Менешева Камшат Нурболатовна, Орал қаласы, №18



бет1/2
Дата08.06.2018
өлшемі403,68 Kb.
#41309
  1   2
Менешева Камшат Нурболатовна,

Орал қаласы,

№18 «Балдырған» бөбекжайының

ІІ санатты педагог-психологы

.

«Эмоция әлемі»

(Қалалық педагог-психологтардың әдістемелік бірлестік отырысында өткізілген ұйымдастырылған оқу қызметі)


Педагог-психологтің ашық ұйымдастырылған оқу қызметі.

Мектепке дейінгі балалардың ерік эмоциясын дамыту.

Білім беру саласы: «Таным», «Әлеуметтік орта», «Қатынас» .

Оқу қызметі: Психология.

Мақсаты: Мектепке дейiнгi ересек жас балаларының әлеуметтiк және эмоцияналды салаларының жұмыстардың мазмұнын анықтау.. 

Міндеттері:

Балаларды жан жақты тәрбиелеп дамыту.



Көрнекілік:

Сабақтың түрі: Ойын трениг.

Эпиграф: «Біз шаршағандықтан ойын ойнауды тоқтатыптұрған жоқпыз, ойын ойнамағандықтан шаршаймыз» Бернард Шоу.

Сабақтың барысы: Балалар топқа музыкамен кіреді.

Шаттық шеңбері:
Шеңбер болып тұрайық,

Алақанды ашайық.

Жүрекке жылу силайық ,

Жиналған жылу шуақты,

Бір-бірімізге силайық!

Саламатсыздарма, балалар?

Психолог: Мен сендерді көргеніме өте қуаныштымын. Сіздердің көңіл-күйлеріңіз қалай? (жақсы) (Балалардың жауаптары).

Менде бүгін жақсы көңіл күйдемін.Сол жақсы көңіл күйімді сендерге сыйлағым келіп тұр.Кәнеки балалар шеңбер жасап бір-бірімізге өз күлкімізбен , менің қолымдағы күн арқылы мейірімді, қайырымды, көңіл күйді көтеретін сөз айтайық. «Мен сені оқу қызметінде көргеніме өте қуаныштымын!» Шеңбер бойымен барлығы күнді жалғап айтып шығады.

Психолог: Балалар, сіздер көргенді есте сақтай аласыздар, ойлай аласыздар, заттарды қабылдай аласыздар, күнделікті оқу қызметіне зейіндеріңді шоғырландыра аласыздар, солай ма балалар?

Балалар: Ия, солай.

Қане, олай болса біздер өзіміздің күліп, не ренжіп тұрған көңіл күйімізді анықтап көрейік.

Барлығымыз экрандағы слайдқа назар аударайық .






Көңіл күйі жоқ. Есте сақтауға арналған ойын.

смайликтерді есте сақтап қайталап орнымен айту.


  1   2




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет