Сабақ: 5
|
Мектеп: Ы. Сүлейменов атындағы 37 орта мектеп
|
Күні: 11.09.2017ж
|
Мұғалімнің есімі: Мамырбек Әмина Талғатқызы
|
Сынып: 2 «Ә»
|
Қатысқандар саны:
|
Қатыспағандар саны:
|
Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары)
|
2.7.1.Мұғалімнің көмегімен шығармадағы көркемдегіш құралдарды
|
Сабақ мақсаттары
|
Барлық оқушылар: мәтінді оқиды, түсінеді, бағалауға қатысады.
|
бір күндік уақыт кестесін құрады.
|
Оқушылардың басым бөлігі: тақырыпты болжайды.
|
Кейбір оқушылар: досының уақыт кестесіне пікір білдіреді
|
Алдыңғы тақырып
|
Менің сүйіп тыңдайтын әнім
|
Жоспарланған
Уақыт 45 минут
|
Жоспарланған жаттығулар (төменде
жоспарланған жаттығулармен қатар,
ескертпелерді жазыңыз)
|
Ресурстар
|
|
а) Сәлемдесу.
ә) Ұйымдастыру: « Өзіңізге тілегенбі басқаларға тілеңіз»
ә) Топқа бөлу
Алтын ереже құру
Топтық тапсырма
«Кластер» тәсілі
«БББ» тәсілі
|
Шаттық шеңбер
Оқушыларды топқа бөлу
Әр топқа тпсыма беру
|
Ортасы
|
Жаңа сабақтың ашылуы
Ой қозғау
Бір тәулік ішінде ұақытыңды қалай пайдаланып жүрсің?
Тақырыпты болжау: Суретке қарап тақырыпты болжау
Оқулықпен жұмыс:
Өлеңді түсіндіру және Ж. Смақовтың өмір- баянын кеңінен әңгімелеу
Топтық жұмыс
Әр топ берілген суреттері бойынша әңгіме құрайды.
Сергіту сәті:
Дәптермен жұмыс
Жақан Смақовтың «Апамның тілін алса егер... » деген өлеңін дәптердегі кестеге толтыр
|
Сурет
Дәптермен жұмыс
|
Аяқталуы
|
Ұжымдық тапсырма
Өлеңді мұқият оқып, екі іс- әрекетті салыстырып, тауып, кестені толтырыңдар
(Түрлі – түсті стикер арқылы өлеңді топтастыру)
Апаның тілін алса
|
Апаның тілін алма
|
|
|
|
|
|
Түрлі – түсті стикер
|
Қосымша ақпарат: Интернет Google
|
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары
оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз?
|
Бағалау - Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз?
|
1.Пəнаралық байланыс
2.Қауіпсіздік жəне еңбекті қорғау ережелері. 3.АКТ-мен байланыс
4.Құндылықтардағы байланыс
|
|
|
1.
2.
3.
4.
|
Рефлексия
Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай
түзетулер енгіздім жəне неліктен?
|
Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сəйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз.
|
|
Қорытынды бағамдау
Қандай екі нəрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
1:
2:
Қандай екі нəрсе сабақты жақсарта алды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
1:
2:
Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды
жетілдіруге көмектесетін не білдім?
1.
2.
|
|