Қысқа мерзімді жоспары
|
Бекітемін: Оқу ісінің меңгерушісі: Төлепова С.Н.
|
Бөлім
|
Алгоритмдеу және программалау
|
Мектеп
|
№34 көпсалалы мектеп -гимназия
|
Педагогтың аты-жөні
|
Тілеубай А.Т.
|
Күні
|
26.11.21
|
Сынып 10 ә
|
Қатысушылар саны
|
12
|
Қатыспағандар саны
|
|
Сабақтың тақырыбы:
|
ЖОЛДЫҚ ӘДІС ТҮРЛЕРІ. ПРАКТИКАЛЫҚ ЖҰМЫС
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары
|
10.5.1.2 Жолдарды өңдеу үшін процедуралар мен функцияларды пайдалану
|
Сабақтың мақсаты:
|
Барлық оқушылар:
|
Жолдық әдістердің түрлерін анықтайды
|
Көптеген оқушылар:
|
Жолдық әдістердің түрлерін программалауда қолданады
|
Кейбір оқушылар:
|
Жолды өңдеу әдістерінің маңыздылығын бағалайды
|
Сабақтың кезені/ уақыт
|
Педагогтың әрекеті
|
Оқушының әрекеті
|
Бағалау
|
Ресурстар
|
Сабақтың басы
8 минут
|
Ұйымдастыру бөлімі
Сабақ бастауға дайындық. «Елім менің» әнін тыңдатып Ынтымастық атмосферасын қалыптастырамын.
Өткен сабақты пысықтау «Бір минут» әдісі.
Интерактивті тақтада learningapps платформасында жасалған жұбын тап тапсырмасын орындатқызамын
Жаңа сабақ тақырыбын, мақсатын таныстырып презентация арқылы сабақты түсіндіремін, мысалын көрсетемін.
|
1.Мұғаліммен амандасады.
Интерактивті тақтада орналасқан жұбын тап тапсырмасын орындайды
Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады.
Сабақтың мақсаттарымен танысады.
|
«Жарайсың», «жақсы», «талпын», «керемет» мадақтау сөздерімен бағалаймын
|
Интерактивті тақта
https://learningapps.org/display?v=pr88euw6t21
Интерактивті тақта, презентация
|
Сабақтың ортасы
Сабақтың ортасы
30 минут
|
Жаңа сабақты меңгеру.
«Ойлан, жұптас, пікірлес» әдісі арқылы жеке, жұптық тапсырма бермін
«Тәуелсіздікке біз қалай жеттік ?» сұраққа жауап бере отырып программа құр
Дескриптор:
- Тәуелсіздік үшін жанын берген батырлар ерлігін айқындайды;
- жолдық әдіс түрін таңдайды;
- программа құрады;
«Топтық жұмыс»
Тәуелсіздік жетістіктері туралы берілген ақпараттың ақиқат немесе жалғандығын анықтап, программа құр
Дескриптор:
- тәуелсіздіктің құндылығын түсінеді;
жолдық әдіс түрін анықтайды,
берілген ақпарттың ақиқат немесе жалғандығына көз жеткізеді;
- программа құрады;
|
Батырлар ерлігін жеке, жұппен талқылап, программа құрады
Берілген ақпарат бойынша топтық жұмыс орындайды
|
ҚБ бір бірін стикер арқылы бағалау
ҚБ бір бірін стикер бағалау
|
Интерактивті тақта, презентация,
Наутбук
Python программасы
Наутбук
Python программасы
А3 қағазы, фламастерлер
|
Сабақтың соңы
Минут
|
Сабақты бекіту
wordwall платформасында жасалған викториналық сұрақтарға сілтеме беремін
Кері байланыс: «Екі жұлдыз, бір тілек» әдісі
Оқушылар тақырып бойынша бір ұсыныс, екі тілегін жазады
Үйге тапсырма: 54 беттегі практикалық тапсырманы орындау.
|
Оқушылар сілтемеге өтіп, сұрақтарға жауап береді. Кері байланыс жасайды
|
|
https://wordwall.net/play/25848/810/672
https://padlet.com/aktoty19031993/ksegzyyl7lhb8tsw
|