Пән:Әдебиеттік оқу.
|
Мұғалім: Еркінбекова Рабиға Ауданбекқызы.
|
САБАҚ:
Менің отбасымдағы адамдар.
Ә. Нұршайықов. « Немере»
|
СЫНЫП: 2 А
|
Қатысқандар саны:
|
Қатыспағандар:
|
Сабақ негізделген оқу
мақсаты (мақсаттары)
|
2.2.1.1.Мәтінді дауыстап дұрыс әрі түсініп оқу (мәнерлеп оқу)
2.1.1.1 – Мәтіннің мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беру.
2.1.2.1 - Шығарманың мазмұны бойынша немесе өз сөзімен мазмұндау,үзінді суреттер бойынша сахналау.
|
Сабақ мақсаттары
|
Барлық оқушылар:
|
Мәтінді дұрыс әрі түсініп оқиды.
|
Оқушылардың басым бөлігі:
|
Мәтіннің мазмұны бойынша сұрақтарға жауап бере алады.
|
Кейбір оқушылар:
|
Шығарманың мазмұны бойынша өз сөзімен мазмұндайды, суреттер бойынша сахналайды.
|
Бағалау критерийі
|
Мәтінді дауыстап дұрыс әрі түсініп оқи алады;
Мәтіннің мазмұны бойынша сұрақтарға жауап бере алады;
Шығарманың мазмұны бойынша немесе өз сөзімен мазмұндап, үзінді суреттер бойынша сахналай алады.
|
Дескриптор
|
Мәтінді дауыстап дұрыс әрі түсініп оқиды;
Мәтіннің мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді;
Шығарманың мазмұны бойынша немесе өз сөзімен мазмұндап, үзінді суреттер бойынша сахналайды.
|
Ресурстар
|
Оқулық, суреттер, топқа бөліп жазған кеспе қағаздар және топтық тапсырмалар, кері байланыс, стикер.
|
Әдіс-тәсілдер
|
Сұрақ-жауап, әңгімелеу, түсіндіру, көрнекілік. Рефлексия.
|
Пәнаралық байланыс
|
Музыка, қазақ тілі, ағылшын тілі.
|
Жоспарланған
уақыт
|
Сабақтың барысы
|
Ресурстар
|
Басталуы 2 минут
Үй тапсырмасы
8 минут
|
Сыныптағы оқушыларды 3 топқа бөліп отырғызу.
Психологиялық ақуал туғызу.
Бір – бірімізді тыңдаймыз десек 1 рет қол шапалақтаймыз.
Ұйымшыл боламыз десек 2 рет қол шапалақтаймыз.
Белсенділік танытамыз десек 3 рет қол шапалақтаймыз.
Әр топтағы оқушылар топтарының атына сәйкес орындаған тапсырмаларын оқи немесе көрсете отырып айтады.
Соңынан оқушылар өздерінің арқасынан оң қолымен қағып, жарайсың деп мадақтайды.
|
Топ басшы сайлау
1-топ «Менің киімдерім»
2-топ «Менің сүйікті тағамдарым»
3-топ «Менің үйім»
Мадақтай отырып бағалау.
|
Ортасы
20 минут
|
Мағынаны ажырату:
|