Сабақ Сабақтың тақырыбы Егінші мен Қасқыр (Литва ертегісі) Мақсаты



Дата26.08.2017
өлшемі36,43 Kb.
#28237
түріСабақ

Әдебиеттік оқу

Күні

Сабақ


Сабақтың тақырыбы

Егінші мен Қасқыр (Литва ертегісі)


Мақсаты

Ертегідегі негізгі ойды анықтау.Ойлау қабілеттерін дамыту.Тілдік қорларын молайту,салыстыру ,талдау қабілеттерін дамыту.Қоршаған орта туралы түсініктерін кеңейту.Еңбек сүйгіштікке тәрбиелеу.


Жұмыс нәтижесі

Салыстырып,сипаттау арқылы өмірмен байланыстыра мысалдар келтіріп пікірін дәлелдейді..



Сілтеме

Әдебиеттік оқу.


Негізгі идеясы

Ертегінің мазмұнын түсініп нанның зор еңбекпен келетіндігін түсіндіру. Нанды құрметтеу .


Ресурстар

Постер, түсті қағаз, маркерлер, дидактикалық таратпа материалдар, АКТ.


Сабақтың өтілетін уақыты

45 минут



Сабақ жоспары

  1. Ұйымдастыру: топқа бөлу, мақсат қою

  2. Сабақ барысы: Блум таксаномиясы бойынша

  3. Рефлексия

  4. Үйге тапсырма




Үйге тапсырма

Ертегіні түсініп оқу,сурет салу.




Ойлауды Блум

бойынша жіктеу



Мақсат

Тапсырма түрі.

Түрткілер.



Нәтиже




Суреттегі тағамдар жайында айтқыза отырып, Сабаққа ынтасын арттыру. Өз ойларын еркін жеткізу.

Слайд көрсету."Дастархан" 1.Суреттегі тағамдар жайында әңгіме-диалог құру.

Сурет бойынша әңгімелей отырып қызығушылығы оянады, білімін көрсетеді.

Түсіну

Ертегіні түсініп оқу

«Егінші мен қасқыр» ертегісін оқып, түсіну.

Ертегіні оқып, мазмұнын түсінеді.

Қолдану

Сергіту сәті

Тақырыпқа сәйкес тапсырма орындау дағдысын қалыптастыру.

Рөлге бөліп оқу.

1топ:.Ертегіні ролге бөліп сахналау

2.топ- Ертегіні өз ойларынан аяқтау.

3.топ- ертегінің мазмұнына байланысты мақал-мәтел айту





Алған білімін тәжірибеде қолдана

алады.


Талдау


Бұған дейінгі білімін зерделеу, оқушылардың өз ойын жинақтап айтуға дағдыландыру

Сызбадағы сөздерді істің орындалу ретіне қарай орналастыру (Нанның дайындалу жолы)


Сызбадағы сөздерді дұрыс орналастырып, нанның үлкен еңбекпен болатындығын талдайды.

Жинақтау

Оқушылардың өз ойын жинақтап, өз ойларын дәлелдеп айтуға машықтандыру

Дүниедегі ең дәмді ас қандай тағам деп ойлайсыңдар? Пікірлерін дәлелдеу


Әр топ өздерінің пікірлерін дәлелдейді

Бағалау

Өзара бағалау арқылы белсенділіктерін арттыру

«Нанды құрметтеу». 1 топ ереже шығарту

2 топ Эссе жазу

3 топ Өлең шығару


Ойланып шешім қабылдайды, ізденеді.

Бағалау

Рефлексия



Оқушылардың өзіндік көзқарасы, пікірін қалыптастыру, білім мазмұнын бағалау үйрету.

Оқушылар өз білім деңгейлерін бағдаршам арқылы бағалайды.

Сабақ соңында өз өздерін бағалап, көңіл күйлерін білдіреді.

Үйге тапсырма

Дүниетанымын кеңейту

«Ас атасы-нан» тақырыбына әңгіме жазу

Ойланады, ізденеді.

Каталог: sabaq-kz -> attachment
attachment -> Қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі, филология магистрі Амирханова Сара Бекетқызы Коучинг жоспарының тақырыбы: «Lesson study – сабақты зерттеу әдісі»
attachment -> Сабақ тақырыбы: Химияның негізгі түсініктері мен заңдары Сілтеме
attachment -> Сабақтыңтақырыбы: 3 4
attachment -> Сабақ: Алкандардың қасиеттері. Алкандардың жеке өкілдері және қолданылуы
attachment -> Сабақтың түрі: Аралас сабағы Сабақ уақыты: 90 мин. Сабақтың педагогикалық мақсаты
attachment -> Сабақ Алматы қаласы Алатау ауданы «185 жалпы білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Бастауыш сынып мұғалімі Курманова Маржан Сеилхановна
attachment -> Сабақтың тақырыбы Сағат саны Мерзімі Оқып-үйренудің негізгі мақсаты
attachment -> Сабақтың мақсаты: оқушыларға алжапқыштың және бас орамалдың сызбасын есептеуді және құрастыруды үйрету


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет