Күні:
|
Мектеп № 19 жалпы орта мектебі
|
Мұғалімнің аты-жөні:
|
Пәні: Математика
|
Тақырыбы: Үш таңбалы санды бір таңбалы санға разрядтан аттап жазбаша көбейту
|
Сынып
|
Қатысқандар:
|
Қатыспағандар:
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары:
|
Үш таңбалы санды бір таңбалы санға разрядтан аттап жазбаша көбейту жолдарын үйрету және бағандық жолын меңгерту
|
Сабақ мақсаттары:
|
Барлық оқушылар орындай алады:
|
Екі таңбалы санды бір таңбалы санға разрядтан аттап жазбаша көбейтуді біледі
|
Оқушылардың көпшілігі орындай алады:
|
Толық ондықтарды санға көбейтіп бөлуді ауызша орындай алады.
|
Кейбір оқушылар орындай алады:
|
Фигураның p,s, v- таба алады. Логикалық тапсырмаларды орындай алады
|
Тілдік мақсат:
|
Оқушылар орындай алады:
|
Түйінді сөздер мен сөз тіркестері:
|
Р,s, v, санның үлесі , көбейту, бөлу.
|
Сыныптағы диалог/жазылым үшін сай келетін тіл стилі:
|
Талқылауға арналған сұрақтар:
|
|
Не себепті ....... деп ойлайсыз?
|
|
Жазылым:
|
Алдыңғы оқу:
|
Нөлмен аяқталатын үш таңбалы санды бір таңбалы санға жазбаша көбейту
|
Жоспар:
|
|
Жоспарланған
Уақыт есебі:
|
Жоспарланған жаттығу түрлері
(төмендегі жазбаларды сізжоспарлаған жаттығу түрлерімен ауыстырыңыз)
|
Ресурстар
|
Басы
|
Ұйымдастыру кезеңі.
Шаттық шеңберіне тұру.
Өз аттарының бас әрпінен келетін өздерінің жақсы қасиеттерін айту
Ынтымақтастық атмосфера құру.
Сыныпты топқа бөлу. Өткенді пысықтау
«Зымыран» әдісі
|
Түсті суреттер,
|
|
Жаңа сабақ. Ғарышқа сапар
Тақтамен жұмыс. 1-мысал.
Амалдарды орындау арқылы ғаламшарлардың атын табу
Топтық жұмыс.
Ғарышкерлер туралы постер қорғау
1-топ. 2-есеп
2-топ. 3-мысал
|
Слайд
Плакаттар, маркерлер.
|
|
Зымыранды ғарышқа дайындау
Бағандық көбейту және бөлуге байланысты мысалдар.
1-топ. 4-мысал
2-топ. 5- мысал
Жеке жұмыс.
Теңдеуді шешу 6-мысал
Жұптық жұмыс.
Тиісті санды тауып орнына қой
7-мысал.
Симантикалық картамен пысықтау.
|
Үлестірме қағаздар
Кеспе қағаздар,
Семантикалық карта
|
Соңы
|
|
|
Қосымша мәліметтер
|
Саралау- оқушыға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыға тапсырманы қалай түрлендіресіз?
|
Бағалау- оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз?
|
Пәнаралық байланыс
АКТ-мен байланыс
|
|
|
|
Рефлексия
Сабақтың мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма?
Бүгін оқушылар не үйренді?
Сабақ қалай өтті, қандай деңгейде өтті? Жоспарланған саралау жақсы іске асты ма (тапсырмалар сәйкес болды ма)?
Уақытты қалай пайдаландым?
Жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неге?
|
Өз сабағыңызды талдау үшін осы бос орынды пайдаланыңыз. Сол жақта берілген сұрақтарға жауап беріңіз.
|
Қорытынды бағалау:
Ең жақсы өткен екі нәрсені атап көрсетіңіз (оқыту мен оқуға қатысты)
1.
2.
Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (оқыту мен оқуға қатысты)?
1.
2.
Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар жөнінде келесі сабағыма қажет болуы мүмкін қандай ақпаратты білдім?
|