Пән
|
Қазақ әдебиеті
|
ПедагогтіңТ.А.Ә.
|
Бердикенов У.М
|
Күні: 28.09.
|
Қатысушылар саны:
|
Қатыспағандар саны:
|
Сынып: 11 ә
|
|
Сабақтың тақырыбы
|
«Атау кере» повесі: Будан аралар
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары
|
11.1.4.1-көркем шығармалардан алынған үзінділерді . қанатты сөздер , дәйексөздерді шығармашылық жұмыстарда қолдану;
11.1.4.1-көркем шығармалардан алынған үзінділерді . қанатты сөздер , дәйексөздерді шығармашылық жұмыстарда қолдану;
|
Сабақтың мақсаты
|
Барлығы: Шығарманың мазмұнын түсінеді( білу түсіну)
Көпшілігі: Шығармаға талдау жасай алады( талдау)
Кейбірі: Мазмұнына заманауи тұрғыдан баға береді ( бағалау)
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтыңкезеңі
|
Педагогтің әрекеті
|
Оқушының әрекеті
|
Бағалау
|
Ресурстар
|
Басталуы
5 мин
|
Ұйымдастыру кезеңі :Сәлемдесу,Түгендеу
(Ұ) «Ынтымақтасқан орта» қалыптастыру
«Миға шабуыл» әдісі – үй тапсырмасынан сұрақтар қойылады
|
24беттегі сұрақтарға жауап береді
|
ҚБ «Ауызша мадақтау»
|
|
Ортасы
30 мин
Оқулықпен жұмыс
(10мин)
15 минут
Қолдану тапсырма орындау
|
Жаңа сабақ
(Т) Барлық оқушылар орындайды 28-36бет «Будан аралар» бөлімі
37-беттегі «Ойталқы» тапсырмасы
37- беттегі «Ой бейнелеу» тапсырмасы
|
Оқушылар оқып, мазмұндайды
Оқушылар берілген сұрақтарға жауап береді.
Барлық оқушылар түсінгенін жазады, көпшілігі бөлімнің негізгі ойын айтады.Кейбірі қоғаммен байланыстырып, талдайды
Кестені толтырады
|
ҚБ
|
Слайд
|
Аяқталуы
5 минут
|
Қалыптастыруы бағалау: «Бес саусақ»
-Егер саған сабақ ұнаса және тапсырманың барлығын сәтті орындаған болсаң, «Бас бармағыңды» ;
- Егер сен сабақта белгілі бір қиындықты кездестірген болсаң, «Сұқ саусақ»;
- Егер саған сабақ барысында тапсырмаларды орындау қиын болып,мұғалімнің көмегі қажет болса, «Шынашақты» көрсет
Үйге тапсырма :
37-бет, «Ой зерделеу» тапсырмасы
|
Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады
|
|
|