Қысқа мерзімді жоспар
Пән: Қазақ тілі
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:
5-бөлім. «Дені саудың – жаны сау»
Күні: 8.02.2019
|
Мектеп: №276 орта мектеп
Мұғалімнің аты-жөні: Бакенова Анар
Сынып: 2 А
Қатысқандар саны: 30
Қатыспағандар саны:
|
Сабақтың тақырыбы
|
№ 82. Жұрнақ пен жалғау 86-90- жаттығу 36-37- бет
жұмыс дәптері 25-26- бет
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)
|
2.2.4.1 - мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтау
2.4.2.1- мұғалімнің көмегімен түбір мен қосымшаны ажырату.
2.1.3.1 - күнделікті өмірде кездесетін жағдаяттарға байланысты өзара сұхбаттасу.
|
Сабақтың мақсаттары
|
Барлығы: Оқулықта берілген және қосымша тапсырмаларды орындайды. Жазба жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді.
Көпшілігі: Топтық жұмысты бірлесе орындайды.Өз бетінше жұмыс жасайды.
Кейбіреуі: Оқулықтан тыс берілген қосымша тапсырмаларды орындайды, тақырып бойынша қосымша мәліметтер мен дәлелдер келтіре алады.
|
Бағалау критерийлері
|
Қосымшаның жұрнақ не жалғау екенін ажыратады
Мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтай алады.
Жағдаяттарға байланысты сұхбаттаса алады.
|
Құндылықтарды дарыту
|
Ынтымақтастық және құрмет
|
Пәнаралық байланыс
|
Дүниетану: денсаулық, тазалық, тіс күтімі
|
АКТ қолдану дағдылары
|
Аудиожазба , таныстырылым.
|
Тілдік мақсат
|
Оқушылар:
|
Негізгі сөздер мен тіркестер:
|
Түбір, жұрнақ, жалғау
|
Сыныптағы диалог үшін пайдалы тілдік бірліктер
|
Талқылауға арналған сұрақтар:
|
Түбір сөз дегенді қалай түсінесің? Мысал келтір
Қосымша дегеніміз не?
Жұрнақ пен жалғаудың айырмашылығы неде?
|
Алдыңғы оқу
|
Жұрнақ пен жалғау туралы біледі
|
Сабақ барысы
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері
|
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет
|
Ресурстар
|
Сабақтың басы
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру
5 минут
|
Сәлемдесу. Оқушыларды түгендеу. «Жақсы тілек!».
Қызығушылығын ояту
Бір-бірімізді тыңдаймыз десек 1 рет қол шапалақтаймыз!
Ұйымшыл боламыз десек 2 рет
Белсенділік танытамыз десек 3 рет шапалақтаймыз.
Үй жұмысын тексеру: 34-беттегі 83-жаттығу. Ережелерді сұрау
|
|
Сабақтың ортасы
минут
|
Жазылым.
(Ө) 86-жаттығу. Мақалды жатқа жаз.
Тазалық- денсаулық негізі,
Денсаулық- байлық негізі.
Жаттығумен жұмыс :
Мақалдың мағынасын қалай түсінесің ?
Бағалау: ауызша мадақтау.
Айтылым.
(Т) 87-жаттығу. Ойлан , тап.
Сөйтіп, Сәуле інісіне шипа болатын ем тапты. Ол қандай ем деп ойлайсың ?
Жаттығумен жұмыс:
Топтық жұмыс: Жөтел басылмай қойған кезде дәріден басқа тағы қандай ем қолдануға болатынын топта талқыла.
Бағалау: бағдаршам
Жазылым.
(Ө) 88-жаттығу. Өлеңді көшіріп жаз.
Ерлігімді мұқалтпай,
Елдігімді жұқартпай,
Еңсемді еркін ұстауды
Қалай ойланбаспын мен! Әбділда Тәжібаев.
Жаттығумен жұмыс.
Өлеңдегі қосымшаның екі түрі қатар келген сөздерді тауып, жұрнақ пен жалғауды тиісті белгімен белгіле.
-ер-ліг-імді , ел-діг-імді , ең-се-мді
Бағалау: бағдаршам арқылы
Оқылым және айтылым.
(Ж) 89-жаттығу . Жұмбақты оқып , шешуін тап.
Отыз екі мықты
Қаз-қатар боп шықты.
Он алтысы асты,
Он алтысы үсті. Шешуі : тіс. Ескен Елубай.
Жаттығумен жұмыс:
Тістің күтімі туралы өз ойыңды айт.
Бағалау: смайлик арқылы
|
Оқулық
Ереже ,кесте
|
Сергіту сәті
2 минут
|
(Т) «Қара жәшік» стратегиясы
Ойын шарты: Үстел үстіне екі жәшік қойып ,ішіне тарақ,кітап,қалам,алма, бор, дәптер, кітап,өшірігіш салады. Ойыншы бір затты алып,сипаттайды. Қарсы топ жасырып отырған затты табады.
|
Жәшік
Ойынға қажетті заттар
|
Аяқталуы
10 минут
|
Айтылым
(Т) 90-жаттығу. Коньки теуіп жүріп , байқамай бір қызды қағып кеттің. Ол құлап қалды. Осындай жағдайда сен не істер едің ?
1. «Кешір»- дейсің де, кете бересің.
2.Қыздың тұруына көмектесесің, оның өзін қалай сезінетінін сұрайсың және кешірім өтінесің.
3. «Мен әдейі істеген жоқпын», - деп, әрі қарай кете бересің.
Бағалау: жұлдызша
Жұмыс дәптері:
Шығармашылық тапсырма. Дұрыс жауапты белгіле.
1.Жұрнақ деген не ?
А) сөз мағынасын өзгертетін қосымша
ә) түбір сөзге жалғанатын қосымша
б) сөз бен сөзді байланыстыратын қосымша
2.Түбір сөзді тап.
А) орындық
ә) күн
б) сәулетші
3.Жалғау жалғанған сөзді тап.
А)ғарышкер
Ә) футболды
Б) аспаз
Өз жұмысыңды бағала
1-«Сауатты жазу»,2- «Көркем жазу» , 3-«Шығармашылық жұмыстарды орындау» дөңгелектері тиісті қарындаштармен бояйды.
|
Оқулық
Дәптермен жұмыс
Смайлик
Түрлі түсті қарындаштар
|
Сабақтың соңы
3 минут
|
Үйге тапсырма: 36-беттегі 87-жаттығу.
«Білім қоржыны» рефлексия
|
Сабақтан алған әсерлерін стикерге жазып, кәрзеңкеге
жабыстырады
|
Қосымша ақпарат
|
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз?
|
Бағалау – оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз?
|
Пәнаралық байланыстар, қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері, АКТ-мен байланыс. Құндылықтардағы байланыс
|
Саралау тапсырмалары ретінде жұмыс дәптеріндегі шығ.тапсырманы орындатамын.
|
Бағдаршам, бірін-бірі тексеру, смайлик арқылы және мадақтау сөздері арқылы бағалаймын.
Жұмыс дәптеріндегі өз жұмысын бағалауда
1-«Сауатты жазу»,2- «Көркем жазу» , 3-«Шығармашылық жұмыстарды орындау» дөңгелектерін тиісті қарындаштармен бояйды.
|
Денешынықтыру пәнімен байланысты денсаулықтың пайдасы туралы әңгімелейді.
|
Рефлексия
|
- Сабақ/оқу мақсаттары шынайы ма?
- Бүгін оқушылар не білді?
- Сыныптағы ахуал қандай болды?
- Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма?
- Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе?
- Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен?
|
|
Жалпы баға
Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?
1.
2.
Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?
1.
2.
Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет?
|
Қысқа мерзімді жоспар
Пән: Қазақ тілі
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:
5-бөлім. «Дені саудың – жаны сау»
Күні: 30.01.2019
|
Мектеп: Алтынсарин атындағы №204 орта мектеп
Мұғалімнің аты-жөні: Аимбетова Гүлмира
Сынып: 2 Б
Қатысқандар саны: 20
Қатыспағандар саны:
|
Сабақтың тақырыбы
|
№ 76 Сөз құрамы. Түбір мен қосымша 57-61- жаттығу 25-26- бет
жұмыс дәптері 17-18-бет
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)
|
2.4.2.1 Мұғалімнің көмегімен түбір мен қосымшаны ажырату.
2.1.4.1 тірек сөздерді қатыстыра отырып, берілген тақырып б-ша әңгіме құрау
2.2.4.1 - мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтау
2.3.5.1 жіберілген пунктуация лық, орфография лық және әріптік қателерді мұғалімнің көмегімен тауып түзету және құраған сөйлемін толықтыру
|
Сабақтың мақсаттары
|
Барлығы: Оқулықта берілген және қосымша тапсырмаларды орындайды. Жазба жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді.
Көпшілігі: Топтық жұмысты бірлесе орындайды.Өз бетінше жұмыс жасайды.
Кейбіреуі: Оқулықтан тыс берілген қосымша тапсырмаларды орындайды, тақырып бойынша қосымша мәліметтер мен дәлелдер келтіре алады.
|
Бағалау критерийлері
|
Сурет бойынша әңгіме құрауды үйренеді
Түбір мен қосымшаны ажыратуды меңгереді
Тақырыбы бойынша мәтін мазмұнын болжайды
Мәтінді оз ойларымен жалғастырады
|
Құндылықтарды дарыту
|
Ынтымақтастық және құрмет
|
Пәнаралық байланыс
|
Дене шынықтыру: сырғанап ойнау
|
АКТ қолдану дағдылары
|
Аудиожазба , таныстырылым.
|
Тілдік мақсат
|
Оқушылар:
|
Негізгі сөздер мен тіркестер:
|
Түбір, қосымша
|
Сыныптағы диалог үшін пайдалы тілдік бірліктер
|
Талқылауға арналған сұрақтар:
|
Сөздің лексикалық мағынасы дегенді түсіндіріп көр
Түбір сөз дегенді қалай түсінесің? Мысал келтір
Қосымша дегеніміз не?
|
Алдыңғы оқу
|
Сөздің лексикалық мағынасын біледі
|
Сабақ барысы
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері
|
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет
|
Ресурстар
|
Сабақтың басы
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру
5 минут
|
Сәлемдесу. Оқушыларды түгендеу. «Жақсы тілек!».
Қызығушылығын ояту
Бір-бірімізді тыңдаймыз десек 1 рет қол шапалақтаймыз!
Ұйымшыл боламыз десек 2 рет
Белсенділік танытамыз десек 3 рет шапалақтаймыз.
Үй жұмысын тексеру: 23-беттегі 51-жаттығу. Ережелерді сұрау
|
|
Сабақтың ортасы
минут
|
Жазылым
(Ө) 57-жаттығу. Сөйлемдерді қатесіз көшіріп жаз.
Сырғанап ойнау- өте пайдалы. Жиі сырғанап жаттыққан жөн. Ондай бала көп ауырмайды.
Жаттығумен жұмыс:
-Түбір сөздерді тап.
Бағалау: смайлик
Оқылым және айтылым
(Ж) 59-жаттығу. Өлеңді оқып, шешуін тап.
Екі жағым «Н» болса-
Қасиетті тағамыңмын.
Екі жағым « А» болса –
Ең қадірлі адамыңмын. Шешуі: нан, ана.
Бағалау: бағдаршам
Жазылым
(Ө) 60-жаттығу. Өлеңнің қатесін тауып, көшіріп жаз.
Жазда суда тебеміз, ( жүземіз)
Құмда күнге денеміз . (күйеміз)
Жалаңаяқ жүземіз , (жүреміз)
Қыста қызып күйеміз , (денеміз)
Коньки , шаңғы жүреміз. (тебеміз)
Жалқаулықты тастаймыз,
Жаттығуды бастаймыз. (Ермек Өтетілеуов )
Бағалау: бағдаршам арқылы
Айтылым
(Т) 61-жаттығу. Берілген әріптер қатарында жасырынған сөздерді тауып оқы.
Шешуі : баскетбол, бассейн, боксшы, жүзгіш.
Бағалау: жұлдызша
|
Оқулық
Ереже ,кесте
|
Сергіту сәті
2 минут
|
(Т) «Қара жәшік» стратегиясы
Ойын шарты: Үстел үстіне екі жәшік қойып ,ішіне тарақ,кітап,қалам,алма, бор, дәптер, кітап,өшірігіш салады. Ойыншы бір затты алып,сипаттайды. Қарсы топ жасырып отырған затты табады.
|
Жәшік
Ойынға қажетті заттар
|
Аяқталуы
10 минут
|
Жазылым
Жұмыс дәптері:
Шығармашылық тапсырма.
Суреттерді боя. Спорт ойындарының атауын тауып жаз.
Штанга көтеру, шаңғы тебу, коньки тебу
Өз жұмысыңды бағала
1-«Сауатты жазу»,2- «Көркем жазу» , 3-«Шығармашылық жұмыстарды орындау» дөңгелектері тиісті қарындаштармен бояйды.
|
Дәптермен жұмыс
Түрлі түсті қарындаштар
|
Сабақтың соңы
3 минут
|
Үйге тапсырма: 25-беттегі 58-жаттығу. «Сырғанақта» тақырыбында мәтін құрап жазу
«Білім қоржыны» рефлексия
|
Сабақтан алған әсерлерін стикерге жазып, кәрзеңкеге
жабыстырады
|
Қосымша ақпарат
|
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз?
|
Бағалау – оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз?
|
Пәнаралық байланыстар, қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері, АКТ-мен байланыс. Құндылықтардағы байланыс
|
Саралау тапсырмалары ретінде жұмыс дәптеріндегі шығ.тапсырманы орындатамын.
|
Бағдаршам, бірін-бірі тексеру, смайлик арқылы және мадақтау сөздері арқылы бағалаймын.
Жұмыс дәптеріндегі өз жұмысын бағалауда
1-«Сауатты жазу»,2- «Көркем жазу» , 3-«Шығармашылық жұмыстарды орындау» дөңгелектерін тиісті қарындаштармен бояйды.
|
Денешынықтыру пәнімен байланысты қысқы ойын түрлері туралы әңгімелейді.
|
Рефлексия
|
- Сабақ/оқу мақсаттары шынайы ма?
- Бүгін оқушылар не білді?
- Сыныптағы ахуал қандай болды?
- Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма?
- Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе?
- Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен?
|
|
Жалпы баға
Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?
1.
2.
Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?
1.
2.
Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет?
|
Қысқа мерзімді жоспар
Пән: Қазақ тілі
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:
5-бөлім. «Дені саудың – жаны сау»
Күні: 31.01.2019
|
Мектеп:Ғ.Мұратбаев атындағы №17 орта мектеп
Мұғалімнің аты-жөні:Мәкен К
Сынып: 2 А
Қатысқандар саны: 25
Қатыспағандар саны:
|
Сабақтың тақырыбы
|
№ 77. Сөз құрамы. Түбір мен қосымша 62-66- жаттығу 27-28- бет
жұмыс дәптері 19-бет
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)
|
2.1.4.1.Тірек сөздерді қатыстыра отырып, берілген тақырып б-ша әңгіме құрау
2.2.4.1.Мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтау
2.4.2.1 Мұғалімнің көмегімен түбір мен қосымшаны ажырату.
2.3.1.1 Мұғалімнің көмегімен жеке сурет/сюжетті суреттер арқылы шағын сипаттау/ әңгімелеу мәтіндерін құрап жазу
|
Сабақтың мақсаттары
|
Барлығы: Оқулықта берілген және қосымша тапсырмаларды орындайды. Жазба жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді.
Көпшілігі: Топтық жұмысты бірлесе орындайды.Өз бетінше жұмыс жасайды.
Кейбіреуі: Оқулықтан тыс берілген қосымша тапсырмаларды орындайды, тақырып бойынша қосымша мәліметтер мен дәлелдер келтіре алады.
|
Бағалау критерийлері
|
Сурет бойынша әңгіме құрауды үйренеді
Түбір мен қосымшаны ажыратуды меңгереді
Тақырыбы бойынша мәтін мазмұнын болжайды
Мәтінді оз ойларымен жалғастырады
|
Құндылықтарды дарыту
|
Ынтымақтастық және құрмет
|
Пәнаралық байланыс
|
Дене шынықтыру: бокс
|
АКТ қолдану дағдылары
|
Аудиожазба , таныстырылым.
|
Тілдік мақсат
|
Оқушылар:
|
Негізгі сөздер мен тіркестер:
|
Түбір, қосымша , жұрнақ, жалғау.
|
Сыныптағы диалог үшін пайдалы тілдік бірліктер
|
Талқылауға арналған сұрақтар:
|
Сөздің лексикалық мағынасы дегенді түсіндіріп көр
Түбір сөз дегенді қалай түсінесің? Мысал келтір
Қосымша дегеніміз не?
|
Алдыңғы оқу
|
Сөздің лексикалық мағынасын біледі
|
Сабақ барысы
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері
|
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет
|
Ресурстар
|
Сабақтың басы
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру
5 минут
|
Сәлемдесу. Оқушыларды түгендеу. «Жақсы тілек!».
Қызығушылығын ояту
Бір-бірімізді тыңдаймыз десек 1 рет қол шапалақтаймыз!
Ұйымшыл боламыз десек 2 рет
Белсенділік танытамыз десек 3 рет шапалақтаймыз.
Үй жұмысын тексеру: 25-беттегі 58-жаттығу. Ережелерді сұрау
|
|
Сабақтың ортасы
минут
|
Айтылым
(Т) 62-жаттығу. Сурет бойынша мәтін құра.
Суреттегі спорт түрлерін ұнатасың ба ?
Бағалау: смайлик
Айтылым
(Ж) 63-жаттығу. Мектепте ұзындыққа секіру мен жүгіруден жарыс өткізілмекші. Жарысқа 2-4-сынып оқушылары қатысады. Сыныптарыңда секіру және жүгірумен шұғылданатын балалар бар ма ? Олар осы жарысқа қатыса ала ма ? Сол туралы өз ойыңды білдір.
Бағалау: бағдаршам
Оқылым.
(Ө) 64-жаттығу. Өлеңді мәнерлеп оқы.
Жаттығумен жұмыс.
1.Өлең не туралы ?
2.Жалқаулықты сөзін жалқау, жалқаулық сөздерімен салыстыр. Содан өзің қорытынды жасап көр.
Бағалау: бағдаршам арқылы
Жаңа ақпарат.
Қосымша жұрнақ , жалғау болып екіге бөлінеді.
Сөз мағынасын өзгертетін қосымшаны жұрнақ дейді. Мысалы: футболшы, оқулық.
Сөз бен сөзді байланыстыратын қосымшаны жалғау дейді. Мысалы: футболды, оқуға.
Жазылым.
(Ө) 65-жаттығу. Мақалды жатқа жаз.
Өнерлі жігіт өрде озар,
Өнерсіз жігіт жер соғар.
Жаттығумен жұмыс:
Жұрнақ жалғанған сөзді тап.
Бағалау: жұлдызша
Айтылым.
(Т) 66-жаттығу. Берілген сызбаны пайдаланып, боксшы туралы сипаттау мәтінін құрап айт.
Дене бітімі........................
Қасиеті .............................
Түріндегі ерекше белгі ....................................
Бағалау: қол белгісі арқылы
|
Оқулық
Ереже ,кесте
|
Сергіту сәті
2 минут
|
(Т) «Қара жәшік» стратегиясы
Ойын шарты: Үстел үстіне екі жәшік қойып ,ішіне тарақ,кітап,қалам,алма, бор, дәптер, кітап,өшірігіш салады. Ойыншы бір затты алып,сипаттайды. Қарсы топ жасырып отырған затты табады.
|
Жәшік
Ойынға қажетті заттар
|
Аяқталуы
10 минут
|
Жазылым
Жұмыс дәптері:
Шығармашылық тапсырма.
1.Әр суреттің атауын жаз.
Не? – балық . Кім ? - балықшы . Кімдер ? – балалар .
2. Осы сөздермен сөйлемдер құра.
Өз жұмысыңды бағала
1-«Сауатты жазу»,2- «Көркем жазу» , 3-«Шығармашылық жұмыстарды орындау» дөңгелектері тиісті қарындаштармен бояйды.
|
Дәптермен жұмыс
Түрлі түсті қарындаштар
|
Сабақтың соңы
3 минут
|
Үйге тапсырма: 27-беттегі 62-жаттығу. Сурет бойынша мәтін құрап жазу
«Білім қоржыны» рефлексия
|
Сабақтан алған әсерлерін стикерге жазып, кәрзеңкеге
жабыстырады
|
Қосымша ақпарат
|
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз?
|
Бағалау – оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз?
|
Пәнаралық байланыстар, қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері, АКТ-мен байланыс. Құндылықтардағы байланыс
|
Саралау тапсырмалары ретінде жұмыс дәптеріндегі шығ.тапсырманы орындатамын.
|
Бағдаршам, бірін-бірі тексеру, смайлик арқылы және мадақтау сөздері арқылы бағалаймын.
Жұмыс дәптеріндегі өз жұмысын бағалауда
1-«Сауатты жазу»,2- «Көркем жазу» , 3-«Шығармашылық жұмыстарды орындау» дөңгелектерін тиісті қарындаштармен бояйды.
|
Денешынықтыру пәнімен байланысты спорттық ойын түрлері туралы әңгімелейді.
|
Рефлексия
|
- Сабақ/оқу мақсаттары шынайы ма?
- Бүгін оқушылар не білді?
- Сыныптағы ахуал қандай болды?
- Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма?
- Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе?
- Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен?
|
|
Жалпы баға
Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?
1.
2.
Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?
1.
2.
Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет?
|
Достарыңызбен бөлісу: |