Сабақтың тақырыбы: Қысқаша көбейту формулалары Бөлім: Қысқаша көбейту формулалары



Дата04.02.2022
өлшемі0,93 Mb.
#130707
түріСабақ
Байланысты:
4 сабақ. Қысқаша көбейту формулалары


Қысқа мерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы: Қысқаша көбейту формулалары

Бөлім:

Қысқаша көбейту формулалары

Педагогтің аты-жөні:

Нугумарова Дина Кенесовна

Күні:




Сыныбы:7

Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

Қысқаша көбейту формулалары

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты

7.2.1.10

қысқаша көбейту формулаларын білу және қолдану

Сабақтың мақсаты:


қысқаша көбейту формулаларын білу және қолдану

Сабақтың барысы:

Сабақ кезеңі

Педагогтің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы
Қызығушылықты ояту.



(Ұ) «Миға шабуыл» әдісі арқылы өткен тақырыппен жаңа сабақты байланыстыру мақсатында ой қозғау сұрақтарын ұжымдық талқылау.
Формулаарды қайталау:




Сұрақтарға жауап береді








Сабақтың ортасы





Жеке жұмыс:


Теңдеуді шешіңіз:

Мысалдарды талқылау:





Жұптық жұмыс:
Екімүшенің квадраты түрінде жазыңыз:



ҚБ:
Екімүшенің квадраты түрінде жазыңыз:

Жұлдызшаны санмен немесе әріппен алмастырыңыз:




Дұрыс теңдікті анықтайды



Дұрыс теңдікті анықтайды

Теңдеуді шешеді:

Ұжымдық талқылау: сұрақтарға жауап береді, талқылайды
Екімүшенің квадратын түрінде жазады:

Жазады:



Жазады:








Ауызша бағалау


Дескриптор

Қысқаша көбейту формулаларын қолданады


Теңдеуді шешеді


Дескриптор:
Үшмүшені екімүшенің квадраты түрінде жазады


Дескриптор:
Үшмүшені екімүшенің квадраты түрінде жазады


Дескриптор:
Формуланы анықтайды және тиісті сандар мен әріптерді табады

Есептер жинағы 7 сынып, алгебра

Алгебра, 7сынып оқулығы


https://onlinemonlin.org




Сабақтың соңы
Ой толғаныс.
Рефлексия



Сабақты бекіту:



Рефлексия: ББҮ


Үйге тапсырма:
Қысқаша көбейту формуласын қолданып өрнекті ықшамдаңыз:





Рефлексия: ББҮ
Оқушылар бүгінгі сабақтың мақсатына жеткізетін тапсырмалар орындауына қарай, өз түсінгенін, пікірін, өз ойын айту арқылы сабаққа қорытынды жасайды.



Өзін-өзі бағалау

ББҮ кестесі



Саралау. Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз қабілетті оқушылардың алдына қандай тапсырмалар қоясыз?

Бағалау. Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз?

Денсаулық және қауіпсіздік техникасын сақтау


Ілгерілендірілген тапсырмаларды беру

Мұғалімнің бағалауы, бірін-бірі бағалау, дескриптор, өзін-өзі бағалау

Қауіпсіздік техникасы ережелерінің тармақтары орындау

Жалпы бағалау
Сабақтың қандай екі аспектісі жақсы өтті? Оқыту туралы да, сабақ беру туралы да ойланыңыз.
1:
2:
Сабақты жақсартуға не жәрдемдесер еді? Оқытутуралы да, сабақ беру туралы да ойланыңыз.
1:
2:
Сабақкезінде, сыныпнемесежекелегеноқушылардыңжетістіктері/қиыншылықтарытуралы мен неніанықтадым? Келесісабақтарда неге назараударукерек?
1:
2:


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет