Сабақ: Кеңес Одағы Ресей Федерациясы
|
Мектеп :Құдаш Мұқашев атындағы негізгі орта мектебі.
|
Күні: 23
|
Мұғалімнің есімі: Сарқытова Б.С
|
Сынып 9
|
Қатысқандар
саны: 2
|
Қатыспағандар
саны:
|
Сабақ негізделген оқу мақсаты
( мақсаттары)
|
|
Сабақ мақсаттары
Оқушыларға Кеңес Одағынның Соғыстан кейінгі әлеуметтік – экономикалық дамуы жайлы түсіндіру
Сын тұрғысынан ойлау технологиясын қолдана отырып, оқушылардың шығармашылық қабілеттерін шыңдау
|
Барлық оқушылар :Тақырыпты түсінеді
|
Оқушылардың басым бөлігі: салыстырады, жинақтайды
|
Кейбір оқушылар: Тақырыпқа байланысты зерттеу жұмысын жүргізеді
|
Тілдік мақсаттары:
|
Оқушылар:- Тарихи деректерді ажырата алады
|
Негізгі сөздер мен тіркестер: КОКП
|
Сыныптағы диалог / жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер: Кесте толтырады
|
Талқылауға арналған тармақтар:
|
Сіз неліктен ..... екенін айта аласыз ба ?
|
Алдыңғы оқу §17 ОҚУ
|
|
Жоспар
|
Жоспарланған уақыт
|
Жоспарланған жаттығулар
( төменде жоспарланған жатығулармен қатар , ескерпелерді жазу )
|
Ресурстар
|
Басталуы
|
Ұйымдастыру
Үй тапсырмасын тексеру
|
АКТ.оқулық
|
Ортасы
|
Жаңа сабақты түсіндіру
Мәтінді оқу. Инсерт стратегиясы
Соғыстан кейінгі КСРО
|
Оқулық. Сызба
|
ТОталитарлық тәртіптің күшеюі Кластер құрастыру
|
Сызба
|
Сөздік жұмыс АКТ КОКП
|
Оқулық,
|
«Хрущевтік жылымық» БББ кестесін толтыру
|
Оқулық, сызба
|
|
1960 ж КСРО постер жасау
|
Оқулық, сызба
|
|
Түсініп оқу
Елдегі саяси басшылықтың алмасуы
|
оқулық
|
|
Инсерт стратегиясы
КСРО –ның ыдырауы, ТМД –ның құрылуы
|
Оқулық, сызба
|
Аяқталуы
|
Бағалау
|
|
Қосымша ақпарат
|
|
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайды ? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз?
|
Бағалау оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз?
|
Пәнаралық байланыс
Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері
АКТ- мен байланыс
Құндылықтардағы байланыс.
|
А ) 91 бет 4 тапсырма
|
Бағалау парағы арқылы
|
География
Сабақ барысында айту
|
Рефлексия
Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма ?
Бүгін оқушылар не білді ?
Сыныптағы ахуал қандай болды ?
Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма ?
Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе ?
Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен ?
|
Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз.Сол ұяшықтағы сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз.
|
Қорытынды бағамдау.
Қандай екі нәрсе табысты болды ? ( Оқытуды да , оқуды да ескеріңіз )
Оқушылар өз бетінше шығармашылық жұмыс жасай алды
Сөздік қорлары молайды
Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды? ( Оқытуды да , оқуды да ескеріңіз )
|