Биология пәнінен қалалық олимпиаданың қорытындысы Оқыту тілі қазақша



Дата20.06.2018
өлшемі82,54 Kb.
Биология пәнінен қалалық олимпиаданың қорытындысы

Оқыту тілі қазақша





АТЫ ЖӨНІ

МЕКТЕП

сынып

орын



Балтабек Айгерім

№8

8

3



Аукенова Алина

№16

8

3



Нұртұған Аружан

№17

8

3



Советбекова Дильназ

№22

8

1



Талғатова Назгүл

№23

8

3



Қыдырбекова Шырақ

№37

8

2



Токанова Саяна

№47

8

2


















Маратов Бауыржан

№3

9

3



Маукенова Балнұр

№16

9

2



Қыдыргалиева Айгерім

№23

9

3



Есенгельдинова Алима

№32

9

3



Масалимов Асет

№33

9

2



Нүркенқызы Ұлжан

№37

9

2



Қуандыкова Перизат

№39

9

3



Едильбаева Алтынай

№47

9

3



Қапиоллаева Ақерке

№48

9

3


















Ирасылова Биғайша

№21

10

3



Билялова Еркежан

№23

10

2



Қызырқанова Балайым

№30

10

2



Мұхаметқали Әлішер

№31

10

2



Қайырбек Аяжан

№37

10

1



Жуматаева Балжан

№39

10

3



Қадырбекова Ләйлі

№47

10

3



Ирбаева Салида

Шәкәрім ат.

10

3


















Оспанова Назерке

№8

11

2



Елубаева Аяулым

№22

11

2



Қалиева Диана

№26

11

3



Сейтжапарова Малика

№27

11

3



Көкенай Толғанай

№37

11

3



Калиева Шырын

№38

11

3



Камалканова Саягүл

Шәкәрім ат.

11

1



Кожагулова Амина

№19

11

3

Оқыту тілі орысша



АТЫ ЖӨНІ

МЕКТЕП

сынып

орын



Ухмылина Валерия

№1

8

3



Керибаева Аружан

Гимназия №6

8

2



Ермухаметова Гульназ

Гимназия №6

8

3



Ергалиева Амира

№7

8

1



Кузнецов Никита

№18

8

3



Бергенова Карина

№43

8

2



Наумова Екатерина

Экономикалық лицей

8

3


















Гордиенко Полина

№2

9

3



Кумакаева Алиса

№6

9

2



Рамеев Асланюбек

№6

9

3



Абрамян Давид

№10

9

3



Шаньшин Павел

№29

9

1



Плохотникова Яна

№30

9

3



Матюшенко Роман

№35

9

2



Крылова Елизавета

Экономикалық лицей

9

3


















Коркина Валерия

№1

10

3



Зяблицкая Екатерина

№6

10

1



Тернов Денис

№6

10

3



Капанова Асель

№10

10

3



Сарсенбенов Сайн

№18

10

2



Тулешова Мадина

№35

10

3



Егубаева Арина

Экономикалық лицей

10

2



Овчаров Денис

Пригород

10

3


















Пучкова Александра

№1

11

3



Узбекова Регина

№4

11

3



Негматов Асанали

№6

11

2



Лахно Татьяна

№15

11

3



Бугаева Анастасия

№28

11

3



ЛебедеваЮлия

№30

11

1



Жампеисов Тигран

№35

11

2

Апелляция 09.00 -10.00

09/12
Каталог: files -> blog
blog -> Тақырыбы: Ленинград қорғанысы Мақсаты: Білімдік
blog -> Программа по предмету «Русский язык»
blog -> Сабақ түрі : Аралас сабақ Әдіс-тәсілдері : баяндау, түсіндіру, сұрақ-жауап, ой туғызу, қызығушылығын ояту,топпен жұмыс
blog -> 14 ақпан «Демалыс күн» клубында қазақтың әйгілі күйшісі, композиторы Дина Нұрпейісованың (1861-1955) 155 жылдығына арналған тарихи-танымдық сағат өтті
blog -> «Мұрагер»» бағдарламасы жайлы
blog -> Негізгі орта білім беру деңгейінің «Өнер» білім саласы пәндерінің
blog -> Оқу жылында Қазақстан Республикасының жалпы орта білім беретін ұйымдарында ғылым негіздерін оқытудың ерекшеліктері туралы
blog -> Жамбыл Жабаевтың туғанына 170 жыл толуына арналған «Жыр алыбы – Жамбыл» атты мектепішілік көркемсөз сайысы Мақсаты
blog -> Национальная академия образования им. Ы. Алтынсарина
blog -> Бастауыш білім беру деңгейінің «Өнер» білім саласы бойынша


Достарыңызбен бөлісу:


©engime.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

енгізу | тіркеу
    Басты бет


материалдарды жүктеу