Сабақ жоспары ұзақ мерзімді жоспардың бөлімі



Дата25.02.2022
өлшемі0,55 Mb.
#133293
түріСабақ
Байланысты:
8-02-22-111


ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ САБАҚ ЖОСПАРЫ

Ұзақ мерзімді жоспардың бөлімі

Математика

Мектеп



Шығыс Қазақстан облысы Білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің «Қалалық қазақ мектеп-лицейі» КММ

Педагогтің аты-жөні

Абжанова Қымбат Оразхановна

Күні

8.02.22ж

Сынып: 111

Қатысқандар: Қатыспағандар:

Сабақтың тақырыбы

Дәрежелік функция, оның қасиеттері және графигі

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары

11.1.1.8 – нақты көрсеткішті дәрежелік функция анықтамасын білу, дәреже көрсеткішіне тәуелді дәрежелік функция графигін салу;



Сабақтың мақсаты:



Оқушылардың барлығы мынаны орындай алады
Нақты көрсеткішті дәрежелік функция анықтамасын біледі, дәреже көрсеткішіне тәуелді дәрежелік функция графигін салады;
Оқушылардың көбісі мынаны орындай алады:
Нақты көрсеткішті дәрежелік функция анықтамасын біледі, дәреже көрсеткішіне тәуелді дәрежелік функция графигін салуды есептер шығаруда қолданады;
Оқушылардың кейбіреуі мынаны орындай алады:
Нақты көрсеткішті дәрежелік функция анықтамасын біледі, дәреже көрсеткішіне тәуелді дәрежелік функция графигін салуды есептер шығаруда қолдану жолын тұжырымдап,дәлелдеп береді

Бағалау критерийі

Білу,түсіну және қолдану

Тілдік мақсаттар

Дәрежесі,түбірі,қасиеттері
Айтылым: Дәрежелік функция деп ..........................
Тыңдалым-жазылым: Дәрежелік функция қасиеттерін жазады.

Құндылықтарға баулу

Жұптық жұмыс кезінде ұйымшылдық,жауапкершілік қасиеттерін дамыту

Пәнаралық байланыс

Сәуле Досжан «Қасірет пен тағдыр» кітабын оқуға

Алдыңғы білім

Дәреже қасиеттері,функция қасиеттері



Сабақтың жоспары

Сабақтың кезеңі/уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы
минут

Ұйымдастыру.
Ой қозғау:
Функция?
Функция қасиеттері?

Сұрақтарға жауап береді



Ауызша бағалау








Сабақтың ортасы


минут



Жаңа сабақты түсіндіру










«Ойлан, Жұптас, Пікірлес»

Деңгейлік тапсырмалар:



«+,- қызықты» әдісі


.

Дескрипторлар.


1.түбірдің қасиеттерін қолданады.
2. Өрнектің мәнін табады

Дескрипторлар.


1.Түбірдің қасиеттерін қолданады.
2.Рационал көрсеткішті дәреже анықтамасына сүйенеді.
3.Өрнектің мәнін табады.


Ауызша бағалау


ҚБ. «Бір сөзбен» әдісі





Слайд

Сабақтың соңы
минут

Кері байланыс-«Стикер»
Стикерлерді оқу үдерісін талдау үшін қолданыңыз. Оқушылар топтарда, жұппен немесе дербес түрде мынадай сұрақтарға жауап бере алады:

  • Мен нені үйрендім?

  • Маған не қиын болып көрінді?

  • Не күрделі болды?

  • Мен енді нені үйренгім келеді?



Үйге тапсырма: 10.5-10.9 есептер шығару,қасиеттерін дәлелдеу




Саралау

Қауіпсіздік жəне еңбекті қорғау ережелері
АКТ-мен байланыс

«Ойлан,жұптас және бөліс» кезінде сараланған тапсырмалар орындайды



Сабақтағы шаралар барысында оқушылардың денсаулығы мен қауіпсіздігіне қатер төнбеуін қадағалау.
Сабақта сергіту жаттығулары мен белсенді жұмыс түрлері қарастырылған.
АКТ-мен байланыс жасалады.



Рефлексия







Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет