АПТАЛАР
|
БОЛЖАМДЫ ӨТКІЗУ УАҚЫТЫ
|
ІС-ШАРА
|
ІС-ШАРАНЫҢ (КОУЧИНГ, ШЕБЕРЛІК-СЫНЫБЫ және т.б.) ФОРМА СЫ
|
ЖАУАПТЫЛАР
|
МАҚСАТТЫ
АУДИТОРИЯ
|
КҮТІЛЕТІН НӘТИЖЕЛЕР
|
ТҮСІНІК
|
1-2 апта: жоспарлау және дайындалу
|
25.08-01.09
|
Ұзақ мерзімді жұмыс жоспарын жасап, оны бекіту.
|
ҰМЖ
|
Ахыт Еркегүл
|
|
- 2014-2015 оқу жылының 1-тоқсанына арналған жұмыс
жоспарын жасақтау.
- Қажетті құжаттар мен зерттеуге келісу парағын толтыру
|
Өзімнің жылдық жоспарымды жасаймын
|
1-2 апта: жоспарлау және дайындалу
|
25.08-01.09
|
Тақырыптық орта мерзімді жұмыс жоспарын жасап, оны бекіту.
|
ОМЖ
|
Ахыт Еркегүл
|
|
- 2014-2015 оқу жылында қазақ тілі мен әдебиеті пәніне
арналған тақырыптық-күнтізбелік жұмыс жоспарын
жасақтау, бекіту.
|
Пән бойынша жұмыс
|
5-6 апта: жүзеге асыру
|
І тоқсан бойына
|
Іс-әрекеттегі зерттеу.
|
Сауалнама, жоспар
|
Ахыт Еркегүл
|
|
-Іс әрекеттегі зерттеу жұмысының жоспарын жасақтау
-Сынып базасы туралы дерек жинау
-Зерттеу сауалнамаларын жүргізу
|
І тоқсагнда сыныппен танысу, әдеттегі сабақтар барысында зерттеуге дайындық әрекеті
|
25 қазан
|
Коучинг №1
Қалыптастырушы (формативті) оқыту әдістері туралы түсінік беру
|
Коучинг сабақ жоспары
|
Ахыт Еркегүл
|
Фокус топ
|
-Бағдарламада ұсынылған 7 модульдің технологияларын игерту.
|
Слайд
-Флипчарт
-видео камера
-кеңсе тауарлары
-үлест. матер-р
|
Қазан
|
Тәлімгерлік.
|
Жоспар, сабақтар топтамасы
|
Ахыт Еркегүл
|
Тәлім алушы
|
-Жоспар құру, әңгімелесу, жұмыс мазмұнын түсіндіру.
-Тәлім алушымен сұхбаттасу(қажеттіліктерін анықтау)
-Тәлім алушының сабақтарын жоспарлау.
-Тәлім алушының дәстүрлі сабағына қатысу, талдау.
|
Жоспар
- келісім парағы
- фотоаппарат
|
7-8 апта: жүзеге асыру
|
қараша
|
Тәлім алушымен жаңаша қадам
|
Сұхбаттасу
|
Ахыт Еркегүл
|
Тәлім алушы
|
- Бірлескен зерттеу нәтижелері бойынша ұсыныстар, иделар базасын құру.
|
Тәлім алушымен кәсіби әңгіме.
|
АПТАЛАР
|
БОЛЖАМДЫ ӨТКІЗУ УАҚЫТЫ
|
ІС-ШАРА
|
ІС-ШАРАНЫҢ (КОУЧИНГ, ШЕБЕРЛІК-СЫНЫБЫ және т.б.) ФОРМА СЫ
|
ЖАУАПТЫЛАР
|
МАҚСАТТЫ АУДИТОРИЯ
|
КҮТІЛЕТІН НӘТИЖЕЛЕР
|
ТҮСІНІК
|
|
ІІ тоқсан
|
Сыныпты және оқушыларды зерттеу жұмыстары
|
Сабақ барысында зерттеу
|
Ахыт Еркегүл
|
8 «а» сынып
|
Дарынды және талантты оқушыларды анықтау.
|
-Сұрақтар
-Үлестірмелі мат-р
сауалнамалар
|
|
9 қараша
|
Коучинг №2
«Топтық жұмыстарды ұйымдастырудың оқыту үшін тиімділігі»
|
Коучинг
|
Ахыт Еркегүл
|
Фокус топ
|
Бағдарламада ұсынылған 7 модуль ішіндегі Бағалау модулінінің технологияларын игерту. Топта бағалау парақтарымен жұмыс жасайды.
|
Фокус топтың топтағы жұмыс тәжірибесін жетілдіру
|
|
Желтоқсан
1,2 апта
|
Тәлімгерлік.
|
Сұхбаттасу
|
Ахыт Еркегүл
|
Тәлім алушыларым
|
- Тәлім алушы сабағына қатысу, талдау.
-Коучинг сабақтарына қатыстыру.
|
Тәлім алушыдағы топтық жұмысты жетілдіру
|
|
Желтоқсан
3,4 апта
|
Тәлім алушының
іс-тәжірибесінен
|
Тренинг
|
Ахыт Еркегүл
|
Тәлім алушы
|
- Бірлескен жұмыс нәтижесі, өзгеріс пен өсу көрсету.
-Тәлім алушының есебі
|
-Флипчарт
-Видео
-слайд
|
|
4 апта
|
Жинақтау
|
Кәсіби әңгіме
|
Ахыт Еркегүл
|
Тәлім алушы
|
Тоқсандық жұмыс қорытындысы. Материалдар жинақтау, есеп жазу. Рефлексия.
|
Рефлексивтік есептер.
|
АПТАЛАР
|
БОЛЖАМДЫ ӨТКІЗУ УАҚЫТЫ
|
ІС-ШАРА
|
ІС-ШАРАНЫҢ (КОУЧИНГ, ШЕБЕРЛІК-СЫНЫБЫ және т.б.) ФОРМА СЫ
|
ЖАУАПТЫЛАР
|
МАҚСАТТЫ АУДИТОРИЯ
|
КҮТІЛЕТІН НӘТИЖЕЛЕР
|
ТҮСІНІК
|
|
Қаңтар-ақпан
|
Тізбектелген сабақтар .
өткізу
|
Сабақтар өткізу
Зерттеу
|
Ахыт Еркегүл
|
8 «а» сынып
|
- Тақырыптық-күнтізбелік жоспарға сай тізбектелген
сабақтар өткізу
- Іс-әрекеттегі зерттеуді жүргізу.
-Тәлім алушының сабаққа қатысуын қамтамасыз ету
|
Ашық тізбектелген сабақтар топтамасында іс-әрекеттіге зерттеу жасау
|
|
Қаңтар-ақпан
|
Сыныпты және оқушыларды зерттеу жұмыстары
|
Зерттеу
|
Ахыт Еркегүл
|
Фокус топ
|
-АВС оқушыларын зерттеу
-Тәлім алушы топ мұғалімдерімен бірлескен зерттеу жұмыстары
|
-Сұрақтар
-Үлестірмелі мат-р
Зерттеу парақтары
|
|
ақпан
|
Тәлімгерлік.
Фокус топпен жұмыс.
|
Сұхбаттасу
|
Ахыт Еркегүл
|
Тәлім алушыларым
|
- Тәлім алушы сабағына қатысу, талдау.
- Бірлескен зерттеу нәтижелері бойынша ұсыныстар, иделар базасын құру.
|
- Жоспар
- келісім парағы
- фотоаппарат
|
|
Ақпан-наурыз
|
Тәлім алушы мұғалімнің ашық шарасына қатысу
|
Сабақ өткізу
|
Ахыт Еркегүл
|
Тәлім алушы
|
Тәлім алушы мұғалімнің оқу тәжірибелерін зерттеу және бағалау
|
-жоспар
-Фотоаппатар
-слайд
|
|
29-қаңтар
|
Коучинг №3
Оқыту үшін бағалау - оқыту мен оқу сапасын жақсартатын құрал.
|
Коучинг
Тренинг
|
Ахыт Еркегүл
|
Фокус топ
|
- Білім салалары (ТПМБ)
- АКТ –ның тиімділігі мен маңызы
- Бағалау мен талдау.
- Тренинг ұйымдастыру
|
-Слайд
-Флипчарт
-видео камера
-кеңсе тауарлары
|
|
наурыз
|
Жинақтау
|
Сабақтар өткізу
Зерттеу
|
Ахыт Еркегүл
|
|
Тоқсандық жұмыс қорытындысы. Материалдар жинақтау, есеп жазу. Рефлексия.
|
|