистическая көшесі - 4, 5, 7, 8, 9, 12, 13, 14;Комсомольская көшесі - 1, 3, 5, 10, 11, 14, 15;Ленин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 23, 25, 27;Мира көшесі - 2, 4, 20;Московская көшесі -2, 4, 5, 8, 10, 11;Новая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;Набережная көшесі - 4, 9, 12;Почтовая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;Строительная көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9;Тельман көшесі - 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13;Целинная көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;Юбилейная көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға –Савченко Иван Сергеевич; төрағаның орынбасары – Пономарева Елена Васильевна; хатшы – Ерболат Армангуль; комиссия мүшелері: Черенкова Надежда Владимировна, Кәкім Ақгүл.



№ 435 Сайлау учаскесі


Орналасқан орны: Заречное а., Бейбітшілік к., 10 , ауылдық Мәдениет үйі, тел: 8 (71647) 26-4-01.

Шекарасы:Нұрлы жол көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21;Қаныш Сәтбаев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16;Тұрар Рысқұлов көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;Жеңіс көшесі –1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22;Целинная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27;Абылайхан көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24;Бірлік көшесі – 5, 9, 11;ӘлияМолдағұлова көшесі – 2, 3, 4, 5;Достық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;Гагарин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;Абай Құнанбаев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Жібек жолы көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;Тәуелсіздік көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47;Бейбітшілік көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 15, 17, 17а;Ыбырай Алынсарин көшесі – 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22;

Дальный ауылы: Сарыарқа көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;Есіл көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Чуфарова Анна Алексеевна; төрайымның орынбасары – Финк Наталья Сергеевна; хатшы – Касенова Лаззат Берлинбаевна; комиссия мүшелері: Лыло Виктория Валерьевна, Унгефуг Татьяна Николаевна.



Ақмола облысы сайлау комиссияларының шекаралары және учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары туралы хабарлама
Орналасқан орны:
Орналасқан орны
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға
Шекаралары:
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым -
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:
Шекарасы: өркендеу а. учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:төрағасы
Орналасқан жері:
Шекаралары: тайтөбе а. учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға

Каталог: sites -> aqmola.gov.kz -> uploads -> vybory -> grabicy
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> «№ мектеп-лицей» мемлекеттік мекемесі Күнтізбелік- тақырыптық жоспар
sites -> Ермұхан Бекмахановқа Сыздайды жаным, мұздайды қаным, жан аға!
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Жамбыл атындағы Мемлекеттік жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Қызылорда облысының жер – су атаулары қызылорда, 2013 жыл сыр елі қызылорда облысы
sites -> ОҚу курсының каталогы 050117 қазақ тілі мен әдебиеті
sites -> Өмірбаяндық деректеме
sites -> Жиырма үш жыл бір ғұмыр
grabicy -> Ақмола облысы бойынша сайлау округтері туралы мәліметтер


Достарыңызбен бөлісу:
1   ...   38   39   40   41   42   43   44   45   ...   57


©engime.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет