№1 сайлау комиссиясы


Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға



бет57/57
Дата31.12.2019
өлшемі1,73 Mb.
1   ...   49   50   51   52   53   54   55   56   57

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағаШәди Бақтыбай; төрағаның орынбасары – Коркотко Гольмира Хасимовна; хатшы – Мұхамедьярова Эльвира Бахтыбекқызы; комиссия мүшелері: Уәлиахметов Абылай Қабашұлы, Жидецкая Елена Викторовна.
696 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жолымбет к., Ш. Уәлиханов к. 31, орта мектептің ғимараты, тел.: (8-716-31) 27-5-85.



Шекаралары : Ш. Уәлиханов к. - 1, 1-а, 2, 2-а, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32; А. Құнанбаев к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20; Б. Момышұлы к. - 2, 3, 12, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 38, 40; Юбилейный ж. - 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13; 40 лет Победы к. - 1, 2, 2-а, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 14, 16, 21; Т. Әубакіров к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12; Бөгембай к. - 1, 2, 4, 8, 10, 14, 15, 17, 20; Почтовая к. - 1, 3, 5, 7, 9.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Әлімбетова Баян Қартайқызы; төрайымның орынбасары – Мартынова Арнагүл Искенқызы; хатшы – Жүнісова Айгерім Сағатқызы; комиссия мүшелері: Бүркітбаева Гүлмариям Дюсембайқызы, Менкенова Мара Сәкенқызы.
697 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жолымбет к., М. Әуезов к. 1, № 1 орта мектептің ғимараты, тел.: 8 (716 31) 27-5-44.



Шекаралары: А. Құнанбаев к. - 17, 19, 21; Ш. Уәлиханов к. - 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 46; Набережная к. - 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10; П. Поповича к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9-а, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 30, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 50; Дачная к. – 2, 4, 6, 8, 10; Д. Нұрпеісова к. - 6, 8, 10, 18, 20, 22, 24, 40; Строительная к. - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14; Абылай хан к. - 2, 3, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Төле би к. - 3, 4, 5, 6, 11, 12, 14; С. Сейфуллин к. - 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23; Комсомольская к. - 1а, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21-а, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 48, 49, 51, 52, 58, 60; М. Әуезов к. - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43,44; Қазыбек би к. - 1, 2, 5, 9; М. Мақатаев к. - 4, 10, 12, 13, 14, 15, 17; Степная к. - 1, 4; Қабанбай батыр к. - 3, 4, 6, 9, 12, 14, 15, 16, 17; Мирный ж. - 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 22, 26.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Жолдығазинова Гүлнар Қабдуллақызы; төрайымның орынбасары – Тормозов Валерий Николаевич; хатшы – Ибраева Индира Әміржанқызы; комиссия мүшелері: Сейтова Асемгүл Жолдасбайқызы, Хуат Іңкәр.
698 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жолымбет к., А. Құнанбаев к. 14,

ойын- сауық орталықтың ғимараты, тел.: 8 (716 31) 5-19-09.

Шекаралары: Жолымбет к., 8-е Марта к. - 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32; А. Сері к. - 1, 5, 8, 9, 10-2, 11, 13, 15, 19, 27, 28, 32, 34, 36, 40, 42; Фабричная к. - 1, 3, 4, 5, 7, 9; Ж. Жабаев к. - 2, 3, 5, 6, 14, 18, 22, 24, 26, 41, 45, 49, 51, 55, 59, 65; Театральная к. - 1а, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 24, 26, 28; Федор Глинин к. - 1, 4, 10-1, 10, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 28; Александр Пушкин к. - 2, 2а, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Атамекен к.- 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 35, 40, 42, 48, 50, 52, 54, 58, 62; Эфельная к. - 1, 13; В. Чкалов к. – 1, 2, 3, 6, 14, 15, 20, 27; Әйтеке би к.- 1, 4, 5; Бейбітшілік к. - 2, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 43А, 45, 47, 49, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 64; Құрмангазы к.- 1, 2, 3, 4, 5, 7, 11, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44; М. Маметова к. - 6, 8, 10, 14, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44; Заречная к. - 3, 4, 19.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Шахметов Ерлан Нұрланұлы; төрағаның орынбасары – Кәрімова Айгүл Қуанышбекқызы; хатшы – Бегалимова Салиха Амангелдіқызы; комиссия мүшелері: Әмет Естай, Кәрімова Ләззат Байкенқызы.
699 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жолымбет к., А. Құнанбаев к. 13, «Қазақалтын Тау-кен металлургиялық концерні» АҚ Жолымбет кеніші,

тел.: (8-716-31) 2-77-27.

Шекаралары: Жолымбет к., Бәйтерек к. - 2, 7, 13, 15, 30; А. Байтұрсынов к. - 1, 3, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 34, 36, 38, 41, 45, 53; А. Гапич к. - 1, 3, 5, 8; ул. М. Лермонтов к. - 2, 3, 14; Наурызбай батыр к. - 1, 2, 16, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 32, 36, 38, 44; Шахтерская к. – 9, 11, 33; Райымбек батыр к. - 10, 12, 14, 15, 16, 18, 22; І. Есенберлин к. - 3, 7, 9, 15, 17; Майская к. - 4, 7, 8, 15, 24, 28, 30, 42, 44, 46; Ы. Алтынсарин к. - 4, 13, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 35; Акмолинская к. - 5, 7, 15; М. Жұмабаев к. - 7; Новая к. - 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 23, 25, 27, 28, 29, 37, 39; Ю. Гагарин к. - 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 27а, 28, 29, 32, 33, 36, 37, 37-1, 38, 44, 46, 46а, 48, 52; О. Бөкей к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37; С. Мұқанов к. - 1, 2, 3, 5, 11, 13, 19, 27, 33; Северная к. - 5, 7, 10, 11, 15, 16, 17, 19, 34; М. Горький к. – 1-а, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 24, 24а; А. Иманов к. - 1, 1а, 5, 6, 16, 22, 23, 24, 31; Карагандинская к. - 1, 2, 3, 5, 6, 14, 18.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Забавин Александр Владимирович; төрағаның орынбасары – Ильясова Рысты Кабдуллақызы; хатшы – Минкенов Қайрат Сайлаубайұлы; комиссия мүшелері: Оборовская Елена Валерьевна, Кутаренко Галина Анатольевна.
700 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Андреевка а., Әуезов к.37, орта мектептің ғимараты, тел: (8-716-31) 24-3-25.



Шекаралары: Андреевка ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Островская Валентина Федоровна; төрайымның орынбасары – Гирчук Наталья Федоровна; хатшы – Нұрмағанбет Жанар Қабыласынқызы; комиссия мүшелері: Нестер Виталий Михайлович, Рерих Людмила Казимировна.
701 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Октябрьское а., Жастар к. 4, орта мектептің ғимараты, тел.: (8-716-31) 5-17-21.



Шекаралары: Октябрьское ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Шаповалова Альбина Григорьевна; төрайымның орынбасарыКоростелева Зарина Сергеевна; хатшы – Шаяхметова Гульанда Әжікенқызы; комиссия мүшелері: Гинесецкая Гаухар Құрмашқызы, Ященко Сергей Петрович.
702 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Петровка а., Құрманғазы к. 17 Б орта мектептің ғимараты, тел.: (8-716-31) 26-4-86.



Шекаралары: Петровка а., Новокавказское өзге қонысы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Кашина Татьяна Юрьевна; төрайымның орынбасары – Артемьева Зинаида Владимировна; хатшы – Қасенова Гаухар Қонысбайқызы; комиссия мүшелері: Чугаевская Ольга Викторовна, Шимкова Светлана Викторовна.
703 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Белое Озеро а., Достық к. 30 Б, негізгі мектептің ғимараты, тел.: (8-716-31) 2-06-98.



Шекаралары: Белое Озеро а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Каралькевич Светлана Антоновна; төрайымның орынбасары – Жалалова Мария Николаевна; хатшы – Зайцева Татьяна Ивановна; комиссия мүшелері: Канцеляристова Татьяна Александровна, Утте Владимир Викторович.
704 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қара-Адыр бекеті, Школьная к. 20, негізгі мектептің ғимараты, тел.: (8-716-31) 5-18-71.



Шекаралары: Қара-Адыр бекеті.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Михайлевская Татьяна Леонидовна; төрайымның орынбасарыСальникова Елена Станиславовна; хатшы – Жалмағамбетова Базаргүл Қазезқызы; комиссия мүшелері: Коженова Жұлдыз Оразәліқызы, Ляхина Светлана Васильевна.
705 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Пригородное а., Школьная к.3, орта мектептің ғимараты, тел.: (8-716-31) 24-5-34.



Шекаралары: Пригородное а., Баскөл өзге қонысы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Горюшина Елена Владимировна; төрайымның орынбасары – Камешев Мерген Қайриденұлы; хатшы – Карушева Ольга Леонидовна; комиссия мүшелері: Фаизов Ринат Нұрғалиұлы, Городыская Екатерина Дмитриевна.
706 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Камышенка а., Абай к. 15, бастауыш мектептің ғимараты, тел.: (8-716-31) 5-21-77.



Шекаралары: Камышенка а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Кичайкина Татьяна Александровна; төрайымның орынбасары – Сорокопудов Михаил Федорович; хатшы – Бенкс Ольга Константиновна; комиссия мүшелері: Есілбаев Дулат Апсаматұлы, Кулинич Татьяна Владимировна.
707 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Дамса а., Велижанцев к. 30, орта мектептің ғимараты, тел.: (8-716-31) 3-31-70.



Шекаралары: Дамса а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Қоңқабаева Лиза Батырханқызы; төрайымның орынбасарыВоронкова Татьяна Ивановна; хатшы – Ганиваль Бақытгүл; комиссия мүшелері: Галкина Людмила Романовна, Омаров Серік Қуанышбайұлы, Хамит Арман Жұмабайұлы, Сорока Надежда Петровна.
708 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Научный к., Юбилейная к. 11, орта мектеб ғимараты, тел.: (8-716-31) 2-31-52.



Шекаралары: Научный кенті.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Третьяк Владимир Григорьевич; төрағаның орынбасары – Бекешев Бауыржан Жауғашұлы; хатшы – Ахметова Гүлден Жұмажанқызы; комиссия мүшелері: Лесничая Анна Станиславовна, Кұлмағамбетова Сабина Серікбайқызы.
709 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Степное а., Сарыарқа к. 2, орта мектептің ғимараты, тел.: (8-716-31) 2-31-23.

Шекаралары: Степное а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Аубакирова Қалдыгүл Байдрахманқызы; төрайымның орынбасары – Әсей Алтынай; хатшы – Мұқышева Бағдат Есімбекқызы; комиссия мүшелері: Рецлав Виктор Альбертович, Нелис Василий Сергеевич.
710 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Бозайғыр а., Бейбітшілік к. 5, орта мектептің ғимараты, тел.: (8-716-31) 25-6-69.



Шекаралары: Бозайғыр а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Жұманов Мәлік Асқарұлы; төрағаның орынбасарыАрдагер Хайрат; хатшы – Буденная Наталья Владимировна; комиссия мүшелері: Сердалина Бахытжан Сүлтанбекқызы, Шаймерденова Ботакөз Әлібекқызы, Сейдахметов Қуанышбай Шырдайұлы, Тюлюгунов Мұрат Ермоғамбетұлы.
711 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ключи а., Ынтымақ к. 5 А, орта мектептің ғимараты, тел.: (8-716-31) 5-20-14.



Шекаралары: Ключи а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Мұралин Мұхтар Күнтуарұлы; төрағаның орынбасары – Сәттібаева Қымбат Төлеубайқызы; хатшы – Салықова Роза Өміртайқызы; комиссия мүшелері: Бикенов Сайлаубек Өскенұлы, Серғазин Қуат Мадениетұлы.
712 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Төңкеріс бекеті, Сейфуллин к.15, негізгі мектептің ғимараты, тел.: (8-716-31) 25-1-52



Шекаралары: Төңкеріс бекеті.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Решетников Василий Алексеевич; төрағаның орынбасары – Стамқұлов Бөлтірік Қабылдинұлы; хатшы – Жабағина Жаңагүл Төлебайқызы; комиссия мүшелері: Захарова Наталья Владимировна, Рахимова Гаухар Қайроллақызы.
713 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Бектау а., Қонаев к. 3, орта мектептің ғимараты,

тел.: (8-716-31) 25-3-36.

Шекаралары: Бектау а., Қаражар а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Төлебаев Қанат Шакенұлы; төрағаның орынбасарыЗемлянко Галина Васильевна; хатшы – Гапусенко Мария Сергеевна; комиссия мүшелері: Залесская Анна Леонидовна, Маменова Гүлнар Ғалымқызы.
714 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Конкрынка а., Сатбаев к. 4, Ойын - сауық орталықтың ғимараты, тел.: (8-716-31) 2-06-47.

Шекаралары: Конкрынка а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Кулеш Наталья Анатольевна; төрайымның орынбасары – Гуляева Антонина Георгиевна; хатшы – Прасновская Наталья Эдвардовна; комиссия мүшелері: Бабич Юрий Николаевич, Ткаченко Людмила Петровна.
715 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Мықтыкөл а., Райымбек Батыр к. 12 үй, негізгі мектептің ғимараты, тел.: (8-716-31) 2-00-74.



Шекаралары: Мықтыкөл а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Бекей Досан; төрағаның орынбасары – Кузнецова Наталья Степановна; хатшы – Рысбек Гулсара; комиссия мүшелері: Боцан Николай Федосьевич, Дегил Уәзира.
716 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Новоселовка а., Сейфуллин к. 20, орта мектептің ғимараты, тел.: (8-716-31) 25-5-46.



Шекаралары: Новоселовка а., Қаратөбе а., Первомайское өзге қонысы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Айтпаева Әсем Жолдабайқызы; төрайымның орынбасары – Әубәкіров Марат Асқанұлы; хатшы – Қап Айгерім; комиссия мүшелері: Әбішева Қанипа Аманжолқызы, Рахимбаева Марзия Өміртайқызы.
717 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Новопервомайское а., Достық к. 7, негізгі мектептің ғимараты, тел.: (8-716-31) 2-00-40.



Шекаралары: Новопервомайское а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Мариневич Андрей Ахмедович; төрағаның орынбасары – Жайқалып Нұрсұлтан Жайқалыпұлы; хатшы – Аксенова Надежда Юрьевна; комиссия мүшелері: Дреер Леонид Леонидович, Буркова Людмила Сергеевна.
718 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ошақ а., Желтоқсан к. 9 , ойын-сауық орталықтың ғимараты, тел.: (8-716-31) 5-17-90



Шекаралары: Ошақ а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Жумагулова Динара Кайырбекқызы; төрайымның орынбасары – Садырбаева Ирина Витальевна; хатшы – Мижиддорж Саранху; комиссия мүшелері: Билшан Баймұрат, Лоскутов Валерий Витальевич.
719 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Новокубанка а., Кан Де Хан к. 1а , ойын-сауық орталықтың ғимараты, тел.: (8-716-31) 24-7-92.



Шекаралары: Новокубанка а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Мареева Татьяна Леонидовна; төрайымның орынбасары – Эженхан Хайса; хатшы – Бапарқызы Сағыныш; комиссия мүшелері: Базарбаев Владимир Жолдасович, Богданович Елена Владимировна, Курек Наталья Владиславовна, Цырульникова Галина Владимировна.
720 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Алтайское а., Болашақ к. 38, ойын-сауық орталықтың ғимараты, тел.: (8-716-31) 2-05-22.



Шекаралары: Алтайское а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Крафт Рымгүл Ермекқызы; төрайымның орынбасары – Корчанов Александр Александрович; хатшы – Бельц Мария Яковлевна; комиссия мүшелері: Горшанова Наталья Вячеславовна, Кайзер Нелля Ивановна.
721 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Раевка а., Абай к. 16, орта мектептің ғимараты,

тел.: (8-716-31) 25-7-68.

Шекаралары: Раевка а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Бұғыбаева Гүлбаршын Тілеулесқызы; төрайымның орынбасары – Ильясов Боранбай Файзулаұлы; хатшы – Камешева Ильмира Қайырденқызы; комиссия мүшелері: Ваховская Елена Юрьевна, Тоньшина Любовь Алексеевна.
722 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Гуляй-Поле а., Школьная к.2, негізгі мектептің ғимараты, тел.: (8-716-31) 2-01-00.



Шекаралары: Гуляй-Поле а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Ваховская Оксана Ивановна; төрайымның орынбасары – Гузь Владимир Иосифович; хатшы – Никитина Инна Андреевна; комиссия мүшелері: Коваль Наталья Викторовна, Гриценко Александр Викторович.
723 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Егемен а., Ж. Жабаев к. 13, медициналық пунктің ғимараты, тел.: (8-716-31) 5-22-55.



Шекаралары: Егемен а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Камешева Гүлмира Қайырденқызы; төрай төрайымның ымның орынбасары – Ильясов Дулат Тілеулесұлы; хатшы – Махметова Сәуле Ермекқызы; комиссия мүшелері: Махметова Джаухазен Нұренқызы, Елубаева Торғын Ережепқызы.
724 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Новограф а., Бейбітшілік к. 16, орталықтандырылған кітапханалық жүйесінің ғимараты, тел.: (8-716-31) 2-06-51.



Шекаралары: Новограф а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Байболова Меруерт Сапарқызы; төрайымның орынбасары – Нұрабаев Асқар Шортанбайұлы; хатшы – Ахнаби Сайрангүл; комиссия мүшелері: Серуен Нагрина, Тұрсынхан Гүлжан.



Ақмола облысы сайлау комиссияларының шекаралары және учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары туралы хабарлама
Орналасқан орны:
Орналасқан орны
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға
Шекаралары:
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым -
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:
Шекарасы: өркендеу а. учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:төрағасы
Орналасқан жері:
Шекаралары: тайтөбе а. учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға

Каталог: sites -> aqmola.gov.kz -> uploads -> vybory -> grabicy
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> «№ мектеп-лицей» мемлекеттік мекемесі Күнтізбелік- тақырыптық жоспар
sites -> Ермұхан Бекмахановқа Сыздайды жаным, мұздайды қаным, жан аға!
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Жамбыл атындағы Мемлекеттік жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Қызылорда облысының жер – су атаулары қызылорда, 2013 жыл сыр елі қызылорда облысы
sites -> ОҚу курсының каталогы 050117 қазақ тілі мен әдебиеті
sites -> Өмірбаяндық деректеме
sites -> Жиырма үш жыл бір ғұмыр
grabicy -> Ақмола облысы бойынша сайлау округтері туралы мәліметтер


Достарыңызбен бөлісу:
1   ...   49   50   51   52   53   54   55   56   57


©engime.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет