№1 сайлау комиссиясы



бет43/57
Дата31.12.2019
өлшемі1,73 Mb.
1   ...   39   40   41   42   43   44   45   46   ...   57

№ 436 Сайлау учаскесі


Орналасқан орны: Знаменка а., Тәуелсіздік к., 2, ауылдық клуб,

тел: 8 (71647) 52-5-96.

Шекарасы:Целинная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 17;Островский көшесі - 4, 6, 8, 9, 10, 12, 14;Октябрьская көшесі - 1, 3, 4, 5, 9, 11, 13, 15;Московская көшесі - 1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14; Леонов көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35;Набережная көшесі - 1, 2, 2а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;Центральная көшесі - 1, 1а, 2, 3, 5, 6а, 7, 7а, 9а, 11а, 13а, 18а, 20а; Комсомольская көшесі – 3, 4, 5, 7;Горький көшесі - 1, 2, 4, 12, 15, 40;Калинин көшесі - 1, 2, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15;Первомайская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 20;Нестеренко көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;Степная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Алькебаева Айнагуль Агламовна; төрайымның орынбасары – Гарифуллина Аниса Ягафаровна; хатшы – Жумагулова Асемгуль Каримжановна; комиссия мүшелері: Адильбаева Батжамал Касимовна, Иваниченко Елена Борисовна.



№ 437 Сайлау учаскесі


Орналасқан орны: Игілік а., Школьная к., 9, Игілік негізгі мектебі,

тел: 8 (71647) 52-2-37.



Шекарасы: Абай Құнанбаев көшесі - 5, 6, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 16
, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 27, 27а, 29; Мира көшесі - 1, 1б, 2, 3, 4, 6, 9, 11, 11а, 12, 13, 19, 21, 23, 27; Набережная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7;Тезекбаев көшесі - 2, 3; Целинная көшесі – 2а, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22; Школьная көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Хайдаров Айдос Танатканович; төрағаның орынбасары – Темирбекова Айсулу Тураровна; хатшы – Шауленов Шамерхан Авесханович; комиссия мүшелері: Бигужанова Радмила Сергеевна, Кутыбаева Лидия Викторовна.



№ 438 Сайлау учаскесі


Орналасқан орны: Интернациональное а., Маяковский к., 9, Интернациональный орта мектебі, тел: 8 (71647) 28-6-24.

Шекарасы:Гагарин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11;Набережная көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 14, 15;Маяковский көшесі -1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29;Ленин көшесі – 5, 7, 9, 10, 17, 19, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 38;Школьная көшесі – 1, 2, 3, 4, 6, 9, 11;Юбилейный көшесі – 2, 4, 8, 10, 12, 14, 16;Целинная көшесі – 2, 4, 6, 8;Октябрьдің 50 жылдығы көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Головко Елена Николаевна; төрайымның орынбасары – Шматко Владимир Сергеевич; хатшы – Угарова Флида Гатиновна; комиссия мүшелері: Гамоля Ирина Васильевна, Власенкова Татьяна Анатольевна.


№ 439 Сайлау учаскесі


Орналасқан орны: Калачи а., Школьная к., 25, Калачи бастауыш мектебі, тел: 8 (71647) 25-4-08.

Шекарасы:Калачи ауылы:Больничная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;Больничный қиылысы -1, 2, 3, 4, 5, 7;Гагарин көшесі - 1, 3, 4, 5, 7, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48;Ключевая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13;Ленин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 31, 32, 33, 35, 37, 41, 42, 44, 46;Мира көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20;Парковая көшесі - 1, 2, 3 ,4, 5;Приишимская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;Степная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10;Строительная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14а, 14б, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 31;Школьная көшесі - 1, 3, 5, 6, 7;

Красногорский кенті:Ленин көшесі - 1, 1а, 3, 4, 5, 6, 8, 15, 16, 18;Мира көшесі - 1, 2, 2а, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13;Октябрьская көшесі - 4, 8, 10, 12, 14;Юбилейная көшесі - 3, 9, 11, 15;Набережная көшесі - 2, 4;Целинная көшесі - 1, 4, 9.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Епишина Татьяна Васильевна; төрайымның орынбасары – Сахарова Ютта Владимировна; хатшы – Лаптева Ирина Александровна; комиссия мүшелері: Ананенков Александр Анатольевич, Гненная Наталья Захаровна.

№ 440 Сайлау учаскесі


Орналасқан орны: Қаракөл а., Набережная к., 9, Қаракөл орта мектебі, тел: 8 (71647) 26-6-56.

Шекарасы:Октябрьская көшесі - 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 20, 22;Набережная көшесі – 7, 7а, 8, 10;Речная көшесі – 2, 4, 8, 10;Степная көшесі – 1, 3, 4, 15, 19, 21, 23;Целинная көшесі – 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 27, 29;Мира көшесі – 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 15, 16, 18, 20, 22;Молодежная көшесі – 1, 2, 3, 4, 6;Школьная көшесі – 1, 1а, 3а, 4, 6, 8, 10, 11, 14, 16;Советская көшесі -1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 14, 16, 18, 22, 24.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Бұқатай Аманжол; төрағаның орынбасары – Байғалым Арайгүл; хатшы – Фоминых Ирина Егоровна; комиссия мүшелері: Халилова Зинаида Николаевна, Новак Валентина Николаевна.



№ 441 Сайлау учаскесі


Орналасқан орны: Ковыльное а., Маяковский к., 2, «Алтын - Дэн» АҚ ауылдық клубы, тел: 8 (71647) 52-0-14.

Шекарасы:Абай Құнанбаев көшесі - 1, 2 ,3;Комсомольская көшесі – 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46;Локомотивная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 23, 25, 26;Маяковский көшесі - 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49;Мира көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;Привокзальная көшесі – 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9;Станционная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;Степная көшесі – 1, 2, 3.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Конюшевская Татьяна Эдуардовна; төрайымның орынбасары – Зеленко Гульнара Захаровна; хатшы – Бочкарева Наталья Сергеевна; комиссия мүшелері: Исабаева Кенжегул Бакытжановна, Щербина Галина Витальевна.





Ақмола облысы сайлау комиссияларының шекаралары және учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары туралы хабарлама
Орналасқан орны:
Орналасқан орны
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға
Шекаралары:
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым -
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:
Шекарасы: өркендеу а. учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:төрағасы
Орналасқан жері:
Шекаралары: тайтөбе а. учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға

Каталог: sites -> aqmola.gov.kz -> uploads -> vybory -> grabicy
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> «№ мектеп-лицей» мемлекеттік мекемесі Күнтізбелік- тақырыптық жоспар
sites -> Ермұхан Бекмахановқа Сыздайды жаным, мұздайды қаным, жан аға!
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Жамбыл атындағы Мемлекеттік жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Қызылорда облысының жер – су атаулары қызылорда, 2013 жыл сыр елі қызылорда облысы
sites -> ОҚу курсының каталогы 050117 қазақ тілі мен әдебиеті
sites -> Өмірбаяндық деректеме
sites -> Жиырма үш жыл бір ғұмыр
grabicy -> Ақмола облысы бойынша сайлау округтері туралы мәліметтер


Достарыңызбен бөлісу:
1   ...   39   40   41   42   43   44   45   46   ...   57


©engime.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет