Сабақ кестесі Қазан Мамыр (айына 8 сағат) №



Дата12.03.2018
өлшемі49,72 Kb.
«Жалын» олимпиадалық резерв мектебінің сабақ кестесі

Қазан – Мамыр

(айына 8 сағат)



Пән

Мүғалімнің толық аты-жәні

Өткізілетін орны

Өткізілетін күндері

Сейсенбі

Жұма

1

Математика (орысша), (әр айдың 2,3 аптасы)

Шакенева Ш.К.

Дарынды балаларға арналған №3 гимназия (Короленко к, 19)

15.00-16.30







Математика (қазақша), (әр айдың 4 аптасы)

Байсарин Е. М.

«Жас дарын» мамандандырылған мектебі (Ленин к, 125)

15.00-18.00




2

Физика (айдың әр жұмасы )

Сенюшкин И.С

Павлодар қаласының № 1 ЖОББМ (Суворов к, 3)




15.00-16.30

3

Информатика (айдың әр жұмасы )

Васина С.В.

Дарынды балаларға арналған № 8 лицей-мектебі (Ленин к, 12)




15.00-16.30

4

Биология (қазақша), (әр айдың 1, 3 аптасы)

Асанова Ш.Ж.

Павлодар қаласының № 1 ЖОББМ (Суворов к, 3)




15.00-16.30




Биология (орысша), (әр айдың 2,3 аптасы)

Джавадова М.Б.

Павлодар қаласының № 1 ЖОББМ (Суворов к, 3)




15.00-16.30

5

Химия (қазақша), (әр айдың 4 аптасы)

Алибеков М.С.

«Жас дарын» мамандандырылған мектебі (Ленин к, 125)

15.00-18.00







Химия (орысша), (әр айдың 1, 3 аптасы)

Кобжасар А.Т.

Облыстық дарынды ер балаларға арналған қазақ-түрік лицей-интернаты (Шөкин к, 146)

14.00-15.30




6

География (орысша), (әр айдың 2, 4 аптасы)

Дмитриев В.С.

Дарынды балаларға арналған №3 гимназия (Короленко к, 19)

15.00-16.30







География (қазақша), (әр айдың 4 аптасы)

Кайдарова Л.С.

«Жас дарын» мамандандырылған мектебі (Ленин к, 125)

15.00-18.00




7

Қазақ тілі және әдебиеті, (әр айдың 4 аптасы)

Кабылова А.М.

«Жас дарын» мамандандырылған мектебі (Ленин к, 125)

15.00-18.00







Қазақ тілі және әдебиеті, (әр айдың 4 аптасы)

Құралханова Б.Ш.

«Жас дарын» мамандандырылған мектебі (Ленин к, 125)

15.00-18.00




8

Қазақ тілі орыс мектебінде (айдың әр сейсенбі)

Темирбаева Д.Д.

Дарынды балаларға арналған №3 гимназия (Короленко к, 19)

15.00-16.30




9

Орыс тілі және әдебиеті (айдың әр жұмасы )

Валова М.В.

Дарынды балаларға арналған №3 гимназия (Короленко к, 19)




15.00-16.30

10

Орыс тілі қазақ мектебінде (айдың әр 1,2 аптасы )

Нургамитова Д.К.

Облыстық дарынды ер балаларға арналған қазақ-түрік лицей-интернаты (Шөкин к, 146)




14.00-17.00

11

Тарих (орысша), (әр айдың 3,4 аптасы)

Нурхаева А.

Облыстық дарынды ер балаларға арналған қазақ-түрік лицей-интернаты (Шөкин к, 146)




16.00-17.30




Тарих (қазақша), (әр айдың 3,4 аптасы)

Байдолла Марат

Павлодар қаласының № 1 ЖОББМ (Суворов к, 3)




15.00-16.30

12

Құқық негіздері (айдың әр жұмасы )

Печеневская Т.М.

Дарынды балаларға арналған №3 гимназия (Короленко к, 19)

15.00-16.30




13

Ағылшын тілі (айдың әр жұмасы )

Львова О.И.

Павлодар қаласының № 1 ЖОББМ (Суворов к, 3)




15.00-15.45 (8-9 кл.)

16.00-16.45 (10-11 кл)



14

Француз тілі (айдың әр жұмасы )

Батаева К.К.

Дарынды балаларға арналған №3 гимназия (Короленко к, 19)

15.00-16.30




15

Неміс тілі (айдың әр жұмасы )

Байгужинова Г.Т.

Дарынды балаларға арналған №3 гимназия (Короленко к, 19)

15.00-16.30





Каталог: files -> blog
blog -> Тақырыбы: Ленинград қорғанысы Мақсаты: Білімдік
blog -> Программа по предмету «Русский язык»
blog -> Сабақ түрі : Аралас сабақ Әдіс-тәсілдері : баяндау, түсіндіру, сұрақ-жауап, ой туғызу, қызығушылығын ояту,топпен жұмыс
blog -> 14 ақпан «Демалыс күн» клубында қазақтың әйгілі күйшісі, композиторы Дина Нұрпейісованың (1861-1955) 155 жылдығына арналған тарихи-танымдық сағат өтті
blog -> «Мұрагер»» бағдарламасы жайлы
blog -> Негізгі орта білім беру деңгейінің «Өнер» білім саласы пәндерінің
blog -> Оқу жылында Қазақстан Республикасының жалпы орта білім беретін ұйымдарында ғылым негіздерін оқытудың ерекшеліктері туралы
blog -> Жамбыл Жабаевтың туғанына 170 жыл толуына арналған «Жыр алыбы – Жамбыл» атты мектепішілік көркемсөз сайысы Мақсаты
blog -> Национальная академия образования им. Ы. Алтынсарина
blog -> Бастауыш білім беру деңгейінің «Өнер» білім саласы бойынша


Достарыңызбен бөлісу:


©engime.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет