Сабақтың тақырыбы: Менің күн тәртібім. 27 бет Сабақтың мақсаты



Дата26.08.2017
өлшемі38,04 Kb.
#29348
түріСабақ
Сынып: 4А Күні: 19.10.2015

Сабақтың тақырыбы: Менің күн тәртібім. 27 бет



Сабақтың мақсаты:

Мақсаты: білімдік: тақырып бойынша жан-жақты мәлімет бере отырып, сауатты жазуға және сөйлеуге үйрету;

ә) дамытушылық: ауызша және жазбаша тілді дамыту, қызығушылығын арттыра отырып, танымдық көзқарастарын

қалыптастыру;

б) тәрбиелік: күн тәртібін ұстануға, өз елін, жерін, Отанын сүюге, мемлекеттік тілді құрметтеуге, қоғамдық ортада өзін-өзі ұстауға тәрбиелеу;

Сабақтың түрі: жаңа сабақ

Сабақтың әдіс - тәсілдері: сұрақ - жауап, салыстыру, топтастыру, өзіндік ізденіс, талдау.

Көрнекі құралдар: дәптер, оқулық, себет, гүлдер, үлкен және кіші ағаш суреттері, ақ қағаздар, жүрекшелер.

Қолданылатын модульдер: «СТО», «ОмОЖТ», АКТ, «ЖеЕО», «ОүБ ОБ», «ТжДБО», «ОБжК»

 Стратегиялық іс -әрекеттер: 



Бөлімі

Бөлімнің мазмұны

Мұғалім іс-әрекеті

Оқушы іс -әрекеті

Ресурстар

Кіріспе

Ұйымдастыру кезеңі



Психологиялық ахуал.

Ұйымдастыру кезеңі.

Шаттық шеңбер


Қайырлы күн, балалар!

Шеңбер болып тұрайық жылы жүзбен,

Бізге келсін қуаныш нұр іздеген,

Шуақ толған жанымыз, жүрегіміз

Үлгі алсын көрген жан мына бізден


 

 

 Оқушылардың көңіл күйі көтеріледі.



Қима қағаздар, стикерлер

Үй жұмысын тексеру

 


Қызығушылықты ояту, ой шақыру


Өтілген тақырыптар бойынша тест сұрақтарына жауап беру

Тест сұрақтарына жауап беру

Тестін кілті бойынша бағалайды

10 сұрақ- «5»

9-8 сұрақ –«4»

7-6сұрақ – «3»

5-1 сұрақ – «2»



 Компьютер

Негізгі бөлім

Мағынаны ашу

Мәтінмен жұмыс  


1.Оқушылардың күн тәртіптерін көрсету.

2.«Үшқыш» стратегиясы.

Мақсаты: Тыңдаушылардың жан-жақты білімдерін тексеру. Сабақ тақырыбын хабарлап, дәптерлеріне жаздыру.

3.Жаңа сөздерді тақтаға шығару

Әр топ бұрын өтілген тақырыптар бойынша бір-біріне 3 сұрақтан қояды.

ЖИКСО-1 стратегиясы бойынша оқулықтағы «Біздің үй» мәтінімен жұмыс.

- тыңдалым;

Тыңдалымнан кейін мәтінді қалай түсіну деңгейін анықтау үшін төмендегідей тапсырмалар беруге болады.

1. мәтіндегі аудармасын білмейтін сөздерді жазу;

2. мәтіндегі уақыттарды жазу;

-жекелей оқылым;

3. мәтінді аудару

-топта мәтін негізі бойынша сұрақ құрастыру;

Лексикалық минимуммен жұмыс:



1.Суреттке қарап сабақтың тақырыбын анықтау

Оқушылар жаңа сөздерді жазып алады  



  

Мәтінді оқып,  топта талқылайды, бір біріне түсіндіреді.Сұрақтарға жауап іздейді



1 тапсырма



Компьютер

Қорытынды

 Ой толғаныс

«Жоба қорғау» стратегиясы

Мақсаты: Менің күн тәртібім туралы ойларын жинақтау.

Әр топ бірлесе отырып, «Менің күн тәртібім»деген тақырыпта жоба

қорғайды. (ватманға күн тәртібін салып, әңгімелеу)

Төмендегідей жетекші сұрақтар қоюға болады.

Күн тәртіптерің қайда орналасқан?

Қандай бөлмеде орналасқан?


Бірлесіп топпен жұмыс жасайды

стиккер

Бағалау

Үй тапсырмасы

 

1.Күн тәртібінің макетін жасау. Жарнама жазып келу.

2.Мәтін бойынша сұрақ құрастыру.

3.Мәтінді мазмұндау

Кунделіктеріне жазғызу




Каталог: files -> content
content -> «Үздік шаңғышы» «Жаңа жылдық шаңғыға»
content -> Сабақтың тақырыбы: 1867-1868 жылдардағы реформа Сабақтың мақсаты
content -> Оқу-тәрбие жұмысының жоспары 2016-2017оқу жылы
content -> Пәні: Қазақ әдебиеті. 8 «Қ» Тақырыбы: Қабдеш Жұмаділов «Қаздар қайтып барады»
content -> Анализ работы средней общеобразовательной школы №14 г. Павлодара за 2015 2016 учебный год
content -> Сабақ барысы. І. Ұйымдастыру кезеңі. Амандасу. Алты топқа бөлініп отыру. Психологиялық дайындық. 1минут
content -> Сабақтың мақсаты: Оқушылардың өз мектебі туралы білімдерін тереңдету
content -> Оқу жылына «№21 жалпы орта білім беру мектебі»
content -> Сабақтың мақсаты: а дк-мен, оның негізгі блоктарымен және олардың міндеттерімен танысу
content -> Сабақ жоспары Сбақтың тақырыбы


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет