Ұйымдастырылған оқу қызметінің технологиялық картасы Күні



Дата23.01.2023
өлшемі19,69 Kb.
#166198
Байланысты:
docx1549878190 (1) технологиялық картасы
№1 дәріс, Балабақша біздің-екінші үйіміз тех карта, Теория Химия 9 класс, 10 сын БЖБ Кинематика

Ұйымдастырылған оқу қызметінің технологиялық картасы
Күні: 08.11.2022 жыл. “Балбөбек” 1 сәбилер тобы
Білім беру саласы: Таным
Тараулары: Жаратылыстану
Тақырыбы: “Балабақша – өз үйім”
Мақсаты: Балабақша жайлы түсініктерін кеңейту.Сөз дыбыстау мәдениетін тәрбиелеу.
1.Білімділік: Балаларды көпшілік ортаға бейімдеу.Ортаға бейімдеу үшін өздері секілді бүлдіршіндермен таныстыру, аттарын айта білу.
2.Дамытушылық: Балалардың зеректігін, ойлау, есте сақтау қабілетін дамыту.
3.Тәрбиелік: Достастыққа, бірлесіп ойнауға тәрбиелеу.
Әдіс – тәсілдер: Ойын – сабақ, көрсету, түсіндіру, салыстыру, сергіту сәті.
Алдын ала жұмыс:
Қажетті құрал жабдықтар: Балабақша фото суреттері.

Оку қызметінің кезеңдері.

Тәрбиешінің іс-әрекеттері

Балалардың 
әрекеті

Мотивациялық қозғаушылық
I.Ұйымдастыру кезеңі
II. Өткенді қайталау

Шаттық шеңберге тұрғызу.«Алақанның жылуы»
Мақсаты:балаларды ауызбіршілікке,достыққа тәрбиелеу.
- Сәлеметсіңдер ме, балалар!
- Балалар біз қайда келдік?
- Балабақшада не бар?



Бір – бірінің қолдарынан ұстап, шеңбер құрып тұрады. Қимыл – қозғалысты қайталайды.
Балалар сәлемдеседі.
*Балабақшаға
*Суретке қарап, таныс сөздерді естеріне түсіреді (есік, терезе, кілем, төсек, үстел, орындық, тақта, сурет)






 Ұйымдастыру – іздестіру
III.Жаңа сабақ
1.Кіріспе



-Балалар сөздерді қайталаймыз:
-Мынау – есік
І-і-і-і-і-ік-есік
-Мынау- төсек
Ө-ө-ө-ө-өс-тө-төсек
- Сергіту сәті
- Сұрақ-жауап
Мынау не?
Мынау- балабақша.
Мынау кім?
Мынау тәрбиеші.
Тәрбиеші қандай?
Тәрбиеші жақсы.
Ал балабақша қандай?
Балабақша үлкен, жарық,таза.



Балалар сөздерді, дыбыстарды тыңдайды, жеке, хормен қайталайды.

Балалар сұрақтарына жауаптарды береді





2.Негізгі бөлім

Біз қайда келдік?
Бұл жерде не бар?
Бүгін қандай сөздерді қайтладық?

Естеріне түсірген, үйренген сөздерін айтып қайталап, естеріне сақтауға тырысады.

 Ұйымдастыру – іздестіру
IV.Сөздік жұмыс:

“Балабақша - садик”



Хормен қайталап айтып, жаттайды.



V.Сергіту сәті:



Қоян, қоян тұршы
Бетіңді жушы
Айнаға қараша
Шашыңды тарашы.

Балалар қимылмен көрсетеді.

VI. Дидактикалық ойын:

“Дыбысына қарай ажырат”
Мақсаты: Есте сақтау, ойлау қабілетін дамыту.



 Дыбысына қарай дұрыс ажырата айта білу.



VII.Бекіту

Сұрақ – жауап арқылы ойларын тиянақтау.

Сұраққа толық жауап беру.



 Рефлексивті- түзету
VIII.Қорытынды:

 Қорытындылау.
-Бүгін біз не туралы әңгімеледік?
-Балабақшада не істейміз?
-Досыңның аты кім?
-Балабақша қандай?



Сұрақтарға жауап береді.

IX.Мақтап – мадақтау:



Бүгін сұраққа жақсы жауап берген балаларды даралап, мақтау, мадақтау: Әли, Нұрислам, Аяла. Сендерге көп – көп рахмет!

Балалар қуанышқа бөленеді.

X.Үйге тапсырма

Тақпақ жаттау. “Қоян”

Жаттау


Күтілетін нәтиже:
Білу керек:
Нені білу керек: Балалар топ бөлмелерін және достарының атын айта білуі керек.
Болу керек: Топтың атын ажырата айта алады.
Істей білу керек: Бөлмелерін жатқа ажырата айта алады .
Тәрбиеші: Нуршинова.А
Әдіскер:
Тексерілді:
Ескерту:

Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет