«Көңілді мектепке» саяхат Мақсаттар: «Сандар», «Түстер»,



бет1/3
Дата23.08.2017
өлшемі0,8 Mb.
#25021
түріСабақ
  1   2   3
«Көңілді мектепке» саяхат
Мақсаттар: «Сандар», «Түстер», «Жануарлар» «Ағылшын әріптер», «Жеміс-көкөністер» тақырыптары бойынша лексикалық бірліктерін өзектендіру, бекіту; грамматикалық құрылымдар: зат есімдерінің жекеше және көпше түрлері; сөйлеу, аудару дағдыларын жаттықтыру.

Міндеттер:  «Сандар», «Түстер», «Жануарлар» «Ағылшын әріптер», «Жеміс-көкөністер» тақырыптарын бекіту; пәнаралық байланыс.

Дамыту: развивать мышление, память, внимание, воображение.

Тәрбиевоспитать желание общаться на английском языке, получая при этом удовольствие.

Қажетті құрал-жабдықтаринтерактивті тақта (Active Inspire компьютерлік бағдарлама бойынша), СD - ойнатқыш, компьютер, фетр, Мулине жіптер, тақырыпқа қатысты суреттер.
Сабақ жоспары.
I. Балаларды шет тілдік қызметке дайындалуы.

  1. Сәлемдесу.

  2. Тіл жаттығу.

  3. Фонетикалық жаттығу

II. Негізгі кезең. Көңілді мектеп.

  1. Математика сабағы.

а) сандарды бекіту.

  1. Ән-күй сабағы.

  2. Сурет салу сабағы.

а) Түстеді қайталау.

5. Дене шынықтыру сабағы

  1. Сауат ашу сабағы.

а) өткен ірәптерді қайталау;

б) «Жануарлар» тақырыбың қайталау;

в) сөздерді құрастыру.

III. Қорытынды кезең.

  1. Қорытындылау.

  • Ұйымдастырылған сабақтың соңы.


Сабақтың барысы.
I. Балаларды шет тілдік қызметке дайындалуы.

1. Сәлемдесу.

T: Good morning boys and girls!

P: Good morning!

Ағылшын тілде сәлемдесу өленің орындайды.

T: Sit down, please.

Бүгін бізде сабақ-қайталау. Жақында сендер барлықтарың 1 сыныпқа барасындар! Ал бүгін біз «Көніліді мектепке» саяхатқа барамыз



2. Тіл жаттығу.

T: What is your name?

P: My name is ….

T: How are you?

P: I’m fine, thank you!… ( T – P – P …. P)

T: That’s all right.



3. Фонетикалық жаттығу

T: Бірақ біріншіден біз тілдерімізді жаттықтыруды керекпіз, take mirrors and repeat after me!


Mr. Tongue туралы ертекті еске алайық жәіне де жалғастырайық. Mr. Tongue оянады, жақсы ауа райын көріп ол қалай қуанады?

P: [ o– o– o] .

T: Соңыра, ол кілемді далаға шығарып, қағады [ d– d– d ].

P: [ d– d– d ] .

P: [nin–nin–nin] – Good morning.

T: Mr. Tongue машинаға отырады. Машина орнынан қозғала бастады [ t – t – t ].

P: [ t – t – t ]

T: Mr. Tongue мектепке келеді.

T: OK…

II. Негізгі кезең. Көңілді мектеп


  1. Математика сабағы.

T: Ал енді көздерінді жабамыз!

Ой, бұл кім?

(Анимациялық Дімбілмес көмек сұрайды)

Т.:Көмектесеміз бе, балалар?

Р.: Иә!!!

Т.: Ал, біз көрші № 37 орта мектепке саяхатқа барамыз.(Тақтада мектептің суреті).Сабақ кестеге қарайық! Бірінші сабақ – математика сабағы. (Қоңырау)

Сынпқа кірейік, тақатаға қарандар. Can you count? Let us do it.

а) сандарды бекіту.

Т: Look at this picture. How many elephant’s at this picture? (Карточкамен жұмыс)

P: one elephant

T: How many horses?

P: two horses

T: How many dogs?

P: three dogs

T: How many cats?

P: four cats

T: How many birds?

P: five birds

T: That’s all right.



  1. Ән-күй сабағы.

T: Тағы да кестеге қарайық – келесі ән-күй сабағы. Ағылшын тілі. (Әнді орындауда)

P:

Red, yellow, pink, and green,



Purple and orange and blue,

I can see a rainbow, I can see a rainbow

I can see a rainbow too…


  1. Сурет салу сабағы.

а) түстеді қайталау

T: Балалар, қарандар, бұл біреудің туған күні екен! Нені көріп тұрсындар? What is it?

Р: A cake!

T: Right! Сол тортты біз безендіру керекпіз! Немен?

P: Candles! (называют цвета)

Т: Туған күнде тағы да не болады?

(шарларды көрсетеді) What is it?

P: It’s a balloon.

T: What color is it?

P: a green balloon.




  • «Контейнер» ойыны

а) Жеміс-көкөністердің атауларын қайталау

Т: Балалар, әрбір мектепте і сабаұтан кейін үлкен үзіліс болады екен, оқышулар асханаға тамақтануға барады.

(Анимациялық аспазшы көмек сұрайды)

Т: Балалар, аспазшыға компот пен сорпа әзірлеу үшін көкөністер мен жемістерді қажетті себеттерге салайық,! Fruits in one basket and vegetables in another.

Р: Иә!


  • Дене шынықтыру сабағы ( физминутка )

  • Сауат ашу сабағы.

а) өткен ірәптерді қайталау;

T: Балалар, мектепте де ағылшын тілі сабақтары болады екен. Ағылшын әріптерін еске салайық?

P: Alligator « A»

P: Penguin « P»

P: Hippo « H»

P: Bear « B»

P: Mouse « M»

P: Little alligator « a»

P: Lion « L»

P: Flower « F»…

T: Repeat after me. A, p, h, b, m, a, l...

б) «Жануарлар» кроссворді

в) сөздерді құрастыру ( фетрмен және жіптермен жұмыс)

III. Қорытынды кезең.


  • Қорытындылау.

(Дімбілмес алғысын айтып, сыйлықтарын сыйлап, қоштасады)

T: Балалар, біз қайда саяхатқа шықтық? Нені көрдік, не істедік, кімге көмек көрсеттік? Қандай нәрселер бақшамен сәйкес, ал нені бірінші рет істедіндер?

Р: Балалардын жауаптары.

Т: Сондықтан, біз осы шарды смайликтармен безендірейік. Саяхат сендерге ұнаса, green түсті жабыстырасындар! Ал егер ұнамаса - red



  • Қоштасу.

T: Goodbye boys and girls!

P:Goodbye!








Каталог: files -> loader
loader -> Бастауыш білім беру деңгейінің ОҚу пәндері бойынша үлгілік тақырыптық жоспарлары
loader -> №23 орта мектебінің қазақ тілі және әдебиеті пәнінің мұғалімі
loader -> Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы Сандықтас қонысы көрнекті ақын. Өлеңдері ел ішінде көп тараған. Дулат шығармалары негізінен дидактикалық негізде жазылған
loader -> Сабақтың тақырыбы: Абай шаңырағы Сабақтың мақсаты
loader -> Рассказ. Б. Комеков, С. Утениязов. «Шокан Уалиханов». Рассказ. Ж. Касымбаев. «Абылай хан»
loader -> Сабақтың мақсаты: Оқушыларды ақын өмірбаянымен
loader -> Ануарбек Дуйсенбиев «Зима в лесу»
loader -> Қарағанды тарландары


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет