№1 сайлау комиссиясы



бет52/57
Дата31.12.2019
өлшемі1.73 Mb.
1   ...   49   50   51   52   53   54   55   56   57

№ 611 сайлау учаскесі


Орналасқан орны: Васильевка а., Васильевка мәдениет үйі, Пушкин к. 21, тел. 8 (716)40 90644.

Шекаралар: Васильевка ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Перфилова Валентина Викторовна, төрайымының орынбасары - Мершавко Татьяна Николаевна, хатшы - Шатравин Александр Викторович, комиссия мүшелері: Зорина Валентина Владимировна, Гембух Виктор Андреевич.

612 сайлау учаскесі


Орналасқан орны: Тучное а., ауылдық клуб, Набережная к., 1 тел. 8 (716)40 90551.

Шекаралар: Тучное ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымыКомиссарова Тамара Николаевна, төрайымының орынбасары - Мельникова Екатерина Николаевна, хатшы - Мельникова Оксана Ивановна, комиссия мүшелері: Волотковский Алесей Алексеевич, Скачкова Галина Алексеевна.

№ 613 сайлау учаскесі


Орналасқан орны: Веселое а., ауылдық клуб, тел. 8 (716)4094383.

Шекаралар: Веселое ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Няшина Татьяна Юрьевна, төрайымының орынбасары - Карсенова Асылтас Тлеубайқызы, хатшы - Мұхамеджанова Зүлфия Оралтайқызы, комиссия мүшелері: Ахметова Жұмажан Имамәзімқызы, Кирилюк Алена Дмитриевна

№ 614 сайлау учаскесі


Орналасқан орны: Жыланды а., негізгі мектебі, тел. 8(716) 4098902.

Шекаралар: Жыланды ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Туканова Айзада Жанбайқызы, төрайымының орынбасары - Жирентаева Әмина Дайырбекқызы, хатшы - Сағитова Жанар Қайроллақызы, комиссия мүшелері: Оралбеков Ерлан Оралбекұлы, Кәрімжанова Райгүл Жылқайдарқызы.
615 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Новоселовка с., Новоселовка МП, тел. 8 (716)409-03-49

Шекарасы: Новоселовка с.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағаСорх Вероника Васильевна, төрағаның орынбасары - Вебер Надежда Васильевна, хатшы- Бискуб Валентина Валерьевна, коимссия мүшелері: Кудряшов Иван Вадимович. Клещук Галина Львовна.


№ 616 сайлау учаскесі


Орналасқан орны: Улан а., Улан НМ, Кенесары к., 18 тел. 8 (716)40 96530

Шекаралар: Ұлан ауылы.



Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Мицель Надежда Геннадьевна, төрайымының орынбасары - Құсайынова Үміт Ерғалиқызы, хатшы - Хачай Альбина Мурадовна, комиссия мүшелері: Чобанова Софья Олеговна, Кенжина Күлбайша Ибрагимқызы.

№ 617 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Приозерное а., ауылдық мәдениет үйі, Алтынсарин к., 21, тел. 8 (716)4097702


Шекаралар: Приозерное ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Анапин Сәрсембай Қамидоллаұлы, төрағаның орынбасары - Махомет Елена Николаевна, хатшы - Михайлёва Татьяна Владимировна, комиссия мүшелері: Кнак Оксана Александровна, Руди Юлия Александровна.


.

№ 618 сайлау учаскесі


Орналасқан орны: Новый городок а., ауылдық клуб, 8 (716)4093242.

Шекаралар: Новый городок ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағаВинтерголлер Алексей Карлович, төрағаның орынбасары - Мартынов Валерий Иванович, хатшы - Грицаева Надежда Валерьевна, комиссия мүшелері: Аникеева Любовь Евгеньевна, Хохлова Татьяна Николаевна.

№ 619 сайлау учаскесі


Орналасқан орны: Қызыл Қазақстан а., ауылдық мәдениет үйі, Мектеп к., 6, тел. 8 (716)4098763.

Шекаралар: Қызыл-Қазақстан ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Сәлімжанова Әсел Жанәділқызы, төрайымының орынбасары - Шайжанова Бағдат Қадырбекқызы, хатшы - Анапина Сәбирә Егімбайқызы, комиссия мүшелері: Анапин Бекежан Қайырбайұлы, Садықова Әлия Қамбашқызы.

№ 620 сайлау учаскесі


Орналасқан орны: Каменка а., Каменка ОМ, тел. 8 (716)4096283.

Шекаралар: Каменка ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Сейтжанова Жанна Құжатқызы, төрайымының орынбасары - Доценко Маргарита Вилюсовна, хатшы - Причипеева Мария Степановна, комиссия мүшелері: Болотина Елена Михайловна, Қайырова Мереке Шайыхқызы .

№ 621 сайлау учаскесі


Орналасқан орны: Каменка ОМ-нің шағын орталығы, Богословка а. тел. 8 (716)40 90534

Шекаралар: Богословка ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Бенберина Людмила Леонидовна, төрайымының орынбасары - Бугаёва Наталья Васильевна, хатшы - Горбанёва Лидия Андреевна, комиссия мүшелері: Горбанёв Валерий Алексеевич, Бенберин Александр Григорьевич.


№ 622 сайлау учаскесі


Орналасқан орны: Красная поляна а., орта мектебі тел. 8 (716)40 70724.

  Шекаралар: Красная поляна, Арбузинка, Петриковка ауылдары.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Абаева Амнат Хасановна, төрайымының орынбасары - Дашаева Палада Беккаевна, хатшы - Вахаева Мадина Горчановна, комиссия мүшелері: Ибаев Ибрагим Ансарович, Магамадова Зулпа Эльмурзаевна.

Каталог: sites -> aqmola.gov.kz -> uploads -> vybory -> grabicy
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> «№ мектеп-лицей» мемлекеттік мекемесі Күнтізбелік- тақырыптық жоспар
sites -> Ермұхан Бекмахановқа Сыздайды жаным, мұздайды қаным, жан аға!
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Жамбыл атындағы Мемлекеттік жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Қызылорда облысының жер – су атаулары қызылорда, 2013 жыл сыр елі қызылорда облысы
sites -> ОҚу курсының каталогы 050117 қазақ тілі мен әдебиеті
sites -> Өмірбаяндық деректеме
sites -> Жиырма үш жыл бір ғұмыр
grabicy -> Ақмола облысы бойынша сайлау округтері туралы мәліметтер


Достарыңызбен бөлісу:
1   ...   49   50   51   52   53   54   55   56   57




©engime.org 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет