Пәні: Жаратылыстану
Күні:11.12.18 ж.
Сынып: 3 «Б» сынып
|
Мектеп: №7
Мұғалімнің аты-жөні: Тураева Г. М.
Қатысқандар саны: 24 Қатыспағандар саны:
|
Сабақтың тақырыбы
|
Ауа неден құралады?
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)
|
3.3.2.1- ауаның құрамын сипаттау;
3.3.2.2- ауаның жануды қолдайтын қасиетін сипаттау
3.1.2.3.-эксриментті жоспарлау және жүргізу.
|
Сабақ мақсаттары
|
Барлық оқушылар: ауаның құрамын сипаттайды.
Көптеген оқушылар: ауаның жануды қолдайтын қасиетін сипаттайды.
Кейбір оқушылар: ауаның құрамы туралы білімді түсінеді.
|
Бағалау критерийлері
|
ауаның құрамын сипаттайды.
ауаның жануды қолдайтын қасиетін сипаттайды.
ауаның құрамы туралы білімді түсінеді.
|
Тілдік мақсаттар
|
Пәнге тән лексика мен терминология:
Азаот, ауаның құрамы.
Диалог пен жазу үшін пайдалы сөздер мен тіркестер:
Ауа туралы не білесің?
Ауаның құрамы дегенді қалай түсінесің?
|
Құндылықтарды дарыту
|
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.
|
Пәнаралық байланыстар
|
Заттар және олардың қасиеттері туралы дүниетану пәнінен алған білімдерін қолданады.
|
АКТ қолдану дағдылары
|
Интернет-ресурстар, дерекқордан және интернеттен сабаққа қатысты ақпаратты іздеу;
|
Ресурстар
|
Топқа бөлуге арналған шарлар, интерактивті тақта, жұмыс дәптері, қалам мен түрлі түсті қарындаш, стикер, видеоматериалдар., постер, кері байланыс парағы т.б
|
Бастапқы білім
|
Адам тіршілігі мен Жер ғаламшары үшін ауаның маңызын түсінеді. Ауаның қасиеттерін (агрегаттық күйін, түсі, иісі, кеңістікті толтыруы, жылу өткізгіштігі) сипаттап айта алады.
|
Сабақтың барысы
|
|