№1 сайлау комиссиясы


Орналасқан жері: Жаңа-Қима а., 30 лет Победы к., 7, ауылдық мәдениет Үйінің ғимараты, тел.: 8 (71635) 5-16-10



бет47/57
Дата31.12.2019
өлшемі1.73 Mb.
1   ...   43   44   45   46   47   48   49   50   ...   57

Орналасқан жері: Жаңа-Қима а., 30 лет Победы к., 7, ауылдық мәдениет Үйінің ғимараты, тел.: 8 (71635) 5-16-10.


Шекарасы: Жаңа-Қима а..

Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрайымы – Татьяна Васильевна Банман; төрайым орынбасары – Марина Раиковна Зейналова; хатшы – Бибіғайша Жұматайқызы Кәрібаева; комиссия мүшелері: Раушан Далабайқызы Ақанова, Галина Мауленовна Уметаева.
469 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қима а., Киров к., 57, мектеп жанындағы клубының ғимараты, тел.: 8 (71635) 5-12-06.


Шекарасы: Қима а..

Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрайымы – Валентина Владимировна Сахипова; төрайым орынбасары – Қанағат Дабылқызы Ташкенбаева; хатшы – Наталья Сергеевна Оленович; комиссия мүшелері: Валентина Николаевна Гетман, Наталья Васильевна Дорофеева.
470 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Алғабас а., Школьная к., 5, негізгі мектебінің ғимараты,



тел.: 8 (71659) 4-03-10.

Шекарасы: Алғабас а..



Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрағасы – Боранбай Абдыхамитұлы Рахымжанов; төраға орынбасары – Әлібек Бөгенбайұлы Тлеулинов; хатшы – Кұралай Тлектесқызы Салимова; комиссия мүшелері: Қошқарбай Жарқынбайұлы Жақсыбаев, Тимур Боранбайұлы Қожахметов.
471 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Запорожье а., Мира к., 96а, ауылдық мәдениет Үйінің ғимараты, тел.: 8 (71635) 5-74-54.

Шекарасы: Запорожье а..

Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрайымы – Айгүл Күлбайқызы Кишкенинова; төрайым орынбасары – Салтанат Кабдуғалиева Какимова; хатшы – Зульфия Кабденовна Кушекбаева; комиссия мүшелері: Күлжан Наурызбайқызы Баймагамбетова, Ляззат Камзинқызы Жантасова, Гүльбакрам Базарбекқызы Сүлтанова, Кульбаева Баян.

472 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жақсы а., Дружба к., 14, аудандық мәдениет Үйінің ғимараты, тел.: 8 (71635) 2-17-98.

Шекарасы: Жақсы а., Дружба к. - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 16, 18, 18а, 20; Пионерская к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10; Кенжеш Түктібаев к. - 2, 2а, 2б, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 45, 47; Элеваторная к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Тәуелсіздік к. - 3а, 5, 7, 9, 11а, 14, 15, 16, 17, 18, 23а, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; Западная к. - 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 7а, 9; Энергетиков к. - 1, 3, 5, 7; Амангелді Иманов к. - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 17а, 18, 18а, 20; Тоқтар Әубәкіров к. - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 7а; Әлия Молдағұлова к. - 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 6; Юрий Гагарин к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 20А, 21, 22, 22а, 23, 24, 36; Көктем к. - 1, 2, 3, 4; Мереке к. - 1, 2, 3, 4, 5; Дорожная к. - 1, 1а, 2а, 2б, 3, 4; Абай к. - 1, 1а, 1б, 1Б, 2, 2б, 2в, 2г, 2д, 2е, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 5б, 5в, 6, 9, 9а, 11, 12, 12а, 13а, 14, 17, 19, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 39; шағын ауданы - 1, 2, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.



Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрайымы – Гүлсара Миндғалиқызы Қожмағамбетова; төрайым орынбасары – Нина Сергеевна Кожевникова; хатшы – Кенжегүл Мұхамбетқалиқызы Аяпбергенова; комиссия мүшелері: Айтжан Жетписбайқызы Сарыбаева, Жансұлу Қонысқызы Камиденова, Райхан Рамазанқызы Хаусылова, Ғалия Қалымсеитқызы Жагипарова.
473 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Лозовое а., Школьная к., 1б, ауылдық мәдениет Үйінің ғимараты, тел.: 8 (71635) 5-45-93.

Шекарасы: Лозовое а..

Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрайымы – Бану Төлегенқызы Джетекенова; төрайым орынбасары – Батима Тиесқызы Алиева; хатшы – Наталья Егоровна Кривич; комиссия мүшелері: Гүлнара Борисовна Иманбаева, Галина Александровна Воробьева.

474 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жақсы а., Абай к., 33б, Оқушылар үйінің ғимараты,

тел.: 8 (71635) 2-11-98.


Шекарасы: Жақсы а., Сәкен Сейфуллин к. - 1, 2, 2А, 2а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 69, 75, 79, 83, 85, 87, 89, 91; Карл Маркс к. - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 15б, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33; Әділбек Майкүтов к. - 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13; Максим Горький к. - 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31; Мәншүк Маметова к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11; Октябрьская к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11; Целинная к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Молодежная к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; Жамбыл Жабаев к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; Степная к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; Транспортная к. - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16; Дорожный тұйық к. - 3; Мира к. - 77, 79, 80, 81, 82, 82а, 84, 85, 86, 86а, 88, 89, 89а, 90, 90а, 91, 93, 94, 96, 97, 102, 103, 104, 105, 109, 111, 112, 113, 114, 114а, 115, 116, 116а, 116б, 117, 118, 121, 123, 124, 125, 127, 128, 129, 136, 137, 138, 139, 141, 142, 143, 144, 148, 150, 157, 159, 161, 163, 165, 167; Абай к. - 41, 43, 44, 45, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110; Болашақ шағын ауданы - 5, 6, 7, 10, 11.

Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрайымы – Зұлхия Уайсқызы Байдаулетова; төрайым орынбасары – Балдырған Беркүтқызы Ысқақова; хатшы – Индира Бауржанқызы Жилкенова комиссия мүшелері: Ботакөз Дулатқызы Усина, Манас Сапиуллаұлы Төлеубай, Анар Зиядқызы Умарбекова, Кұралай Сапарбекқызы Саржанова.
475 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Беловод а., Школьная к., 12, орта мектебінің ғимараты,



Каталог: sites -> aqmola.gov.kz -> uploads -> vybory -> grabicy
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> «№ мектеп-лицей» мемлекеттік мекемесі Күнтізбелік- тақырыптық жоспар
sites -> Ермұхан Бекмахановқа Сыздайды жаным, мұздайды қаным, жан аға!
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Жамбыл атындағы Мемлекеттік жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Қызылорда облысының жер – су атаулары қызылорда, 2013 жыл сыр елі қызылорда облысы
sites -> ОҚу курсының каталогы 050117 қазақ тілі мен әдебиеті
sites -> Өмірбаяндық деректеме
sites -> Жиырма үш жыл бір ғұмыр
grabicy -> Ақмола облысы бойынша сайлау округтері туралы мәліметтер


Достарыңызбен бөлісу:
1   ...   43   44   45   46   47   48   49   50   ...   57




©engime.org 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет