Сабақ реті №39 Сынып 10 «а» Пән мұғалімі Калиаскарова Салтанат
Дата 13.08.2017 өлшемі 143,36 Kb. #23396 түрі Сабақ
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Пән: Ағылшын тілі
Мерзімі
15.11.2014
Сабақ реті
№ 39
Сынып
10 «а»
Пән мұғалімі
Калиаскарова Салтанат
Сабақтың тақырыбы: Британияның патшалық отбасы
Сабақтың мақсаты:Британияның патшалық отбасы туралы түсініп алған білімін шыңдау ,топтық жұмысқа ынтасын ашу .
Күтілетін нәтиже: Британияның патшалық отбасы туралы және тұжырымдай білуге үйрету, деректер мен зерттеулерді өз бетінше оқып пайдалану дағдысын дамыту;
Сабақтың әдіс-тәсілдері: топпен, жеке , диологтық оқыту,сыныппен жұмыс,жеке жұмыс.
Ақпарат көздері: пройектр , видио ролик ,оқулық , карта.суреттер.
Кезеңдер
Уақыты
Мұғалімнің іс - әрекеті
Оқушының іс-әрекеті
Алғашқы рефлексия
(Ұйымдастыру кезеңі)
3 минут
1.Сәлемдесу.Психологиялық ахуал шаттық шеңбер
2.Сандық ретпен топқа бөлемін,
3.Бағалау парақтарын таратамын
Сәлемдесет.
Сандық рет арқылы топтасады.
Әр оқушы жеке бағалау парағын алады
Білу
(Үй жүмысын тексеру)
10-12 минут
Үйге берілген диалогтты оқып талқылап ең жаксы орындаған аударған тапсырмасын жұппен талқылап,сосын топ арасында ен үздік оқуды сұраймын.
Үйге берілген тақырып бойынша дивалогты оқып жұппен және топпен тал
қылап ен үздік деп санаған ди алогті оқиды.
Түсіну
(Жаңа сабақты меңгеру).
5 минут
The monarchy ео ролик көрсетем.
Видео роликтерді бақылайды.
Қолдану
10 минут
Постермен топтық жұмыс.
Топпен постерді қорғайды.
Жинақтау
5 минут
Инсерт кестесі бойынша тақырыпты қорытындылатамын (әр оқушыға кесте таратамын «білемін , білдім , білгім келеді»)
Оқушылар ауызша жауап береді.
Дарынды оқушылармен жұмыс
4 минут
Алдын ала дайындауға берілген презентацияны
корсетеді
Әр топ презентацияны баға беріп талқылайды.
Бағалау
3 минут
Критерилер бойынша бағалаймын
Берілген критерилер бойынша өздерін бағалайды
Рефлекция Стикер арқылы өз лебіздерін біледі
Үйге тапсырма: мәтінді әңгімелеу
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Пән: Ағылшын тілі
Мерзімі
15.11.2014
Сабақ реті
№39
Сынып
10 «а»
Пән мұғалімі
Калиаскарова Салтанат
Сабақтың тақырыбы : Ғаламтор
Сабақтың мақсаты:Ғаламтор туралы түсініп алған білімін шыңдау ,топтық жұмысқа ынтасын ашу .
Күтілетін нәтиже: Ғаламтор туралы және тұжырымдай білуге үйрету, деректер мен зерттеулерді өз бетінше оқып пайдалану дағдысын дамыту;
Сабақтың әдіс-тәсілдері: топпен, жеке , диологтық оқыту,сыныппен жұмыс,жеке жұмыс.
Ақпарат көздері: пройектр , видио ролик,оқулық , карта.суреттер.
Кезеңдер
Уақыты
Мұғалімнің іс - әрекеті
Оқушының іс-әрекеті
Алғашқы рефлексия
(Ұйымдастыру кезеңі)
3 минут
Бағалау _парақтарын_таратамын'>1.Сәлемдесу.Психологиялық ахуал шаттық шеңбер
2.Сандық ретпен топқа бөлемін,
3.Бағалау парақтарын таратамын
Сәлемдесет.
Сандық рет арқылы топтасады.
Әр оқушы жеке бағалау парағын алады
Білу
(Үй жүмысын тексеру)
10-12 минут
Үйге берілген диалогтты оқып талқылап ең жаксы орындаған аударған тапсырмасын жұппен талқылап,сосын топ арасында ен үздік оқуды сұраймын.
Үйге берілген тақырып бойынша дивалогты оқып жұппен және топпен тал
қылап ен үздік деп санаған ди алогті оқиды.
Түсіну
(Жаңа сабақты меңгеру).
5 минут
Ғаламтор туралы жайлы мәтін беріледі.
Мәтін бақылайды.
Қолдану
10 минут
Постермен топтық жұмыс.
Топпен постерді қорғайды.
Жинақтау
5 минут
Инсерт кестесі бойынша тақырыпты қорытындылатамын (әр оқушыға кесте таратамын «білемін , білдім , білгім келеді»)
Оқушылар ауызша жауап береді.
Бағалау
3 минут
Критерилер бойынша бағалаймын
Берілген критерилер бойынша өздерін бағалайды
Рефлекция : Стикер арқылы өз лебіздерін біледі.
Үйге тапсырма: мәтінді әңгімелеу
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Пән: Дүние жүзі тарихы
Мерзімі
16.09.2014
Сабақ реті
№3
Сынып
9 «а»
Пән мұғалімі
Базылжанов Айбек
Сабақтың тақырыбы: C
Сабақтың мақсаты:
Күтілетін нәтиже
Сабақтың әдіс-тәсілдері: топпен, жеке , диологтық оқыту,сыныппен жұмыс,жеке жұмыс.
Ақпарат көздері: пройектр , видио ролик,оқулық , карта.суреттер.
Кезеңдер
Уақыты
Мұғалімнің іс - әрекеті
Оқушының іс-әрекеті
Алғашқы рефлексия
(Ұйымдастыру кезеңі)
3 минут
1.Сәлемдесу.
2.Сандық ретпен топқа бөлемін,
3.Топ ережелерін сақтауын сұраймын
4.Бағалау парақтарын таратамын
Сәлемдесет.
Сандық рет арқылы топтасады.
Әр оқушы жеке бағалау парағын алады
Білу
(Үй жүмысын тексеру)
10-12 минут
Түсіну
(Жаңа сабақты меңгеру).
5 минут
Қолдану
10 минут
Жинақтау
5 минут
Дарынды оқушылармен жұмыс
4 минут
Бағалау
3 минут
Критерилер бойынша бағалаймын
Берілген критерилер бойынша өздерін бағалайды
Рефекция Стикер арқылы өз лебіздерін біледі
Үйге тапсырма
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Пән: Қазақ тілі
Мерзімі
12.10.2014
Сабақ реті
№36
Сынып
8 «б»
Пән мұғалімі
Басщибекова Гулдастан
Сабақтың тақырыбы: Асханада
Сабақтың мақсаты: Етістіктің шақтарын түсіндіре келе оқушылардың топтық жұмысқа ынтасын ашу .
Күтілетін нәтиже: Мәтіннен етістіктің шақтарын таба білуге үйрету .
Өз бетінше етістіктің шақтарын пайдаланып , сөйлем құрау дағдысын дамыту;
Мәтін бойынша жалқаулық пен мешкейліктің зияндығын түсіндіре келе, ондай қылықтардан аулақ болуға тәрбиелеу.
Сабақтың әдіс-тәсілдері: топпен, жеке , диологтық оқыту,сыныппен жұмыс , жеке жұмыс.
Ақпарат көздері: пройектр , видио ролик,оқулық , карта.суреттер.
Кезеңдер
Уақыты
Мұғалімнің іс - әрекеті
Оқушының іс-әрекеті
Алғашқы рефлексия
(Ұйымдастыру кезеңі)
2 минут
1.Сәлемдесу.
2.Сандық ретпен топқа бөлемін,
3.Топ ережелерін сақтауын сұраймын
4.Бағалау парақтарын таратамын
Сәлемдеседі.
Сандық рет арқылы топтасады.
Әр оқушы жеке бағалау парағын алады
Білу
(Үй жүмысын тексеру)
8-10 минут
Үйге берілген эссе тапсырмасын жұппен талқылап,сосын топ арасында ен үздік эссені оқуды сұраймын.
Етістіктің шақтары
Үйге берілген тақырып бойынша эссені жұппен және топпен талылап ен үздік деп санаған эссені оқиды.
Түсіну
(Жаңа сабақты меңгеру).
10 минут
өткен шақ
Оқушылар мұқият тыңдап, сабақты түсінеді.
Қолдану
10 минут
Етістіктің шақтарын (іс- әрекетті) өз ойларыңмен қағаз бетіне түсір.
Постермен топтық жұмыс.
Топпен постерді қорғайды.
Жинақтау
5 минут
Инсерт кестесі бойынша тақырыпты қорытындылатамын (әр оқушыға кесте таратамын «білемін , білдім , білгім келеді»)
Оқушылар ауызша жауап береді.
Бағалау
3 минут
Критерилер бойынша бағалаймын
Берілген критерилер бойынша өздерін бағалайды
Рефекция Стикер арқылы өз лебіздерін біледі
Үйге тапсырма: 2-4 тапсырма
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Пән: Қазақ тілі
Мерзімі
12.10.2014
Сабақ реті
№36
Сынып
8 «б»
Пән мұғалімі
Басщибекова Гулдастан
Сабақтың тақырыбы: Асханада
Сабақтың мақсаты: Етістіктің шақтарын түсіндіре келе оқушылардың топтық жұмысқа ынтасын ашу .
Күтілетін нәтиже: Мәтіннен етістіктің шақтарын таба білуге үйрету .
Өз бетінше етістіктің шақтарын пайдаланып , сөйлем құрау дағдысын дамыту;
Мәтін бойынша жалқаулық пен мешкейліктің зияндығын түсіндіре келе, ондай қылықтардан аулақ болуға тәрбиелеу.
Сабақтың әдіс-тәсілдері: топпен, жеке , диологтық оқыту,сыныппен жұмыс , жеке жұмыс.
Ақпарат көздері: пройектр , видио ролик,оқулық , карта.суреттер.
Кезеңдер
Уақыты
Мұғалімнің іс - әрекеті
Оқушының іс-әрекеті
Алғашқы рефлексия
(Ұйымдастыру кезеңі)
2 минут
1.Сәлемдесу.
2.Сандық ретпен топқа бөлемін,
3.Топ ережелерін сақтауын сұраймын
4.Бағалау парақтарын таратамын
Сәлемдеседі.
Сандық рет арқылы топтасады.
Әр оқушы жеке бағалау парағын алады
Білу
(Үй жүмысын тексеру)
8-10 минут
Үйге берілген эссе тапсырмасын жұппен талқылап,сосын топ арасында ен үздік эссені оқуды сұраймын.
Етістіктің шақтары
Үйге берілген тақырып бойынша эссені жұппен және топпен талылап ен үздік деп санаған эссені оқиды.
Түсіну
(Жаңа сабақты меңгеру).
10 минут
өткен шақ
Оқушылар мұқият тыңдап, сабақты түсінеді.
Қолдану
10 минут
Етістіктің шақтарын (іс- әрекетті) өз ойларыңмен қағаз бетіне түсір.
Постермен топтық жұмыс.
Топпен постерді қорғайды.
Жинақтау
5 минут
Инсерт кестесі бойынша тақырыпты қорытындылатамын (әр оқушыға кесте таратамын «білемін , білдім , білгім келеді»)
Оқушылар ауызша жауап береді.
Бағалау
3 минут
Критерилер бойынша бағалаймын
Берілген критерилер бойынша өздерін бағалайды
Рефекция Стикер арқылы өз лебіздерін біледі
Үйге тапсырма: 2-4 тапсырма
Достарыңызбен бөлісу: