Сабақтың тақырыбы/ Тема занятия/ Theme: Берілген тақырып бойынша сабақ мазмұнының сызбасын құрастыру



Дата23.08.2017
өлшемі62,86 Kb.
#25657
түріСабақ
Сабақтың жоспары

Поурочный план

The plan of the lesson
Күні/ Дата/ Date: 02.11.2016 ж.

Топ/ Группа/ Group: М- 31

Пән/ Предмет/ Subject: Оқу машықтамасы

Сабақтың тақырыбы/ Тема занятия/ Theme: Берілген тақырып бойынша сабақ мазмұнының сызбасын құрастыру.

Сабақтың үлгісі / Тип занятия/ Type of the lesson: аралас сабақ

Сабақтың түрі/Вид занятия/ Kind of the lesson: практикалық

Мақсаты/ Цели занятия/ Objectives :

білімдік / образовательная/ educational: «Сабақ мазмұнының сызбасын құрастыру» тақырыбы бойынша студенттер өз білімдерін пысықтап, меңгерген білімдерін практикада интерактивті технология элементтерін қолдану арқылы көрсетуі.

дамытушылық/ развивающая/ developing: теориялық білімдерін практикада қолдана білу, әртүрлі әдіс-тәсілдерді,жұмыс түрлерін үйренуіне, болашақ мамандардың шығармашылық,ізденпаздық,құзыреттілік қабілеттерінің дамуына ықпал ету.

тәрбиелік/ воспитательная / bringing-up: оқуға деген жауапкершілікке ,өз мамандығына деген қызығушылыққа тәрбиелеу, тәжірибелік әрекет етуге тәрбиелеу.

Көрнекі құралдар/ Оборудование/ Resources: презентация, жаднамалар,

нормативті құжаттар, нақыл сөздер, ноутбуктер, бағалау парақтары,

бастауыш сынып оқулықтары, «Бастауыш мектеп» журналдары

Жұмыс түрі / формы работы : жеке және топтық

Сабақтың барысы/ План занятия/ Plan

І. Ұйымдастыру кезеңі

Психологиялық ахуал

ІІ. Дайындық кезеңі

ІІІ.Практикалық кезеңі

Сабақ мазмұнының сызбасын құрастыру

ІV.Бекіту кезеңі

Алдын ала берілген тапсырмамен жұмыс

V. Қорытынды Рефлексия
Әдебиет/ Литература/ Literature:


  1. Г. Ж. Тұрдалиева Бастауыш сыныптарда қазақ тілін оқыту әдістемесі

  2. Б.Құлмағанбетова Қазақ тілі сабағында техникалық құралдарды пайдалану –Алматы ,1978

  3. Бастауыш мектеп журналдары .- 2015ж.; 2016 ж.

  4. Интернет ресурсы



Мазмұны

Кезеңдері

Уақы- ты

Оқытушының іс-әрекеті

Студенттің іс-әрекеті

Ресурстар

Ұйымдас- тыру кезеңі

Психология-

лық ахуал


3 мин.

-Амандасу.

Сабаққа дайындығын тексеру ( слайдта берілген)


-515 ( 5 тілек 15 секундта)

Амандасуы.

Назарын сабаққа аударады


Слайд


Сабақ ережесі,

сабаққа дайындық




Мотивация беру


Тақырыптың маңыздылы ғын ашу

2 мин.


5 мин.

-Сабақ түрі –практикалық.Тақырып

пен таныстырып,

тақырыпты ашатын негізгі сөздерді анықтау.
Сын Тұрғысынан ойлау стратегиясы «Миға шабуыл» арқылы, қандай білім,біліктілік қажеттігін анықтау.

-Сабақ цитатасы

«Білім беру жүйесін жаңғырту

барысындағы маңызды

іс-шараның бірі - оқу үдерісіне

қазіргі заманғы

әдістемелер мен технологияларды

енгізу"

Н.Ә.Назарбаев.


  • Қазақстан Республикасының Білім туралы заңы

  • Қазақстан Республикасының білім беру стандарты

  • Бала құқығы туралы конвенциясы

  • Білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы

  • 12 жылдық білім беру тұжырымдамасы



Негізгі кілт сөздерді анықтайды.


Қажетті білім туралы өз ойларын айтады.
Елбасының сөзімен бұл кезеңді бекітіп,нормативті құжаттардың маңыздылығына тоқталады.

Слайд сабақ тақырыбы

Слайд сабақ цитатасы
Слайд нормативті құжаттар,папка

Бағалау


критериясы



2 мин.

Критерия бойынша формативті және суммативті, фишкалар арқылы бағалау

Эксперт топты сайлау




Бағалау парағымен танысады

Басқа топтардың жұмыстарын бағалау


Бағалау парақтары, фишкалар


Білімдерін тексеру, пысықтау





8 мин.

9 мин. ( әр топқа 3 мин)



Өздігінен түсінуге талпындыру арқылы, меңгерген білімдерін қайталау

Жауаптарын қорғау



Тапсырма – сабақ бөлімдерін толықтыру.Типін, түрін,қажет жерде мақсатын,шығармашылық жұмыстар,сергіту кезеңін анықтау.
Критерияға байланысты жауаптар

Ноутбук-

тер

Бөлімдері толық емес сабақ жоспары

Интербел-

сенді тақта


Эксперт топтар жоспардың алғашқы сұрағын қорытынды- лайды




3 мин.

Критерия бойынша бағалауды бекіту

Бағалауды түсіндіру, дәлелдеу


Бағалау парақтары



Жаңа материалмен жұмыс


40 мин.


Алдын ала орындау тапсырмасы «жаңа технологияны қолдану арқылы сабақ үзіндісін көрсету»

Сабақ үзіндісін көрсету

Әр топтың қорғауынан соң,бекітіп отыру,өзара бағалау



Бағалау парақтары, сабақ көрсетуге қажетті материалдар

Бағалау

2 мин.

Бағалауды ұсыну

Топ жұмысының қорытындысы



Суммативті бағалау бағасының қойылуы

Жеке бағалау парағы

Қорытынды

3 мин

Ауызша сұрақтарға жауап алу.

Бұл сабақ маған не берді?

Өз білімімді толықтырдым ба?

Қиындық келтірген не болды?



Ең қатты ұнаған сәті?


Слайд бойынша сұрақтарға жауап

Сұрақтар слайды

Рефлексия

3мин.

Нақыл сөздерді таңдату

Өздерінің жанына жақын сөздерді анықтау

А-4 парағы Нақыл сөздер

Каталог: uploads -> doc -> 0d13
doc -> Ана тілі №2. Тақырыбы: Кел, балалар, оқылық Мақсаты
doc -> Сабақ жоспары «Сәулет және дизайн» кафедрасының арнаулы пән оқытушысы, ҚР «Еуразиялық Дизайнерлер Одағының» мүшесі: Досжанова Галия Есенгелдиевна Пәні: Сурет және сұңғат өнері
doc -> Сабақ Сабақтың тақырыбы : Кіріспе Сабақтың мақсаты : «Алаштану» курсының мектеп бағдарламасында алатын орны, Алаш қозғалысы мен Алашорда үкіметі тарихының тарихнамасы мен дерекнамасына қысқаша шолу
doc -> Тәрбие сағаттың тақырыбы: Желтоқсан жаңғырығы
doc -> Сабақтың тақырыбы : Әбунасыр Әл- фараби Сабақтың мақсаты
doc -> Сабақ жоспары Тақырыбы: Үкілі Ыбырай Мектеп:№21ом мерзімі
0d13 -> Пәні Қазақ әдебиеті Сынып 9 в 28 қараша 2015 Тақырыбы
0d13 -> Сабақ тақырыбы: қайталанбалы және қайталанбайтын орналастырулар Сабақ мақсаты
0d13 -> Сабақ жоспары тақырыбы: Металдардағы электр тогы Бейнеу 2016 ж Күні 17. 01. 16 ж 10-сынып
0d13 -> 8-сынып Қазақстанның физикалық географиясы пәні бойынша сарамандық жұмыстар жинағы


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет