Сабақтың тақырыбы:
|
Нәтиже сабақ
|
Сабақтың мақсаты:
|
а) модуль бойынша алған білімдерін бағалау, буын, буын түрлері, тәуелдік жалғаудан алған білімдерін қорыту.
ә) сауатты әрі көркем жазуға және ұқыптылыққа, жинақылыққа тәрбиелеу.
|
Пәнаралық байланыс:
|
қазақ әдебиеті, орыс тілі
|
Көрнекі құралдар
|
Суммативті бағалау тапсырмалары, «Миға шабуыл», «Ой қозғау» әдісі, жазбаша жұмыс, өз бетінше жұмыс, оқулық, күнделік, оқу құралдары, тест
|
Сабақтың барысы
|
Уақыты
|
Мұғалімнің іс-әрекеті
|
Оқушылардың іс-әрекеті
|
Қолданылған модульдер мен әдіс-тәсілдер, ресурстар, көрнекі құралдар
|
1 минут
|
I.Ұйымдастыру кезеңі
а) оқушылармен амандасу, түгелдеу
ә) оқушылардың сабаққа дайындығын тексереді;
б) оқушылардың көңіл –күйін сабаққа аударады;
|
Сабаққа дайындығын көрсетеді
|
Оқулық, күнделік, оқу құралдары, дәптер
|
5 минут
|
І.Шаттық шеңберін құру. Бір-біріне жақсы тілек айту.
I. Үй тапсырмасы:
«Миға шабуыл» әдісін пайдалана отырып үй тапсырмасын пысықтау. Cөздік тексеру
Мәтіндер бойынша сұрақтарға жауап беру т.б.
|
Жағымды атмосфера қалыптастыру.
Үй тапсырмасы бойынша сұрақтарға жауап береді
|
«Миға шабуыл»
|
35 минут
|
III. Нәтиже сабақ
А) Тест сұрақтарына жауап беріңдер.
Сергіту.
2-тапсырма.Бақылау сұрақтарына жауап беріп, тапсырмаларды орындаңдар. 1.Дос қандай болу керек деп ойлайсыңдар?
2.Қатыстық сын есім дегеніміз не?
3.Дос туралы мақал-мәтел айтыңдар.
4.Қимыл-сын үстеудің сұрақтарын атаңдар.
5.Сөздер қалай тасымалданады?
6. Менің досымның жақсы қасиеттері мен мінездері деген тақырыпта шағын шығарма жазыңдар.
|
Тест жұмысының нәтижесін жұпта тексереді.
Сұрақтарға жауап береді. Оқушылардың жауабы жетонмен бағаланады.
|
Өз бетінше жұмыс
Жазбаша
«Ой қозғау» әдісі
Ауызша жұмыс
|
3 минут
|
ІV. Қорытындылау
Рефлексия блоб ағашы бойынша алынады.
|
Өз ойларын білдіреді.
|
Оқулық, дәптер
|
1 минут
|
Y.Үйге тапсырма
Ереже қайталау.
|
|
|