Сабақтың тақырыбы: ЕҢ кіші ортақ еселік



бет1/5
Дата07.02.2022
өлшемі21,1 Kb.
#90122
түріСабақ
  1   2   3   4   5
Байланысты:
0737-17
Педагогика Усмпно Умирбаева.Г, адеб рупд сил, адеб рупд сил, стилист мысал, kudusov fizika astronomia, kudusov fizika astronomia, 50Zadach Bfin pr, file 00016DL66068982533, Мусабекова Жансая психология, file 00016DL53692286270, Копия 34 Богатый папа бедный папа, Копия 34 Богатый папа бедный папа, 0737-17, 0737-17



Бакенова Салтанат Каирбеккызы
Еңбекшілдер ауданы, Алға негізгі мектебі
математика пәнінің мұғалімі

Математика 5 – сынып


Күні : 22.11.2016ж
Сабақтың тақырыбы: ЕҢ КІШІ ОРТАҚ ЕСЕЛІК.
Сабақтың мақсаты :1.Оқушыларға ең кіші ортақ еселік туралы түсінік беру, ең кіші ортақ еселікті таба білу дағдыларын қалыптастыру.
2.Оқушыны зерттеушілікке баулу.
3.Математикалық мәдениетке тәрбиелеу. Сабақ түрі: дәстүрлі.
Сабақтың типі: жаңа сабақты меңгерту.
Қолданылатын технологиялар: деңгейлеп оқыту технологиясы.
Қолданылатын әдіс-тәсілдер: сұрақ-жауап.деңгейлеп оқыту, дамыта оқыту, жұппен оқыту.
Сабақ көрнекілігі: компьютер,электрондық оқулық, суреттер, перфокарталар, бағалау кестесі .
Сабақ барысы:
І. Ұйымдастыру кезеңі. Міндетті деңгей.
Оқушылармен амандасу, түгендеу, психологиялық тұрғыда сабаққа дайындау. Оқушылар деңгейлері бойынша жұпқа бөлініп отырады, топ басшылары тағайындалады, оларға бағалау парақтары таратылады.
1.Үй жұмысын тексеру . №709(5-8),710. Оқушылар үй тапсырмасын тексеру барысында бір-бірінің дәптерлерін тексеріп,бағалайды.
2.Миға шабуыл.
Бұрынғы біліммен жаңа білімді ұштастыру.
1.Ең үлкен ортақ бөлгіш дегеніміз не ?
2.Өзара жай сандарға мысал келтір.
3. 22-нің , 36-ның бөлгіштерін ата.


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4   5




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет