Приказ №43 от 14. 02. 2013 г. Атақтар беру туралы «Қазақстан Республикасы Үкіметінің құрылымына кіретін кейбір мемлекеттік органдардың ведомстволық наградалары туралы»



Дата25.06.2018
өлшемі251,5 Kb.
приказ №43 от 14.02.2013 г.

Атақтар беру туралы
«Қазақстан Республикасы Үкіметінің құрылымына кіретін кейбір мемлекеттік органдардың ведомстволық наградалары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 1539 қаулысына және «Спорттық атақтар мен разрядтар және спорттан төреші санаттарын берудің ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің 2008 жылғы 22 тамыздағы № 01-08/142 және «Дене шынықтыру және спорт саласында азаматтық қызметшілерді аттестаттаудан өткізу мен шарттарының ережесін, сондай-ақ Жаттықтырушыларға, әдіскерлерге, нұсқаушыларға біліктілік санаттарын беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрінің м.а. 2011 жылы 5 наурыздағы
№ 02-02-18/29 бұйрықтарымен бекітілген Ережеге сәйкес БҰЙЫРАМЫН:

1. «Дене шынықтыру және спортты дамытуға сіңірген еңбегі үшін»Құрмет белгісімен мыналар марапатталсын:





Рамазанов Жумабек

Алматы облысы



Тен Владимир Алексеевич

ШҚО

2. «Құрметті спорт қызметкері» Құрмет белгісімен мыналар марапатталсын:





Серікбаев Әділбек Үргенішбайұлы

Қызылорда облысы



Татимбетов Калым Балтабекович

Алматы облысы



Насиев Кадырбек

Алматы облысы



Кульжанов Бауыржан Ниязович

СҚО

3. Мына жаттықтырушыларға «Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген жаттықтырушысы» Құрметті спорттық атағы берілсін:





Чиркина Ирина Александровна

каратэ-до

ОҚО



Момынов Нұрдаулет Нәбиұлы

көкпар

Жамбыл облысы



Байтуреев Бахытжан Сельмаганович

волейбол

Жамбыл облысы



Константинов Анатолий Васильевич

жузү (ТҚАЗ)

Қарағанды облысы



Байгундиев Ғалымжан Бақытжанұлы

бокс

Қызылорда облысы



Титовский Вячеслав Юрьевич

бокс

Қарағанды облысы

4. Мына спортшыларға "Қазақстан Республикасының халықаралық дәрежедегі спорт шебері" спорттық атағы берілсін:





Шонку Хайратхан

грек-рим күресінен (есту мүшесі зақымдалған спортшылар арасында)

Алматы қаласы



Дьяченко Александр Александрович

жағажай волейбол

Алматы қаласы



Уланов Денис Александрович

ауыр атлетика

ШҚО



Осканов Эскархан Ибрагимович

белбеу күресі

Астана қаласы РШВСМВПВС



Маткова Алина Александровна

үйлесімді жузү

Астана қаласы РШВСМВПВС



Кемпель Юлия Дмитриевна

үйлесімді жузү

Астана қаласы РШВСМВПВС



Качурина Ксения Николаевна

үйлесімді жузү

Астана қаласы РШВСМВПВС



Тыныбаева Кристина Ерликовна

үйлесімді жузү

Астана қаласы РШВСМВПВС



Кадырбаев Куаныш Хаметсапанович

қол күресі

Алматы облысы



Турмаханова Гаухар Ғалымжанқызы

самбо

ОҚО



Азарьев Евгений Александрович

жузү

Жамбыл облысы



Адильбеков Бегимжан Умерзакович

қазақ күресі

Жамбыл облысы



Искаков Куаныш Ғабдулханұлы

қазақ күресі

ШҚО



Манасбаев Бекзат Амангельдинұлы

қазақ күресі

ШҚО



Летягин Андрей Владимирович

жатып сығымдау

Алматы қаласы



Кудинова Анастасия Валкрьевна

жеңіл атлетика

Қарағанды облысы



Адыханов Медет Қызыратаұлы

қазақ күресі

Қарағанды облысы



Ахметбеков Бекзат Сағынтайұлы

қазақ күресі

Қарағанды облысы



Қашқынова Кензәру Ырзалыққызы

самбо

Қарағанды облысы



Палкин Станислав Александрович

конки спорты

Қарағанды облысы



Шаяхметов Әділбек

жеңіл атлетика

Алматы қаласы



Лим Евгений Борисович

еркін күрес

Астана қаласы



Алимханов Абдрашид Алимханович

шахмат (көру мүшесі зақымдалған)

Жамбыл облысы

5. Мына спортшыларға "Қазақстан Республикасының спорт шебері" спорттық атағы берілсін:





Құралбаев Мұрат Бахытұлы

бокс

Жамбыл облысы



Аманжанова Айгерім нұрланқызы

дзюдо

Ақтөбе облысы



Кудабаев Айдарбек Куанышович

бокс

Ақтөбе облысы



Калиев Тамирлан Дамирович

семсерлесу

ШҚО



Мудрова Полина Борисовна

көркем гимнастика

СҚО



Ткаченко Елизавета Александровна

бадминтон

Қостанай облысы



Иванченко Анастасия Валерьевна

бадминтон

Қостанай облысы



Мурзабекова Зарина Ерсаинқызы

бадминтон

Қостанай облысы



Әлембаев Ескендір Қайратұлы

бадминтон

Қостанай облысы



Беленький Владислав Николаевич

бадминтон

Қостанай облысы



Бегналиев Руслан Берікұлы

жеңіл атлетика (көру мүшесі зақымдалған)

БҚО



Камалова Алия Мендібекқызы

дойбы

БҚО



Литвиненко Кристина Владимировна

дойбы

БҚО



Таштемиров Мухаммадюсуф Абдукадырович

дойбы

БҚО



Турдалиев Берік Қалдыбекұлы

қазақ күресі

ОҚО



Тарасов Владислав

гір спорты

Қостанай облысы



Тлеуберген Алмаз Даулетұлы

бокс

Қарағанды облысы



Угрюмов Роман Александрович

семсерлесу

ШҚО



Стапстова Алена Олеговна

конки спорты

Қарағанды облысы



Әбілқас Бауыржан Нағашбайұлы

қазақ күресі

ОҚО



Жексенбі Мақсат Сейсенғалиұлы

бокс

Қарағанды облысы



Петунина Екатерина Андреевна

суға секіру

Қарағанды облысы



Гадзиев Магомед Магомедович

жатып сығымдау

Ақмола облысы



Ерофеева Ольга Сергеевна

триатлон

Ақмола облысы



Кударов Асет Муратович

автоспорт

Ақмола облысы



Мендыбаев Наиль Раильевич

семсерлесу

ШҚО



Құдайбергенов Нышанбай Кәрімжанұлы

дзюдо

ОҚО



Хамза Дидар Маратұлы

дзюдо

ОҚО



Тулегенова Асел Бахтияровна

дойбы

ОҚО



Алпысбай Салтанат Маратовна

дойбы

ОҚО



Елубайұлы Әкбар

еркін күрес

ОҚО



Мыңғышов Нұрсұлтан Тоғызбайұлы

қазақ күресі

ОҚО



Шәріпов Қайрат Бақбергенұлы

байдарка мен каноэда есуден

Астана қаласы



Елжанов Айдын Батырханұлы

бокс

Астана қаласы



Садықов Қанат Ақанұлы

аударыспақ

ШҚО



Барыш Владислав Игоревич

семсерлесу

ШҚО



Ахметжанов Әсет Санатұлы

дзюдо

ШҚО



Королев Константин Геннадьевич

семсерлесу

Алматы облысы



Игина Екатерина Анатольевна

семсерлесу

Алматы облысы



Сейдомаров Азиз абдыханұлы

еркін күрес

Алматы облысы



Токтар Айдын

еркін күрес

Алматы облысы



Мукатаев Даулет Аманқосұлы

еркін күрес

Алматы облысы



Қашқан Жанар Сапарғалиқызы

дзюдо

Алматы облысы



Шагаев Диас Төлегенович

велоспорт шоссе

Алматы облысы



Генелева Надежда Геннадьевна

велоспорт трек

Алматы облысы



Бурцева Екатерина Борисова

велоспорт трек

Алматы облысы



Файзулина Мадина Тахировна

велоспорт трек

Алматы облысы



Тусупбеков Ардақ Кадылгумарович

семсерлесу

Алматы облысы



Айдарканова Лаура Ерланова

семсерлесу

Алматы облысы



Житлухина Ксения Николаевна

конки спорты

Алматы қаласы



Үйсенбай Самат Нұрлыбекұлы

бокс

Алматы қаласы



Қойшыбаева Балжан Қанатқызы

регби

Алматы қаласы



Кирюшина Елена Владимировна

регби

Алматы қаласы



Жарасов Сериккали Аскарович

таеквондо

Алматы қаласы



Курманов Ердаулет Амангельдинвич

қазақ күресі

Алматы қаласы



Тойбазаорова Айдана Дәуленқызы

еркін күрес

СҚО



Ташмаков Акылбек Айтбекович

жеңіл атлетика ТҚАЗ

СҚО



Сәлімбаев Арман Файзуллаұлы

кикбоксинг

СҚО



Байзаков Абзал Бауржанұлы

кикбоксинг

СҚО



Сатыбалдиев Қайрат Майлыбайұлы

кикбоксинг

СҚО



Жарылкасынов Абат Жанатұлы

еркін күрес

Ақтөбе облысы



Куанов Есет Советович

дзюдо

Ақтөбе облысы



Шарлаимов Вадим Владимирович

семсерлесу

Алматы облысы



Хижникова Алина Андрейвна

семсерлесу

Алматы облысы



Мукашев Усер Серикович

шорт-трек

БҚО



Кубашев Ерхат Маратович

шорт-трек

БҚО



Аманбаев Санат Берикович

шорт-трек

БҚО



Имангаз Елдос

аударыспақ

Павлодар облысы



Семеев Шыңғыз Серікұлы

дзюдо

Павлодар облысы



Маратов Асылбек Тимурович

ауыр атлетика

Павлодар облысы



Реймер Антон Тагирович

кикбоксинг

Қарағанды облысы



Тұрдиев Нұрбек Асхатұлы

кикбоксинг

Қарағанды облысы



Коржов Алексей Дмитриевич

спорттық акробатика

Павлодар облысы



Құдайбергенова Мереке Жомартқызы

самбо

Қызылорда облысы



Рыбакова Дарья Владимировна

байдарка мен каноэда есуден

Қарағанды облысы



Рынчаг Константин Денисович

дойбы

Қарағанды облысы



Астафьев Степан Юрьевич

велоспорт трек

Қарағанды облысы



Трофимчук Богдан Владимирович

судомоделді спорт

Қарағанды облысы



Усов Владислав Витальевич

судомоделді спорт

Қарағанды облысы



Чекалин Алексей Витальевич

судомоделді спорт

Қарағанды облысы



Жұмағазыұлы Нұртас

самбо

ШҚО



Өскенбаев Аманхан Кемелханұлы

самбо

ОҚО



Мырзанова Арайлым Саттарқызы

самбо

ОҚО



Балтиев Абдухалил Ерзатович

бокс

ОҚО



Кенбейл Ажар Бахтиярқызы

самбо

Астана қаласы



Юнусов Диер Рустамбекович

ауыр атлетика

ОҚО



Балтабаев Акниет Мейрманович

бокс

Қарағанды облысы



Кабдоллаев Мерей Талгатулы

самбо

ШҚО



Гарипов Зухар Захирович

самбо

ШҚО



Есенеев Қуандық Қайырбекұлы

джиу-джитсу

Алматы облысы



Шаяхметова Қарақат Асхатқызы

дзюдо

Алматы облысы



Үсен Жансая Талғатқызы

көгалдағы хоккей

Алматы облысы



Атгамова Тагила Рафиковна

көгалдағы хоккей

Алматы облысы



Урманова Гузал Махмудқызы

көгалдағы хоккей

Алматы облысы



Ефремова Кристина Алексеевна

көгалдағы хоккей

Алматы облысы



Азина Вера Сергеевна

көгалдағы хоккей

Алматы облысы



Чепкасова Алиса Константиновна

көгалдағы хоккей

Алматы облысы



Добриогло Ирина Юрьевна

көгалдағы хоккей

Алматы облысы



Абдурахмановна Жайдарман Алиевна

көгалдағы хоккей

Алматы облысы



Леспековна Пансат Мұхитқызы

көгалдағы хоккей

Алматы облысы



Ержанова Шолпанай Бектұрғанқызы

көгалдағы хоккей

Алматы облысы



Мэлсова Марал Қанатқызы

көгалдағы хоккей

Алматы облысы



Бахаваддин Гузал Юлдашқызы

көгалдағы хоккей

Алматы облысы



Ақназарова Шынар Нұрлыбековна

көгалдағы хоккей

Алматы облысы



Муратова Рината Амидовна

көгалдағы хоккей

Алматы облысы



Бауыржанова Талшын Бауыржановна

көгалдағы хоккей

Алматы облысы



Дүзелбай Бауыржан Болатұлы

көгалдағы хоккей

Алматы облысы



Құдайберген Мирас Маратұлы

көгалдағы хоккей

Алматы облысы



Жүнісов Фархат Тұрсынович

көгалдағы хоккей

Алматы облысы



Серіков Санжар Серікұлы

көгалдағы хоккей

Алматы облысы



Жөкенбаев Мақсат Тұрлығазыұлы

көгалдағы хоккей

Алматы облысы



Үсен Жансерік Талғатұлы

көгалдағы хоккей

Алматы облысы



Еркін Алмат Еркінұлы

көгалдағы хоккей

Алматы облысы



Ташкеев Ермек Жұмаділұлы

көгалдағы хоккей

Алматы облысы



Құдайберген Әділжан Ғалымжанұлы

көгалдағы хоккей

Алматы облысы



Қожым Нұрбол Абдилрашитұлы

көгалдағы хоккей

Алматы облысы



Алимолдин Айдын Махмутұлы

самбо

Алматы қаласы



Оналбаева Сагыныш Жанатовна

самбо

Алматы қаласы



Ершов Иван Игоревич

қазіргі бессайыс

Алматы қаласы



Кошельник Дмитрий Ильин

қазіргі бессайыс

Алматы қаласы



Тюрин Денис Дмитриевич

қазіргі бессайыс

Алматы қаласы



Абиров Еркінбек Ероллаұлы

бокс

Алматы қаласы



Абжанов Дастан Дүйсенбайұлы

киокушинкай-кан каратэ

Астана қаласы



Аубакирова Назгул Мұратханқызы

киокушинкай-кан каратэ

Астана қаласы



Радченко Святовслав Тимурович

ауыр атлетика

Қарағанды облысы



Жаманқұл Асылжан Зулфқрұлы

джиу-джитсу

Қызылорда облысы



Громов Николай Игоревич

бильярд

Алматы қаласы



Өтебек Қамқа Қарасайқызы

самбо

Алматы қаласы



Иманғалиева Меруерт Мейрамғалиқызы

дзюдо

ШҚО



Кенжеев Есжан Даулетярұлы

грек-рим күресі

Астана қаласы Қ.Мұңайтпасов



Бахрадин Нұрсұлтан Дастанұлы

ауыр атлетика

Қызылорда облысы



Асанбек Айбек Орынбасарұлы

ауыр атлетика

Қызылорда облысы



Кыдрманов Чингиз Ракмжанович

самбо

ШҚО



Шваб Николай Васильевич

бокс

Қостанай облысы цон



Ткачук Евгений Влалимирович

гір спорты

Қостанай облысы



Гончарев Константин Владимирович

ауыр атлетика

Қарағанды облысы



Марчук Александр Владимирович

гір спорты

СҚО



Букаев Олжас Сыздықұлы

бокс

Павлодар облысы



Альтаев Алтай Тұрғынбекұлы

су добы

Жамбыл облысы



Цой Станислав Артурович

су добы

Жамбыл облысы



Наурызбаев Нұржан Мақұлбекұлы

су добы

Жамбыл облысы



Раев Биболат Алтыбайұлы

каратэ-до шотокан

ОҚО



Абдраим Сұлтан Ғалымұлы

бокс

Алматы қаласы



Бақбергенова Жамила Науханнұрқызы

еркін күрес

Алматы қаласы



Парфегов Александр Андреевич

регби

Алматы қаласы



Исралиев Канат Абаевич

регби

Алматы қаласы



Денисюк Сергей Викторович

регби

Алматы қаласы



Белкин Николай Васильевич

регби

Алматы қаласы



Байболов Данияр Бакытович

регби

Алматы қаласы



Кузбаков Ерлан Муратұлы

регби

Алматы қаласы



Ковалевская Мария Александровна

регби

Алматы қаласы



Назаров Алексей Андреевич

спорттық құзға өрмелеу

Алматы қаласы



Хайбуллин Ришат Ринатович

спорттық құзға өрмелеу

Алматы қаласы



Жизневская Александра Ростиславовна

спорттық құзға өрмелеу

Алматы қаласы



Анкичева Светлана Александровна

еркін күрес

Павлодар облысы



Джембиев Дамир Асхатович

самбо

Ақтөбе облысы ЦОН



Бисемағанбетов Алтынғали Тауғалиұлы

ат жарысынан

Маңғыстау облысы



Күнтуған Серікбек

бүркітші

Астана қаласы



Төленбай Қасымхан Абылайұлы

қазақ күресі

ОҚО



Асильбеков Нуржан Орынбасарович

еркін күрес

ОҚО



Сыздықов Мурат Мырзағалиұлы

қазақ күресі

Қостанай облысы ХҚО



Амантай Махамбет Амантайұлы

қазақ күресі

Қостанай облысы ХҚО



Шегенов Талғат Болатұлы

қазақ күресі

Қостанай облысы ХҚО



Байғараев Сократ Саймасаевич

грек-рим күресі

ОҚО



Жамал Абзал Әлиасқарұлы

еркін күрес

Қарағанды облысы



Борибеков Файзхан Керимкулович

дзюдо

Астана қаласы

  1. Мына жаттықтырушыларға "Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты жаттықтырушы" біліктілік санаты берілсін:






Пантова Виктория Викторовна

биатлон

Павлодар облысы



Ярмоленко Григорий Якимович

грек-рим күресі

Павлодар облысы



Қарақұлов Қуаныш Билянович

футбол

ОҚО



Неклюдов Григорий Олегович

волейбол

Алматы қаласы



Өтешов Әлішер Әмірұлы

ауыр атлетика

ОҚО



Дмитриев Виктор Константинович

бокс

Қарағанды облысы



Жабаев Нұрлан Жанпейісұлы

дзюдо

ОҚО



Бучацкая Тамара Ивановна

жеңіл атлетика

ШҚО



Мальтекбаев Марат Жолдыбайұлы

грек-рим күресі

ШҚО



Қабылхан Жәрдембек

дзюдо

РСДБАМИ (Қ. М.)



Ерденов Марат

еркін күресі

ОҚО



Мусабеков Нурабдин

еркін күресі

ОҚО




  1. Мына төрешіге «ұлттық дәрежедегі төреші» біліктілік санаты берілсін:




1)

Құрманбаев Нұрлан Әбілханұлы

қоян қолтық ұрыс

Алматы қаласы

2)

Мұздыбаев Махамбет Қалиакбарұлы

бокс

Алматы қаласы

3)

Смирнова Екатерина

спорттық гимнастика

ОҚО

4)

Арендт Владимир

жүзу

Жамбыл облысы

5)

Яковлев Игорь

батутта секіру

ШҚО




  1. Мына әдіскерлерге "Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты әдіскер (ңұсқаушы)" біліктілік санаты берілсін:






Петровская Валентина Дмитриевна

ШҚО



Дәуітәлі Жұмағали Кінәзұлы

Алматы облысы



Негіздеме: Спорттық атақтарды беру жөніндегі республикалық комиссияның 2013 жылғы 14 ақпандағы шешімі.




Төрағаның міндетін атқарушы М. Омаров


Каталог: wp-content -> uploads -> 2012
2012 -> Қазақтың батыр қызы Мәншүк Мәметова жоспар
2012 -> Әлия Молдағұлова Нұрмұхамедқызы (шын есімі Ілия) Қаһарман қазақ қызы
2012 -> М.Ә. Хасен төле би әлібекұлы
2012 -> Альберт эйнштейн
2012 -> Л. Г. Матвеенкова
2012 -> Абылай хан
2012 -> Қазақстан республикасының білім және ғылым министрлігі
2012 -> Ыбырай Алтынсарин Мақсаты: ақынның өмірі мен
2012 -> Қазақстан республикасы білім және ғылым министрлігі
2012 -> Қазақстан республикасы білім және ғылым министрлігі


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет