Сабақтың тақырыбы: Орта мерзімді жоспар Шымкент қаласы, №26 Жамбыл атындағы мектеп гимназиясы



Дата18.03.2017
өлшемі12,05 Kb.
#11683
түріСабақ
  • Сабақтың мақсаты :
  • і
  • Сабақтың тақырыбы:
  • Шымкент қаласы,
  • №26 Жамбыл атындағы мектеп – гимназиясы
  • 7 «Б» сынып
  • Cабақтың тақырыбы
  • Оқып – үйренудің негізгі мақсаттары
  • Оқытуда қолданылатын әдіс – тәсілдер
  • Оқып – үйренудің нәтижесі
  • Үйрену мақсатында бағаны қоса, бағалау
  • Негізгі дерек көздер
  • 1
  • Программалау – алгоритмді формальді жазу тәсілі. Алфавит. Программалау тілінің синтаксисі.
  • Паскаль программалау құрылымымен таныстырып  программа құра отырып, есептер шығарту мен салыстыру амалдарын, логикалық функцияларды қолдана алу болатын.
  • Блум таксономиясы,
  • Диалог оқыту, топтық жұмыс.
  • «Операторлар қызметін ажырату» әдісі
  • Паскаль тілінің негізгі элементтері мен логикалық ойлау өрісін қалыптастыруды үйренді.
  • Стикермен, инсерт әдісі, кері байланыс, Венн диаграммасы.
  • Информатика., Н.Т. Ермеков., Н.Ф.Стифутина., Алматы «Мектеп» 2008ж., Информатика негіздері журналдарынан үзінді жұмиыстарын қолдандыру.,
  • 2
  • Арифметикалық өрнектерді жазу ережесі.
  • Өрнектерді Паскаль тілінде жазуды үйрету.
  • Қарапайым есептерді математикалық түрден Паскаль тіліне аудару.
  • Жадыға сақтау, ойлау өрістерін қалыптастыру.
  • Айналмалы бекеттер, Аялдама, Джигсо әдісі
  • Блоб ағашы
  • Оқушылардың Паскаль тілі функцияларының жазылуын қаншалықты білетіндерін тексеру үшін 10 минуттық информатикалық ДИКТАНТ алу. Мұғалім функцияларды математикалық тілде айтады, оқушы бетке функцияны Паскаль тілінде жазады.
  • **! – бағалау,
  • Өзін - өзі бағалау, Кубизм әдісі арқылы бағалау. Дискрипторды қолдану.
  • Деңгейлік тапсырмалар, видеороликтер. АКТ – ны пайдалану, Математикалық есептерді тақтаға, дәптерге, компьютерге, постерге жазып үлгеру.
  • Информатика және есептеуіш техника негіздері ., Алматы «Мектеп» 2005ж., Б.Бөрібаев., Б.Нақысбеков., Г.Мадиярова
  • Интернет беттерінен қысқаша шолу мақсатында сайттардан көру.
  • 3
  • Айнымалылар типі. Программа құрылымы.
  • Программа түсінігін беру, түсініктерін енгізу, және айнымалы типтерді ажырата
  • білуі. Паскаль тілінің құрылымымен
  • таныстыру, жазу ережелерін
  • түсіндіру. Қарапайым программа құра алуы.
  • Ыстық орындық, Кері байланыс.
  • Жадыны дамытуға арналған ойын
  • Программа түсінігін;
  • Программаның жазылу ережелерін;
  • Бөлімдердің атауларын;
  • Қызметші сөздерді жатқа білуі керек;
  • Программаны жазуда операторларды орнымен дұрыс қолдану
  • дағдыларын дамытты.
  • Бірін – бірі бағалау, басбармақпен бағалау.
  • Кеспе қағаздар, видеороликтер, тест.
  • Информатика, Алматы «Атамұра» 2007ж.
  • Информатика, 7 – 9 сынып, Алматы «Просвещение - Қазақстан» 2004ж, А.Г. Гейн., А.И. Сенокосов., К.В.Тұрмағамбетова., Н.И. Аманжолова., Н.С. Уәлиев.,
  • 4
  • Сызықтық программаны құру.
  • Қарапайым операторларды қолданып, сызықтық программаларды құру. Синтаксистік, семантикалық ережелерді сақтау, операторларды дұрыс жазып, дұрыс қолдану. Өздігінен жұмыс жасап, пікірлерін айта білуге үйрету.
  • Тест арқылы, миға шабуыл, «Бір – екі – үш – төрт – бес» сергіту сәті», Ойлан, бірік, бөліс.
  • Қарапайым операторларды, оларды қолдану ережелерін, қызметтерін, сызықтық программа құру барысында қарапайым операторларды қолдана білуді үйренді.
  • Смайлик пен бағалау, Бағдаршаммен бағалау. Инсерт әдісін қолдану.
  • Қима қағаздар.
  • Түрлі түсті қағаздардың қиындыларынан құрастыру мақсатында жұмыс жасату. Ойын элементтерін қолдану.
  • Информатика 7 сынып., Алматы «Атамұра» 2003ж., Н.Ермеков., Н.Стифутина
  • Информатика., Б.Қ.СапарғалиеваН.Е.Масалимова, Арман – ПВ. Ұстаз нұры газетінен қысқаша шолу. Сайттардан көру.
  • 7 модуль
  • Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету
  • Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау
  • Оқытуда АКТ-ны пайдалану
  • Дарынды және талантты балалармен жұмыс
  • Жас ерекшеліктеріне сәйкес білім беру
  • Оқудағы басқару және көшбасшылық
  • Сыныптағы диалог
  • маңызы,
  • Видеороликтер көрсету және аудио жаз -
  • балар мен интерактивті тақта,,
  • Кері байланыс, Блоб ағашы, бағалау критерийлері,
  • смайликтер бағалануы.
  • Интернет ресурстармен дайындық жүргізу әдісі ,
  • Деңгейлік тапсырмалар.
  • Информатикалық әдісі
  • Бақылайды, бағаланады.
  • -оқушылар ынтымақтасып, бірлесе жұмыс жасайды;
  • Оқыту үшін бағалауға өздері қатысады;
  • Бірін-бірі бақылау арқылы
  • білім алуға белсене кіріседі;
  • -Өз-өздеріне деген сенім пайда болады;
  • -Сабақ соңында кері байланыс бере алады;
  • -сабақтарды асыға күтеді.
  • -Блум бойынша сабақтың жоспарын нақты түзу;
  • -бағалау дағдыларын дамыту;
  • -оқу үрдісіне 7 модульді жүйелі түрде енгізуі.

Каталог: kopilka -> uploaded files
uploaded files -> Оқып үйренудің негізгі мақсаты Оқытуда қалыптасатын әдіс-тәсілдер
uploaded files -> Жүсіпбек Аймауытовтың «Әнші» әңгімесіндегі дара тұлға
uploaded files -> Тақырыптың туындау себептері
uploaded files -> Сабақ тақырыбы: Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті Н.Ә. Назарбаевтың ерекше тұлғалық болмысы
uploaded files -> Ххі ғасыр көшбасшысы өткізген
uploaded files -> Жарық туралы дуализм Квант дегеніміз не? Абсолют қара дене Фотон
uploaded files -> Өмірбаяны 1858 жылы қазіргі Павлодар облысының Баянауыл
uploaded files -> Презентация №50 Абай атындағы орта мектеп
uploaded files -> Атақты жазушы Біздің жерлесіміз
uploaded files -> Сабақтың барысы: Сабақтың кезеңі Мұғалім іс-әрекеті Оқушы іс-әрекеті


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет