Мектеп. Мұғалім
|
Қ. Сәтбаев орта мектебі. Телғараева А
|
Сыныбы
|
1-сынып
|
Сабақтың тақырыбы
|
«Түстер хандығы»
|
Сабақтың мақсаты
|
1.Оқушыларға ойын арқылы түстерді және
«I like.... » сөйлемін үйрету.
2. Оқушылардың сөйлеу және ойлау қабілеттерін дамыту
3. Оқушыларды бір-бірін сыйлауға, топта жұмыс істеуге тәрбиелеу
|
Сабақтың типі
|
Бекіту сабағы
|
Сабақтың формасы
|
Топтық жұмыс, жұптық жұмыс
|
Оқыту технологиясы
|
Сындарлы оқыту технологиясы
|
Сабақтың әдіс-тәсілдері
|
СТО - стратегиялары
|
Негізгі дерек-көздер
|
Оқулық, интернет
|
Сабақтың кезеңдері
|
Мұғалімнің іс-әрекеті
|
Оқушының іс-әрекеті
|
Қажеттті материалдар
|
Әдіс-тәсілдер
|
Уақыты
|
Ұйымдастыру кезеңі
|
Ағылшын тілінде амандасып, оқушыларды шеңберге тұрғызып, тілек білдіреді: «оқушылар, бүгінгі күндерің сәтті өтсін»
|
Оқушылар шеңбер болып тұрып бір-бірлеріне тілек білдіреді.
|
|
«Шаттық шеңбері»
|
5 мин
|
Ой ашар
|
Үй жұмысын қайталау
|
Оқушылар өткен сабақтағы әнді қайталап, билейді. Жаңа сабақтың тақырыбы шығады: «We can paint!»
|
(Teacher`s Book-1 h-24. Audioscript ) магнитафон, СD-ROM диск
|
«Көпірше»
|
5 мин
|
Презентация
|
Біз сурет сала аламыз ба? Бізге сурет салу үшін не қажет?
Олай болса түстер хандығына саяхатқа шығайық. Ол үшін сендер қызыл және сары түсті ұнатқан аттарыңа отырыңдар.Ал балалар түстер хандығында сендерді ертегілер кейіпкерлері қарсы алады. Енді осы кейіпкерлердің түсін ағылшынша-қазақша атайық
|
Оқушы1:ия
Оқушы 2: түрлі түсті бояулар қажет. Оқушылар 2 топқа бөлініп отырады.
Red-қызыл
Blue-көк
Green-жасыл
Yellow-сары
Purple-күлгін
|
Сары, қызыл түсті аттардың суреттері Слайд1
Слайд 2
Слайд 3
|
«Сұрақ-жауап» «Сәйкестендіру»
|
5 мин
|
Практика
|
1.Балалар қай түсті кейіпкер ұнайды?
2. Ал қанеки осы кейіпкерлердің сендерге арналған тапсырмалары бар.
3. Қай топтың суреті әдемі боялды?
|
1. I like....
I like red
2. Оқушылар топта флипчарттағы шарларды бояйды.
|
Флипчарт
Түрлі-түсті маркерлер
|
«Сәйкестендіру» «Бірігіп сурет салайық»
|
|
Қортындылау
|
1.Балалар хандықта жаңбыр жауып кетті орнымыздан тұрып жаңбырдың дыбысын келтіреміз.
2.Балалар жаңбыр-дан кейін күн шығады және аспанда не пайда болады?
3.Кемпірқосақта қандай түстер бар ағылшынша айтайық
4.Қанеки балалар «Кемпірқосақ» әнін шырқайық
|
1.Оқушылар сергіту сәтін орындайды.
2.Оқушы1: Кемпірқосақ
3. Оқушылар жеке-жеке түстерді айтып шығады.
4. Ән айтылады.
|
Слайд 4
Магнитафон кассета
|
Сергіту сәті «Жаңбыр»
|
|
Бағалау
|
Смайликтермен бағалау
|
|
|
|
|
Рефлексия
|
|
|
|
Кері әсер байланысы
|
|
Үйге тапсырма
|
Қайталау
|
|
|
|
|