Ұйымдастырылған оқу қызметінің технологиялық картасы Күні: Білім беру саласы: Коммуникация



Дата17.06.2018
өлшемі26,5 Kb.
#42988
Ұйымдастырылған оқу қызметінің технологиялық картасы

Күні:

Білім беру саласы: Коммуникация

Ұйымдастырылған оқу қызмет түрі: Ағылшын тілі

Тақырыбы:«Англия еліне саяхат!»

Мақсаты:Білімділік: балалардың тілге қызығушылығын арттыру.



Дамытушылық:Англия елінің қазіргі қаласымен және өмірімен таныстыру.

Тәрбиелілік:Тыңдау және сөйлеу дағдыларын бекіту.

Көрнекі-құралдар: Аудиожаттығу, кеспе қағаздар,суреттер,көрнекіліктер.

Әрекет кезендері

Мұғалімнің іс-әрекеті

Балалардың іс-әрекеті

Мотивациялық-қозғаушы

  • Good morningchildren!

Шаттық шеңберіне тұрып

«Good morning to you!» әнін орындайды.
Good morning, good morning

Good morning to you.

Good morning, good morning

I am glad to see you.

  • Good morningteacher!

Ұл балалар басын изейді, ал қыз балалар тізелерін бүгіп отырады.

Балалар шеңберге тұрып «Good morning to you!» әнін орындайды.


Іздену –

ұйымдастырушы


Бүгінгі біздің тақырыбымыз «Англия еліне саяхат!» - деп аталады.

Балалар ағылшын тілінде Англия қаласының тұрғындары сөйлейді және үлкен мекемелерде келісім шарт жасаған кезде, жақсы оқу орындарын да оқу үшін ағылшын тілі бізге қажет. Олай болса біз қазір сиқырлы автобуспен саяхатқа Англияқаласына аттанамыз.

Міне, біз тез арада сиқырлы Автобус пен Англияға келіп жеттік. Балаларға Англия елі туралы әңгімелеу.

The United Kingdom is situated on the British Isles. The United Kingdom is made up of four countries: England, Scotland, Wаlеs and Nothеrеn Ireland. The capital of Great Britaіn in London.

Балаларға қазақшаға аударып айтып әңгімені түсіндіреді.

Very good children!

1-тапсырма Дидактикалық ойын: «What color is it?». Ойынның шарты:Балалар қараймыз қандай түрлі тусті үйшік көріп тұрмыз? Олардың түстері қандай?Үйшіктердің ішінде не бар екен?

Frog,cat,fish,butterfly,bear! Сөздерін дауыстап айтып қайталайды.Үйшіктердің есігін тауып өз орнына орналастырайық!

( blue- blu:), (green-gri:n), (yellow- ‘jelәu),(red-red),(violet-‘vaiәlәt)

Very good children!

Балалар Англия еліне арнап тақпақ айтқыларың келе ме? айтып берідерші.

Mother, father

Sister, brother

Granny, grandpa

And me.

This is my family.

I say hello, hello, hello, hello.

I say hello, hello, hello, hello.

Sit down, stand up!

Then jump, then run.

Then sleep, then smile.

And let’s have fun.

I like to eat, eat, eat,

Yogurt and bananas.

I like to eat, eat, eat,

Apples and bananas.

Жарайсыңдар балалар!

Балалар шаршаған боларсыңдар сергіту сәтіне де уақыт бөлейік.

Foxy Clap! Clap! Clap!

Foxy Stamp! Stamp! Stamp!

Foxy Hop! hop! hop!

Foxy step! step! step!

2-тапсырма: «Who like it?» «кім нені ұнатады?» дидактикалық ойыны: Ойынның шарты:

Балалар тақтадағы суретке қарап, қай жануар қандай тамақты ұнататынын айтады және сызық арқылы көрсетеді.

Жарайсыңдар балалар! Жақсы қатысып отырған балаларды смайликпен бағалап отыру.

Англия елінің қалай тамақтанатынын түсіндіру және сэнвич,гамбургер,чизбургер , пицца баланың денсаулығына зиян екендігін айтып салыстыру.

Егер болсақ жұмысымызды көрсетейік.

Жарайсыңдар балалар!

Балалар қайтадан сыйқырлы автобусқа отырып, өздерінің еліне оралады.


Балалардың жауабы: Ия

Балалар қала туралы әңгімені тыңдайды.

Балалар дидактикалық ойынды ойнайды. Балалар түстерін айтады. ( blue, green, yellow, red,voilet) Frog,cat,fish,butterfly,bear!Сөздерін дауыстап айтып қайталайды

Балалар ағылшын тілін де тақпақ айтады.

Сергіту сәтіне сәйкес қимыл-қозғалыстар көрсетеді.


Балалар тамсырманы тиянақты орындайды.


Балалар суреттерге қарап, ненің «зиян» ненің «пайдалы» екендігін түсінеді.

Балалар тапсырманы мұқият орындайды.

Балалар әннің сүйемелдеуімен сыйқырлы автобусқа отырып, өз еліне оралады.



Рефлексивті

коррекциялаушы

Ұйымдастырылған оқу қызметін қорытындылау.Балалар бүгінгі саяхатымыз ұнады ма?-Do you like our lesson? Бүгін қай елге саяхаттадық? Ол қала туралы не айталасыңдар! Жарайсыңдар! Қонақтармен де қоштасайық. Сау болыңыз!

-Lesson is over!

-Good bye children!

-Yes, I like. Балалар Англия еліне саяхаттағаны туралы айтады және қаланың ауа райын, халқы қандай тағамдарды пайдаланатынын, «зиянды» және «зянсыз» тағамды ажырата білетіндіктерін айтады.

-Good bye teacher!

Күтілетін нәтиже:

Білуі керек: Англия елі туралы білуі керек.

Болуы керек: оқу қызметіне қызығушылығы болуы керек.

Талапты болуы:ойындарға белсенді қатысуы, қойылған талапты орындай алуы.

Ақтау қаласы әкімдігінің білім бөлімінің «№35 Балдырған»

бөбекжайы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны


«Бекітемін»

№35 «Балдырған» бөбекжай директоры:

________________М.М. Кабдрахманова

« 23 » қараша 2016ж.



«Англия еліне саяхат!»

Қорытынды ағылшын тілі ұйымдастырылған оқу қызметі

Өткізген:Ағылшын тілі мұғалімі



Таджикулова Г.Н

Ақтау қаласы

2016 – 2017 оқу жылы
Каталог: uploads -> doc -> 1258
doc -> Сабақтың тақырыбы Бала Мәншүк ( Мәриям Хакімжанова) Сілтеме
doc -> Ана тілі №2. Тақырыбы: Кел, балалар, оқылық Мақсаты
doc -> Сабақ жоспары «Сәулет және дизайн» кафедрасының арнаулы пән оқытушысы, ҚР «Еуразиялық Дизайнерлер Одағының» мүшесі: Досжанова Галия Есенгелдиевна Пәні: Сурет және сұңғат өнері
doc -> Сабақ Сабақтың тақырыбы : Кіріспе Сабақтың мақсаты : «Алаштану» курсының мектеп бағдарламасында алатын орны, Алаш қозғалысы мен Алашорда үкіметі тарихының тарихнамасы мен дерекнамасына қысқаша шолу
doc -> Тәрбие сағаттың тақырыбы: Желтоқсан жаңғырығы
doc -> Сабақтың тақырыбы : Әбунасыр Әл- фараби Сабақтың мақсаты
doc -> Сабақ жоспары Тақырыбы: Үкілі Ыбырай Мектеп:№21ом мерзімі
1258 -> Юсупова Гулжайна Орынбасаровна қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі Ғ. Мүсірепов – көркем сөз шебері
1258 -> Сабақ: №18 Пәні: информатика Мектеп: №7 Оқытушының аты-жөні: Исаева А. Ж күні
1258 -> Сабақтың мақсаты: Эволюцияның басты бағыттары мен негізгі заңдылықтары туралы


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет