іздеу: таксономиясы

Топырақ прокариоттарының таксономиялық құрамы
- Лекция 30cағат Практикалық сабақ 15 сағат ожсөж- 45 сағат CӨЖ 45 сағат Емтихан 4 семестрде
Оқытудың жетістігін бағалауда Блум таксономиясын қолдану әдістері
- Жеті модуль бойынша оқытудағы жаңа әдіс-тәсілдер
Жұптық жұмыс «Блум таксономиясы»
- Сабақтың тақырыбы Механикалық қозғалыс
ІІ. Сабақ үрдісінде Блум таксономиясы арқылы оқыту үшін бағалау мен оқудағы бағалауды тиімді ұйымдастыру
- ЖҰмыс мазмұны кіріспе
Кесте №20 Б.Блум таксономиясы бойынша
- Асхат әлімов интербелсенді әдістерді жоғАРҒы оқу орындарында қолдану оқу құралы Алматы
Блум таксономиясыБлум таксономиясы
Блум таксономиясы бойынша «Майлар» тақырыбына дайындалған деңгейлік тапсырмаларды талдау үлгісі
Құрамы 1,52 Mb. 1
оқу
Блум таксономиясы бойынша бағалау критерийлерін бөлуБлум таксономиясы бойынша бағалау критерийлерін бөлу
Оқу мақсаттарына жету деңгейін анықтау үшін бағалау критерийлері құрастырылады, ол Б. Блум таксономиясы арқылы оқу мақсаттарына сәйкес ойлау дағдыларының деңгейі бойынша жіктеледі
20,53 Kb. 1
оқу
«Блум таксономиясы»«Блум таксономиясы»
23,68 Kb. 2
оқу
Сабақта қолданылатын әдістер: «Топтастыру» Блум таксономиясы «Көрме» әдісі. Т-кестесі. Кері байланыс Сабақтың барысыСабақта қолданылатын әдістер: «Топтастыру» Блум таксономиясы «Көрме» әдісі. Т-кестесі. Кері байланыс Сабақтың барысы
Сабақтың нәтежиесі: Ежелгі адамдардың өмірі мен қазіргі адам трішілігінің едәуір айырмашылығын салыстырады. Сабақта қолданылатын әдістер: «Топтастыру» Блум таксономиясы «Көрме» әдісі. Т-кестесі. Кері байланыс Сабақтың барысы
Сабақ 221,78 Kb. 1
оқу
Блум таксономиясы және бағалау критерийлеріБлум таксономиясы және бағалау критерийлері
26,8 Kb. 4
оқу
Блум таксономиясы Орындаған: Махмут АсылзатБлум таксономиясы Орындаған: Махмут Асылзат
172,56 Kb. 5
оқу
Блум ойлау қабілеті таксономиясы (әрекет етістіктері)Блум ойлау қабілеті таксономиясы (әрекет етістіктері)
13,91 Kb. 1
оқу
Блум таксономиясы бойынша оқу мақсаттарының негізгі категорияларыБлум таксономиясы бойынша оқу мақсаттарының негізгі категориялары
182,74 Kb. 1
оқу
Сабақ әдісі: Сұрақ-жуап,таным,Блум таксономиясы,білу,түсіну қолдану,бағалауСабақ әдісі: Сұрақ-жуап,таным,Блум таксономиясы,білу,түсіну қолдану,бағалау
Сабақ 73,13 Kb. 1
оқу
Көркем мәтінге әдеби талдау жасау кезінде қолданылатын Блум таксономиясы бойынша мультимедиялық көрнекіліктер әзірлеуКөркем мәтінге әдеби талдау жасау кезінде қолданылатын Блум таксономиясы бойынша мультимедиялық көрнекіліктер әзірлеу
8,17 Kb. 1
оқу
Жоспары: КіріспеЖоспары: Кіріспе
«Блум таксономиясы — жеке тұлғаға бағытталған шығармашылығын дамытушы және білімді толық меңгертудің әдісі»
161,54 Kb. 1
оқу
Сабақтың тақырыбы «Бала Тұрар»Сабақтың тақырыбы «Бала Тұрар»
Алматыбаспасы-2013ж., Мұғалімге арналған нұсқаулық, сто, Блум таксономиясы, Интернет желісі
Сабақ 16,01 Kb. 1
оқу
Блум таксономиясы бойынша «білу» «түсіну» деңгейлеріБлум таксономиясы бойынша «білу» «түсіну» деңгейлері
Параметрлік стандарттау мен комплексті стандарттаудың өзара байланысын түсіндіріңіз
26,94 Kb. 1
оқу
Блум таксономиясы бойынша «білу» «қолдану» деңгейлеріБлум таксономиясы бойынша «білу» «қолдану» деңгейлері
Орталықтандырылған жылумен жабдықтау жүйелерін реттеудің негізгі әдістері анықтаңыз
1,62 Mb. 2
оқу
Бағалау жүйесінің қызметін баяндаңызБағалау жүйесінің қызметін баяндаңыз
«Таксономия» ұғымның анықтамасын, Б. Блумның таксономиясы бойынша оқытудың деңгейлік мақсаттарын жіктеңіз
15,51 Kb. 1
оқу

  1   2   3   4   5




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет