Сабақ жоспары Күні: 03. 09. 2016



Дата25.08.2017
өлшемі33,22 Kb.
#27182
Директордың оқу жұмысы жөніндегі орынбасары Р.Сүйінбай Тексерілді: ____________

Қысқа мерзімді сабақ жоспары

Күні:

03.09.2016

Сыныбы:

7 «Б» алгебра

Сабақтың тақырыбы:

Пропорция. Пропорцияның негізгі қасиетін қайталау

Сабақтың мақсаты:

Пропорция. Пропорцияның негізгі қасиетін еске түсіру

Күтілетін нәтиже:

Пропорция. Пропорцияның негізгі қасиетін қайталау, оқып үйренеді, түсініктерін кеңейтеді

Сабақтың түрі:

Аралас сабақ

Уақыты

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Кірітілетін моділдер

Ұйымдас-тыру кезеңі

(3 мин)


Оқушылармен сәлемдесемін. Оқу-құралдарын түгелдеймін. Жоқ оқушыларды журналға түсіремін.

Оқушылар сәлемдеседі. Оқу құралдарын түгелдейді




Топқа бөлу

(2 мин)

Оқушыларды реттік санақ арқылы үш топқа бөлемін.

(бірінші, екінші, үшінші)




Оқушылар топтарға бөлінді

1-топ"Бірінші"

2-топ"Екінші"

3-топ"Үшінші"






Үй тапсыр-масын сұрау

(10 мин)

«Миға шабуыл» әдісін пайдалана отырып, сұрақтар қоямын:


Оқушы сұрақтарға жауап береді. Белсенде жауап берген оқушыларға смайликтер беріп, мадақтаймын.

смайлик

Жаңа сабақ Есептер шығару

(23 мин)



Көпбасшы өзімнің тарапынан, жаңа сабаққа щолу жасаймын.

«Шеңбер уақыты» әдісі бойынша

І топ: Санды теңсіздіктер

ІІ топ: санды теңсіздіктердің қасиеттері

ІІІ топ: санды теңсіздіктердің қасиеттері

№12


№ 13

№14



Топқа тақырып беріледі.

1-топ"Бірінші"

2-топ"Екінші"

3-топ"Үшінші"

Оқушылар тақтаға есептер шығарады.

Оқушылар оқулықтағы есептермен жұмыс жасап болганнан кейін деңгейлік тапсырмаларды орындайды



Тақта, бор, оқулық, парақшалар

Бағалау

3 мин


Оқушылардың сабақ барысында жинаған смайликтеріне қарап жиынтық баға шығарамын. Оқыту үшін бағалаудан жиынтық бағаға көшемін.

Оқушылар өздерінің неше жұлдызша жинағанын есептеп қзін қзі бағалайды, мұғалімге қанша жұлдызша жинағанын айтады.

Түрлі түсті бес жұлдыз суреті

Рефлексия

2 мин

«Инсерт» әдісін пайдалану арқылы оқушылардың бүгінгі сабақтан алған әсерлерін қай деңгейде түсінгендігін қызыл, сары, жасыл түсті қима қағаздарын таңдату арқылы білемін

Оқушылар бүгінгі сабақты қай деңгейде түсінгенін берілген түрлі түсті картчкелер арқылы көрсетеді.

Қызыл, сары, жасыл түсті қима қағаздар.

Үйге тап\ма

2 мин

Оқушыларға деңгейлік тапсырма беремін.№15

Оқушылар үй тапсырмасын күнделіктеріне жазып алды.

күнделік

Рефлексия





Каталог: uploads -> doc -> 0415
doc -> Ғарыш әлеміне саяхат
doc -> Сабақ тақырыбы: Шерхан Мұртаза «Ай мен Айша» романы Сабақ мақсаты: ҚР «Білім туралы»
doc -> Сабақтың тақырыбы Бала Мәншүк ( Мәриям Хакімжанова) Сілтеме
doc -> Ана тілі №2. Тақырыбы: Кел, балалар, оқылық Мақсаты
doc -> Сабақ жоспары «Сәулет және дизайн» кафедрасының арнаулы пән оқытушысы, ҚР «Еуразиялық Дизайнерлер Одағының» мүшесі: Досжанова Галия Есенгелдиевна Пәні: Сурет және сұңғат өнері
doc -> Сабақ Сабақтың тақырыбы : Кіріспе Сабақтың мақсаты : «Алаштану» курсының мектеп бағдарламасында алатын орны, Алаш қозғалысы мен Алашорда үкіметі тарихының тарихнамасы мен дерекнамасына қысқаша шолу
doc -> Тәрбие сағаттың тақырыбы: Желтоқсан жаңғырығы
doc -> Сабақтың тақырыбы : Әбунасыр Әл- фараби Сабақтың мақсаты
doc -> Сабақ жоспары Тақырыбы: Үкілі Ыбырай Мектеп:№21ом мерзімі
0415 -> Сабақтың тақырыбы: Қозғалмалы ойын. Эстафеталық жарыс. Кім жылдам ? ойыны. 2 Сілтеме


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет