№1 сайлау комиссиясы



бет44/57
Дата31.12.2019
өлшемі1.73 Mb.
1   ...   40   41   42   43   44   45   46   47   ...   57

№ 442 Сайлау учаскесі


Орналасқан орны: Красивое а., ул. Тәуелсіздік к., 31, Красивый орта мектебі, тел: 8 (71647) 27-7-47.

Шекарасы:Тәуелсіздік көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 34, 40, 41, 44, 44а, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 55, 57, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 80, 82, 86;Достық көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ,49, 55, 56, 63, 70;Жібек жолы көшесі - 1, 3, 5, 6, 7, 11, 13, 14, 15, 15а, 18, 19, 20, 29, 30, 33, 36, 38, 39, 40;Набережная көшесі - 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 14, 14а, 15, 16, 17, 19, 22, 27, 28, 29, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 48, 50, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 95, 96, 99, 99а, 101;Новая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 49, 50, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 67, 72, 75, 77, 79, 87.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Биндевальд Дмитрий Андреевич; төрағаның орынбасары – Саламаха Нина Федоровна; хатшы – Байбасунова Айман Мирлановна; комиссия мүшелері: Хвостова Вера Саламоновна, Шалдыбаева Айтолкын Ергаровна.



№ 443 Сайлау учаскесі


Орналасқан орны: Красивая станциясы, Вокзальная к., 1, табельдік жол бөлімінің ғимараты, тел: 8 (71647) 52-7-18.

Шекарасы:Вокзальная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 20, 22, 24;Линейная көшесі - 4, 7;Победа көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 20, 21, 22, 36;Мағжан Жұмабаев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 34;Станционная көшесі – 1, 2, 5, 9, 10, 12, 13, 14, 15.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Бальцер Людмила Сергеевна; төрайымның орынбасары – Кокумбаева Удат Айтеновна; хатшы – Жакупова Айна Муратовна; комиссия мүшелері: Быченко Любовь Ивановна, Ужекенов Ерлан Базарбекович.



444 Сайлау учаскесі


Орналасқан орны: Курское а., Целинная к., 17, Курский орта мектебі, тел: 8 (71647) 24-3-36.

Шекарасы:Набережная көшесі - 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 18;Целинная көшесі -2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;Дружба Народов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 25, 27, 29, 31, 33;Центральная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 39;Комсомольская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;Горький көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9;Мир көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;Ленин көшесі - 1, 2, 3, 5, 9, 11, 12, 13, 18;Суворов көшесі - 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Суфиянова Людмила Викторовна; төрайымның орынбасары – Есинбаев Серикжан Есинбаевич; хатшы – Бледных Алёна Михайловна; комиссия мүшелері: Ахматгалиева Файруза Ваизовна, Якупова Разиля Ахмадишовна.



№ 445 Сайлау учаскесі


Орналасқан орны: Құмай а.,Трудовая к., 14, Құмай негізгі мектебі,

тел: 8 (71647) 52-6-66.



Шекарасы:Молодежная көшесі -2; Станционная көшесі - 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;Трудовая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 35.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Бірлесхан Аманкелді; төрағаның орынбасары – Истлеу Күләй Абдіғапарқызы; хатшы – Аюбекова Айман Конысовна; комиссия мүшелері: Жакупова Айгуль Негметжановна, Махсат Нурбол.

№ 446 Сайлау учаскесі


Орналасқан орны: Ленинское а., Октябрьская к., 14, Красивый орта мектебінің шағын орталығы, тел: 8 (71647) 52-2-35.

Шекарасы:Кавказская көшесі - 2, 2а, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 19, 24;Октябрьский көшесі - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 22а, 23, 24, 25, 27, 28;Первомайская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 20, 22, 22а, 26.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Волоха Антон Николаевич; төрағаның орынбасары – Лехнер Надежда Ивановна; хатшы – Сальмурзаева Лариса Вячеславовна; комиссия мүшелері: Биндевальд Галина Васильевна, Диденко Галина Васильевна.



№ 447 Сайлау учаскесі


Орналасқан орны: Московское а., Центральная к., 1, «Московское» ЖШС-ның әкімшілік ғимараты, тел: 8 (71647) 28-3-90.

Шекарасы:Гагарин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22;Комсомольская көшесі -2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;Садовая көшесі – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 22;Набережная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6;Почтовая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;Школьная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 23;Целинная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21;Степная көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;Молодежная көшесі – 1, 2, 4, 5, 7.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Адарченко Надежда Владимировна; төрайымның орынбасары – Успанов Серик Молдабаевич; хатшы – Сапарова Людмила Николаевна; комиссия мүшелері: Қонарбай Бағжан, Травкин Виктор Михайлович.


№ 448 Сайлау учаскесі


Орналасқан орны: Орловка а., Мир к., 10, ауылдық клуб,

тел: 8 (71647) 27-7-41.



Шекарасы:Целинная көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26;Коммунистическая көшесі - 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;Озерная көшесі - 3, 5, 7;Приозерная көшесі - 1, 1а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;Мичурин көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13;Молодежная көшесі - 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13;Мира көшесі - 2, 4;Гагарин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7;Абай Құнанбаев көшесі - 2, 3, 4, 5, 8;Школьная көшесі - 1, 1 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;Октябрьская көшесі - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9;Пролетарская көшесі - 1, 3, 5, 7.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Фаррахова Эльза Рифовна; төрайымның орынбасары – Кочнев Сергей Винаминович; хатшы – Джапашева Акбота Маратовна; комиссия мүшелері: Парусимова Татьяна Ивановна, Николаева Валентина Сергеевна.




Каталог: sites -> aqmola.gov.kz -> uploads -> vybory -> grabicy
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> «№ мектеп-лицей» мемлекеттік мекемесі Күнтізбелік- тақырыптық жоспар
sites -> Ермұхан Бекмахановқа Сыздайды жаным, мұздайды қаным, жан аға!
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Жамбыл атындағы Мемлекеттік жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Қызылорда облысының жер – су атаулары қызылорда, 2013 жыл сыр елі қызылорда облысы
sites -> ОҚу курсының каталогы 050117 қазақ тілі мен әдебиеті
sites -> Өмірбаяндық деректеме
sites -> Жиырма үш жыл бір ғұмыр
grabicy -> Ақмола облысы бойынша сайлау округтері туралы мәліметтер


Достарыңызбен бөлісу:
1   ...   40   41   42   43   44   45   46   47   ...   57




©engime.org 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет