іздеу: тапсырмада

Жеке тапсырмалар
- Информатиканы оқыту әдістемесі және технологиясы ПӘнінен
-тапсырма
- 1-Сабақ Көптік жалғаулар 6
Тапсырма
- Материалтану
II. Үй тапсырмасын тексеру
- Сабақтың тақырыбы: «Құдіретті төрт ана»
Өзін-өзі тексеруге арналған сұрақтар мен тапсырмалар
- Оқулық Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі бекіткен Алматы, 2011 (075)
-тапсырма
- ПӘнінің ОҚУ-Әдістемелік кешені оқУ-Әдістемелік материалдар
– тапсырма
- 7 сыныпқа физика пәнінен зертханалық ЖҰмыстарға арналған әдістемелік ңҰСҚАУ
-тапсырма. Берілген сөйлемдерді мағынасына қарай құрау. V. Сабақты қорытындылау
- Сабақтың №: 1 Сабақтың тақырыбы : Менің жазғы демалысым
ҮІІІ.Үйге тапсырма беру кезеңі
- Ана тілі №2. Тақырыбы: Кел, балалар, оқылық Мақсаты
V. Бекіту. 1-тапсырма. Мәтінді түсініп оқып, төменде берілген тапсырмаларды орындау. Мәтінге ат қою. Тапсырмалар
- Сабақ саны Модуль мазмұны Уақыты Кіріспе 1-сабақ
Тапсырма 27.1
- Сабақ Уақыт Уақыт, сағат неше болды? Уақыт время Сағат неше болды? Сағат нешеде? (В каком часу?) Уақыт қанша? I. 1-ден 15 мин кетті (отошло) 2-ден Кет-кен-де
Бақылау сұрақтары мен тапсырмаларды орындаңдар
- Сабақ Күні: Сыныбы: 9 Пәні: қазақ тілі
-сынып Лексика-грамматикалық тест тапсырмаларын орындауға нұсқау
- Жазылуы бiрдей, мағынасы әр басқа сөздер
Мектеп: «Жолдыбай ауылының негізгі орта мектебі» кммМектеп: «Жолдыбай ауылының негізгі орта мектебі» кмм
Махаббат, Нұрболат Сезім қатысты. Олимпиада үш кезеңнен тұрады тапсырмаларда тізбекке арналған есептер орындалды тапсырмада теңдеу. Сыныптың білім деңгейіне байланысты есеп шығарылды тапсырмада мәтіндік есептер орындалды
12,95 Kb. 1
оқу
Сабақ Тақырыбы: Зат есім Орындаған: Баймаханов ЕСабақ Тақырыбы: Зат есім Орындаған: Баймаханов Е
Ол тапсырмада не істеп келу керек еді?-деген сұраққа оқушылар сөз таптары және сөз таптарына байланысты жаттығулар орындау
32,27 Kb. 1
оқу
Сабақтың тақырыбы Тұқымқуалаушылық пен өзгергіштік заңдылықтары Осы сабақта қолСабақтың тақырыбы Тұқымқуалаушылық пен өзгергіштік заңдылықтары Осы сабақта қол
Берілген терминдерге анықтама жазу;(Тапсырмада тұрған соң жаздым, қойылу керек не керек емес екенін білмеймін)
Сабақ 446,69 Kb. 4
оқу
ЭкстремумдарЭкстремумдар
Біз бұл бөлімде 7 серияға біріктірілген 29 тапсырманы қарастырамыз. Әрбір серияға анықтамалар беріледі. Әрбір тапсырмада жауаптар көрсетілген, ал кейбір тапсырмаларда шешу жолдары келтірілмеген
Оқулық 125,05 Kb. 2
оқу
3-тоқсан бойынша жиынтық бағалау спецификациясы3-тоқсан бойынша жиынтық бағалау спецификациясы
Тоқсандық жиынтық бағалаудың нұсқасы 8 тапсырмадан тұрады: 1-6-тапсырмалар жиынтығы нақты деректерді, ақпарат пен сипаттауларды білу және түсіну дағдыларын тексеруге арналған, 7-тапсырмада картамен жұмыс
219,38 Kb. 2
оқу
30-бап. Еңбек шартын жасасуға жол берілетін жас мөлшері30-бап. Еңбек шартын жасасуға жол берілетін жас мөлшері
Мына тапсырмада берілген жағдай Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінін 30 бабы бойынша қарастырылады. Зауыт директоры Воробьевты жұмысқа тек ата-аналарының рұқсатымен алуы тиіс
Кодекс 150,57 Kb. 1
оқу
Сабақтың мақсаты: Ақша ағымдардың теориялық сипаттамасын беру 1 тапсырма. Бақылау сұрақтарыСабақтың мақсаты: Ақша ағымдардың теориялық сипаттамасын беру 1 тапсырма. Бақылау сұрақтары
Төлем тапсырмаларымен есеп айырысу дегеніміз – ақша жіберушінің тапсырмада көрсетілген сомада бенефициарлар (ақшалай қаражатты алушы) пайдасына ақша аудару туралы қызмет көрсететін алушы-банкке тапсырады
Сабақ 12,75 Kb. 1
оқу
Тапсырма: «Редактірлеу». Сызба кескінін орындау. Өлшемдерін қою. ЕскертуТапсырма: «Редактірлеу». Сызба кескінін орындау. Өлшемдерін қою. Ескерту
Ескерту: Тапсырманы Компас программасында А3 форматында орындау. Нұсқа id номерінің соңғы саны бойынша алынады. Мысалы, id 3108 болса, нұсқа нөмері болады. 0-ші нұсқа бұл тапсырмада 10-шы нұсқаны орындайды
Программа 267 Kb. 1
оқу
Сипаты: құбылыстарды ғылыми тұрғыдан түсіндіру; ➢ ғылыми-жаратылыстану зерттеуінің негізгі ерекшеліктерін түсіну; ➢ деректерді түсіндіру және қорытынды тұжырымдар жасау үшін ғылыми дәлелдемелерді пайдалануСипаты: құбылыстарды ғылыми тұрғыдан түсіндіру; ➢ ғылыми-жаратылыстану зерттеуінің негізгі ерекшеліктерін түсіну; ➢ деректерді түсіндіру және қорытынды тұжырымдар жасау үшін ғылыми дәлелдемелерді пайдалану
Мазмұны: тапсырма арқылы бағаланатын құзыреттілік; • тапсырмада қарастырылатын ғылыми-жаратылыстану білімінің түрі; • мәнмәтін; • тапсырманың танымдық деңгейі
170,8 Kb. 1
оқу
6-ші тапсырмада мен алдымен градиент жасадым. Содан соң оған текстура және скручевание арқылы осындай бейне жасадым6-ші тапсырмада мен алдымен градиент жасадым. Содан соң оған текстура және скручевание арқылы осындай бейне жасадым
Рендеринг арқылы бұлт жасадым. Содан соң ол бұлтқа галереядан Басрельеф фильтірі арқылы тас бейнесін жасадым. Соңында түсін өзгерттім
5,35 Mb. 1
оқу
Сабақтың мақсаты: баланың даму деңгейін, пішін және түс туралы түсінігін анықтау; заттардың қасиеттері туралы түсінігін дамытуСабақтың мақсаты: баланың даму деңгейін, пішін және түс туралы түсінігін анықтау; заттардың қасиеттері туралы түсінігін дамыту
Ртты белгілерге тоқталыңыздар, алайда балалардың оларды есте сақтап алуын талап етіңіздер. Әр сабақ барысында осы белгілерге балалардың назарын аударып, бұл тапсырмада не істеу керектігін балалардың айтып беруін сұраңыз
Сабақ 0,73 Mb. 4
оқу
Сабақ жоспарыңыз бойынша 4-5 адамнан тұратын шағын топқа бірігіп, ықшамсабақ өткзіңізСабақ жоспарыңыз бойынша 4-5 адамнан тұратын шағын топқа бірігіп, ықшамсабақ өткзіңіз
Оқу материалында көрсетілген ережелерге сәйкес, 1-тапсырмада әзірлеген сабақ жоспарыңыз бойынша 4-5 адамнан тұратын шағын топқа бірігіп, ықшамсабақ өткзіңіз
Сабақ 15,34 Kb. 1
оқу

  1




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет