Сабақтың тақырыбы: Сәлем беру-салтымыз Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты



Дата12.10.2023
өлшемі0,88 Mb.
#184964
түріСабақ
Байланысты:
Қмж 5 сынып
past simple worksheet, Тест экзамен каз, М. Әуезов Түз тағысы 888, 1 практикалык жұмыс Основы, Досжан 3д ворд, сабақ кестесі 27.01-28.01, Бастауыш білім (педагогикалық және әдістемелік қызмет), Дүниетану және жаратылыстану с печатью, Сіреспе, Алтын балық

Білім беру ұйымының атауы

№15 гимназия

Пәні:

Қазақ тілі

Бөлім:

Қазақ халқының әдет-ғұрыптары мен салт-дәстүрлері

Педагогтің аты-жөні:

Сабырқұл Әсел Сабырқұлқызы

Күні:

19.04.2023ж

Сынып: 5«б»

Қатысушылар саны: 14

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

Сәлем беру-салтымыз

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:

6.1.2.1 әлеуметтік-мәдени, ресми-іскери тақырыптарға байланысты диалог, монологтердегі (жаңалық, құттықтау) көтерілген мәселені талдау;
6.4.4.тұрақты тіркестің мағынасын анықтау;

Сабақтың мақсаты

-мәтінді оқып,ауызекі сөйлеуге тән сөз қолданыстарын табады;



Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі//
уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Ұйымдас
тыру
Өзін-өзі тексеру

Жаңа білім

Бекіту

Кері байланыс


Үйге тапсырма



Оқушылармен амандасу, түгендеу.
Сергіту сәті. «Нейро жаттығу»
Мұнда оқушылар берліген сурет бойынша нүктелер санына қарай отырып,қолдарырмен жаттығуды орындайды.

Психологиялық ахуал.
Мына суреттен сіздерге қандай ой туды?

Сабақтың мақсатымен таныстыру.
Оқылым алды тапсырмасы.




Оқылым тапсырмасы.



Оқылымнан кейінгі тапсырма.

https://learningapps.org/view20994256

https://learningapps.org/view15419430



https://wordwall.net/ru/resource/30249431
Үй жұмысы:

Кері байланыс:«Эмоция»






Оқушылар көрсетілген қимылды қайталайды


Дескриптор:_-тапсырманы_орындау_арқылы_тақырыптан_алған_білімдерін_жинақтайды__Дескриптор'>Дескриптор:_-тұрақты_тіркес_сыңарын_табады___Дескриптор'>Дескриптор;
-көрсетілген сурет бойынша ойларын айтады
Дескриптор:
-тұрақты тіркес сыңарын табады


Дескриптор:.
Грамматикалық тақырыпты меңгереді
Дескриптор:
-тапсырманы орындау арқылы тақырыптан алған білімдерін жинақтайды

Дескриптор:
-тұрақты тіркеске байланысты тапсырмаларды орындау арқылы
Тұрақты тіркес түрлерін ажыратады
Дескриптор:
-тұрақты тіркестерді сәйкестендіреді
Үй тапсырмасын түртіп алады


Дескриптор:
-оқушылар өткен тақырыпты өз пікірлерімен қорытындылайды

Мадақ-
тау сөздері:
«Жарай-сың!»
«Бәре-
келді»


«Бес бармақ»
әдісі 
арқылы оқушылар бір-бірін бағалайды.


«Бес бармақ»әдісі 
арқылы оқушылар бір-бірін бағалайды


«Бес бармақ»
әдісі 
арқылы оқушы лар бір-бірін бағалайды»

Презентация
«Classroom zen» қосымшасы
Дидак
тикалық материал
Презентация


Кітап



















Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет