Ақмола облысы бойынша сайлау округтері туралы мәліметтер



бет2/4
Дата31.12.2019
өлшемі63,04 Kb.
1   2   3   4

Аудан бойынша жиыны 12










Атбасар ауданы


1

1

мәдениет үйі

Новосельское а.

Солнечная

25

2

2

№1 орта мектебі

Атбасар қ.

Жеңіс

88

3

3

№1индустриалды-техникалық колледжі

Атбасар қ.

1-ші шағын аудан

12/1

4

4

№ 2 облыстық арнайы коррекциялық мектеп-интернаты

Атбасар қ.

Жеңіс

61

5

5

№7 орта мектебі

Атбасар қ.

Ш.Уәлиханов

13

6

6

"Атбасарский" СПК әкімшілік ғимараты

Атбасар қ.

Лука Белаш

24/2

7

7

№11 агротехникалық колледжі

Атбасар қ.

Т.Рысқұлов

84

8

8

№2 орта мектебі

Атбасар қ.

Виденеев

100

9

9

№4 орта мектебі

Атбасар қ.

Макарин

24

10

10

"Атбасар су" ШЖҚ МКК әкімшілік ғимараты

Атбасар қ.

Казахстанская

1

11

11

Қазақ орта мектебі

Мариновка а.

Привокзальная

48

12

12

№2 орта мектебі

Новоалександровка а.

Байғара

31

13

13

негізгі мектеп

Новомариновка а.

Целинная

5

14

14

№6 орта мектебі

Атбасар қ.

Мир

5

Барлығы аудан бойынша: 14 сайлау округтері










Бұланды ауданы

1

1

Өрт сөндіру бөлімі

Макинск қаласы

Ш. Уалиханов

35 а

2

2

№ 3 орта мектебі

Макинск қаласы

М.Әуезов

39

3

3

МК ШЖКК «Макинск Жылу»

Макинск қаласы

Сейфуллин

27

4

4

Оқу-өндірістік комбинаты

Макинск қаласы

Мира

7

5

5

«Снежинка» балабакшасы

Макинск қаласы

Интернациональная

44

6

6

Аудандық

мәдениет үйі



Макинск қаласы

Сейфуллин

36

7

7

«Никольское» ЖШС конторасы

Никольское селосы







8

8

Ауылдық мәдениет үйі

Капитоновка селосы







9

9

Журавлевка орта мектебі

Журавлевка селосы







10

10

«Новобратское» ЖШС конторасы

Новобратское селосы







11

11

Вознесенка орта мектебі

Вознесенка селосы







12

12

Шұбарағаш орта мектебі

Шұбарағаш ауылы







13

13

Тоқтамыс

орта мектебі



Тоқтамыс

ауылы








Аудан бойынша жиыны 13










Бурабай ауданы



1

Абылайхан атындағы орта мектеп

Қызылағаш а.

Мектеп






2

Веденов орта мектебі

Веденовка с.

Набережная

13



3

Зеленобор мектеп-гимназиясы

Зеленый бор с.

Школьная

1



4

Златополье орта мектебі

Златополье с.

Парковая

14



5

Досов атындағы орта мектеп

Қатаркөл а.

Ленин

23



6

Успеноюрьев орта мектебі

Успеноюрьевка с.

Мир

4



7

«Бурабай» МҰТП

Бурабай к.

Кенесары

47



8

№ 6 орта мектеп

Щучинск қ.

Школьная

15



9

«Көкшетау Энерго Орталық» «Шығыс Энерго» ЖШС-ның филиалы

Щучинск қ.

Энергетиков

22



10

«Арман» мектептен тыс оқыту-тәрбиелеу жұмыстары орталығы

Щучинск қ.

Елемесов

50



11

П. Морозов атындағы, № 3 орта мектеп

Щучинск қ.

Абылайхан

78



12

«Аудандық мәдениет үйі» МКҚК

Щучинск қ.

Абылайхан

38



13

№ 2 орта мектеп

Щучинск қ.

Степная

106



14

Жалпы үлгідегі мектеп-интернат

Щучинск қ.

Вокзальная

21



15

№ 8 мектеп-гимназиясы

Щучинск қ.

Октябрьская

232

Аудан бойынша жиыны 15










Егіндікөл ауданы

1

1

Абай ауылы әкімінің аппараты

Абай ауылы

Дружба көшесі

4

2

2

Алакөл орта мектебі

Полтавское ауылы

Центральная көшесі

16

3

3

Армавир орта мектебі

Спиридоновка ауылы

Горький көшесі

8

4

4

Бауманское ауылының Мәдениет үйі

Бауманское ауылы

Бауман көшесі

11-А

5

5

Жалманқұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты

Жалманқұлақ ауылы

Ленин көшесі

11

6

6

Егіндікөл аудандық Мәдениет үйі

Егіндікөл ауылы

Победы көшесі

11

7

7

«Балбөбек» балалар бақшасы

Егіндікөл ауылы

Мира көшесі

16а

8

8

Астрахан ауданы, Астрахан селосы № 6 Агротехникалық колледжі Егіндікөл ауылының құрылымдық бөлімшесі

Егіндікөл ауылы

Гагарин көшесі

3

9

9

№ 1 Егіндікөл орта мектебі

Егіндікөл ауылы

Школьная көшесі

6

10

10

Днепропетровск орта мектебі

Қоржынкөл ауылы

Школьнаякөшесі

18

11

11

Ушаков орта мектебі

Ұзынкөл ауылы

Школьнаякөшесі

29

Аудан бойынша жиыны 11

11







Еңбекшілдер ауданы


1

1

Орта мектебі

Бірсуат ауылы

Сатан Нұрмағанов

9

2

2

Орта мектебі

Бұланды ауылы

Бауыржан Момышұлы

28

3

3

Орта мектебі

Аңды қожа батыр ауылы

Школьная

1

4

4

Ауылдық клубы

Еңбекшілдер ауылы

Орталық

20

5

5

Негізгі мектебі

Заурал ауылы

Болашақ

19

6

6

Негізгі мектебі

Баймырза ауылы

Уәлиханов

22

7

7

Негізгі мектебі

Заозерное ауылы

Шағынаудан

37

8

8

Орта мектебі

Макинка ауылы

Валерий Чкалов

65

9

9

Орта мектебі

Үлгі ауылы

Ғарібжан Кәрімов

6

10

10

Аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

Степняк қаласы

Біржан сал

76

11

11

Аудандық

құрылыс бөлімі



Степняк қаласы

Біржан сал

10/1

12

12

Аудандық статистика бөлімі

Степняк қаласы

Біржан сал

10/1


Ақмола облысы бойынша
Аудан бойынша жиыны 12
Аудан бойынша жиыны

Каталог: sites -> aqmola.gov.kz -> uploads -> vybory -> grabicy
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> «№ мектеп-лицей» мемлекеттік мекемесі Күнтізбелік- тақырыптық жоспар
sites -> Ермұхан Бекмахановқа Сыздайды жаным, мұздайды қаным, жан аға!
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Жамбыл атындағы Мемлекеттік жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Қызылорда облысының жер – су атаулары қызылорда, 2013 жыл сыр елі қызылорда облысы
sites -> ОҚу курсының каталогы 050117 қазақ тілі мен әдебиеті
sites -> Өмірбаяндық деректеме
sites -> Жиырма үш жыл бір ғұмыр
grabicy -> №1 сайлау комиссиясы


Достарыңызбен бөлісу:
1   2   3   4


©engime.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет