іздеу: Ауаны

Музыкалық сауаттылық
- Сабақтың тақырыбы: Оркестрмен тілдескен дирижер Ахмет Жұбанов «Ақ көгершін» әні
-тәжірибе.Бір кесек кебу топырақты стакандағы суға саламыз.Не байқадық?Көпіршіген не?Яғни топырақта ауа бар? 2-тәжірибе
- Сабақтың тақырыбы: Топырақтың маңызы
Есептің шешу жоспарын орындау және сұраққа жауапты құру
- ПОӘК 042-14. 01. 20. 168/02-2015 20. 05. 15 ж. №2 басылым
Адвокаттар алқасы мүшелерiнiң тәртiптiк жауапкершiлiгi
- ОӘК 042-14-5-02. 01. 20. 115. 03 2011 Баспа №1
Материалдық жауапкершілік туралы шарт
- Оқу әдістемелік кешен
Тестілік сауалнамалар сұрақтары және бақылау сұрақтары
-
Әдісі:еске түсіру, сұрақ-жауап,өзіндік жұмыс.. Көрнекілігі
- Сабақтың тақырыбы: Сөйлеу мәдениеті. 5-8 жаттығулар. Сабақтың мақсаты
Дәйексөз Тақтаға «Жауапкершілік абырой арттырады, жауапсыздық ұятқа қалдырады» Жаңа ақпарат
- Сабақтың тақырыбы : «Шаттыққа толы жүрекпен»
Мұғалімдерге сауалнама жүргізу
- Қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі, филология магистрі Амирханова Сара Бекетқызы Коучинг жоспарының тақырыбы: «Lesson study – сабақты зерттеу әдісі»
Оқыту әдісі: Әңгімелеу, сұрақ-жауап. Сабақтың барысы
- Сабақ жоспары (Өңделген оқулық бойынша жасалған) Алматы 2010
«Кім Исламда қандай да бір жақсы әдет бастаса, сол өзінің сауабына және одан кейін осыны істейтіндердің сауабына ие болады, ал бұл олардың сауабын еш кемітпейді» деген хадис
- Діндегі бидғат (әл-бид’а) және оның түрлері туралы
-тапсырма. Жоғарыда берілген мәтін бойынша төмендегі сұрақтарға жауап беріңіз
- Доцент Ж. Ш.Әбіш Іскерлік әлемі. Экономикалық терминология негіздері. Сөздің дәлдігі. Тақырыптың тірек сөздері
-тапсырма. Сұрақтарға жазбаша жауап беріңдер
- Сабақ Күні: Сыныбы: 9 Пәні: қазақ тілі
Әріптестік қарым-қатынас сауалнамасы
- Жылдық есеп 2015-2016 оқу жылы Мектептің өзекті тақырыбы
Сен мұғалімдерді қалай қабылдайсың? (сауалнама)
- Оқу жылғы оқу-тәрбие үрдісін психологиялық қамтамасыз ету жұмыстарының сараптама принципі
Ауаны дайындау – технологиялық және санитариялық-гигиеналық талаптарға жауап беретін сапасын жақсарту үшін ауаны өңдеу: ауаны шаңнан, зиянды газ қоспаларынан және иістерден тазарту, қыздыруАуаны дайындау – технологиялық және санитариялық-гигиеналық талаптарға жауап беретін сапасын жақсарту үшін ауаны өңдеу: ауаны шаңнан, зиянды газ қоспаларынан және иістерден тазарту, қыздыру
Ық-гигиеналық талаптарға сәйкес келетін қызмет көрсетілетін үй-жайларға беруге жарамды күйге келтіру үшін ауа ортасының күйін өзгерту. Көп жағдайда ауаны өңдеу жылыту, салқындату, кептіру, ылғалдандыру, тазалау болып табылады
1,56 Mb. 1
оқу
Кешен № «Тартылу»Кешен № «Тартылу»
Бастапқы қалып: қолымыз басымызда,аяғымызды көтеріп,ауаны ішімізге жинаймыз,ауаны шығарып,орнымызға отырамыз
168,5 Kb. 15
оқу
Сабақтың тақырыбы: Ауаны ластаушы заттар. Ауаны қорғау Сабақтың мақсаты : Ауаны ластаушы заттар, олардың зияны туралы түсінік беруСабақтың тақырыбы: Ауаны ластаушы заттар. Ауаны қорғау Сабақтың мақсаты : Ауаны ластаушы заттар, олардың зияны туралы түсінік беру
Ауаның ластануы – әр түрлі газдардың, қатты және сұйық заттардың немесе табиғи булар мен қалдықтардың ұсақ түйіршіктерінің ауаға қосылуы. Олар жер бетіндегі жан- жануарлар мен өсімдіктер дүниесіне және адамдардың өмір сүруіне зиянды
Сабақ 24,11 Kb. 1
оқу
4- сынып Күні: 15. 01. 2016ж Пәні: дүниетану Тақырыбы4- сынып Күні: 15. 01. 2016ж Пәні: дүниетану Тақырыбы
Білімділік: Ауаның ластануы,оны қорғау туралы мағлұмат беріп,ауаны ластаушы заттардың пайда болуы,зияны,ауаны тазартуды қалай жүзеге асыру керек екендігін түсіндіру
Сабақ 80,35 Kb. 1
оқу
Қоршаған ортаның сандарын талдаудың негізгі тәсілдері Тақырып Атмосфералық ауаны талдауҚоршаған ортаның сандарын талдаудың негізгі тәсілдері Тақырып Атмосфералық ауаны талдау
Атмосфералық ауаны талдаудың негізгі мақсаты: табиғи құрамының ауытқуын анықтау болып табылады. Ауаның негізгі 100 метрлі : азот 78. 10%; оттегі 20. 93%;оргон 0,93%
Құрамы 41 Kb. 2
оқу
Сөж Тақырыбы: Автокөлік транспорттық шу мен ауаны ластайтын негізгі ластаушы көз. Орындаған: Арман А. А тексерген: Арынова Г. АСөж Тақырыбы: Автокөлік транспорттық шу мен ауаны ластайтын негізгі ластаушы көз. Орындаған: Арман А. А тексерген: Арынова Г. А
Бірақ біз «моторизация» түсінігі қозғалысты қамтамасыз ететін техникалық құралдардың жиынтығын қамтитынын ұмытып кетеміз: автомобиль және жол. Қазіргі уақытта ірі қалалардағы ауаны ластаушы негізгі көз – автокөліктер
183,47 Kb. 5
оқу
Джалмукашева Самал Дженисовнаның 8 арнаулы сыныпта өткізілген «Атмосфералық ауа газдар қоспасы. Ауаны ластанудан қорғау» тақырыбындағы қысқа мерзімді сабақДжалмукашева Самал Дженисовнаның 8 арнаулы сыныпта өткізілген «Атмосфералық ауа газдар қоспасы. Ауаны ластанудан қорғау» тақырыбындағы қысқа мерзімді сабақ
«Атмосфералық ауа — газдар қоспасы. Ауаны ластанудан қорғау» тақырыбындағы қысқа мерзімді сабақ жоспары
Сабақ 96,48 Kb. 1
оқу
1. Биотехнологиялық процестердің ерекшелігі сол, олар суды, ал аэробты жағдайда ауаны көп көлемде тұтынады да, алынатын қатты қалдықтар мөлшері тым жаратусыз болады1. Биотехнологиялық процестердің ерекшелігі сол, олар суды, ал аэробты жағдайда ауаны көп көлемде тұтынады да, алынатын қатты қалдықтар мөлшері тым жаратусыз болады
Биотехнологиялық процестердің ерекшелігі сол, олар суды, ал аэробты жағдайда ауаны көп көлемде тұтынады да, алынатын қатты қалдықтар мөлшері тым жаратусыз болады. Микробиологиялық өнеркәсіптерінің мекемелерінде өне – бойы екі мәселе
29,54 Kb. 1
оқу
Оқылым ТапсырмаОқылым Тапсырма
Осы өндірістер суды, ауаны, жерді, жер қойнауын бүлдіріп қана қоймай, барлық тіршілік дүниесіне әсерін тигізеді
17,02 Kb. 1
оқу
Жедел және созылмалы бронхит Бронхтардың құрылысыЖедел және созылмалы бронхит Бронхтардың құрылысы
Аурудың дамуында тыныс жолдарының ауаны физикалық тазарту функциясының төмендеуі аса маңызды
0,51 Mb. 11
оқу
Тыныс мүшелері. Дыбыс шығаруда қатысы бар тыныс мүшелері деп аталатын мүшелердің ең бастысы өкпе. Өкпе екі тарам қолқа арқылы кеңірдекпен жалғасадыТыныс мүшелері. Дыбыс шығаруда қатысы бар тыныс мүшелері деп аталатын мүшелердің ең бастысы өкпе. Өкпе екі тарам қолқа арқылы кеңірдекпен жалғасады
Тыныс мүшелері. Дыбыс шығаруда қатысы бар тыныс мүшелері деп аталатын мүшелердің ең бастысы өкпе. Өкпе екі тарам қолқа арқылы кеңірдекпен жалғасады. Өкпеге ауаны ішке тартқанда кеңейіп, ауаны сыртқа шығарғанда семіп отырады
23,1 Kb. 1
оқу
Сейдинова Турсынкул Андасбековна ОҚо шымкент қаласыСейдинова Турсынкул Андасбековна ОҚо шымкент қаласы
Мақсаты: Ауаның ластануы және ауаны қорғау тақырыбын терең ашу, өзекті мәселелерді анықтау
251,78 Kb. 1
оқу
ОҚО, Түлкібас ауаны, Састөбе ауылыОҚО, Түлкібас ауаны, Састөбе ауылы
Сабақтың мақсаты: Төменгі сөренің техникасын үйрену, үш-үштен жарыса жүгіруді үйрену
499,85 Kb. 4
оқу
Сабақтың тақырыбы: Ауаның ластаушы заттар. Ауаны қорғау. Сабақтың мақсатыСабақтың тақырыбы: Ауаның ластаушы заттар. Ауаны қорғау. Сабақтың мақсаты
Топпен жұмыс жасау барысында сыныпта ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыра отырып ауа туралы білімдерін толықтыру
Сабақ 71,27 Kb. 1
оқу
Атмосфералық ауаны қорғауАтмосфералық ауаны қорғау
Оның қалыңдығы 100 километрге дейін жетеді. Ауа- әртүрлі газдардың қоспасынан (процент есебімен) тұрады. Азот (N)-78,08; оттек (О2)-20,95; аргон (Ar)-0,93; көмір қышқылы (СО2)-0,03; неон(Ne),ксенон(Xe), радон(Rn)-0,01%
191,83 Kb. 1
оқу

  1   2   3




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет