іздеу: ауызша

Бір ауыз сөз
- БАҒдарламасы (силлабус) Пән Өзін-өзі тану Мамандығы : Педагогикалық мамандықтар
Таза ядроның құрамы мен қауыздығын анықтау
- Қазақстан Республикасының Бiлiм және Ғылым Министрлiгi
§8 соңындағы 5-7 сұрақтарға ауызша дайындалу
- Сабақтың тақырыбы: ежелгі тас дәуірі Сабақтың мақсаты
Д- 8. Ауыз су, табиғи су, ақаба сулардың сапасын бақылау құралдары
- ПОӘК 042-14 05 20. 56/03- 2011 №2басылым 30. 09. 11ж 100беттің 1-сі
Бір ауыз сөз жазады, мың көңілдің жарасын
- Қазақ тілінен эссе жазудың ҚҰрылымына арналған жинағЫ
Физикадан оқу материалын ауызша баяндаудың ерекшелігі
- Оқыту түрі: күндізгі
Халық ауыз әдебиетіндегі «Зарзаман» мәдени ағымының өкілдері бұрынғы төл мәдениет үлгілерін дәріптеді. «Зарзаман» идеясы – қазақ мәдениетінің өзінің болашағы туралы қам жеуінің уақыттық таңбалық белгі
- ОҢТҮстік қазақстан мемлекеттік фармацевтика академиясы техникалық және кәсіби білім беру факультеті Қазақстан тарихы және қоғамдық пәндер кафедрасы «Мәдениеттану»
(ауызша тексеремін)
- Құрастырған: Туртаева Ира Канатбайкызы
Сілікпе: Қодығын тыпырлатып бауыздайды, «Сілікпелеп
- Мәшһүр-Жүсіп Шығармаларындағы заттық МӘдениет лексикасы 1 Том
Есептеме формасы: Ауызша жауап
- Жұмыс бағдарламасы «Анатомия спорттық морфология негіздерімен»
Ауызша тапсырмалар
- Семинар 15 Оқытушының жетекшілігімен студенттің өзіндік жұмысы (ожсөЖ) 30 сағат СӨЖ 30 Лабораториялық сабақ
Ауызша сұрау
- Лекция 6 (сағат) Тәжірибелік (семинар) сабақтары 30 (сағат)
Ауыз қуысында дыбыс шығаруға қатысы бар мүшелері: тіл, ерін, тіс түбі, таңдай, кішкене тіл, иек. Тіл
- «музыкалық білім» кафедрасы
Ұлы даланың ауызша тарихы – Қазақ тарихының айнасы оқали СұлтаншәріпҰлы даланың ауызша тарихы – Қазақ тарихының айнасы оқали Сұлтаншәріп
Жалпы, тарихи деректер: ауызша және жазбаша, археологиялық, этнографиялық және антропологиялық дерек көздері болып бөлінеді. Осылардың ішінде соңғы кездері ұлы даланың ауызша таррихнамасына деген ықылас ерекше
26,46 Kb. 1
оқу
Сабақтың мақсаты: а білімділігіСабақтың мақсаты: а білімділігі
Балалардың алған білімдерін тиянақтай отырып, кеңейту, ойлау, ауызша есептеу, дағдыларын дамыту,сурет бойынша есеп құрастыру, ауызша есептеуді меңгерту
Сабақ 1,14 Mb. 1
оқу
Қазақ ауыз әдебиетіҚазақ ауыз әдебиеті
Ауыз әдебиеті — халық шығармашылығының айрықша саласы, ауызша шығарылып, ауызша тараған көркем-әдеби туындылардың жиынтық атауы
39,94 Kb. 1
оқу
Тақырыбы: Қосу және азайту 3+56,30+2 4Тақырыбы: Қосу және азайту 3+56,30+2 4
Оқушыларды ауызша қосу,сәйкес азайту амалдарын орындау кезінде ауызша есептеуге, қосудың ауыстырымдылық қасиетін амалдарды орындауда қолдана білуге үйрету
9,46 Kb. 1
оқу
Сабақ тақырыбы 63 + 37, 100 37 түріндегі ауызша есептеу тәсілдеріСабақ тақырыбы 63 + 37, 100 37 түріндегі ауызша есептеу тәсілдері
Ауызша есептеудің ерекше жағдайымен толық жүздікке дейін толықтыру, жүздіктен азайту тәсілмен таныстыру; өтілген есептеу тәсілдерін пысықтау, оларды есеп шығаруда қолдана білуге үйрету
Сабақ 67,78 Kb. 1
оқу
Сабақтың тақырыбы: 75: 5 түріндегі кестеден тыс ауызша бөлу /Мүсін Негізгі оқу мақсатыСабақтың тақырыбы: 75: 5 түріндегі кестеден тыс ауызша бөлу /Мүсін Негізгі оқу мақсаты
Барлық оқушылар : кестеден тыс мына жағдайда: 96: 6 ауызша көбейту және бөлу алгоритмін біледі
Сабақ 21,6 Kb. 1
оқу
Сабақтың тақырыбы 100 көлеміндегі сандарды разрядтан аттамай ауызшаСабақтың тақырыбы 100 көлеміндегі сандарды разрядтан аттамай ауызша
Барлық оқушылар ондықтан аттамай, 100 көлеміндегі сандарды ауызша қосу мен азайтуды орындайды
Сабақ 33,51 Kb. 5
оқу
6. Ауызша сөз нормаларын қайдан білеміз? Жүргізуші: «Дұрыс сөйлейік!»6. Ауызша сөз нормаларын қайдан білеміз? Жүргізуші: «Дұрыс сөйлейік!»
Анар ханым екеуміз біраз мәселелерге нүкте қоюдамыз. Анар ханым, өткен бағдарламаларымызда ауызша сөз нормаларына тоқталған болатынбыз. Бірнеше мысал келтірдіңіз, енді біздің тыңдармандарға қызық болып отыр
19,03 Kb. 1
оқу
Сабақ түрі: ауызша журнал көрнекіліктер: «Шоқаны бар ел,шоқтығы биік ел!» ауызша журналСабақ түрі: ауызша журнал көрнекіліктер: «Шоқаны бар ел,шоқтығы биік ел!» ауызша журнал
Мақсаты: білімділігі: Шоқан саяхат сапарының ғылыми маңызын,айналысқан ғылым салаларына шолу,оның беделдігін,білімділігін таныту,өмірі мен еңбектеріне қорытынды сабақ ретінде жалпы шолу
Сабақ 40,73 Kb. 1
оқу
Сабақ көрнекілігі: Оқулық, тақта, бор, ертегі кейіпкерлерінің суреттері, кестелер. Сабақ барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі: Пәнге бағыттау Психологиялық дайындық. «Шаттық шеңбері»Сабақ көрнекілігі: Оқулық, тақта, бор, ертегі кейіпкерлерінің суреттері, кестелер. Сабақ барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі: Пәнге бағыттау Психологиялық дайындық. «Шаттық шеңбері»
Бір таңбалы сандарға ауызша көбейту және бөлу. Ауызша көбейту және бөлу тәсілдері
Сабақ 1 Mb. 6
оқу
Сабақтың тақырыбы 6: түріндегі кестеден тыс ауызша бөлуСабақтың тақырыбы 6: түріндегі кестеден тыс ауызша бөлу
Санның квадраты мен кубын түсіну, рационалды есептеу үшін көбейту қасиетін пайдалану, қалдықпен бөлуді білу, кестеде тыскөбейту мен бөлуді ауызша орындау, қосындыны бөлу ережесін қолдану және бір таңбалыі санға айналдыруды б біледі
Сабақ 24,95 Kb. 3
оқу
Конспект дәптерлерінде болсын! Және ауызша айтып бересіздер Рынокты исламдық қаржыландырудың ортақ мақсатыКонспект дәптерлерінде болсын! Және ауызша айтып бересіздер Рынокты исламдық қаржыландырудың ортақ мақсаты
Срсп сұрақтары (осы сұрақтарға конспект дәптерлерінде болсын! Және ауызша айтып бересіздер)
Конспект 47,27 Kb. 1
оқу
Емтихан билеті №11 Ауызша тілді жазба тілге кодтау процесіЕмтихан билеті №11 Ауызша тілді жазба тілге кодтау процесі
Одан кейінгі уақыттың бәрінде қазақтілді адам санасында жазба тіл мен ауызша тіл арасы айқындалмай, жазба тіл бірліктері басым сипат алды. Сондықтан қалай жазылса, солай оқитын, қалай естісе, солай жазатындар көбейді
16,19 Kb. 1
оқу
Сабақ тақырыбы 6: түріндегі кестеден тыс ауызша бөлу Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттарыСабақ тақырыбы 6: түріндегі кестеден тыс ауызша бөлу Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары
Санның квадраты мен кубын түсіну, рационалды есептеу үшін көбейту қасиетін пайдалану, қалдықпен бөлуді білу, кестеде тыскөбейту мен бөлуді ауызша орындау, қосындыны бөлу ережесін қолдану және бір таңбалыі санға айналдыруды б біледі
Сабақ 101,72 Kb. 5
оқу
Қазақ тілі мен әдебиет сабақтарында оқушылардың тілін дамыту бойынша жұмыс түрлеріҚазақ тілі мен әдебиет сабақтарында оқушылардың тілін дамыту бойынша жұмыс түрлері
Сондықтан оқушы тілін дамыту екі бағытта жүргіземін: ауызша мен жазбаша. Жалпы алғанда тілді оқытуда бұл екі бағыт қатар байланыста жүргізіледі. Бірақ қазақ тілін оқутыдуң ең алғашқы кезеңінде ауызша тіл дамыту басымырақ болады
23,42 Kb. 1
оқу

  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   32




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет