Бөлім 2-бөлім. «3D баспа»



Дата01.02.2022
өлшемі1,13 Mb.
#130371
Байланысты:
Ашық сабақ 29.11.2021ж
1575440249, 1575440249, 1575440249, 1575440249, 1575440249, дайексоз жинак-1, лауазымдық міндет, Тапсырма1, Шын жүйрік шаршау жоқ, кесте, phpj0HIbi 6, ОШ СОЧ Информатика ЕМН 11 класс каз (1), КТЖ 11-сын. қазақ тілі ЖМБ, « аза стан тарихы» п нінен ІІІ то сан а арнал ан жиынты ба алау

Қысқа мерзімді жоспары

Бөлім

2-бөлім. «3D баспа»




Педагогтың аты-жөні

Айдарбекова Б

Күні 29.11.2021ж




Сынып 6 ә

Қатысушылар саны




Қатыспағандар саны




Сабақтың тақырыбы:

2.2. 3D редактор құралдары. Практикалық жұмыс

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

6.3.1.3 3D редакторының графикалық примитивтерді құруға арналған

құралдарын пайдалану;



Сабақтың мақсаты:

Барлық оқушылар:

3D редакторының графикалық примитивтерді құруға арналған

құралдарын біледі.


Көптеген оқушылар:

3D редакторының графикалық примитивтерді құруға арналған құралдарын сипаттайды.



Кейбір оқушылар:

3D редакторының графикалық примитивтерді құруға арналған

құралдарын іс-тәжірибеде пайдаланады.



Сабақтың барысы:


Сабақтың кезені/ уақыт

Педагогтың әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

Ұйымдастыру кезеңі:

Оқушылармен сәлемдесу, түгендеу.

Сыныпта психологиялық ахуал орнату.

«Шаттық шеңбері»

Топқа бөлу. Түстер арқылы бөлу

Өткен сабақты пысықтау .

Kahoot бағдарламасында жасалған сұрақтарды қояды.

«SketchUp программасында пайдаланылатын негізгі құралдардың қызметі» тақырыбында екі топ өз ойларын айтады.




Мұғаліммен амандасады.

Шеңберге тұрып бір – біріне жылы лебіздерін білдіреді.

Қораптан түсті қағаздарды алып топқа бөлініп отырады.

Оқушалар өз ұялы телефондарымен бағдарламаға кіріп, жылдам әрі дұрыс жауап беруге тырысады




Мақтау, мадақтау арқылы ынталандыру

Фигуралармен бағалау



Түсті қағаздар

Қима қағаздар, түсті қаламдар, плакат



https://create.kahoot.it/share/3d/566b0055-0e91-4fbd-96b9-64cbe6675b2a

Сабақтың ортасы

Бүгінгі өтетін сабағымыз «3D редактор құралдары» практикалық жұмыс.

Сабақ мақсатымен таныстырады.

№1 практикалық тапсырма «Целиндрлі бас киім»

Дескриптор:

-SketchUp программасының құралдарын пайдаланып параллелепипед салады.

-Төбесі цилиндр баскиім құрастырады.

- Құрастырған баскиімді бояйды.

№2 практикалық тапсырма «Баспалтақ салу»

Дескриптор:

- SketchUp редаторды іске қосады;

-прямоуголник, линия, тяни/толкай, заливка құралдаржы пайдалану арқылы «Баспалдақ» моделін құрастыра алады.
№3 практикалық тапсырма «Өзіндік жұмыс

Дескриптор:

-SketchUp программасының құралдарын пайдаланып, берілген тапсырманы орындайды

Сергіту сәті. Көз жаттығуын жасау


SketchUp программасында практикалық тапсырмаларды орындайды.

№3 практикалық жұмысты орындап, қандай құралдарды пайдаланғанын айтады.

Бейнероликке қарап көз жаттығуын жасайды.


Әр тапсырманы орындаған оқушыны фигуралар мен бағалау

Презентация

Компьютер









Сабақтың соңы

Сабақты бекіту

Onlinemektep платформасын қосып, сонда берілген тапсырмаларды орындатады.

Кері байланыс «Смайлик»

барлығын түсіндім

менде сұрақтар қалды

жұмысыма қанағаттанбадым


Onlinemektep платформасына өз логин парольдерін жазып кіреді, берілген тапсырмаларды орындайды
Стикерлермен кері байланыс жасайды

Тапсырма соңындағы нәтиже баллы қойылады

Компьютер, Onlinemektep

стикерлер




Үй тапсырмасы

2D мен 3D программаларындағы құралдардың айырмашылықтарын талдау. Paint графикалық редакторы мен SketchUp программасындағы құралдардың қызметіндегі ұқсастықтар мен айырмашылықтарды анықтап, салыстырыңдар










Айдарбекова Ботакоз Сериковна

№27 Н.Тілендиев атындағы жалпы орта мектебінің

Информатика пәні мұғалімі





Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет