Өскемен қаласының білім беру бөлімінің басшысы М. Ахметова Өскемен қаласының білім беру бөлімінің



Дата28.01.2018
өлшемі384,96 Kb.
Бекітемін:

Өскемен қаласының

білім беру бөлімінің басшысы

__________________ М. Ахметова

Өскемен қаласының білім беру бөлімінің

2016 жылдың ақпан айына жұмыс

ЖОСПАРЫ


Күні

Уақыты

Орны


Іс - шара

Жауаптылар

ҚР БҒМ 2015 жылғы 8 маусымдағы бұйрығына сәйкес 1-7 ақпан аралығында мектепалды және бірінші сыныптардағы оқушылардың қосымша демалыстары

БӨЛІМ, МЕКТЕПТЕР, МБҰ, МЕКТЕПТЕН ТЫС БІЛІМ БЕРУ ҰЙЫМДАРЫН БАСҚАРУ

12.02

9.00

ЖТС

ҚББ басшысы жанындағы Кеңес:

1. Өскемен қаласының білім беру ұйымдарында Жаппай оқыту айлығын жүзеге асыру барысы туралы. 2015-2016 оқу жылының жарты жылдығында оқушылардың білім сапасы және үлгерім нәтижелерін салыстырма талдау.

2. Қазақстан Республикасы Үкіметінің білім беру ұйымдарында «Қазақстан Республикасының мемлекеттік Туын, Мемлекеттік елтаңбасын және олардың бейнелерін орналастыру, сондай–ақ Мемлекеттік әнұранды орындау Ережесін орындау туралы» Қаулысын орындау туралы.

3. № 6, 15, 17, 18, 22, 24, 26, Мен. мектеп оқушыларының ҰБТ нәтижелерін жақсарту бойынша түзету жұмыстарын ұйымдастыру.

4. ШҚО әкімдігінің 19.03.2012 жылғы № 58 «2011-2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» Мемлекеттік бағдарламасын Шығыс Қазақстан облысында жүзеге асыру туралы» Қаулысын орындау туралы.

Тимофеева Л.И.

Сапарова Л.С.

Данилова Н.В.

Кузьмицкая А.В.

04.02


18.02

25.02

9.00

9.00


9.00

№102 б/б


№103 б/б

№ 70 б/б


Көшпелі күн басқару қызметін зерделеу және әдістемелік көмек көрсету мақсатында.

Тимофеева Л.И.

Ережепова А.Қ.


Манакова В.С.

Брагина Т.А.

Ролдыгина Е.Е.


15-20.02

Қаланың жалпы білім беретін мектептері



«Тәуелсіздіктің 25 жылдығына – жаңа нәтижелер» жобасы «Бестіктер аптасы» акциясы». № 6, 8, 9, 23, 27, 32 мектептер өткізгендері туралы есептерін тапсырады.

Тимофеева Л.И.

Данилова Н.В.

Мектеп директорлары


01.02 дейін




№ 15 каб



2015 жылдың қаңтар айында мемлекеттік қызметтерді көрсетуді бағалау бойынша есептер

Тимофеева Л.И.

Григорьева А.А.

Кузьмицкая А.В.


05.02 дейін

күні бойында

ҚББ, каб № 15



10 және одан да көп күн дәлелсіз себептермен мектепке келмеген балалар туралы ақпарат тапсыру, қаңтар 2016 жыл

Тимофеева Л.И.

Григорьева А.А.



23.02

9.00

№ 39 ом

Іс жүргізушілер мен хатшыларға арналған «Жаңа еңбек заңнамасы» атты семинар.

Круглова Е.П.

10.02

15-00

№ 37 ом

Аттестаттауға жауаптыларға аттестаттаудың қорытынды кезеңін ұйымдастыру, жоғарғы және бірінші санат алу үшін құжаттарды қалалық аттестаттау комиссиясына тапсыруға дайындау бойынша кеңес беру (мектеп директорының орынбасарлары, қосымша білім беру ұйымы директорының орынбасары, б/б әдіскерлері).

Малинова О.П.

Данилова Н.В.



12.02 дейін




ҚББ,

каб.№ 13


Білім беру ұйымының әкімшілігіне 01.02.2016 ж. жағдай бойынша мәлімет тапсыру (үлгісі қоса беріледі)

Малинова О.П.

12.02 дейін




ҚББ,

каб.№ 13


Ауыл мектептеріне жас мамандарды қабылдау бойынша мониторинг тапсыру: Ахм, Мен, Н-Тр, № 33 ом (үлгісі қоса беріледі)

Малинова О.П.

22.02 дейін




ҚББ,

каб.№ 13


22.02.2016 жылғы жағдай бойынша педагогикалық кадрлардың бос орындары бойынша ай сайын ақпарат тапсыру (үлгісі қоса беріледі)

Малинова О.П.


20.02. дейін

8.30

Ахмер ом

«Мектептерді PIRLS-2016 халықаралық зерттеуіне дайындау» мониторингтік зерттеу

Алагузова С.Б.

Анқабаев К.М.



20.02. дейін

8.30

№ 43 мг

«Мектептерді PIRLS-2016 халықаралық зерттеуіне дайындау» мониторингтік зерттеу

Алагузова С.Б.

Шаянбаева Ж.А.



03.02.

2016


09-00

№ 5 ом Алтайская көш, 36

Қала әкімі жанындағы кәмелетке толмағандар ісі және олардың құқықтарын қорғау комиссиясының отырысы

Елеукенова Р.П.

Жабина Т.И.



17.02.

09-00

№ 37 ом Амурская көш.,12

Қала әкімі жанындағы кәмелетке толмағандар ісі және олардың құқықтарын қорғау комиссиясының отырысы

Елеукенова Р.П.

Грачева И.Г.



03.02

14.30

№ 39 ом

Мектеп, балабақша, қосымша білім беру ұйымдары директорларының ӘШБ бойынша орынбасарларының семинары. Тақырыбы: «Білім беру ұйымдарындағы өртке қарсы қауіпсіздік: өртке қарсы алдын алу іс-шаралары, олардың кезеңділігі және сапасы»

Жампеисов А.Қ., ТЖ қызметкерлері, білім беру ұйымдарының ӘШБ бойынша орынбасарлары

15-20.02

апта бойы

қала мектептері

Мектеп мұғалімдерін қауіптілігі жоғары кабинеттердегі ҚТ бойынша аттестаттау

Еңбек қорғау және қауіпсіздік бойынша мектеп комиссиясы

24, 26 02.

күні бойы

ҚББ,

каб.№ 17


ҚТ бойынша аттестаттау құжаттарын тапсыру, куәліктердің болуын және олардың толтырылуын салыстырып тексеру

Жампеисов А.Қ., ҚТ жауаптылар

10.02


10.00

№ 38 мг


Әдістемелік кеңес:

1. «Инновациялық мектептер» 16, 17, 19 жобасы кезеңдерінің аралық нәтижелерін зерделеу.

2. Оқушылардың ақпараттық біліктіліктерін қалыптастыру бойынша мектептердегі әдістемелік қызметтің жұмысы (жаңа үлгідегі № 2, 3, 10, 11, 12, ҚРГ, 38, 43, 44 мектептер)

3. ҚБҰ (ЖТС, Экобиоорталық, «Асыл Мұра», «Шабыт» БӨМ, «Жігер» БЖК) базасында әлеуметтік қатынастар жүйесінде функционалдық сауаттылықты қалыптастыруға бағытталған білім беру ортасын модельдеу бойынша әдістемелік кеңестің ұсыныстарын жүзеге асыру.

4. Қала педагогтарының әдістемелік өнімдерін қарастыру


Әдістемелік кеңес мүшелері

Мұқанова А.Қ.


Нүрпеисова А.З.

Рысбекова С.К.


Мұқанова А.Қ.

12.02

15.00

№ 36 ом

Білім беру ұйымдарының әлеуметтік–психологиялық кеңесі:

Ата-аналар қауымы мен ҮЕҰ мектепті мемлекеттік–қоғамдық басқаруға қосуға бағытталған тәрбиелеу үрдісін жаңғырту.



Нұрмұхамбетова Д.Ж.

Рысбекова С.Қ.

Смағұлова Б.С.

Куземко Л.П.



24.02

10.00

№ 24 БӨМ

Қосымша білім беру ұйымдары директорларының ОІ бойынша орынбасарларының семинары: «Қосымша білім беру педагогтарының іздену қызметін ұйымдастыру»

Тюлюкова Ж.Н.

Паньшина Т.В.

Тарасенко М.В.


«Үміт» жас мұғалімдер қауымдастығы. «Полиглот» жобасы

24.02

15.00

№ 4 ом

3 жылға дейінгі еңбек өтілі бар жас педагогтар арасында «Полиглот» байқауын өткізу

Акенова З.Р.

Сертификатталған басшылар және педагогтардың қызметін ұйымдастыру

«Табысты мұғалім+табысты оқушы=табысты мектеп» жобасы

16.02

12-45

№ 7 ом

Сертификатталған директорлар қауымдастығы: LS аясындағы сабақтардың кезеңмен дамуы.

Кенжебаева А.Т.

Варакина С.Н.

Имамбаева Г.К.


17.02

14.00

№ 1 ом

«№ 1 жетекші мектеп «Диалогтық алаң «Бағдарлама модулін негіздеу және енгізу әдістемесі». Оқу және оқыту кезінде оны басқа модульдермен біріктіру»

Қадырова А.Ш.

17.02

12.00

НЗМ

«Сабақтарда формативті бағалауды қолдану» шебер–сыныбы (жеке тізім бойынша)

Кенжебаева А.Т

Қалиева А.Б

НЗМ директорының ОІ жөніндегі орынбасары


24.02

15.00

№ 3

(қазақ тілі)

ҚРГ

(орыс тілі)



Сертификатталған педагогтар зертханасының отырысы «Дарындылықты қалыптастыру бойынша диалогтық алаң» (әр зертханадан 3 педагогтан және басшы)

Кенжебаева А.Т.

Басшылар және зертханалар




ҰБТ. ОЖСБ, халықаралық зерттеулерге дайындық.

03.02

15.00

№ 4 ом

Орыс тілі мен әдебиеті мұғалімдерінің PISA дайындау бойынша шығармашылық зертханасы «ЖББ модельдеу кезіндегі педагогикалық қызметтің қағидалары»

Данилова Н.В.

Рожнёва С.И.

08-12.01

Сабақ кестесі бойынша



№ 3, 16, 43, 44 мектептерінде жаңа форматта тестілеу бойынша сынама тестілеу

Сқақова З.С.

Ахметова Х.Б.



22.02
23.02
24.02.
25.02.

12.00

№ 1 ом,


№ 9 ом

№ 29 ом
№ 3 мг,

№ 19 ом

№ 33 ом, № 2 мг



2 санаттағы немесе алғашқы рет түлектер шығаратын мұғалімдердің 11 сыныптағы «Мен осылай жасаймын» ашық сабақтар апталығы:

Қазақ тілі: Сүлейменова Б.А.

Тогусова А.К.

Орыс тілі. Гудименко Ю.Н. (қазақ және орыс тілінде оқытатын)

Математика. Маубакимова А.Т.

Пастельняк А.В.

Қазақстан тарихы. Нұрланұлы А.

Сеилғазина Б.М.

(оқыту тілі бойынша 5 жылға дейінгі еңбек өтілі бар бастаушы педагогтар шақырылады)


Нүрпеисова А.З.

ҚӘК әдіскерлері мектептердің ОІ бойынша оқу ісінің меңгерушілері




31.01

№ 36, 37 ҰБТҚП

11-сынып түлектерінің сынама тестілеулері.

Нүрпеисова А.З.

Сапарова Л.С.



ОҚУ-ӘДІСТЕМЕЛІК БӨЛІМ

«Балабақша, отбасы, мектеп....шарты ретінде» жобасы

17.02

14.30

ҚРГ

Мектепалды даярлық топтарындағы тәрбиешілердің ҚӘБ «Балаларды білікті дамытудың жалпы талаптары»

Козлова О.Б.

Уалханова Ф.Т.



17.02

9.00

«Ақбота» б/б

Семинар–практикум «4-5 жастағы баланың қарапайым математикалық түсініктерін қалыптастыру арқылы функционалдық сауаттылығын арттыру» (шағын орталықтар мен мектепалды даярлық сыныптарының педагогтарына арналған)

Қасымова А.М.

10.02

10.00

«Лада» б/б

№ 1


Семинар «Ата-аналар комитетімен мектепке дейінгі білім беру жағдайында физикалық тәрбие бойынша жұмысты ұйымдастыру»

Қанапиянов Б.К. б/б директорлары

«Инновациялық алаң» жобасы

10.02.

14.00

№ 37 ом

Мұғалімнің педагогикалық шеберханасы: аттестаттаудан өтетін ҚГҒ мұғалімдерінің тәжірибе–эксперименттік жұмыс бағдарламаларын орындау барысын талдау (тізімге сәйкес)

Сапарова Л.С.

10.02

14.00

№ 38 мг

Бастауыш сынып мұғалімдерінің МӘК жетекшілерінің отырысы. Семинар–практикум «Функционалдық оқу дағдыларын қалыптастыру»

Желудкова О.С.

№ 10, 11, 24, 38 мектептерінің МӘК


23.02

14.00

№ 36 ом

ЖМА мұғалімдері портфолиоларының қалалық байқауы (ереже электронды пошта арқылы 26.01.16 ж. жіберілген)

Нүрпеисова А.З.

ЖМА жетекшілік ететін, директордың ОІ жөніндегі орынбасары

24.02

15.00

№ 11 мг

Семинар–практикум «Оқу және оқытуда жаңа ақпараттық технологияларды қолдану негізінде мектеп оқушыларының танымдық мүмкіндіктерін дамыту» (жаңа үлгідегі мектептердің ЖМА пән–мұғалімдері шақырылады)

Нүрпеисова А.З.

Боровских А.Н.




ИННОВАЦИЯ ЖӘНЕ ПЕДАГОГИКАЛЫҚ ЫНТЫМАҚТАСТЫҚ БӨЛІМІ

10.02

09.00

№ 17 ом


№ 43 ом


№ 32 ом

№ 2 мг

Кітапханашылардың шығармашылық топтары

«Мектеп кітапханасы жұмысындағы өлкетану» (№ 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17, 19, 23, 29, ҚРГ, 33, 36 ом)



«Ақпараттық мәдениет сағаттарын өткізу кезінде сыни тұрғыдан ойлау технологиясын қолдану» (1, 3, 16, 20, 22, 27, 35, 42, 43, 44, 45, 46)

«Балаларды оқуға тарту бойынша ақпараттық ресурстар құру» (2, 9, 13, 18, 24, 26, 29, ҚРГ, 37, 38, 39, 42)

«Қаладағы мектеп кітапханашыларының сайтын құру» (№ 2, 4, 23, 32, 14, Меновное, Ново-Троицкое ом, АОМ, Н. Крупская атындағы интернат)

Ерсаинова М.Е.

Гречаник М.В.

Жанбаева М.К.

Фурдыга М.Б.

Шевелёва О.И.


10.02

14.00

ОШС

«Біздің үміт» жобасы. «Зияткер» ОҒҚ отырысы

Айкенева Д.Т.

17.02

14.00

№ 29 ом

«Мейірімді жүрек» жобасы. «Жалпы адамдық құндылықтар – рухани-адамгершілік білім беру негізі» семинары (өзін-өзі тану мұғалімдеріне арналған)

Айкенева Д.Т.

аттестаттаудан өтетін педагогтар



ӘЛЕУМЕТТІК-ПСИХЛОГИЯЛЫҚ ЖҰМЫС, ТҰЛҒАНЫ ДАМЫТУ ЖӘНЕ ТӘРБИЕЛЕУ БӨЛІМІ

03.02

09.00

ОжБҚО
ОжБҚО


№ 10 мг
ОжБҚО


№ 44 мл

Психологтар шығармашылық тобының отырысы:

«Педагогтар және инновациялар» - психологтың жұмысында жаңа технологияларды қолдану

«Сатылар» - оқу-тәрбие үрдісін психологиялық–педагогикалық қолдау

«Сый» - дарындылықты дамытуды психологиялық қолдау

«Ақылды ата-ана мектебі» - отбасымен нәтижелі өзара қарым қатынас орнату тәжірибесін тарату

«Қарлығаш» - қазақ тілінде оқытатын білім беру ұйымдарында оқушыларды психологиялық қолдау



Смағұлова Б.С.

Суханова Е.Э.


Косолапова Н.П.
Жиброва Н.Ю.
Ларионова Ю.В.

Мұхаметқалиева Ш.Б.


Темірханова Ш.Т.

24.02

14.00

ОӨК

«Ұстаз болып жаратылады» жобасы. «Құттықтау ашық хатын дайындау» шебер-сыныбы (технология мұғалімдері үшін)

Бабенко Е.С.

Степанова Т.А.



24.02

16.00

№ 17 ом

«Өмір, мен сені сүйемін!» жобасы. Ата-аналар қауымының форумы «Жауапты ата-ана – баланың қауіпсіздігінің және табыстылығының кепілі»

Куземко Л.П.

Рысбекова С.Қ.

Смағұлова Б.С.


«Болашақ біздің қолымызда!» жобасы

16.02

15.00

№7 ом

Балалар Кеңесінің отырысы «Көшбасшылықтың болмысы мен табиғаты» (№ 7 ом «Жас ұлан» мектеп комитетінің жұмыс тәжірибесі).

Нұрмұхамбетова Д.Ж.

Сүлеймен Н.Н.

Гумен Ю.С.


17.02

09.30

ҚРГ

Бастаушылар мен педагог–ұйымдастырушыларға арналған семинар: «Еріктілер жасағының қызметі Жас Ұлан» ББЖБ РҚБ мектеп комитеттері жұмысының бір бағыты»

Смаилова М.С.

Нұрмұхамбетова Д.Ж.




«Тәуелсіз Қазақстан – менің мақтанышым!» жобасы

4.02

15.00

№ 7 ом

Үздік жобаға қалалық конкурс «Мәңгіліқ ел» Ұлттық идеясы» заманауи қазақстандық қоғамды дамытудың басты векторы» (9-10 сынып оқушыларына арналған).

Сапарова Л.С.

24.02


25.02

14.00


13.00

№ 37 ом


№ 39 ом

«Рампа оттары» театрландырылған ұжымдар байқауы

Үлбі ауданы

Октябрь ауданы

Тюлюкова Ж.Н.

Черкасова Н.В.

Ефремова О.М.

Қасенов Д.К.



«Полиглот» жобасы

16.02

15.00

№ 39 ом

Қарым-қатынас салоны (№ 38, 39 мектептерінің 10 сынып оқушыларының кездесуін ұйымдастыру)

Акенова З.Р

Кивина Е.С.

Осипова И.Н.


18.02

14.00

№ 20 ом

Брейн-ринг «Ахмет Байтұрсынов білгірлері»

Сқақова З.С.

Қабдуалиева А.



24.02

14.00

№12 мг

«Сиқырлы ертегі», 1-4 сыныптар (қазақ ертегілерінен көрініс)

Сқақова З.С.

Деменова С.



«Қазақстан Патриоты!» жобасы

13.02

9.00

№ 37 ом

Жауынгер-интернационалист В.И. Шаровты еске алуға арналған турнир

Храмцов В.А.

Воробьёв Б.Б.



26.02

27.02


13.00

№ 24 ом

№ 38 мг
№ 10 мг

№ 17 ом


Кеңес Одағының Батыры Т. Тохтаровты еске алуға арналған «Болашақ» қалалық әскери-спорттық сайыстары

Храмцов В.А.

Воробьёв Б.Б.



«Өзіңнен баста!» жобасы

22-29.02


Мектептер

б/б


«Мейірімділік апталығы» акциясы


Мектеп, б/б, директорлары

Нұрмұхамбетова Д.Ж.



26.02

Кесте бойынша



Қала мектептері

«Жылы сөзбен тасты да ерітесің» бірыңғай мейірімділік сабағы

Мектеп директорлары

Нұрмұхамбетова Д.Ж.



29.02

14.00

№ 27 ом

«Әлемге күлкі сыйла» қайырымдылық концерті

ТюлюковаЖ.Н.

Хомич Т.В.



«Менің кішкентай досым» жобасы

08-13.02


Қала мектептері

«Артымыздан ертеміз – дұрыс іске баураймыз» акциясы

Нұрмұхамбетова Д.Ж.

Смаилова М.С.



10.02

15.00

№ 24 ом

«Шығармашылдар мен бастамашылдар достастығы» ҰШЖ

Нұрмұхамбетова Д.Ж.

Гамула Е.Д.



«Мектеп–денсаулық аумағы» жобасы

02-19.02.

14.00

№ 4, 10 ом, ҚРГ, 10, 37.

9-11 сынып қыздары арасында баскетболдан «Алтын доп» қалалық сайысы

Қанапиянов Б.К.

Мектеп директорлары



08.02-22.02

13.00

Сатпаев көшесіндегі хоккей модулі

7-8, 9-11 сынып оқушылары арасында хоккейден «Жұлдызша» қалалық сайысы

Қанапиянов Б.К.

Мектеп директорлары



27.02

9.00

Жекпе-жек сарайы

Черлидинг бойынша қалалық сайыс.

Қанапиянов Б.К. оқу орындарының директорлары

03.02

09.00

24 ом

Әдістемелік–нұсқаулық сабақтар «ҚССЛ сабақтар өткізу және ұйымдастыру әдістерінің тәртібі».

Тақырыбы: «Саптық әдістер және қарумен қозғалу»



Храмцов В.А.,

Микшин С.Н.,

Соколов А.Д.


10.02

09.00

24 ом

Нұсқаулық–әдістемелік сабақ «ҚССЛ сабақтар өткізу және ұйымдастыру тәртібі».

Тақырыбы: «Пневматикалық қарудан ату»



Храмцов В.А.,

Микшин С.Н.,

Черкесов И.Н.


23.02

12.00

19 ом,

35 ом


«Алау» әскери-спорттық ойыны.

Храмцов В.А.,

Воробьёв Б.Б.,

Мектеп директорлары


24.02

12.00

16 ом,

32 ом


«Алау» әскери-спорттық ойыны

Храмцов В.А.,

Воробьёв Б.Б.,

Мектеп директорлары


ОҚУШЫЛАР ШЫҒАРМАШЫЛЫҚ САРАЙЫ

03.02
05.02


10.02

15.00


16.00

15.00


16.00

15.00


16.00

ОШС

каб.


№ 206

«Болашақ біздің қолымызда» жобасы «Мәңгілік Ел» тәрбиелеу–білім беру орталығы - дебат бойынша турнирлер

№44, №45 ом

№35, №20 ом

№2, №4 ом

№5, №6 ом

№7, №8 ом

№9, №10 ом


Уанова А.М.

24.02

15.00

ОШС

Өскемен қаласының «2016 жылдың бастаушысы» қалалық байқауының ақтық кезеңі

Смаилова М.С.

14.02

16.00

ОШС

1 кезең, ӨҚКВН Чемпионатының 1/8 финалының іріктеу фестивалі, «Кітаптар біздің өмірімізде – құттықтау конкурсы» тақырыбына (№ 2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 18, 22, 27, 32, 34, 37 мектептерінің 7-8 сыныптарының КВН командалары)

Красулина Т.В.

28.02

16.00

ОШС

1 кезең, ӨҚКВН Чемпионатының 1/8 финалының іріктеу фестивалі, «Кітаптар біздің өмірімізде – құттықтау конкурсы» тақырыбына (№ 4, 5, 6, 13, 14, 17, 19, ҚРГ, 36 ,42, АОМ, МОМ мектептерінің 7-8 сыныптарының КВН командалары)

Красулина Т.В.

23.02





ОШС

каб.


№ 206

«Біздің үмітіміз» жобасы. Іскерлік ойын «Мен–зерттеуші» № 4, 35, 36, 39, 20, 35, 43, 44 қала мектептерінің 7-10 сынып оқушыларына арналған (әр мектептен 4-5 оқушы)

Уанова А.М.


23.02




ОШС

каб.


№ 204

«Біздің үміт» жобасы. Шебер-сынып «Декоративті–қолданбалы өнер бойынша шығармашылық жобаның ерекшеліктері» №4, 36, 39 қала мектептерінің 2-5 сынып оқушыларына арналған (әр мектептен 7 оқушыдан)

Кузнецова В.П.


11.02

14.30

ОШС каб.304


Семинар «Сәлемдесу байқауында мектеп КВН командасының даралығын көрсету, байқау қойылымдарына қойылатын талаптар» (№ 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 22, 23, 26, 27, 29, ҚРГ, 32, 34, 36, 37, 39, 42, АОМ, МОМ мектептерінің команда капитандары)

Красулина Т.В.

17.02

09.30

ҚРГ

Бастаушылар мен педагог–ұйымдастырушыларға арналған «Еріктілер жасағының қызметі ҚРГ «Жас Ұлан» РБО ББЖҰ мектеп комитеті жұмысының бірі бағыты» атты семинар

Смаилова М.С.

12.02

22.02


24.02

26.02


келісім бойынша

№ 4 ом

№ 19 ом


№ 27 ом

№ 36 ом


Көшпелі семинарлар мектеп базаларында «КВН мектебі» (7-8 сынып оқушылары)

Красулина Т.В.

ОҚУ-ӨНДІРІСТІК КОМБИНАТЫ

10.02


18-23.02

29.02 дейін





электрондық пошта бойынша,


ОӨК

Қала мектептерінің 7-8 сынып оқушыларына арналған «Менің ата-анамның мамандығы» қашықтық кәсіптік бағдарлау конференциясы:

  1. Қатысу үшін өтініштер жинау.

  2. Материалдарды қабылдау.

  3. Жеңімпаздарды марапаттау.

Кривых А.Ф.

Грахов А.Н.



17.02


15.00

ОӨК

Білім беру мекемелерінің жағдайында кәсіптік бағдарлау және бейіналды даярлау проблемалары бойынша кәсіптік бағдарлау жұмыстарына жауаптыларға арналған коучинг.

Грахов А.Н.

Бір ай ішінде

Қала колледждеріне және өнеркәсіптік кәсіпорындарға экскурсия (кестеге сәйкес).

Грахов А.Н.

24.02


14.00

ОӨК

Технология мұғалімдеріне арналған шебер–сыныптар «Құттықтау ашық хатын дайындау»

Степанова Т.А.

БАЛАЛАР-ЖАСӨСПІРІМДЕР КЛУБТАРЫНЫҢ БІРЛЕСТІГІ

08.02.

12.00

№ 37 ом

«Бірлік» балалар-жасөспірімдер клубтары арасында 13-ші қалалық спартакиаданың салтанатты ашылуы

Деш Е.Н.

Менщикова М.С.



20.02. 15.00

өткізілетін орны туралы қосымша хабарланатын болады



«Алға, Черлидер!» қолдау топтарының III қалалық конкурсы

Деш Е.Н.

Ботвина О.М.



БАЛАЛАР МУЗЫКА МЕКТЕБІ

19.02.

10.00

№ 70 балабақша

«Мектеп-отбасы-балабақша» жобасы. «Қысқы фантазия» көшпелі қайырымдылық концерті

Дүсіпова Г.Б.

26.02.

10.00

№1 БММ

«Біздің үмітіміз» жобасы. «Жас музыкант» қалалық байқауы, «фортепиано» аталымы

Дубейко Е.А.


ЖАС ТЕХНИКТЕР СТАНЦИЯСЫ

24.02

10.00

ЖТС

№ 22, 13, 2, 14 қала мектептерінің 6-7 сынып оқушыларына арналған «Эрудит» зияткерлік ойыны

Климанова Л.И.

Кучерина Н.П.



18-22.01




ЖТС

«Еңбек арқылы тәрбиелеу – әлеуметтендірудің маңызды аспектісі» жобасы. «Қалдықтардан табыстарға» қалалық көрме-байқауы. Қашықтық кезең (Ережеге сәйкес).

Богоченко Е.Е.

Мұхамедиева Д.А.

Жолдасбаева А.Е.


ЭКОБИООРТАЛЫҚ

01.02 – 29.02




Экобио орталық

«Құстарға өздерінің фото суреттерін қолдануға көмектесеміз» акциясы аясында жұмыстар туралы тұсаукесерлердің сырттай байқауы (барлық қала мектептері қатысады).

Саранчина А.П.

09.02.

15.00

Экобио орталық ОШС


Жас табиғат зерттеушілерге арналған «Зияткер» ғылыми–функционалдық сауаттылық мектебі «Энтомология. Энтомологиялық зерттеулерді ұйымдастыру және жүргізу»

Темірғалиева Г.Н.

Карменова Б.Х.



18.02.

15.00

Экобио орталық

ОШС



Жас табиғат зерттеушілерге арналған «Зияткер» ғылыми–функционалдық сауаттылық мектебі «Фенологиялық және гидробиологиялық зерттеулерді ұйымдастыру»

Темірғалиева Г.Н.

Кушникова Л.Б.



25.02.

14.30

Экобиоорталық ОШС

«XXI ғасырдың көшбасшысы» экологиялық ойыны. № 22- 46 ом, ауыл мектептері

Лукьянец Ю.Г.

15.00

әр сейсенбі және жұма



Экобио орталық

ОШС


Мектеп оқушыларының зерттеу қызметін ұйымдастыру мәселелері бойынша кеңес беру


Темірғалиева Г.Н.

ОТБАСЫН ЖӘН БАЛАЛЫҚТЫ ҚОЛДАУ ОРТАЛЫҒЫ

Күнделікті

тәулік бойы

ОжБҚО

Балалар және жасөспірімдер үшін сенім телефонының 26-68-92, 8-701-707-24-38 және сенім поштасының: doverievko@mail.ru тәулік бойғы жұмысы

https://vk.com/1d330046135

сенім телефоны және поштасының операторлары


05.02

19.02


13.00

№ 27 ом

«Таңдау әрқашанда бар» бағдарламасы бойынша тәуекел тобының оқушыларына арналған қазақ тіліндегі сабақтар

Жақсыбаева Г.А.

03.02

10.02


17.02

24.02


16.00

№ 19 ом

Мектеп оқушыларының ата-аналарына арналған психологиялық қонақжайлылық.

Кельметр О.П.

сейсенбі, бейсенбі

ОжБҚО, қала мектептерінің және Крупская атындағы интернаттың келісімі бойынша



«Заңға бағынышты азамат қалыптастыру» бағдарламасы бойынша «тәуекел тобының» оқушыларына арналған № 4 сабақ

Куземко Л.П.

Горлова М.Ф.,

мектеп тәлімгерлері,

директордың ӘЖ бойынша орынбасарлары



Каталог: files
files -> Бастауыш білім беру деңгейінің ОҚу пәндері бойынша үлгілік тақырыптық жоспарлары
files -> Астрономия Мазмұны
files -> Қазақстан тарихы 5 сынып. 2013-2014 оқу жылы
files -> Расул гамзатов
files -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
files -> «№ мектеп-лицей» мемлекеттік мекемесі Күнтізбелік- тақырыптық жоспар
files -> Ермұхан Бекмахановқа Сыздайды жаным, мұздайды қаным, жан аға!
files -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
files -> Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет