Тәлімгерлік жоспар 04. 01 29. 05. 2016 ж



Дата11.01.2017
өлшемі191,74 Kb.
#6564
Қазақстан Республикасының педагог қызметкерлерінің біліктілігін арттырудың деңгейлі бағдарламалары аясында

тәлімгер Койшибекова Ғалияның тәлім алушы

Күреңбаева Гүлмирамен жүргізетін

тәлімгерлік жоспары

015-2016 оқу жылы

Қарашоқы ауылы
Тәлімгерлік жоспар

04.01 - 29.05. 2016 ж.


қ\с

Жүргізілетін жұмыстың атауы

Мақсаты

Мерзімі

Күтілетін нәтиже

Тәлім алушы

Тәлімгер


1


Кәсіби әңгіме

Ұйымдастыру кезеңі



Тәлімгерлік жоспарын құру. Тәлім алушыны анықтау

12. 01


Тәлімгерлік жұмысына құрылған жоспар талданады. Тәлім алушы анықталады

Күреңбаева

Койшибекова

2

Тәлімгер дегеніміз кім?(Отырыс өткізу)

Тәлімгерлік үдерісін енгізу, жақсы тәлімгер қандай болатындығын және тәлімгер әріптестердің кәсіби дамуына қалай көмектесе алатынын анықтау

15. 01

Тәлімгерлік арқылы әріптестерінің жұмыс әдістерін жетілдіруге қалай көмектесуге болатынын біледі.

Күреңбаева

Койшибекова

3

Тәлім алушыны өз сабағыма шақыру

Жаңа әдістерді қалай енгізіп,оқушыны қалай ынталандыруға болатындығын тәжірибе жүзінде көрсету..

19. 01

26 .01


Оқушыларды қалай ынталандыруға болатындығын үйренеді.

Күреңбаева

Койшибекова

4

Кәсіби әңгіме

Тәлім алушымен сенімді қарым –қатынас орнату

28.01

Тәлім алушының жаңа әдіс тәсілдерді сабаққа енгізе алатынына сенімі артады.

Күреңбаева

Койшибекова

5

Орта мерзімді, жоспарлау туралы

түсінік беру



Орта мерзімді жоспар жасау жолдарын үйрету

01. 02

Орта мерзімді, жоспар жасау жолдарын үйренеді

Күреңбаева

Койшибекова

6

Орта мерзімді, жоспарлау ға көмектесу.

SMART мақсат қою



SMART мақсат қоюға үйрету

05. 02

SMART мақсат қоюға үйренеді.

Орта мерзімді жоспар жасалынады.



Күреңбаева

Койшибекова

7

ҚМЖ-ның жаңа үлгісімен таныстыру

Жаңа үлгідегі сабақ жоспарының қалай жазылатындығымен таныстыру

08. 02

Жаңа үлгідегі ҚМЖ жасап үйренеді.

Күреңбаева

Койшибекова

8

Сабақтарға қатысу

Тәлім алушының қажеттіліктері анықталады .

Үнемі

Тәлімгер тәлім алушының сабақтарына қатысады.Жұмыс барысындағы өзгерістерді анықтайды.

Күреңбаева

Койшибекова

9

Үлгі сабақтар

Тәлім алушының сыныбына үлгі сабақтар жүргізу. Оқушылардың сабақ барысындағы іс-әрекеттерін бақылау

10. 02 16. 02


Тәлімгер тәлім алушының сыныбына үлгі сабақтар өтеді. Тәлім алушы өз сыныбын бақылайды

Күреңбаева

Койшибекова

10

Рефлексивті есеп

Тәлім алушының жұмысына, сабақты жүргізудегі іс-әрекеттеріне, анық-таған мәселелерге рефлексивті есеп жазу

Әр сабақ-тан соң


Тәлім алушымен жүргізілген жұмыстарға рефлексивті есеп жазылады

Күреңбаева

Койшибекова

11

Тәлімгерлік «Сындарлы оқыту теориясы» тақырыбында тәлімгерлік жүргізу

Оқытудың сындарлы теориясының мақсатын түсінуіне, өз сабақтарында қолдана білуіне ықпал жасау

19.02

Оқытудың сындарлы теориясының мақсатын түсінеді, өз сабақтарында қолданады

Күреңбаева

Койшибекова

12


Кәсіби көмек

Күнделікті сабақ жоспарын Блум таксономиясы бойынша жасауға үйрету. Блум таксономиясының ойлау деңгейлерін түсіндіру

26. 02


Блум таксономиясы туралы түсінік алады. Сабақ жоспарын Блум таксономиясы бойынша жасауды үйрету

Күреңбаева

Койшибекова

13

Ынтымақтастық және топтағы бірлескен жұмыс

Ынтымақтастық және топтағы бірлескен жұмыс философиясымен таныстыру, топқа бөлудің әдістерін бірлесе отырып талдау

О1. 03

Ынтымақтастық және топтағы бірлескен жұмыс философиясымен танысады, әдіс-терін үйренеді.

Күреңбаева

Койшибекова

14

Сабақтарға қатысу

Тәлім алушының сабақтарына қатысу. Тәлім алушының жұмыстарындағы өзгерістерді көру, тәжірибені талдау

02- 10. 03

Тәлімгер тәлім алушының сабақтарына қатысады.Жұмыс барысындағы өзгерістерді анықтайды.

Күреңбаева

Койшибекова

15

Кәсіби әңгіме

Тәлім алушымен жүргізіліп жатқан жұмыстар жайлы және өзгерістер жайлы әңгімелесу. Тәлім алушының қызметкер ретінде және тұлға ретінде өсуіне ықпал жасау

14. 03

Тәлімгер тәлім алушымен жүргізіліп жатқан жұмыстар жайлы кәсіби әңгіме жүргізеді. Тәлім алушы қызметкер ретінде өзін жаңа қырынан таниды.

Күреңбаева

Койшибекова

16

Рефлексивті есеп

Жүргізілген жұмыстарға рефлексивті есеп жазу

18.03

Жүргізілген

жұмыстарға рефлексивті есеп жазады



Күреңбаева

Койшибекова

17

Тәлімгерлік

«Диалогтік оқыту»



Тәлім алушыға сабақта «диалогтік оқытудың» тиімділігін көре білуге ықпал жасау.Диалогтік оқытудың түрлері, әдістері туралы бірлесе талдау

05. 04

Бағдарламаның жеті модуль негіздеріндегі «диалогтік оқыту» түрлерімен, әдістерімен танысады.Сабақта тиімді пайда-ланады

Күреңбаева

Койшибекова

18

Рефлексивті есеп

Желтоқсан

айында жүргізілген жұмыстарға рефлексивті есеп жазу



08.. 04

Қараша айында жүргізілген жұмыстарға рефлексивті есеп жазады

Күреңбаева

Койшибекова

19

Тәлімгерлік

«Оқыту мен оқудағы жаңа әдістер»



Тәлім алушы әріптесімнің кәсіби дамуына ықпал жасау

13 04

Тәлім алушы әріптестерімнің кәсіби дамуына ықпал жасау

Күреңбаева

Курманбаева

20

Сабақтарға қатысу

Тәлім алушының сабақтарына қатысу. Тәлім алушының жұмыстарындағы өзгерістерді көру, тәжірибені талдау

14-19. 04

Тәлімгер тәлім алушының сабақтарына қатысады.Жұмыс барысындағы өзгерістерді анықтайды.

Күреңбаева

Койшибекова

21

Кәсіби әңгіме

«Оқыту түрлері»



Әріптестермен өзгерген сабақтар барысындағы оқыту түрлері туралы әңгімелесу

26.04


Әріптестерім өзгерген сабақтар барысында қолданып жүрген оқыту түрлері туралы бір-бірімен пікір алмасады

Күреңбаева

Койшибекова

22

Рефлексивті есеп

Жүргізілген жұмыстарға рефлексивті есеп жазу

03. 05

Жүргізілген жұмыстарға рефлексивті есеп жазады

Күреңбаева

Койшибекова

23

Тәлімгерлік

«Оқыту мен оқуда сын тұрғысынан ойлауға үйрету модулі»



Сын тұрғысынан ойлаудың философиясын түсіндіріп, оқушылардың сын тұрғысынан ойлана білуі үшін түрткі сұрақтарды дұрыс қоя білуіне ықпал жасау

10-13. 05

Сын тұрғысынан ойлаудың философиясымен танысады, оқушылардың сын тұрғысынан ойлана білуі үшін түрткі сұрақтарды дұрыс қоя біледі

Күреңбаева

Койшибекова

24

Кәсіби әңгіме


Блум таксономиясының ойлау деңгейлері оқушылардың сын тұрғысынан ойлана білуіне мүмкіндік тудыратындығын түйсінуіне ықпал жасау


16. 05

Блум таксономиясының ойлау деңгей-лерінің мақсат-тарын түсінеді. Оқушыларға сын тұрғасынан ойлана білуге ықпал жасайды

Күреңбаева

Койшибекова

25

Эвалюация


Тәлім алушы әріптестеріммен жүргізілген жұмыстарға есеп беру. Дәлелдемелерді, фотосуреттерді жинақтап,әдістемелік сайдтарға жіберу.


20.05

Тәлім алушы әріптестеріммен жүргізілген жұмыстарға есеп беру. Дәлел-демелерді, фотосуреттерді жинақтап,әдісте

мелік сайдтарға жіберіледі




Күреңбаева

Койшибекова

Қазақстан Республикасының педагог қызметкерлерінің біліктілігін арттырудың деңгейлі бағдарламалары аясында

тәлімгер Койшибекова Ғалияның тәлім алушы

Күреңбаева Гүлмирамен жүргізетін



тәлімгерлік жоспары

2015-2016 оқу жылы

Қарашоқы ауылы
Тәлімгерлік жоспар

04.01 - 29.05. 2016 ж.


қ\с

Жүргізілетін жұмыстың атауы

Мақсаты

Мерзімі

Күтілетін нәтиже

Тәлім алушы

Тәлімгер


1


Кәсіби әңгіме

Ұйымдастыру кезеңі



Тәлімгерлік жоспарын құру. Тәлім алушыны анықтау

14. 01


Тәлімгерлік жұмысына құрылған жоспар талданады. Тәлім алушы анықталады

А.Шарипбай

А. Курманбаева

2

Тәлімгер дегеніміз кім?(Отырыс өткізу)

Тәлімгерлік үдерісін енгізу, жақсы тәлімгер қандай болатындығын және тәлімгер әріптестердің кәсіби дамуына қалай көмектесе алатынын анықтау

18. 01

Тәлімгерлік арқылы әріптестерінің жұмыс әдістерін жетілдіруге қалай көмектесуге болатынын біледі.

А.Шарипбай

А. Курманбаева

3

Тәлім алушыны өз сабағыма шақыру

Жаңа әдістерді қалай енгізіп,оқушыны қалай ынталандыруға болатындығын тәжірибе жүзінде көрсету..

19. 01

27 .01


Оқушыларды қалай ынталандыруға болатындығын үйренеді.

А.Шарипбай

А. Курманбаева

4

Кәсіби әңгіме

Тәлім алушымен сенімді қарым –қатынас орнату

29.01

Тәлім алушының жаңа әдіс тәсілдерді сабаққа енгізе алатынына сенімі артады.

А.Шарипбай

А. Курманбаева

5

Орта мерзімді, жоспарлау туралы

түсінік беру



Орта мерзімді жоспар жасау жолдарын үйрету

02. 02

Орта мерзімді, жоспар жасау жолдарын үйренеді

А.Шарипбай

А. Курманбаева

6

Орта мерзімді, жоспарлау ға көмектесу.

SMART мақсат қою



SMART мақсат қоюға үйрету

08. 02

SMART мақсат қоюға үйренеді.

Орта мерзімді жоспар жасалынады.



А.Шарипбай

А. Курманбаева

7

ҚМЖ-ның жаңа үлгісімен таныстыру

Жаңа үлгідегі сабақ жоспарының қалай жазылатындығымен таныстыру

10. 02

Жаңа үлгідегі ҚМЖ жасап үйренеді.

А.Шарипбай

А. Курманбаева

8

Сабақтарға қатысу

Тәлім алушының қажеттіліктері анықталады .

Үнемі

Тәлімгер тәлім алушының сабақтарына қатысады.Жұмыс барысындағы өзгерістерді анықтайды.

А.Шарипбай

А. Курманбаева

9

Үлгі сабақтар

Тәлім алушының сыныбына үлгі сабақтар жүргізу. Оқушылардың сабақ барысындағы іс-әрекеттерін бақылау

12. 02 17. 02


Тәлімгер тәлім алушының сыныбына үлгі сабақтар өтеді. Тәлім алушы өз сыныбын бақылайды

А.Шарипбай

А. Курманбаева

10

Рефлексивті есеп

Тәлім алушының жұмысына, сабақты жүргізудегі іс-әрекеттеріне, анық-таған мәселелерге рефлексивті есеп жазу

Әр сабақ-тан соң


Тәлім алушымен жүргізілген жұмыстарға рефлексивті есеп жазылады

А.Шарипбай

А. Курманбаева

11

Тәлімгерлік «Сындарлы оқыту теориясы» тақырыбында тәлімгерлік жүргізу

Оқытудың сындарлы теориясының мақсатын түсінуіне, өз сабақтарында қолдана білуіне ықпал жасау

19.02

Оқытудың сындарлы теориясының мақсатын түсінеді, өз сабақтарында қолданады

А.Шарипбай

А. Курманбаева

12


Кәсіби көмек

Күнделікті сабақ жоспарын Блум таксономиясы бойынша жасауға үйрету. Блум таксономиясының ойлау деңгейлерін түсіндіру

29. 02


Блум таксономиясы туралы түсінік алады. Сабақ жоспарын Блум таксономиясы бойынша жасауды үйрету

А.Шарипбай

А. Курманбаева

13

Ынтымақтастық және топтағы бірлескен жұмыс

Ынтымақтастық және топтағы бірлескен жұмыс философиясымен таныстыру, топқа бөлудің әдістерін бірлесе отырып талдау

О3. 03

Ынтымақтастық және топтағы бірлескен жұмыс философиясымен танысады, әдіс-терін үйренеді.

А.Шарипбай

А. Курманбаева

14

Сабақтарға қатысу

Тәлім алушының сабақтарына қатысу. Тәлім алушының жұмыстарындағы өзгерістерді көру, тәжірибені талдау

05- 10. 03

Тәлімгер тәлім алушының сабақтарына қатысады.Жұмыс барысындағы өзгерістерді анықтайды.

А.Шарипбай

А. Курманбаева

15

Кәсіби әңгіме

Тәлім алушымен жүргізіліп жатқан жұмыстар жайлы және өзгерістер жайлы әңгімелесу. Тәлім алушының қызметкер ретінде және тұлға ретінде өсуіне ықпал жасау

16. 03

Тәлімгер тәлім алушымен жүргізіліп жатқан жұмыстар жайлы кәсіби әңгіме жүргізеді. Тәлім алушы қызметкер ретінде өзін жаңа қырынан таниды.

А.Шарипбай

А. Курманбаева

16

Рефлексивті есеп

Жүргізілген жұмыстарға рефлексивті есеп жазу

18.03

Жүргізілген

жұмыстарға рефлексивті есеп жазады



А.Шарипбай

А. Курманбаева

17

Тәлімгерлік

«Диалогтік оқыту»



Тәлім алушыға сабақта «диалогтік оқытудың» тиімділігін көре білуге ықпал жасау.Диалогтік оқытудың түрлері, әдістері туралы бірлесе талдау

05. 04

Бағдарламаның жеті модуль негіздеріндегі «диалогтік оқыту» түрлерімен, әдістерімен танысады.Сабақта тиімді пайда-ланады

А.Шарипбай

А. Курманбаева

18

Рефлексивті есеп

Желтоқсан

айында жүргізілген жұмыстарға рефлексивті есеп жазу



11. 04

Қараша айында жүргізілген жұмыстарға рефлексивті есеп жазады

А.Шарипбай

А. Курманбаева

19

Тәлімгерлік

«Оқыту мен оқудағы жаңа әдістер»



Тәлім алушы әріптесімнің кәсіби дамуына ықпал жасау

13 04

Тәлім алушы әріптестерімнің кәсіби дамуына ықпал жасау

А.Шарипбай

А. Курманбаева

20

Сабақтарға қатысу

Тәлім алушының сабақтарына қатысу. Тәлім алушының жұмыстарындағы өзгерістерді көру, тәжірибені талдау

14-19. 04

Тәлімгер тәлім алушының сабақтарына қатысады.Жұмыс барысындағы өзгерістерді анықтайды.

А.Шарипбай

А. Курманбаева

21

Кәсіби әңгіме

«Оқыту түрлері»



Әріптестермен өзгерген сабақтар барысындағы оқыту түрлері туралы әңгімелесу

26.04


Әріптестерім өзгерген сабақтар барысында қолданып жүрген оқыту түрлері туралы бір-бірімен пікір алмасады

А.Шарипбай

А. Курманбаева

22

Рефлексивті есеп

Жүргізілген жұмыстарға рефлексивті есеп жазу

05. 05

Жүргізілген жұмыстарға рефлексивті есеп жазады

А.Шарипбай

А. Курманбаева

23

Тәлімгерлік

«Оқыту мен оқуда сын тұрғысынан ойлауға үйрету модулі»



Сын тұрғысынан ойлаудың философиясын түсіндіріп, оқушылардың сын тұрғысынан ойлана білуі үшін түрткі сұрақтарды дұрыс қоя білуіне ықпал жасау

10-13. 05

Сын тұрғысынан ойлаудың философиясымен танысады, оқушылардың сын тұрғысынан ойлана білуі үшін түрткі сұрақтарды дұрыс қоя біледі

А.Шарипбай

А. Курманбаева

24

Кәсіби әңгіме


Блум таксономиясының ойлау деңгейлері оқушылардың сын тұрғысынан ойлана білуіне мүмкіндік тудыратындығын түйсінуіне ықпал жасау


16. 05

Блум таксономиясының ойлау деңгей-лерінің мақсат-тарын түсінеді. Оқушыларға сын тұрғасынан ойлана білуге ықпал жасайды

А.Шарипбай

А. Курманбаева

25

Эвалюация


Тәлім алушы әріптестеріммен жүргізілген жұмыстарға есеп беру. Дәлелдемелерді, фотосуреттерді жинақтап,әдістемелік сайдтарға жіберу.


20.05

Тәлім алушы әріптестеріммен жүргізілген жұмыстарға есеп беру. Дәлел-демелерді, фотосуреттерді жинақтап,әдісте

мелік сайдтарға жіберіледі




А.Шарипбай

А. Курманбаева

Каталог: uploads -> doc -> 0eff
doc -> Сабақ тақырыбы: Шерхан Мұртаза «Ай мен Айша» романы Сабақ мақсаты: ҚР «Білім туралы»
doc -> Сабақтың тақырыбы Бала Мәншүк ( Мәриям Хакімжанова) Сілтеме
doc -> Ана тілі №2. Тақырыбы: Кел, балалар, оқылық Мақсаты
doc -> Сабақ жоспары «Сәулет және дизайн» кафедрасының арнаулы пән оқытушысы, ҚР «Еуразиялық Дизайнерлер Одағының» мүшесі: Досжанова Галия Есенгелдиевна Пәні: Сурет және сұңғат өнері
doc -> Сабақ Сабақтың тақырыбы : Кіріспе Сабақтың мақсаты : «Алаштану» курсының мектеп бағдарламасында алатын орны, Алаш қозғалысы мен Алашорда үкіметі тарихының тарихнамасы мен дерекнамасына қысқаша шолу
doc -> Тәрбие сағаттың тақырыбы: Желтоқсан жаңғырығы
doc -> Сабақтың тақырыбы : Әбунасыр Әл- фараби Сабақтың мақсаты
doc -> Сабақ жоспары Тақырыбы: Үкілі Ыбырай Мектеп:№21ом мерзімі
0eff -> Сабақтың мақсаты: Білімділік: Отбасы және отбасы мүшелері жайлы түсініктерін қалыптастыру. Дамытушылық
0eff -> Сабақтың мақсаты: Білімділік: Жаратылыстанушы ғалымдар әлеміне саяхат жасап сол туралы түсінік қалыптастыру


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет