Күні:
|
Мұғалімнің аты-жөні:
|
Кәсіби даму мақсаты:
|
Мәселелік диалогтік оқыту арқылы оқушылардың зерттеу дағдыларын дамыту
|
Сынып: 7 М
|
Қатысқандар саны:
|
Қатыспағандар:
|
Сабақ тақырыбы:
|
Компьютерлік желілер және олардың жіктелуі
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)
|
7.1.3.1- компьютерлік желілерді топтастыру
|
Сабақ мақсаттары:
|
Барлық оқушылар:
Компьютерлік желілер түрлерін біледі
Оқушылардың басым бөлігі:
Компьютердегі желілерді түріне қарай топтастыра біледі
Кейбір оқушылар:
Күнделікті өмірде компьютерлік желілердің қызметінің маңыздылығына дәлелді мысалдар келтіре алады
|
Жетістік критерийлері:
|
Компьютерлік желілерді қолданылу маңыздылығына қарай ажырата отырып топтастыру
|
Сабақтың түрі
|
Жаңа сабақ
|
Құндылықтарды дарыту
|
Мәнгілік ел азаматтарын информатика пәні арқылы отан сүйгіштікке, еңбеккорлыққа, елін, жерін, өз отанын қадіреуге өз бойларына дағдыландыру.
Жаңа білім қалыптастыруда бірлесіп жұмыс жасау арқылы құрмет құндылықтарын қалыптастыру;
Өзін-өзі бағалауды, басқаруды, өз жұмысын дұрыс ұйымдастыруды, ұйымшылдыққа, жауапкершілікке дағдыландыру.
Жаңа білімді меңгеру арқылы өмір бойы оқу құндылығын қалыптастыру.
|
Сабаққа керекті көрнекіліктер
|
Оқулық, интернет жүйесінен бейнебаяндар.Презентация, деңгейлік тапсырмалар, слайдтар.
|
Бастапқы білім
|
Файлдардың көлемі. Әртүрлі пішімдегі мұрағаттарды құруды және мұрағаттан шығаруды біледі.
|
Пән аралық байланыс
|
Сымсыз желілерде жұмыс жасайтын құрылғылар атау барысында ағылшын тілінің сөздерін қолданады. (ағылшын тілі пәні), компьютерлік желілерді біріктіру кезіңдегі ара қашықтықты өлшеуі (математика пәні).
|
Сабақ барысы
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері
|
Сабақта жоспарланған іс-әрекет
|
Ресурстар
|
|