№1 сайлау комиссиясы


Шекаралары: Тайтөбе а. Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға



бет56/57
Дата31.12.2019
өлшемі1.73 Mb.
1   ...   49   50   51   52   53   54   55   56   57

Шекаралары: Тайтөбе а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Досмағанбетов Мусабек Шуақбайұлы; төрағаның орынбасары – Шамшаметов Нұрғали Жақсылықұлы; хатшы – Нуржанова Райхан Тасжанқызы; комиссия мүшелері - Аргингазин Дюсенбек Қайыржанұлы, Спанов Естай Ольжабаевич.
660 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Жалғызқұдық а., Давида Вильгельмовича Бурбаха к. 42, № 24 орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71651) 35-305.



Шекаралары: Жалғызқұдық а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Фазылова Марал Сақышқызы; төрағаның орынбасары - Жапабекова Гүлжән Абілхамитқызы; хатшы - Айтуева Күлназия Зекенқызы; комиссия мүшелері: Кәрібеков Болат Ермекұлы, Еровенко Надежда Михайловна.
661 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: (Красноярка) Жарлыкөл а., Жеңіс к. 26/А,

№ 25 орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71651) 21-275.

Шекаралары: Жарлыкөл а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Түлебаева Зәмзәгүл Қойшинқызы; төрағаның орынбасары - Шаяхметова Жанар Серікқызы; хатшы - Таңырбергенова Рәзия Бейсенбекқызы; комиссия мүшелері: Жанмолдина Алтынгүл Рахметоллақызы, Фарзалиева Гүлден Жаксыбекқызы.
662 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Тасты а., Мұхтар Ауәзов к. 18/1,

№ 14 орта мектебінің ғимараты, телефон: 8 (71651) 32-626.

Шекаралары: Тасты а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Балгожин Даулет Каирбекұлы; төрағаның орынбасары - Жолдыбаева Айгүл Әбдрашқызы; хатшы - Исенова Айсұлү Әбдрашқызы; комиссия мүшелері: Кушукпаева Ирина Сергеевна, Гептина Ольга Ивановна.
663 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ақмешіт а., Ы. Алтынсарин к. құрылыс 1,

№ 15 орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71651) 22-540.

Шекаралары: Ақмешіт а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Балгожина Айтбала Рустемқызы; төрағаның орынбасары - Канапина Гүлнара Армиянқызы; хатшы - Байжұманова Сауле Дауытқызы; комиссия мүшелері: Бакиева Айгүл Шаймұратқызы, Балгожина Ләззәт Хуатқызы.
664 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Тастақ ст., Астык к. 11,

№ 16 бастауыш мектебінің ғимараты, телефон: 8 (71651) 22-411.

Шекаралары: Тастақ ст.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Тайкешова Айгүл Тілеубайқызы; төрағаның орынбасары - Седышева Алена Владимировна; хатшы - Арыстанбекова Диана Айтбайқызы; комиссия мүшелері: Умбеталиева Анастасия Анатольевна, Гафнер Евгения Анатольевна.
665 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: (Максимовка) Арайлы а., Жастар к., 5Б,

№ 9 орта мектебінің ғимараты, телефон: 8 (71651) 93-318.

Шекаралары: Арайлы а. (Максимовка).

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Лопата Александр Александрович; төрағаның орынбасары - Тілеубаева Жумаш Тастыбайқызы; хатшы - Немцова Марина Александровна; комиссия мүшелері: Клишкова Ирина Сергеевна, Белоброва Татьяна Петровна, Тұрмағамбетов Асылхан Манатұлы, Әсімжановна Гаухар Даулетқызы.
666 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Төнкеріс а., Ахмет Байтұрсынұлы к. 1,

№ 12 орта мектебінің ғимараты, телефон: 8 (71651) 21-460.

Шекаралары: Төңкеріс а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Шакиров Асылхан Тулегенұлы; төрағаның орынбасары - Малғаздаров Асан Аусақұлы; хатшы - Айдарбекова Гүлнар Ескалийқызы; комиссия мүшелері: Махметов Базарбай Советұлы, Жұмабеков Данияр Түленбекұлы.
667 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: (Фарфоровый) Ынтымақ а., Парасат к. 12,

№ 10 орта мектебінің ғимараты, телефон: 8 (71651) 21-630.

Шекаралары: Ынтымақ а. (Фарфоровый).

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Қоржаубай Хадиша Таубағұлқызы; төрағаның орынбасары - Нецлова Олеся Васильевна; хатшы - Нұрахметова Қарлығаш Қадырханқызы; комиссия мүшелері: Әбдіқасымова Зейнегүл Көшенқызы, Іляс Күлбан.
668 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қосшоқы ст., Алтынсарин к. 6,

№ 13 негізгі мектебінің ғимараты, тел: 8 (71651) 24-238.



Шекаралары: Қосшоқы ст.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Дүсембаева Сауле Төлегенқызы; төрағаның орынбасары - Қасенов Хосман Сабитұлы; хатшы - Токтыбаева Әмина Тілеубайқызы; комиссия мүшелері: Әсімжанова Тұрымтай Тастыбайқызы, Худайбергенова Майра Рахатқызы.
669 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Жайнақ ст., Жастар к. 20,

«Қазақстан темір жолы» АҚ ғимараты, телефон: 8 (71651) 24-251.



Шекаралары: Жайнақ ст.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Ибраимов Азат Канатұлы; төрағаның орынбасары - Асимжанов Нурлан Аристотельевич; хатшы - Ерубаева Гұлмира Боранбайқызы; комиссия мүшелері: Доскеев Сәбит Боранбайұлы, Тілеубаева Әсел Сапарқызы.
670 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Мәншүк а., Атамекен к. 5,

№ 26 орта мектебінің ғимараты, телефон: 8 (71651) 41-335.

Шекаралары: Мәншүк а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Балтабаев Ербол Джуаныспайұлы; төрағаның орынбасары - Жакупова Әсел Оралқызы; хатшы - Қожабекова Гуляим Сағнайқызы; комиссия мүшелері: Окунь Татьяна Герасимовна, Жубаев Мейрам Боранбайұлы.
671 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: (Новоишимка)Жаңаесіл а., Болашақ к.,

№ 32 орта мектебінің ғимараты, телефон: 8 (71651) 34-209.

Шекаралары: (Новоишимка) Жаңаесіл а..

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Мекенбай Кайырбек Әзімханұлы; төрағаның орынбасары - Байжуманов Данияр Мәулетұлы; хатшы - Топалова Майраш Шуптибайқызы; комиссия мүшелері: Мурзина Марина Ивановна, Овсяникова Любовь Витальевна, Смагулова Айман Мақсутқызы, Китанова Гүлнара Маратқызы.
672 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: (Семеновка) Қараменді батыр а., Достық к. 17, «Бай жер» ЖШС ғимараты, телефон: 8 (71651) 33-617.



Шекаралары: (Семеновка) Қараменді батыр а..

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Суранчинова Карашаш Қаироллинқызы; төрағаның орынбасары - Жасаров Марат Дишенщайұлы; хатшы - Абдуалиева Дариға Зейнулақызы; комиссия мүшелері: Марат Таңат Маратұлы, Чиганцева Наталья Николаевна.
673 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Мортық а., Абай к. 7,

ауылдық клубының ғимараты, телефон: 8 (71651) 22-227.

Шекаралары: Мортық а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Джамалиев Болат Мәжитұлы; төрағаның орынбасары - Пшембаева Ардақ Ұмытқанқызы; хатшы - Туякова Ғайни Қабайқызы; комиссия мүшелері: Кусаинова Әлия Кәмітқызы, Куандыков Даулет Бикенұлы.
№ 674 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Оразақ а., Аубакирова к. 2,

№ 27 орта мектебінің ғимараты, телефон: 8 (71651) 32-109.

Шекаралары: Оразақ а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Пасько Валерий Васильевич; төрағаның орынбасары - Бенситова Анар Канатқызы; хатшы - Қасымов Серік Қақымжанұлы; комиссия мүшелері: Карбаева Майраш Копанқызы, Нұрмағамбетова Ляззат Омарқызы.
675 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Бірлік а., Орталық к. 3,

№ 28 бастауыш мектебінің ғимараты, телефон: 8 (71651) 25-218.

Шекаралары: Бірлік а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Нәкенова Гүлбану Ерденқызы; төрағаның орынбасары - Картаев Саят Амантайұлы; хатшы - Ахметова Рсты Құланқызы; комиссия мүшелері: Ахметова Қалимаш Отыншинқызы, Смагулов Кунанбай Кәбиденұлы.
676 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Родина а., Школьная к. 1,

ауылдық клубының ғимараты, телефон: 8 (71651) 37-453.

Шекаралары: Родина а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Кравчук Татьяна Николаевна, төрағаның орынбасары - Аберле Маргарита Васильевна, хатшы - Үсенова Гүлбану Әлімғазықызы; комиссия мүшелері: Сергеева Людмила Леонидовна, Цеков Дмитрий Игоревич.
677 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Садовое а., Тәуелсіздік к. 19,

ауылдық клубының ғимараты, телефон: 8 (71651) 22-024.

Шекаралары: Садовое а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Поротникова Татьяна Валентиновна; төрағаның орынбасары - Юнязева Галина Николаевна; хатшы - Овсянникова Инна Сергеевна; комиссия мүшелері: Брюхова Вера Кирилловна, Поротникова Валентина Александровна.
678 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Зеленый Гай а., Самал к. 1,

ауылдық клубының ғимараты, телефон: 8 (71651) 22-019.

Шекаралары: Зеленый Гай а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Михеева Наталья Геннадьевна; төрағаның орынбасары - Михель Анна Тадиславовна; хатшы - Умурзакова Шолпан Тұрарқызы; комиссия мүшелері: Ковалева Екатерина Сергеевна, Федорова Надежда Грирорьевна.
679 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Приречный а., Ыбырай Алтынсарин к. 40,

№ 22 орта мектебінің ғимараты, телефон: 8 (71651) 38-249.

Шекаралары: Приречный а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Бектурғанова Бану Ракимжанқызы; төрағаның орынбасары - Прусов Игорь Алексеевич; хатшы - Кожаханова Ольга Николаевна; комиссия мүшелері: Аязбаев Жанат Ашкенұлы, Заборина Тамара Андреевна.
680 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: (Антоновка)Опан а., Д. Қонаев к. 24,

№ 23 орта мектебінің ғимараты,телефон: 8 (71651) 21-052.

Шекаралары: (Антоновка) Опан а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Рахимова Гүлнар Қайнышқызы; төрағаның орынбасары - Отарбаев Валерий Орынбасарұлы; хатшы - Тілеуова Гүлден Кайратқызы; комиссия мүшелері: Жүпанова Светлана Түрсұнқызы, Мусиенко Лариса Геннадьевна.
681 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Рахымжан Қошкарбаев а., Бейбітшілік к. 53,

№ 43 орта мектебінің ғимараты, телефон: 8 (71651) 92-404.

Шекаралары: Рахымжан Қошқарбаев а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Кнабаева Алтынай Табиргенқызы; төрағаның орынбасары - Елеукенова Жанар Нуртайқызы; хатшы - Бейсенова Казима Тұрсунғалиқызы; комиссия мүшелері: Махметова Магира Дәулбайқызы, Бексултанова Сәуле Сакимқызы.
682 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Сарыкөл а., Мира к. 22,

№ 47 жалпы мектебінің ғимараты, телефон: 8 (71651) 92-349.

Шекаралары: Сарыкөл а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Сапарғали Куанышбек Рамазанұлы; төрағаның орынбасары -Түрсүнбаев Дулат Ануарұлы; хатшы -Хамитов Ерқанат Тәуекелұлы; комиссия мүшелері: Тусбаев Ермек Аманұлы, Балмағанбетова Нұржамал Беранбекқызы.
683 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Преображенка а., Нура к. 32,

«Преображенка» ЖШС ғимараты, телефон: 8 (71651) 92-408.

Шекаралары: Преображенка а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Двоеглазова Татьяна Александровна; төрағаның орынбасары - Ахметова Айман Аманжолқызы; хатшы - Карибаева Бағлан Амангелдіқызы; комиссия мүшелері: Матасова Елена Васильевна, Стельмах Валентина Александровна.
684 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Софиевка а., Қабанбай батыр к. 35,

№ 21 орта мектебінің ғимараты, телефон: 8 (71651) 36-227.

Шекаралары: Софиевка а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Жүрқадам Жексенбі Қадырұлы; төрағаның орынбасары - Байдалина Гүлнар Кенесқызы; хатшы - Ілүбаева Аля Жаксылыққызы; комиссия мүшелері: Козина Татьяна Александровна, Ержан Егеүбай Сейдеғалиұлы, Күлпейсова Гүлмира Балғабайқызы, Кинтонова Әсел Маратқызы.
685 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Талапкер а, Мұхтар Әуезов к. 23,

№ 3 орта мектебінің ғимараты, телефон: 8 (71651) 24-052.

Шекаралары: Талапкер а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Баймуханова Асылтас Шотанқызы; төрағаның орынбасары - Накупов Гомар Козыевич; хатшы - Сламбекова Сақыпжамал Сембайқызы; комиссия мүшелері: Мукашева Динара Келешекқызы, Рахимбекова Бақыт, Токушева Қымбат Трабайқызы, Жакудина Бибигүл Қалабайқызы.
686 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Қажымуқан а., Мұңайтпасов к. 35,

№ 4 жалпы мектебінің ғимараты, телефон: 8 (71651) 24-265.

Шекаралары: Қажымұқан а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Замзин Асылбек Есенұлы; төрағаның орынбасары - Едресов Ерболат Аманжолұлы; хатшы - Гілмуханова Қаламкас Абайқызы; комиссия мүшелері: Ілиясов Уалихан Кунтуарұлы, Аким Құралай Ербулатқызы.
687 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Ыбырай Алтынсарин а., Абай Құнанбаев к. 33, орта мектебінің ғимараты, телефон: 8 (71651) 22-228.



Шекаралары: Ыбырай Алтынсарин а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Кожауова Бақытжан Төлеуханқызы; төрағаның орынбасары - Секербаева Айнур Хайруллақызы; хатшы - Күлмағамбетова Гүлнар Кайнолдинқызы; комиссия мүшелері: Омарова Бақытгул Куанышбайқызы, Қолымбетова Айгүл Қонысбекқызы.
688 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Қызыл суат а., Талғат Бигельдинов к. 40/1,

орта мектебінің ғимараты, телефон: 8 (71651) 92-410.

Шекаралары: Қызыл суат а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Төлегенова Мухтарима Бекішқызы; төрағаның орынбасары - Нұржігітова Слушаш Мусаипқызы, хатшы -Түкенова Әсемгул Омарбекқызы; комиссия мүшелері: Калиева Гүлаем Ибраимқызы, Оспанов Асылхан Достанұлы.
689 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Шалқар а., Ш.Иманбаева к. 2,

№ 29 орта мектебінің ғимараты, телефон: 8 (71651) 39-296.

Шекаралары: Шалқар а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Штоль Антонина Степановна; төрағаның орынбасары - Оспанова Алтын Бокейқызы; хатшы - Шапенова Күлзиян Коктайқызы; комиссия мүшелері: Тасимова Рысты Рамазанқызы, Қамзебаева Жаркынай Қабылдинқызы.
690 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Қаратомар а., Д. Нүрпеисова к. 17,

№ 30 жалпы мектебінің ғимараты, телефон: 8 (71651) 25-219.

Шекаралары: Қаратомар а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Қанапиянова Айгүл Аманжолқызы; төрағаның орынбасары - Уразалинов Кайрат Мерекенұлы; хатшы - Мусабаева Сания Жанбулатқызы; комиссия мүшелері: Кокабаева Тұрар Қарабекқызы, Кошмағанбетов Амантай Ермекбайұлы.
691 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Отаутүскен а., Ш. Қалдаяқова к. 13/1,

№ 31 жалпы мектебінің ғимараты, телефон: 8 (71651) 25-245.

Шекаралары: Отаутүскен а.



Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Кенжебекова Зүлфия Сағатқызы; төрағаның орынбасары - Балтерекова Зәуре Ашубасарқызы; хатшы - Құсаинова Алтыншаш Қуанышқызы; комиссия мүшелері: Күсайнова Гүлден Сайлауқызы, Дукембаева Мереке Болатбекқызы.
Шортанды ауданы
692 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Шортанды к., А. Пушкин к. 20, ойын – сауық орталығының ғимараты, тел.: 8 (71631) 3-51-60.



Шекаралары: 50 лет Октября к. - 18а, 53, 55, 56, 58, 60, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 86, 87, 88А, 90; 30 лет Победы к. - 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 48; Степная к.- 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60; А. Пушкин к. - 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 23, 27, 30, 32, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52; Комсомольская к. - 1, 1а, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 24; М. Лермонтов к. - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37; Новая к. - 1, 1Б, 1А, 3, 3А, 5, 7, 8, 9, 12, 13, 15, 18, 20, 22, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 33а, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47а, 49, 49а, 51, 51а, 52, 53, 53а, 54, 55, 60, 85; А. Кұнанбаев к. - 1, 3, 4, 5, 7, 9, 11; Советская к. - 21, 23, 25; Луговая к.- 1, 2, 3, 4, 5, 6,7, 8; А. Иманов к. - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27; Абылай хан к. - 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45; Бейбітшілік к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42; Пролетарская к. - 49, 51, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70; Южная к. - 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 78; Пионерская көшесі - 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75; Киевская к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 45; Ф. Дзержинский к. - 46, 48, 50; Акмолинская к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Достық тұйық к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Атақоныс тұйық к. - 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 25; Мамыр тұйық к. - 3, 4; Құлагер тұйық к. - 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34; Көкпар тұйық к. - 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41; Ынтымақ тұйық к. - 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 44; Северная к. - 25а; Зеленый тұйық к. - 9, 10, 11, 12, 13, 14.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Зуева Юлия Александровна; төрайымның орынбасары – Нұрмағамбетова Әсемгүл Науқанбекқызы; хатшы – Тихоненко Елена Дмитриевна; комиссия мүшелері: Нұрсолтан Ермек, Бейсембаева Марина Сергеевна, Кулекин Өмір Сиязбекұлы, Харченко Елена Сергеевна.
693 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Шортанды к., Пионерская к.4, орта мектептің ғимараты, тел.: (8-716-31) 2-16-96.



Шекаралары: 50 лет Октября к. - 1, 2, 2а, 2б, 2в, 2Г, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51; Пролетарская к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54;Южная к. - 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62;Пионерская к. - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60;

Первомайская к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 31; 30 лет Победы к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32;Советская к. - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а; Ф. Дзержинский к. - 2, 2а, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 20, 22, 22а, 24, 24а, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44; Молодежная к. - 2, 3.



Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Жапаров Дәурен Маданятұлы; төрағаның орынбасары – Сытник Татьяна Александровна; хатшы – Дыхан Татьяна Леонидовна; комиссия мүшелері: Алдабергенов Арслан Әбдірахманұлы, Нұржанова Гүлмира Жақсылықызы, Қадыр Лаура, Асабей Еркебұлан.
694 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Шортанды к., Советская к. 87 «Жер-Ана» ЖШС ғимараты, тел.: (8-716-31) 2-12-85.



Шекаралары: 30 лет Победы к. - 51, 51а, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 95, 97, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 111а, 112, 113, 115а; А. Иманов к. - 28, 30, 32, 34, 36; Бейбітшілік к. - 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82; Киевская к. - 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 78а, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95; Советская к. - 26, 27, 29, 31, 32, 35, 37, 41, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 79, 81, 85, 87, 89; 2-ші Кооперативная к. - 1, 2, 3, 4; К. Кайдалов к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 29, 35; Гаражная к. - 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17; Автомобилистов к. - 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Северная к. - 14, 15, 17, 19, 21, 63; Западный тұйық к.- 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 17, 19, 20, 21; Құлагер тұйық к. - 4, 6, 9, 11, 12, 13, 14; Көкпар тұйық к. - 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Ынтымақ тұйық к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Азаттық тұйық к. - 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 23, 25, 25а; Зеленый тұйық к. - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Дьяченко Владимир Александрович; төрағаның орынбасары – Құрманғалина Асылтас Қуандыққызы; хатшы – Кулекина Айнаш Шорманқызы; комиссия мүшелері: Сейфидинов Алмас Викторович, Лебедев Николай Михайлович.
695 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Шортанды к., Нефтебазовская к.1, Шортандинская нефтебаза» ЖШС-тің ғимараты,

тел.: (8-716-31) 2-12-07.

Шекаралары: Линейная к. - 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 28;

Октябрьская к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 84; В. Шишлянников к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 77, 78, 79, 80, 81; Ардагер к. - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 59, 61, 63, 63а, 65;Ю. Смирнов к. - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 36а, 60; В. Чапаев к. - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 13, 15; Нефтебазовская к. - 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13; Казциковская к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6; 2-ші Казциковская к. - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; Дорожная к. - 1, 3, 4, 5, 7, 7а, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19а, 21, 23, 25; Строителей к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11а, 12, 13, 14, 15, 17, 17а; Қазанат тұйық к. - 6, 8, 14; Жетіген тұйық к. - 7, 9, 13; Темірқазық тұйық к. - 1, 7, 8; Береке тұйық к. - 7, 8, 9, 15, 17, 23.



Каталог: sites -> aqmola.gov.kz -> uploads -> vybory -> grabicy
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> «№ мектеп-лицей» мемлекеттік мекемесі Күнтізбелік- тақырыптық жоспар
sites -> Ермұхан Бекмахановқа Сыздайды жаным, мұздайды қаным, жан аға!
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Жамбыл атындағы Мемлекеттік жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Қызылорда облысының жер – су атаулары қызылорда, 2013 жыл сыр елі қызылорда облысы
sites -> ОҚу курсының каталогы 050117 қазақ тілі мен әдебиеті
sites -> Өмірбаяндық деректеме
sites -> Жиырма үш жыл бір ғұмыр
grabicy -> Ақмола облысы бойынша сайлау округтері туралы мәліметтер


Достарыңызбен бөлісу:
1   ...   49   50   51   52   53   54   55   56   57




©engime.org 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет