Сабақтың тақырыбы: " Өрнектерді түрлендіруде негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктерді қолдануға есептер шығару"



бет1/8
Дата08.09.2017
өлшемі3,83 Mb.
#30080
түріСабақ
  1   2   3   4   5   6   7   8
ЖББ Абай орта мектеп-балабақшасы

Бекітемін_______

директордың оқу ісі

жөніндегі орынбасары:

Г.С.Ахметкалиева

Тақырыбы:



"Өрнектерді түрлендіруде негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктерді қолдануға есептер шығару"

(Математика пәнінен коммуникативтік тәрбиемен

кіріктіріліп өткізілген ашық сабақ)

Өткізген: Математика пәні мұғалімі Г.Д.Мадиева

2014-2015 оқу жылы



Күні:

Сыныбы: 9

Сабақтың тақырыбы: "Өрнектерді түрлендіруде негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктерді қолдануға есептер шығару"

Сабақтың мақсаты:

Тригонометриялық өрнектерді түрлендіріп тиімді тәсілдерін көрсету арқылы талғамдарын арттыру, іздену, бақылау арқылы оқушыладың дүние танымын қабілеттерін және коммуникативті мәдениетін қалыптастыру.



Көрнекілігі: слайд, тест, флипчарт

Сабақ әдісі: дәстүрлі емес
Сабақтың барысы:

І. Қызығушылықты ояту.

Оқушыларды түгендеп,сабаққа ынтасын арттыру.
























к

о

с

и

н

у

с



















к

о

т

а

н

г

е

н

т

р

и

г

о

н

о

м

е

т

р

и

я

























м

и

н

у

с



















с

и

н

у

с






















р

а

д

и

а

н





































п

и

ф

а

г

о

р













ш

и

р

е

к


































г

р

а

д

у

с































т

а

н

г

е

н

с













п

е

р

и

о

д

т

ы

























к

в

а

д

р

а

т

























т

а

қ































б

і

р

л

і

к






1. Жанама катеттің гипотенузаға қатынасы

2. Жанама катеттің қарама-қарсы жатқан катетке қатынасы.

3. Қандай тарауды оқып жатырмыз?

4. Синустың 3,4 ширектегі таңбасы қандай?

5. Қарама-қарсы жатқан катеттің гипотенузаға қатынасы.

6. Ұзындығы шеңбер радиусының ұзындығына тең, доғаға сәйкес келетін центрлік бұрыш қалай аталады?

7. sin²α + cos²α =1 қай теореманы қолданып дәлелдедік?

8. Координаталық осьтермен бөлінген жазықтықтың бөлігі?

9. Радиандық өлшеммен берілген бұрышты не арқылы беруге болады?

10. Қарама-қарсы жатқан катеттің жанама катетке қатынасы.

11. Тригонометриялық функциялар қандай функциялар?

12. Барлық қабырғасы тең төртбұрыш

13.cosx функциясынан басқалары қандай функциялар?



14. Тригонометриялық функцияларды қандай шеңберде қарастырып жүрміз?

ІІ. Мағынаны тану





Каталог: uploads -> doc -> 1153
doc -> Ғарыш әлеміне саяхат
doc -> Сабақ тақырыбы: Шерхан Мұртаза «Ай мен Айша» романы Сабақ мақсаты: ҚР «Білім туралы»
doc -> Сабақтың тақырыбы Бала Мәншүк ( Мәриям Хакімжанова) Сілтеме
doc -> Ана тілі №2. Тақырыбы: Кел, балалар, оқылық Мақсаты
doc -> Сабақ жоспары «Сәулет және дизайн» кафедрасының арнаулы пән оқытушысы, ҚР «Еуразиялық Дизайнерлер Одағының» мүшесі: Досжанова Галия Есенгелдиевна Пәні: Сурет және сұңғат өнері
doc -> Сабақ Сабақтың тақырыбы : Кіріспе Сабақтың мақсаты : «Алаштану» курсының мектеп бағдарламасында алатын орны, Алаш қозғалысы мен Алашорда үкіметі тарихының тарихнамасы мен дерекнамасына қысқаша шолу
doc -> Тәрбие сағаттың тақырыбы: Желтоқсан жаңғырығы
doc -> Сабақтың тақырыбы : Әбунасыр Әл- фараби Сабақтың мақсаты
doc -> Сабақ жоспары Тақырыбы: Үкілі Ыбырай Мектеп:№21ом мерзімі
1153 -> Сабақтың тақырыбы: Қола дәуіріндегі Қазақстан Сабақтың мақсаты


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4   5   6   7   8




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет