Практикалық сабақ № 9
Тақырыбы: Тірі табиғат бұрышын ұйымдастыру
Мақсаты:
Практикалық сабақ барысы:
Ұйымдастыру.Студенттермен сәлемдесу.Түгендеу.
Тұжырымдамалық карта құру тақырыбы: Тірі табиғат бұрышын ұйымдастыру (Жеке жұмыс)
Топтық жұмыс:
1 топ.Тірі табиғат бұрышының маңызы.Өсімдіктерді орналастыру реті
2 топ.Тірі табиғат бұрышында оқушылар іс – әрекетін ұйымдастыру.
3 топ.Тірі табиғат бұрышының тәрбиелік мәні.Аквариумды орналастыруға қойылатын талаптар.
4 топ.Тірі табиғат бұрышына қойылатын талаптар.
Студенттердің өздік жұмысын тексеру.(Презентация)
Рефлексия.
Практикалық сабақ № 10
Тақырыбы: Биология сабағында жобалау әдісі
Мақсаты:
Практикалық сабақ барысы:
Ұйымдастыру.Студенттермен сәлемдесу.Түгендеу.
Тұжырымдамалық карта құру тақырыбы: Жобалау әдісі (Жеке жұмыс)
Топтық жұмыс:
1 топ. Биология сабағында жобалау әдісін қолдану жолдары
2 топ. Ғылыми конкурсқа қандай жұмыстар ұсынылады. Ғылыми конкурстың мақсаттары мен міндеттері.
3 топ. Зерттеу жұмысын ресімдеуге қойылатын талаптар
4 топ.Биология пәнінен жоба жоспарлау
Студенттердің өздік жұмысын тексеру.(Презентация)
Рефлексия.
Практикалық сабақ № 11
Тақырыбы: Биология кабинетінде қолданылатын көрнекі құралдар
Мақсаты: Көрнекі құралдардың оқыту мен тәрбиелеу үрдісіндегі маңыздылығын тұсіндіру жәнебиология кабинетінде қолданылатын көрнекі құралдармен танысу.
Практикалық сабақ барысы:
Ұйымдастыру.Студенттермен сәлемдесу.Түгендеу. (3 мин)
Тапсырмалар:
1.Миға шабуыл (7 мин).Студенттерге көрнекіліктер суреттері көрсетіледі олар практикалық сабақ тақырыбын табуы керек.
1.Биология сабағын қызықты өткізуге арналған құралдар қалай аталады?
2.Бұл әдістің пайдасы қандай?
Достарыңызбен бөлісу: |