1. Сәлемдесу, оқушыларды түгелдеу. (Шаттық шеңберін құрып өткен сабақтағы терминдерді айту.)



Дата22.08.2017
өлшемі5,83 Kb.
#23945
  • Мақсаты: Оқушылардың пәнге қызығушылығын арттыру, және ауаның ылғалдылығын анықтау формуласын қолдана отырып есептер шығара білуге үйрету.
  • Күні: 25.10.2016
  • Есептер шығару.

1.Сәлемдесу, оқушыларды түгелдеу. (Шаттық шеңберін құрып өткен сабақтағы терминдерді айту.)

2.Психологиялық ахуал орнату: Түстер арқылы оқушыларды үш топқа бірігеді. 1Дербес, қызыл. 2 Еркіндік, сары. 3Тәуелсіз,жасыл.

3 Үй тапсырмасын сұрау. «Өз жартыңды тап» Карточкаларда біреуінде сұрақ,ал екіншісінде жауап сол арқылы жұбын табып парақшаға орналастыру.

  • Жаңа сабақтың барысы.
  • 1.«Әлемді шарлау әдісі»
  • Оқушыларға есеп таратылады, уақыт беріледі. Есеп шыққан соң,әр топтан бір оқушы сағат тілі бағытында келесі топқа барып түсіндіреді.

2.« Идеялар себеті әдісі» Оқушылар кестеге формулаларды жазып толтырады

  • Физикалық шамалар мен өлшем бірліктерді сәйкестендіру
  • Q
  • t
  • V
  • m
  • c
  • λ
  • Дж
  • Жылу мөлшері
  • с
  • уақыт
  • Дж/кг С
  • 0
  • меншікті жылу сыйымдылығы
  • масса
  • Дж/кг
  • кг
  • м
  • 3
  • меншікті балқу жылуы
  • көлем

3.«Үш минуттық кідіріс» Қағидалар және формулалардың жартысы беріледі. Ал жартысын оқушы толтықтырады.

  • t
  • с
  • Уақыт
  • Q
  • Дж
  • Жылу мөлшері
  • V
  • м 3
  • Көлем
  • m
  • кг
  • Масса
  • c
  • Дж/кг0С
  • Меншікті жылу сыйымдылығы
  • λ
  • Дж/кг
  • Меншікті балқу жылуы

4. «Кафел әдісі.» Проблемалық сұрақ қою.Әр оқушы сұрақ дайындайды

1.Рефлексия алу мақсатында «Үш минуттық кідіріс» Кері байланыс: Тілек ағашы 2. Үй тапсырмасы.Қайталау. 3. Бағалау парақшаларын сабақ басында таратып беремін: Өзін - өзі бағалу (критерийлер бойынша)

  • Оқушылар бүгінгі сабақтан не үйренгендерін, не туралы сөйлегендерін, не білгендерін жазады.
  • Күнделікке түртіп алады
  • Бағалау парқшаларына өзін-өзі бағалайды, топ басшысы қорытынды баға қояды.


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет